Zastavte sa, bratia


Kvůli pandemii koronavirové infekce už nikdy nebudeme moci žít jako dosud. Prohlásila to dnes na zasedání Valného shromáždění OSN slovenská prezidentka Zuzana Čaputová.

Svět nyní podle ní nesmí dovolit, aby se z vývoje a výroby očkovací látky stala další globální soutěž – potřebuje „skutečnou globalizaci soucitu“ (🙄). Za největší hrozbu pro budoucnost však Čaputová označila změnu klimatu

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na Zastavte sa, bratia

 1. bob napsal:

  Tak trochu Gréta……

  To se mi líbí

 2. vonrammstein napsal:

  Ještě větší ….., než jsme doufali.

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   hele AFB praktiky demokracie,cisto slovne uz pojebali aj komunistickych politrukov,ze to nefunguje nastupuje justicia,uranove doly nemame uz a ked zavrete,neprisposobivych k demokrastickym ideam,treba tvrdo postihovat,ty cital,co pisali noviny,ked v 50 letech sa popravovalo kovane soudruhy,ty kurva ono je to tady vole…my mame vyhodu,mozeme sa branit,ja by bol aj za utok…bo na stare kolena co uz mozem stratit,neudrzanie mocu?

   To se mi líbí

 3. lujjza napsal:

  „Výzva 29 českých vědců, umělců, publicistů a dalších osobností k nominaci Juliana Assange na Nobelovu cenu míru.“
  http://www.novarepublika.cz/2020/09/vyzva-29-ceskych-vedcu-umelcu.html

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   assagne to jan hus demokratickej inkvizicie,ktory bude upaleny na american land. za hlasanie jak demokraticka viera,praktikuje ucenie volnosti musi zhoriet,je velmi pravdepodobne nikto uz nedozije,ze bude svatoreceny,bo umrel za pravdu o volnosti,jeho popol bude nalozeny do lietadla hercules a vysypany niekde nad pacifikom…

   To se mi líbí

 4. lujjza napsal:

  „Občané jsou šikanováni nejen státem, ale i různými uřvanými menšinami“

  (…) „Pokud se podíváme, co se s naší zemi děje, tak vidíme neradostný, možná až hrozivý obraz. Po několika desítkách let jsme opět svědky pronásledování lidí kvůli jejich názorům… a nejde o názory nepřátelské vůči naší zemi. Právě naopak. V České republice dnes soudy trestají občany za názor, že by se naše vlast a naši lidé měly bránit proti těm, kdo k nám přichází se zlými úmysly. To, co bylo po celou historii pokládáno za samozřejmé a chvályhodné, je dnes trestáno,“ má jasno Jaroslav Foldyna. (…)

  (…) Čím dál větší moc získávají zájmové skupiny, které občané nevolí, avšak musí je platit. A tak vidíme státem podporované udavače i státem podporované parazity z domova i zahraničí. Místo skutečně potřebných stát podporuje agresivní asociály, místo normální rodiny stát podporuje agresivní sexuální devianty. Místo domácí porodnosti stát podporuje porodnost v Africe a v dalších, už tak přelidněných, oblastech, a z těch samých míst následně podporuje migraci k nám, do Evropy. A aby toho snad nebylo málo, tak stát posílá naše vojáky, posílá naše syny, aby v dalekých zemích bojovali a umírali v cizích válkách,“ napsal ještě Jaroslav Foldyna. (…)

  (…) „Komu se tento obrázek líbí, tak může volit některou ze stran, které se na současném stavu podílely a stále podílejí. Je jedno kterou – ony se spolu nakonec nějak domluví. Pokud ale naši devastaci chcete zastavit, tak volte SPD,“ vyzval čtenáře svého facebooku Jaroslav Foldyna. (…)

  (…) „Jsme starý národ. Jsme starý, silný a skvělý národ, který v tisíciletém historickém souboji jednoznačně obstál. Stále jsme tady. Stále máme svoji zem, svoji řeč, svoji víru, svůj způsob života a svoji hrdost. A já pevně věřím, že to tak zůstane navždy,“ uzavřel svůj komentář Jaroslav Foldyna. (…)

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/obcane-jsou-sikanovani-nejen-statem-ale-i-ruznymi-urvanymi-mensinami/

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   foldyna zabudol dodat s cim koncil svoje prahlasneie,ze len striedame rite do ktorych sa pchame hlavne sa nezhrozovat pepici,ze cobolik tak pise,bo normalny cech,ked kus normalny nema byt na co barz hrdy,hej na jarek ,kopecek to hej,ale na reprezentaciu?no povedzte kopa by si aj z chuti strelila ja naisto….

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   ja cakam,kedy mi poslu volebny listok,pritom nemam pravo volit,bo moj best friends co nezije pomaly 2 roky dostal po poste papierik,aby sa zaregistroval na dany township,ked poslu pre nu volebny listok zaskrtnem bidena,vsetko kamo nafilmuje a poslem do fox news,pritom poviem,ze nie rusi,ale cechoslovaci zijuci v tej riti zvolili nelegalne bidena…
   jasne,ze kokotinu pisem jak cerna dira,ale len urobim,co sa tu traduje od demokratov nauka neposla do lesa….

   To se mi líbí

  • oh napsal:

   A to si představte, že ten mizera Trump dokonce odmítá prohlásit, že v případě prohry pokojně předá moc. 😉
   Proč jen mi podobné dotazování připomíná oblíbenou právnicko-podrazáckou otázku: „Už jste přestal bít svou ženu?“ 😉

   To se mi líbí

 5. lujjza napsal:

  Užijte si – pár střípků:

  (…) A ještě jednou ze stejného soudku. Švédsko, tradiční bašta pokroku, představilo světu genderově neutrální spodní prádlo. Genderově nekorektní dělení prádla na mužské trenýrky a slipy a ženské kalhotky je zřejmě založeno na bílém privilegiu a je zdrojem psychického diskomfortu určité části populace. Což musí skončit. Už žádná mužská traumata z toho, že vaše oblíbená leopardí tanga by v šatně Slavoje Houslice způsobila značný rozruch. Noste prádlo firmy Kön a můžete se bez obav svléknout všude! (…)

  (…) „Ruská stíhačka prolétla nebezpečně blízko kolem amerického bombardéru,“ rozhořčuje se iDnes společně s USA. Tedy, co si ti Rusové dovolují, to už přesahuje všechny meze! Nad Černým mořem, to jest v těsné blízkosti své hranice, prolétnout kolem bombardéru ne úplně přátelské země nacházející se 8 000 km daleko, tomu opravdu říkám drzost nejvyššího stupně. Kdyby ruský bombardér prolétal nad Mexickým zálivem, nikdo by si ho nevšímal. A kdyby ano, držel by se v bezpečné vzdálenosti a určitě by se nesnažil mu nějak dát najevo, že to není dobrý nápad. Tak, jak to v těchto případech dělají podle nepsaných leteckých pravidel úplně všichni. (…)

  (…) Navalného propustili z nemocnice, může se zcela uzdravit. A to i přesto, že novičok použitý proti němu byl silnější, než u Skripala, jak informoval Špígl, známý to etalon žurnalistické poctivosti. Díky Bohu, dobrých zpráv není nikdy dost. Z hlediska neustále sílící ruské hrozby je velice uklidňující vědět, že zaprvé otravu nejsmrtelnějším jedem světa doposud bez následků přežil úplně každý, koho jím Putin nařídil zlikvidovat. A za druhé, že agenti ruských tajných služeb už zjevně ani zdaleka nejsou to, co kdysi bývali. Což ovšem zároveň vrhá i nepatrný stín pochybností na tvrzení, že v kontrastu s takovým neumětelstvím nepřekonatelní ruští hackeři volí americké i české prezidenty, rozkládají EU a vypínají české okresní špitály. Suma sumárum bych tedy navrhoval, aby se Západ raději soustředil na skutečné hrozby a neztrácel s neškodným Ruskem vzácný čas. A kdybych snad někdy zatoužil dobrovolně odejít z tohoto stále dokonalejšího světa, novičok si k tomu určitě nevyberu. (…)

  (…) Nová doba nám kromě mnoha jiných vymožeností přináší i manažery štěstí. Jejich úkolem ve firmách je, aby se zaměstnanci v práci cítili šťastní. Ačkoliv nechci nijak zpochybňovat jistě velice nákladný a mnoha expertízami podložený fundament této funkce, tak i přesto si dovolím odhadnout, že reálný přínos manažera štěstí se zhruba rovná přínosu manažera pro styk s mimozemskými zákazníky. Z toho důvodu, že naplněn štěstím chodí do práce naprostý zlomek populace, to mizivé procento těch, pro které je práce třeba zároveň koníčkem a k tomu, aby to tak cítili určitě nepotřebují školení od nějakého usměvavého jelita. Ten zbytek chodí do práce primárně proto, aby nechcípl hlady a jestli v té robotě za směšnou almužnu něco prožívají, tak to určitě nebude pocit štěstí z toho, že tím právě nějakému podobně nenahraditelnému manažerovi přispěli na dalšího mercedesa. (…)

  http://nonserviam.cz/medialni-hovinka-xxxvii/

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   do sialu ma privodi uz som tu pisal,ked mi nejaky kokot co zaraba 2 mil. U$D na rok povie nech robim toto,co ma naplnuje stastim a satisfakciou,ty prijebany pojeby,docista vysinuty,co pisu motivacne knizky,ci maju prejavy,kde pisu,ze ked chcem budem aj gagarin bez problemu,ci sprinter na stovku pod 10 sec. dal by som mu 500$ na tyzden co v state v ktorom zijem to na maslicku a moze pokracovat v tych svojych pojebanych reciach,bo normalny buran mojho razenia vie,pokial moze vyskocit a bubkovy by som nenosil ani tie patyky co sa od nich odrazal,vsetci ty workoholici zijuci z ojebu,je ich ponad 2000 vlastnia viac co zbytok holoty vo vesmire nie len na zemekouly,jasne,ze zo mna bije zavist,mi bude hned povedane,abo mam obmedzeny kuk na vec,ktorej zdaleka nerozumiem,tak tohle mam uz davno za sebou ked som nerozumel narodni fronte,tej jich tiez nerozumiem,bo tota doba teraz bude o 200 rokov,len jedna z epizod v historie tej zajebanej holoty,co sa vola ludstvo.
   hej a jebacka caputova hovori dobre,hlavne sa zbavit podobnych do nej,ci tej pizdy grety a podobnych zjebov ich razenia,teraz komplet mozno odoslat a zasmiat sa…

   To se mi líbí

 6. NavajaMM napsal:

  Priatelia, nepreceňujte, čo hovorí naša prezidentka. Nie je za tým v podstate nič hlboké a je to zväčša len taký politicky korektný gýč.
  V tejto situácii, v akej s ústavnými činiteľmi Slovensko je, ma zaujal citát politológa Romana Michelka – uvádzam nie celkom presnú parafrázu: „Pri všetkých mojich výhradách voči Čaputovej by som si nebol pomyslel, že ju budem považovať za oázu normálnosti v slovenskej politike.“

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.