Korporátní myšlenková policie


Gatestone Institute

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

32 reakcí na Korporátní myšlenková policie

 1. strejda napsal:

  Cynicky musím napsat, že čím dříve se systém, který podporuje připrchlíky a hodlá změnit etnické složení populace sesype, tím lépe. USA vstupují do fáze změny světového hegemona a to je velice nebezpečná záležitost. Pokud budou zaměstnány doma, není to tak špatné. Na druhou stranu svět bez USA nemusí být stabilní a nám v Česku to může přinést nečekané problémy. Příliš silné spojení Německo-Rusko není v našem zájmu. Naším zájmem je vyvážení sil a moci. Žijeme ve velmi citlivé oblasti. Potřebujeme Evropu kooperace a tolerance, Evropu rozvoje. Ne kontinent chaosu.
  Cynicky musím napsat, zlatý socialismus. Vychoval z nás lidí přemýšlivé a schopné samostatně uvažovat. Lidi, kteří si vážili postupného pokroku a věřili si. Lidi, kteří ví, že nic není zadarmo a jen zábava nás přivede k sebezničení. Dnes si ceníme svobody slova (a bohužel i často neznáme hranici odpovědnosti). Máme tak šanci přicházející bouři přežít pokud přijde rychle a za pomoci kompradorů – a že jich je – se nás nepodaří rychle zlomit.
  Bude – a ono i je – veselo.

  To se mi líbí

 2. bob napsal:

  Častým tématem řečí u piva, které vedeme s kamarády je, do jaké země bychom chtěli „emigrovat“. Docela dlouho to bylo právě Švédsko. Nyní již dlouho konstatujeme, že jsme rádi, že žijeme v Česku.
  K té svobodě slova.
  I dnes máme paragrafy proti schvalování teroristických činů, proti podněcování k národnostní a rasové nenávisti….Nic proti nim, ale vše se může zvrhnout. Začíná to špiclováním diskusí na sociálních sítích…..
  Takže když to zjednoduším, tak „ryzí“ neomezená svoboda slova spočívá ve svobodě nadávat na politiky v čele s prezidentem a premiérem.
  V tom blbnutí má vůči nám Západ náskok (nezažil socializmus, který nás paradoxně naučil kritickému uvažování) ale my ho úspěšně doháníme

  To se mi líbí

 3. tata napsal:

  jedem s kopce to už nikdo nezastaví

  To se mi líbí

 4. tata napsal:

  Ano někdo to rozjel,určitě populisté,podle VÁS co nazýváte levici,což podle mě jsou anarchisté ale to je jedno,bohužel i když to jasně ironizujete počátek všeho je v otroctví a naslednému rasismu a v dnešní době lidé co defakto těmto lidem nabijí munici s pozitivní segregaci jen to přilévá olej do ohně nahravá to anarchistům že tato společnost se chová rasisticky,v této době se musí postupovat tvrdě proti porušovaní zákona bez pardonu jestli je černý,bilí,rudý ale vždy tam musí být jasný zakon,ALE jakmile tam zazni negr,nebo keci o pozitivní segregaci je to voda na jejich mlýn a kontraproduktivní okamžitě to druhá strana použije jako rasistické.Sklizíme co zaseli lidé dříve právě tou segregací,ted se sklizí hrozny hněvu a mužete to ironizovat jak chcete.

  Tuto dobu muže zachránit ještě sice tvrdé zasahy a postihy proti jakémkoliv porušení zákona ale zákon nesmi být porušen ani o mm.MUSÍ BÝT ZŘEJMÉ že nezaleží na rase ale také že rasa nerozhoduje o toleranci

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   dnes rano howell township tato take mesto 3 police officers stali okolo nigra a ten rval nieco jeden s nim dristal a ty dvaja drzali ruky na zbraniach tu policajt nezastavuje za kokotinu jak u nas, o co sa jednalo neviem,nigga rozhadzoval rukamy bieleho tak neuvidis jednat z jedineho dovodu bo cti zakon,abo jeden z desat tisic cierny uz dnes vedia a nie su nijaky lavicovy jak sa tu preberalo ten ich svaz mladeze,bo su obmedzeny myslienkovo,co jedno vedia jebat ,ze su diskriminovany,jak zidia,ktorym sa zavidi jak jedny tak druhy nemakecenky a vyjeby,5 rokov dozadu by sa cops nebavili s ciernym,jebli by ho o zem a sputali jak barana,dnes uz nevedia samy co mozu a co nemozu,bo uz do oci bije,ze farba az na prvom mieste a potom zakon,co len dobre,to voda na mlyn bielym suprematist to podobny pojeby do ciernych ,len v opacnom garde,cierny ozbrojeny tiez,ale ty biely maju viacej oleja,takze je dopredu rozhodnute,jak dopadne to,k comu to tu ide.bo cierny to jak cigan u nas 5 a viac to borci jeden to s nim neni problem a zbran robi velke divy a meni velmi rychle myslenie.

   To se mi líbí

 5. Rosťa napsal:

  Nejsem vševěd, ale marně vzpomínám, co pozitivního vytvořili, popř. vymysleli lidé „jiné barvy pleti“. Třeba ti u nás. Možná Lucka Bílá a pár podobných v muzice, v extralize hraje jeden hokejista, Holomek pověšený na ziskovce ( blbý příklad ) a když se podívám do historie, také žádná hitparáda. A to už před lety lidé znalí situace tvrdili, že to je čajíček proti tomu, co „umí“ připrchlíci.
  Svoboda slova u nás byla pojata tak, že ti, kteří, slovy V. Klause, utrpěli nevítězství, mají právo vítěze urážet, zesměšňovat, podávat trestní oznámení, které časem, až obviněný odejde z politiky, vyšumí do ztracena. Do toho nově socanstvo ( za Sobotky ) vytvořilo nepřehlednou síť různých Kartousů placených státem, kteří se všemi dostupnými prostředky snaží zničit člověka, který veřejně projeví nesouhlas se zničením toho, co tu i generace před námi vytvořily.
  Pokud jsou ty příklady v článku pravdivé, tak civilizace, jak jsme ji znali, končí a středověk začíná. Tehdy se za pravdu upalovalo, dnes to doplnili likvidací profesní. Inu, po staru se žít nedá, jak říkávali soudruzi. Při této příležitosti bych se rád omluvil Vasilovi, že jsem pro něho neměl slušného slova. Tehdy jsem nevěděl, že přijde do politiky Šojdrová, Štětina, Telička, Ivanovy fetky, Kalousek, Novotný, dnešní socanstvo ….. . Brrr, Vasile, promiň.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   Ona je ta zpráva v zásadě dobrá.
   Čím víc negři řádí, tím víc je nenegři nenávidí. Čím víc je nenávidí, tím dřív a tvrději je smetou z povrchu planety pod něj.

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   ja videl na vlastne oci rostislave,co vedia lunik 9 KE na fotke to vyzera ze to neni ani pravda tak som posiel kouknout,na zivo to som cumel jak puk… a to som v osade jarovnice bol jak elektrikar,ale oproti luniku 9 no jak moskovske metro ku NY city metro…

   To se mi líbí

 6. Bavor V. napsal:

  To se mi líbí

 7. vittta napsal:

  To je zajímavé…tady je něco špatně.
  Přitom zdroj skvělý a spolehlivý.
  Být Slim, tak to pochopím, ale jako populista, zcela ovlivněný PL a GI jsem z toho poněkud vedle.
  Potřeboval bych v tom nějak poradit.
  https://blisty.cz/art/100968-jak-se-prijeti-statisicu-uprchliku-nemecku-vyplatilo.html

  To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Pro velký zájem další, zcela vylhaná zpráva povoleného zdroje pro nejčestnější intelektuály, Britské listy.
   Článek sestává s 12 bodů, a měl by popisovat jakýsi „Trumpův kult“.
   Ani jeden bod pak nedává žádný smysl, snad jen že Putin je naprosté hovado, a Trump se po něm opičí, ale je to napsáno tak neobratně, že aby to člověk „pochopil“, musí už vědět, co ti dva jsou zač- tedy v podstatě diktátoři s kultem osobnosti.
   https://blisty.cz/art/100958-trumpuv-kult-a-co-znamena.html

   To se mi líbí

   • Cech napsal:

    „Jednorázovou dávku pro seniory považuji pouze za předvolební populismus, který není zodpovědný vůči ostatním lidem. Proč třeba nedat podobný příspěvek i dalším skupinám, třeba rodinám s dětmi? Nezaslouží si ho i ony?“ uvedl šéf ODS Petr Fiala.
    „Za miliardy, kterými chce vláda jednoznačně uplatit své voliče, by přitom v každém kraji mohly vyrůst nové domovy seniorů nebo Alzheimer centra a dalších minimálně 12 neziskových organizací by mohlo začít fungovat,“ řekl poslanec Jan Bauer (ODS).

    Protože ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Monarchisté a Agrární demokratická strana mají shodný přístup k seniorům a důchodcům. Ve volbách do Senátu v Plzni proto kandiduje za ODS – Občanská demokratická strana její kandidát Lumír Aschenbrenner, který zaručeně obhájí svůj mandát jako koaliční kandidát ODS, TOP 09, KDU-ČSL, Monarchisté a Agrární demokratická strana, považují příspěvek pro důchodce jako neodůvodnitelný.
    Návrh jednoznačně kritizovala předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, označila ho za nezodpovědné zadlužování stejně jako celá TOP 09, KDU-ČSL, Monarchisté a Agrární demokratická strana.
    Tož pouze Ing.Lumír Aschenbrenner spojuje představy jak Ing. Miroslava Kalouska, tak i prof. PhDr. Petra Fialy, Ph.D., LL.M. o tom jak lze bez politických problémů ušetřit na důchodcích.

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Cechu
     jakožto schopný pátrač, podívejte se od úterý na Výroční zprávu Milionového chlívku a zkuste vyhledat zdroj financování netransparentního účtu, kde by měly být uvedeny jejich platy.

     To se mi líbí

     • Cech napsal:

      Milionový chlívek je celkem zajímavý spolek, který díky Mikuláši Minářovi a jeho schopnostem odpracovat téměř bezchybně předepsané PR operace je velmi úspěšný.
      Pokud si uvědomíme že 6. ledna roku 2018 na ustavující schůzi spolku Milion chvilek byl zvolen jeho předsedou. Ze všech pěti zúčastněných osob nebyl nikdo proti.
      Taktéž si pan Minář vymínil, že jím předložené stanovy musí všichni jednomyslně přijmout.
      Mikuláš Minář je také vlastníkem ochranné známky svého spolku, což naprosto jednoznačně dokazuje výpis z rejstříku na Úřadě průmyslového vlastnictví.
      „Mzdy ani pracovní smlouvy jednotlivých osob nikdy nezveřejňuje kvůli ochraně těchto lidí a kvůli možné manipulaci s takovými informacemi.“
      Spolek který má ještě druhý a to neveřejný účet, což sice vyvolává řadu otázek ale vyžaduje pro rozkrytí celkových příjmů opravdu více jak hackerské schopnosti.
      Z transparentního účtu dává spolek peníze na demonstrace a jednorázové akce. Dlouhodobou činnost ovšem jednoznačně financuje z druhého neveřejného účtu a to jsou výplaty členů, platby dodavatelům pro něž přirozeně nezveřejňuje smluvní podmínky dále platby svým obchodním partnerům a zákazníkům.
      Sečteno a podtrženo, spolek argumentuje tím, že veřejné akce hradí z transparentního účtu, kdežto běžný chod spolku je hrazen z peněz „neznámých dárců“.
      Tož výroční zpráva jaksi odpovídá svoji vypovídající hodnotou výroční zprávě ČT09+STAN.

      To se mi líbí

    • cobolik pacholik napsal:

     kurva som kus zlehka preletel co ten pojasenec tam dristal,kus som sa zamyslel a co prve mi jeblo,posledna borba vzplala dajme sa na pochod,ja prisam bohu neviem ci on cital stranicke pokyny z predoslych let abo mu chvilkovo jeblo,taky politrucky zjeb to ani u army,ked som slouzil vlasti,este mi jeblo,ze takych bojovnikov jak on to demokracia zanedlho bude totalne v pici,kurva on si prisahal,co ja viem,co prve prisahal v pepikove,na svoju cest,ze bude dbat o zakon,pravo jeho dorziavanie pre blaho pepikov a hvozdu a nie kdesi v pici v cinskom mori,ja myslim,ze samy ty zlutasky tam,kukali jak telata nanho,skade z pice taky rytier demokraticky prisiel,boha vasil rusnak vedel tiez zajebat,ze kus normalnejsi soudruzi kouleli vocima,tomu nijaky doktor nepomoze uz,to vysinuty z tej demokracie co je hlavne nech sa tam opyta jak oni gazduju a dodrziavaju zakon,jak oni tam ich strany funguju a plnia program toto by lepsie urobil,aby sa kus tam priucil jak sa robi pre svoj kraj kokot demokraticky a nie politrucke zjeby ,zjebuje…

     To se mi líbí

   • Cech napsal:

    To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   ja cital don vitta co slim povazuje za vyvazene a nevyvazene zdroje,ja necitam odkazy a jediny zdroj je moja buranska palice a nie do zajebania prax na obidvoch koulich sveta a slim ma dajaky diplom,dakde kus polietal ci si mysli,ze sa styka s vyzsou smotankou a exutive manager pick up dog shit mojho razenia to jen vomezenej buran,to moze jebat tym co dnes maju 30 rokov a menej a nie kurvam nasho razenia,bo napisem beltetricky kazdy kuka na luku zdrojov jedn to len pampelisky vidi,druhy zase len fialky a ani jeden za boha nepovie ze to rastie medzi tou burinou.

   To se mi líbí

   • vittta napsal:

    Lidé, co něco „odzrojují“ a tím nějak dokazují, že mají pravdu, jsou vždy podezřelí.
    Jasně, něco se dá odkázat, ale tak, abych tím třeba vyvolal diskuzi, či nějak podepřel svůj názor, ale v žádném případě to neznamená, že si tím autorizuji nějakou svatou pravdu.
    Mám za blbce každého, fakt že jo, kdo vnímá odkaz či zdroj, jako důkaz čehokoliv.
    Bez ohledu na to, na co si hraje, nebo kolik má případně titulů.

    To se mi líbí

    • cobolok pacholik napsal:

     toto sa mi paci u pepikeov mam za blbce ,my na sarisu mam za kokota…blbec to take makke u nas len dva oznacenia bud je clen,abo kokot,bo kto neni blbec ja naisto od rana do vecera robit to len blbecek robi a jak som skor pisal do sialu ma privodi,ked k tomu nejaky kokot doda,ze co robime aby nas naplnalo,tesilo a s tym co nam daju za to si hlavu nelamat bo ty,co davaju vedia kolko dat,toto ciernym kokotom nekorektne povedat a moze ten kokot prist prednasat do washignton state,kde cierny boju,ju za demokraciu takych jak on to jim treba,do zlutaskov na land to jebat vie,ale aby biely kokot tak robil jak niger ci cigan to nekorektne jebat bo bez bielych otrokov sa cierny pozru…

     To se mi líbí

 8. lujjza napsal:

  „Předseda tchajwanského parlamentu Jou Si-kchun udělil předsedovi českého Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS) medaili za parlamentní diplomacii. Vystrčil za udělení medaile poděkoval. S odvoláním na slavný výrok amerického prezidenta Johna Kennedyho pak tchajwanským zákonodárcům řekl: „Jsem Tchajwanec”. (…)

  Jou řekl, že Vystrčil je prvním předsedou Senátu, který za posledních 45 let vystoupil na zasedání Legislativního dvora, tedy v tchajwanském parlamentu. (…)

  Vystrčil za udělení medaile poděkoval. Vnímá ji jako ocenění celého českého Senátu, kterému poděkoval za podporu. Zopakoval, že Senát považuje za nejdemokratičtější českou instituci.“

  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/jsem-tchajwanec-rekl-vystrcil-v-cinstine-v-tchajwanskem-parlamentu-40334932

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.