Novodobé otroctví a pokrytectví ideologie „woke“


Gatestone Institute

Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

21 reakcí na Novodobé otroctví a pokrytectví ideologie „woke“

 1. strejda napsal:

  Cynicky řečeno, dokud nebyly ty dnešní podivné aktivity spojené s bouráním pomníků, tak se o moderním otroctví nepsalo. Více či méně to evropské politiky nezajímalo. Obyvatelstvo již vůbec ne. Můžeme bourání odsuzovat, ale pokud povede ke zlepšení situace moderních otroků, tak je to záslužný čin.
  My, EU, jsme ve schizofrenní situaci. Odsuzujeme chování Číňanů k Ujgurům a nezajímáme se co k tomu vedlo a nevíme ani jak to probíhá a přitom máme, jak se v článku píše, přímo v EU statisíce nešťastníků postižených otroctvím. O našich spřátených státech typu saúdské Arábie nemluvě.
  Z našeho západního světa se krizi odlupuje pozlacení a na povrch vylézají věci o kterých jsme neměli tušení nebo si je nepřipouštěli. Nemůžeme se divit, že se to vše vymyká z řádu a společnost se rozpadá. Přidáme-li k tomu připrchlíky, tak zřetelně vidíme, že se propadáme do barbarství a málokdo si připouští, až kam se propadneme, než dojde ke zlepšení.
  Zatím na palubě civilizace vesele křepčíme a chystáme se utrácet fiktivní biliony. Voda ale stoupá.

  To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Nepovede, a ani nadále to nebude nikoho zajímat.
   Pokud snad nějakého naivku ano, pak bude ofrankován jako rasista.
   Takže bourání soch je na hovno, výsledek je nula, stejně jako kdyby se nebouraly.

   To se mi líbí

   • vittta napsal:

    Z těch 21 mínusů je určitě tak 5 skutečných.
    To životy otroků opravdu nikoho nezajímají, nebo si někdo myslí, že se o ně kdokoliv v dohledné dekádě zajímat bude?
    To by bylo fakt smusné…

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Vitto, zvykejte si, tak to tady chodí. Jak správně poznamenáváte, do 5 mínusů je to skutečné – mimo vona, ten je občas úspěšnější – a další si připočtěte jako plusy.
     To, že člověk někdy má více plusů je svým způsobem skromná pochvala, ale to že má hodně mínusů – ideální je nad padesát – je na Zlatou medaili hrdiny čehokoli.
     Přeci víte, že pochválit vás mohou, odsoudit ale musí – je to jejich klopotným údělem. To je taková nádeničina za pár šupů.
     Je skvělé, že Pán Prostoru to tak bere a nechává věcem volný průběh a my, ti co jsme tu jako doma to tak bereme.
     A nakonec, je to jako házení hrachu na stěnu, význam to nemá, ale upozorní na to co je nutné pozorně číst.
     Asi tak, Já vím že to víte, ale opakování je matka něčeho vznešeného.
     🙂

     To se mi líbí

     • Rosťa napsal:

      Ti Kartousovi poskoci jsou čímdál směšnější. Ale chápu, že se každý musí nějak živit. Když neumí tvořit, snaží se alespoň bořit. Že jim tu pšenka nekvete, asi tito hloupí jednozáviti nepochopí.

      To se mi líbí

     • vittta napsal:

      Upřímně řečeno, v dopadu mých, leckdy kontraverzních textů nehodnotím mínusy, ale plusy.
      A když u varujícího textu dostanu jeden nebo dva, rozhodně není s občany, resp. jejich ochotou bránit demokracii, svobodu a republiku, něco v pořádku.

      To se mi líbí

     • vonrammstein napsal:

      Vždy připraven!

      To se mi líbí

  • oh napsal:

   Cynicky řečeno: k ničemu to nepovede. Evropští politici se o to nebudou zajímat i nadále – mají vesměs „důležitější“ starosti: jak se udržet ve funkcích a jak si přidělit ještě víc moci. Ti budou schopni tak nanejvýš rozbombardovat nějaký „darebácký stát“ a za právoplatnou vládu v něm uznat nikým nevolenou poslušnou partičku, která neovládá ani vlastní hlavní město a závisí na dohodě se zločineckými gangy či „našimi bastardy“ podle osvědčeného Libyjského receptu, nebo „pomáhat“ pandemií postiženým zemím k trvale udržitelnému dluhu podle nejlepší „řecké“ metodiky, ordinované „Trojkou“ usilovně a bez ohledu na cokoli, včetně reálných výsledků takové „pomoci“.
   A politici američtí, bez ohledu na to za kterou partaj kopou, právě znovuobjevují půvab a kariérní možnosti boje proti komunistům, tak přeci nebudou umravňovat své spojence v boji za vyšší zisky těch „správných hochů“. 😦
   A bořiče soch to vlastně také nezajímá. Jednak musí přepsat dějiny do politicky korektní verze a ve zbývajícím volném čase musí nutně tančit ty nic neřešící rituální usmiřovací tanečky kolem duhového totemu a vydávat radikální prohlášení odsuzující „otrokáře a kolonizátory“ dávno mrtvé. Kromě toho, při tom by museli něco aktivně udělat proti skutečným a skutečnou mocí disponujícím otrokářům a to je jednak nebezpečné, a druhak by na to nejspíš nedostali peníze od všech těch „společensky odpovědných“ korporací, které jim financují boj proti nevhodným sochám, knihám a filmům za podmínky, že se to nijak nedotkne jejich zisků.
   Nemluvě o tom, že nahlas a skutečně kritizovat dnešní otrokáře by vám mohlo od bývalých spolubojovníků vynést kudlu do zad v podobě obvinění z rasismu, islamofóbie, propagace bělošské nadřazenosti… a všech dalších hříchů lidstva, přirozeně se pojících pouze k bílé mužské populaci…

   To se mi líbí

 2. Rosťa napsal:

  Stali jsme se součástí kapitalistického systému a svým způsobem v tom jedeme taky. Půjčím si na byt a zaplatím dva. Když jsem v nájmu, ceny se urvaly z řetězu a stále rostou. Ceny paliv a energií nemají strop a není se jak bránit. Teď jsem platil fakturu za elektriku v garáži. 0 kWh, ale za to, že jsem připojen, jsem vysypal 1500 Kč. Rok co rok je ta cena vyšší. A tak bychom mohli pokračovat přes potraviny a jiné komodity, bez kterých se neobejdeme. Takže část populace se stala otroky bank, svého šéfa v robotě a nemalá část lidu obecného i exekutora. Ale je fakt, že máme banány ( jako opice v ZOO ). Teď tu chybí jen ti gynekologové s chirurgy, co svou praxi provádí přímo v terénu a dílo zkázy je dokonáno. Z čeho budeme platit posseltovcům odškodné, je ve hvězdách. Asi nás zase vyženou jako tehdy.

  To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Třeba tady, strejdo.
   V článku se píše o tom, že ozbrojení občané sami brání své majetky a životy.
   Jsou disciplinovaní, mají rozhodně stupňové velení, a skvělou organizaci.
   Nevraždí, nepáchají nic nezákonného, a mají úspěch.
   Počet plusů?
   JEDEN, a je to tady 4,5 hodiny.
   Takže se nechcete bránit, chcete si nechat islamizovat zemi, riskovat zničení majetku, životy své i svých blízkých, jenom proto, že levice prostě nemá ráda zbraně?
   Sem chodí vesměs levičáci, ale ti mají jinou taktiku, strčit hlavu do písku, a čekat, že to za ně někdo vyřeší, nejlépe dobrým slovem.
   Nebo že to prostě nakonec dobře dopadne, islamisté a negři si to rozmyslí, a sami budou vyznávat naše, nejlépe levicové hodnoty.
   Směšné!!!!!!
   Je mi z vás smutno, přátelé.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    vittto
    nekomentujte mínusáky. Jsou to chudinkové bez vlastního názoru na svět. Skoro denně se s podobnými potkávám na twitteru. Kecy jak politruk z Moskvy, ale když se jim začnou nabízet fakta, buď rychle odspinujou někam jinam nebo stáhnou ocas mezi nohy a občas jen z koutku poštěknou.

    To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   „Pouze jsme vyzývali ke klidnému zničení pomníku…“
   Víc netřeba dodávat. Tohle je jediná cesta, jak znovu nastolit normalitu. Střílet zfanatizovaný negry-nebo je aspoň vyděsit do tý míry, že se zastřelení bát budou. Ničit ničitele. V tom okamžiku jim dojde palivo pro revoluční zápal. Perfektní.

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.