Koronavirus: Belgický masakr


Gatestone Institute

Zdroj: Koronavirus: Belgický masakr

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

22 reakcí na Koronavirus: Belgický masakr

 1. strejda napsal:

  Podobných politiků, jací jsou v Belgii, je u nás také habaděj. Naštěstí právě nejsou u moci. Příště to může být jinak.
  Politik má jen takovou odpovědnost, kterou dává jeho nezvolení.
  Volič prostě umře.
  Tak to chodí a chodit bude do doby, než to voliči začnou řešit jako v Minneapolis. To bude pozdě.

  To se mi líbí

 2. Jiří Jírovec napsal:

  Abych pravdu řekl, přestávám tomu všemu rozumět.
  Český statistický úřad zveřejňuje data počtu zemřelých po týdnech rozdělených podle věkových kategorií (https://www.czso.cz/csu/czso/zemreli-podle-tydnu-a-vekovych-skupin-v-ceske-republice). Aktuální tabulka končí březnem 2020, takže se v ní zatím neprojevuje pandemie.
  Zdá se, že naše malá česká smrtka pracuje bez velkých výkyvů. V Česku zemře za měsíc ze všech příčin asi 10000 lidí.
  České údaje zatím připisují viru asi 300 obětí, což je asi 1% z těch, kteří by odešli tak jako tak. To procento je ovšem nepřesné, protože přítomnost viru se automaticky považuje za příčinu odchodu.
  Ředitel nemocnice v Motole, Ludvík, se obává, že nikoli virus, ale odložení některých zákroků povede ke zvýšení úmrtí během dalšího roku.
  Ono to je všechno složité, protože lidé, kteří sportem posilují srdce, si zvyšují pravděpodobnost, že umřou na rakovinu místo na infarkt.
  Když v Česku zemřel první člověk s virem (95 let, s kardiostimulátorem a spoustou dalších věku odpovídajících problémů) reportérka ČT se usilovně snažila vymámit z lékaře prohlášení, že šlo o oběť viru. Nakonec doktor připustil jen to, že zemřel s virem, ale nikoli kvůli němu.
  Kdysi existoval pořad s mikrofonem za kopanou. Na každém stadiónu byl reportér, režie přepojovala z jednoho na druhý a ptala se, co se změnilo a kolik gólů zatím padlo.
  Teď media přepínají z kraje na kraj a ptají se na to jak „skóruje“ virus. To, že jsou postiženi staří lidé je pochopitelné, zejména pokud žijí v domovech důchodců, které nejsou na infekční kalamity nachystané.
  Otázka je, proč vlastně byla celosvětově vypínána ekonomika a jakou roli v tom hrají finanční zájmy korporací, které budou sahat po miliardách letajicích v povětří.
  Česká situace je specifická v tom, že okamžitě nastal boj o preference ANO 2011. Je
  doprovázen absolutní sprostotou udavačských Pirátů, ODS a zmírající Top09. Pomluvy, mimořádné schůze Sněmovny a vyšetřovací komise, to vše má daleko větší dopad na společnost než virus sám.

  To se mi líbí

  • lujjza napsal:

   Když už tu padla zmínka o Pirátech – skutečně není snad dne, aby některej z nich v Bruseli nepráskal, nepodrážel, neprovokoval, nepodpichoval atd…. A ještě se tím chlubí… Co to je za lidi, kdo to vychovával, kde chodili do škol, a jsou to ještě lidi? Nebo nějaké naprogramované mašiny? Fakt nevím…
   (…) Europoslanec Marcel Kolaja (Piráti), který volbu nových členů Rady ČT „v režii ANO“ označil za poslední kapku, na svém twitteru oznámil, že záležitostí se na jeho podnět budou zabývat v Bruselu. (…)
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Piratsky-europoslanec-se-chlubi-jak-nam-v-Bruselu-zavaril-kvuli-Xaverovi-s-Lipovskou-Chce-primet-Jourovou-aby-zacala-konat-625647

   To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Piráti, to je panečku spolek 😁, tam charakter tříská ( jo jo, tříská, neee tryská ) kdejaký nýmand se sotva oschlým inkoustem na řidičáku a občance.
    Paradoxní a velmi úsměvné je, když kdokoliv z té politické senkrovny zvané Piráti okopává AB jeho údajnou spolupráci s STB před více než 30-ti lety.
    A to z těch svých zapáchajících kušen vypouští smečka, jenž veselé „práská, donáší, a sprostě udává“ nejen doma, ale i u „velkého bratra 1 i 2 “ ( EU , USA ) na všechny oponenty, soupeře, na premiéra vlastní země, na firmy, soukromé subjekty, na legislativu i exekutivu, v souvislostech proti vlastnímu obyvatelstvu, proti domácím státním příslušníkům, prostě na cokoli, co není té Sebranice po chuti – bohužel v důsledcích mohou mít jejich bez diskuze vlastizrádné a kolaborační aktivity tragickou dohru pro stát či jeho obyvatele …
    Pokud by k průlomu, třeba těch dekretů, díky práskajícím „zmrdům“ z celého Debilbloku došlo, nedivil bych se, kdyby oni i jejich členové dostali upozornění , že budou použiti jako předvánoční ozdoba lamp veřejného osvětlení …

    To se mi líbí

    • brtnikvbrlohu napsal:

     Vono dojít k odškodnění konfiskovaného majetku Němcům, tak by se hodně lidí divilo – a jestli by se začali řešit i ti co se nakvartýrovali do po němcích…. to by bylo divení se, třeba v třetí generaci – otevřít tuhle Pandořinu skříňu to by tedy byl cvrkot, a hodně i v Praglu. To si ti …… neuvědomují.

     To se mi líbí

     • Minorita napsal:

      Samozřejmě, že neuvědomují, ale mám ten dojem, že ani nechtějí – je to pro ně zátěž, nějaké svědomí, nebo povědomí, a nedej bože o „starém“, když jsme jim přece ublížili, ne ???
      Ta vykouřená, aktivistická individua o světelné roky horší bájných Jasánků a Kohoutů, tvrdé procitnutí potřebuje jako prase drbání , a práce šlechtí 😉👍 …
      Myšlena je ta skutečná, které se ty vší bojí jako čert kříže …

      To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    PS: A důležitým faktem k zapamatování je, ŽE PRÁSKAJÍ, DONÁŠÍ UDÁVAJÍ VEŘEJNĚ, DOSLOVA PŘED OBJEKTIVY KAMER – KOHOKOLI, ZACOKOLI, KDEKOLI, V ZÁJMU KOHOSI …
    Taková špína snad ani za toho protektorátu nebyla u vesla, i když jeden tehdejší dobu nezažil, a kdo ví, jaké svině tehdy tvrdily muziku se Svatováclavskou Orlicí na klopě – dnes tedy mají požehnaně nástupců, pokračovatelů …

    To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    Pamatujte si toho zmrda jako příští cíl. Hned po Jourový.

    To se mi líbí

    • cobolik pacholik napsal:

     tych cielov je tam viac AFB a bodak treba uz brusit…

     To se mi líbí

     • cobolik pacholik napsal:

      ty vole,ty pamatas kurva lepsie zitrky ked sa do moskvy volalo a stazovalo,ten muzikant to pekne napisal ma beletricke vlohy nie take jak ja, dlazdic ulic ale pointa by bola rovnaka ja cakam,kedy nohavicu zatvoria,ze prebral od valodi metal,bo narusuje demokraticke idey strany a nasej spolocnosti,ktora cela je zhrozena,ze kolaja jak jej predstavitel bo ma mandat skurveny bonzak podryva to,co sa rozhodli dalsi zbojnici ve hvozdech,nepritel jasnej ,jakasi parta YES,skupina tiez dobra jednu piesen maju bohovu,toto sa vola demokracia sluzba kraju a jeho holote a on sklada slub,ze bude konat v zaujme hvozdu a ceskej holoty,hvozdy ma na haku a holotu v pici a ja poslouchal stvave vysilacky,za ktore som mohol byt blizko frucony v sabinove a je pravda,ze ked casom poslucham kagebistu zo zeme neslobody ,kde myslim vacsia sloboda jak v tej riti,jasne neslobodu maju prutokove ohrivace,casom tak sedim a fajcim,a dumam ci mi neodjebalo,ze kagebista ma viacej normalneho slova jak nas zapeceny a zajebany demokraticky prizdisrac,musis vidiet sam,ze nas nepriatel zvany skurveny kolaborant je nas spoluobcan,a nie alahista a ni kabegista,tam treba pokukat bombometcik s podavacom nabojov plus velitel tej ich demokratickej protiruskej batierie z praglu sa nebudu kajat, na vystrahu aspon jedneho spratat a jak za starych casov hlavu poslat na ten sudet volke komisariat,aby vedeli jak koncia ich spolupracovnici,ktory chcu zradit nasich vlastencov,nasu zem,krv nasich jedine vychodisko,cez krev bo demokraticky prostriedkom to jak pan farar ciganom hvarel,ze ked boh da aj z motyky streli,bo treba porusit prikazanie,do neba aj tak nemas sancu budes pribity okolo mna zes nedodrzel zakon king of kings…

      To se mi líbí

  • bob napsal:

   Jestli jsem to správně pochopil, tak píšete v tom smyslu, ….že odešli s corovirem.
   Nesouhlasím. Oni by tu s cukrovkou, vysokým tlakem, špatnými cévami…atd. třeba i pár let ještě pobyli…

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    I chřipka dokáže oslabený organismus zbavit sil v boji s jinou chorobou. Takže virus pouze urychlil průběh. Sebral tělu sílu se bránit původní chorobě. Sám o sobě tyhle lidi nezabil. Jiné ale ano.

    To se mi líbí

    • bob napsal:

     Odhaduji, že 90% lidí nad 65 let trpí nějakým chronickým onemocněním. Ale kdyby COV 19 nečapli, tak by tu byli.Vím o čem mluvím. Kdybych jmenoval své choroby, tak by se výčet blížil Jerome K.J. Přitom vesele štípu dříví, sekám trávu….
     On na COV 19 vlastně neumřel nikdo, umřeli na zápal plic…
     Omlouvám se též za demagogii, ale stejně, podle mě více demagogické je tvrzení, že nezemřeli na COV 19.
     A ta mantra, kolik lidí kvůli COV zemře, protože se zanedbala prevence…. Z toho politika přímo čiší. Mimochodem by mě zajímalo, jak asi probíhá prevence v těch hodně postižených zemích.

     To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   No vidíte! Občas dokážete kromě blbejch keců přesně trefit hlavičkou o hřebíček.

   To se mi líbí

 3. bob napsal:

  Takový „masakr“ zrovna v Belgii, kde se vznáší duch elit z celé Evropy? Nechápu.

  To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Ten „duch“ se tam prý vznáší v některých malinko začmouzených čtvrtích … 😁 …

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.