Nový evropský intelektuální fašismus


Gatestone Institute

Zdroj: Nový evropský intelektuální fašismus

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Nový evropský intelektuální fašismus

 1. strejda napsal:

  Proč komentovat, nemá to žádný smysl. Popisovaný způsob vývoje jednou – kdy? – povede k destrukci západní společnosti. Teprve poté bude možné pracovat na nápravě. Platí Hegelovy zákony o přerůstání kvantity v kvalitu a negace negace.
  A tak je jedinou relevantní otázkou, zda to přijde dříve nebo později, tedy zda tomu nechat volný průběh nebo proces zdržovat. Zabránit se tomu nedá. Tuto otázku si každý musí vyřešit sám a v nejlepším se připravovat na to co bude. Za smysluplné řešení lze považovat vystěhování do Latinské Ameriky, Ruska, Japonska nebo Číny. Evropa a sever Ameriky se bude měnit, Afrika je bez šance a Asie bude mít starostí víc než dost.
  To byla ta dobrá zpráva, o špatné raději nemluvit.

  To se mi líbí

 2. Minorita napsal:

  Ve zkratce sklízí to, co sami zaseli, a mohutně podporovali, chránili – svého času i jako ideologický nástroj …
  Projevy téhož jsou i ve zdejších končinách …
  Proč mi připadají jejich plačky jaksi jalové – zloděj křičí chyťte zloděje ???
  Mají pouze to, o co sami srdnatě bojovali … A vlastně bojují dodnes, nulová sebereflexe …

  To se mi líbí

 3. vonrammstein napsal:

  Já jsem nikoho nekolonizoval ani jako osoba, ani jako Čech. Nemám se tudíž komu za co omlouvat a snášet následky, který jsem nezpůsobil. Takže si budu vždycky a za všech okolností říkat, co si myslím. A já si myslím, že negři a Arabové v Evropě nemají co dělat, natož do něčeho žvanit. A už vůbec určovat nějakej diskurs.
  Pokud mají potřebu ovlivňovat společenský dění, nechť tak laskavě činí ve svých rodných Banánistánech. Rád jim přispěju na jednosměrnou letenku.
  Pro ty úplně nechápavý máme zbraně.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   A ty, minuse, nechtěj vědět, co si myslím o tobě.

   To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    ja mu poviem ti minuse jses zasranej vymrdanej curak,ze umim cesky co pepici…hej nebo zasrana vymrdana kunda aj zensky rod, to mluvi jasne jsem inteligentni umim cesky a pritom pojebany vychodniar vobec nie som prekvapeny,ze som tak vzdelany v ceskem jazyku ucil som sa tam a vyrastol,vyuka neposla do lesa sa jebat takze pozor prsty mate do cinenia so vzdelanym tak viete jake palce hej,nemusim napominat ci navadzat je to dane mojim vzdelanim diplom kus taky cudny vola sa zivot,vastina ma,len uroven sa da rozlisit bo moja sa nebojim povedat tkvie na vysokom vzdelani a vedomostiach ,jasny palce a ted jedem hosi a devcata,kdo neskace neni cech…

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.