Němečtí vědci vytvořili generátor, který pohání proslovy Grety Thunberg


  27 Led 2020

Německým vědcům se podařilo vytvořit unikátní generátor elektrické energie, který nemá žádný negativní dopad na životní prostředí. Jako palivo by měl generátor používat proslovy aktivistky Grety Thunberg.

Podle vědců jde o unikátní generátor, který produkuje naprosto čistou elektrickou energii.

“Povedlo se nám vytvořit mechanismus, který pohání negativní energie z proslovů aktivisty Grety Thunberg. Tento mechanismus pak tuto energii přeměňuje na energii elektrickou,” tvrdí vědci.

Vědci se nebojí označit tento generátor za budoucnost energetiky, protože neprodukuje žádné CO2, ani žádný odpad.

“Jedná se o naprosto čistý způsob výroby elektrické energie. Jen musíme vydržet poslouchat Gretu, což je pro někoho dost velké utrpení. Nicméně proslovy této mladé Švédky o konci civilizace, planety, zlých světových vůdcích a zničeném dětství, jsou nekonečnou studnicí negativní energie, kterou dokážeme přeměnit na elektřinu,” dodávají vědci.

Z videa 7 TWh, z živé Grety 41 TWh za den

Vědci navíc netají své nadšení z toho, že jeden generátor by teoreticky mohl pohánět celou planetu.

“Jeden Gretin proslov puštěný na videu vyrobí 7 TWh za den, tedy přibližně polovinu toho, co vyrobí například Dukovany za rok. Naše výpočty ale potvrzují, že kdybychom do našeho generátoru zavřeli živou Gretu, získali bychom tím 41 TWh za den, což je zhruba 15 000 TWh za rok. Tímto bychom pokryli celosvětovou spotřebu elektrické energie!” tvrdí dále vědci.

Ano, můžeme se bavit o tom, zda je morální a etické zavřít živého člověka na celý život do generátoru, i když je to Greta. Nicméně v tomto případě by to bylo pro vyšší dobro. Toho si je koneckonců vědom i Gretin otec, který prohlásil, že Grétu jako palivo do elektrického generátoru klidně prodá, pokud dostane dostatečně vysokou finanční nabídku.

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 reakcí na Němečtí vědci vytvořili generátor, který pohání proslovy Grety Thunberg

 1. strejda napsal:

  Greta je Greta, takových jako ona je na světě neurekom. A v pohodě si melou své a nikdo je neposlouchá. Tak to vždy bylo.
  Dnešní Greta je pouhý maskot pro politiky. Ti si ji vytvořili a z jejich energie také její mýtus žije. Je velké svinstvo takovou malou nedospělou holku využívat pro své účely. A samozřejmě novináři se na tom přiživili jako hyeny. Odsuzujme tedy mazané politiky a zkorumpované novináře a nechme tu nebohou dívku někde v klidu žít. Ti, kdybychom je zavřeli do klecí, by energii Temelína s jistotou uvolnili. Tolik nich je.

  To se mi líbí

 2. P9 napsal:

  To se mi líbí

 3. bob napsal:

  V historii se vyskytli jedinci, kteří dokázali zblbnout davy a většinou to potom nedopadlo dobře. A to nebyly sociální sítě.
  O to je to v současnosti nebezpečnější.
  Vůbec to nechápu. Ekonomické fórum v Davosu si sedlo před G.T. na zadek, zasedání OSN si sedlo na zadek atd., atd.
  To je fakt pochopitelnější, že ta Greta vygeneruje ty TWh,,,,
  On i takový Minář by možná dokázal saturovat (aspoň) Prahu.

  To se mi líbí

 4. vonrammstein napsal:

  Roztomilá holčička.

  To se mi líbí

  • Lex napsal:

   Jo. Být sedmnácté století, má to „za sebou“ na hranici. Protože takhle nějak vypadal etalon mladé čarodějnice.
   Možná by předcházel exorcismus – „V jejich synagóze byl právě člověk posedlý nečistým duchem. Ten vykřikl: „Co je ti do nás, Ježíši Nazaretský? Přišel jsi nás zahubit? Vím, kdo jsi. Jsi Svatý Boží.“ Ale Ježíš mu pohrozil: „Umlkni a vyjdi z něho!“ Nečistý duch jím zalomcoval a s velikým křikem z něho vyšel. Všichni užasli a jeden druhého se ptali: „Co to je? Nové učení plné moci – i nečistým duchům přikáže, a poslechnou ho.“ Marek 1, 23-27
   O tom, že to celé není z její hlavy, ale že je to realizace cizího projektu skrze ní, snad není pochyb. Věřící věří, že je to tím zlým duchem v ní, který hovoří za ni, my nevěřící víme, že je to produkt „zlého ducha“ zvenčí. Ten zlý duch má dokonce i jméno – „Now world order“, a není to zlý „duch“, ale zlí lidé, mamon a světovláda.

   To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    NWO je z pekla, stejně jako třeba komunismus, mamon a světovláda. Tudíž je ta holka posedlá. A tudíž je exorcismus namístě. Hranice je až to nejkrajnější řešení k očistě.

    To se mi líbí

   • Lex napsal:

    No, Ramme, jsou různé důvody „očisty“, jakkoliv všechny mají svůj původ v „pekle“.
    A co byste tak řekl na EU, ze které spadla maska cestou vyjádření jejich nejvyšších „Luciferů“ vydávající se za anděly – https://kimak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=565002
    Pravda, je to víc jak tři roky staré, ale ty odkazy, podle nichž lze ověřit pravost výroků, nelžou.
    Jak vyhnat „ďábla“?

    To se mi líbí

 5. tata napsal:

  Panové na druhou stranu je ujeté se vubec tímto ,,děvčátkem,,zabívat

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.