Badatelé chtějí nové norimberské procesy tentokrát pro komunisty


Tato zpráva pochází z naprosto důvěryhodného zdroje. [1] Nejde tedy o fake news nebo rusko-čínskou propagandu.

My Češi jsme odhodlaně vykročili na cestě za odstraněním zla. Můžeme jít světu příkladem v odstraňování soch, označování hrobů lumpů, odebírání čestných občanství a možná i řádů.

Pravda, poněkud jsme zaostali ve stíhání starců. Tam nás předstihla třeba Kanada, která již vydala ke stíhání naturalizované Němce. Přijala je po válce, protože tvrdili, že neměli nic společného s nacismem. Dodatečně se zjistilo, a přišlo to vhod, že tehdy imigračním úředníkům lhali, ztratili kanadské občanství, které bránilo jejich deportaci.

Policie ČR šetří naše staříky, například Jakeše a Štrougala. Jejich případ je zapeklitý, protože není zcela jasné, zda stát může na svých hranicích ustavit pásma, do kterých je omezený přístup, na samotné hraniční čáře postavit plot nebo zeď a opatřit je ostnatým drátem a elektřinou nabitými dráty. Pokud to lze udělat, pak stačí, aby takové pásmo bylo viditelně označeno tabulemi s nápisem „Vstup zakázán“.

Spor je tedy o otázku zda má každý (světo)občana právo odejít do jakékoli části světa, která mu připadá vhodná pro život a případně pro jeho konec. Byl to sám Jára Cimrman, který si zvolil svoji vlast Böhmen pro tento účel jako nejvhodnější.

Nedávno jsme slavili zbourání Berlínské zdi. Ta bránila lidem v cestě za lepším životem. Byla postavena zločinci, kteří popírali právo jedince na svobodnou volbu. My jsme se slávou  rozstříhali zátarasy na našich hranicích. S odstupem času se ukázalo, že demolice zátarasů byla poněkud předčasná.

Samozřejmě ctíme zásadu, že všichni lidé jsme si rovni, ale někteří jsme si přece jenom rovnější.

No a tak se stalo, že americký prezident staví plot na hranici s Mexikem. Má bránit Mexičanům (čti: lidem), aby šli za lepším a svobodnějším životem na sever.

Podle některých medii Trump zvažuje, že vojáci mohli migranty střílet do nohou, zeď opatřit hroty schopnými propíchnout kůži a elektřinou nabitými dráty. Za inovaci lze považovat vodní příkopy s aligátory a hady. [2] [3] [4]

Kdyby to byla pravda, pak by Trump byl stejný zločinec jako Jakeš.

O tom, že Gottwald měl na rukou krev Horákové, protože oslyšel výzvy ze světa, aby ji nedal popravit, jsme dobře informováni. Jenže stejné platí o Eisenhowerovi. Na jeho rukou je krev Ethel Rosenbergové, které výzvy ze světa také nepomohly. S odstupem času se ukázalo, že byla nevinná, že proti ní svědčil příbuzný, aby odvrátil pozornost od vlastní ženy. To již ale byla v pánu.

Horáková i Rosenbergová měly smůlu, že se v té době špióni popravovali. V roce 1962 se přišlo na to, že se lze domluvit a špiony vyměnit kus za kus. Dárovat jim tak život za službu, kterou své zemi poskytli. Tak byl vyměněn Powers (pilot sestřeleného U-2) za Abela.

Rozdíl mezi dvěma popravenými ženami je v tom, že se za smrt první komunisté omluvili, kdežto Američané za svůj omyl nikoli.

Skutečná velmoc se totiž nikdy za nic neomlouvá. Každou omluvu lze totiž propagandisticky zneužít jako falešnou či nedostatečnou.

[Ve svém komentářích z 6.9. 2016] prezident Obama popsal Laos jako nejvíce postižený národ těžkým bombardováním v historii. Průměrně osm bomb za minutu bylo shozeno během vietnamské války mezi roky 1964 a 1973, tedy více než v průběhu celé druhé světové války…

Odhaduje se, že při americkém bombardování Laosu v rámci „tajné války“ mezi roky 1964 a 1973 bylo svrženo přes dva miliony tun bomb a zahynulo 350 000 civilistů. Problémem je inevybuchlá munice z kobercových náletů – podle průzkumu z roku 2009 tato munice zabila 29 tisíc lidí od roku 1964, v posledních dvou letech se stále více než 100 lidí ročně stane obětí, 60 % zemře, 40 % jsou děti. [5]

Kobercové nálety jsou považovány za válečný zločin. Americké presidenty a generály je možné považovat za adepty válečného zločinění, protože jejich geopolitické zájmy vždy vedly k ničení.

Kam zařadit Henry Kissingera, který hrál významnou roli v pozadí vietnamské války a bombardování Vitnamu, aby později pomohl vyjednat mírovou smlouvu, která válku ukončila. [6] [7]

Mohli bychom zmínit roli, kterou hrála Madeleine Albright v Kosovu, zejména pokud jde o smlouvu z Rambouillet. Byla napsána tak, aby ji Miloševič nemohl podepsat a tím otevřel cestu k bombardování.

To ale není nic proti její odpovědí na otázku, zda smrt asi půl milionu iráckých dětí (v důsledku ekonomických sankcí)  za odstranění Husseina stála.  Albrightová řekla: my si myslíme, že ano.

Zde je její naprosto zrůdná odpověď v originále:

Leslie Stahl: We have heard that a half a million children have died. I’m mean that’s more children than died in Hiroshima. You know, is the price worth it?

Albright: I think this is a very hard choice, but the price we think, we think the price is worth it

Voice Over, Stahl: Worth it because she believes the sanctions are working.

Albright: He has come cleaner on some of these weapons programs than we thought before and he has recognized Kuwait and that was one of the very important reasons that this whole war started

Albright: It is a moral question, but the moral question is an even a larger one, Don’t we owe ito the American people and to the American military and to the other countries in the region that this man not be a threat.

Stahl: Even with the starvation?

Albright: I think Leslie it is hard for me to say this because I am a humane person, but my first responsibility is make sure that United States forces do not have to go and refight the Gulf War [8] [9]

Ráno 20. prosince 1989, několik hodin po začátku operace Just Cause zdůvodnil George H. W. invazi Panamy mimo jiné odvoláním se na ochranu životů amerických občanů v Panamě.

Bezprostřední příčinou byla smrt amerického vojáka, který se pokoušel dostat přes kontrolní body na panamskou vojenskou základnu. [10] Počet obětí na panamské straně se odhaduje na několik tisíc.

Nápad zmíněný v úvodu, je geniální. Jen nesmí skončit na polovině cesty. Má-li být spravedlnost dotažena až do konce, musí platit „padni komu padni“. Musíme se zbavit předsudku, že lze zabíjet legálně. Ať již ve jménu boha, vyšších mravních ideálů nebo geopolitických cílů.

V době, kdy se opět stavějí ploty na hranicích a nejmocnější muž světa mluví o elektrickém proudu, hrotech a střelbě na přelézající či podlézající bude odsouzení Jakeše nebo Štrougala vypadat trapně.

Možná stojí za připomenutí, že Hussein, Noriega, bin Laden, Kaddafi i Miloševič byli jednou dobou Američanům užiteční. Nakonec se všichni zprotivili a jsou v pánu.

Nechoď, Vašku, s pány na led, mnohý příklad známe, že pán sklouzne a sedlák si za něj nohu zláme. Tak varoval již KHB.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozdravy z Královských Vinohrad se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

36 reakcí na Badatelé chtějí nové norimberské procesy tentokrát pro komunisty

 1. blbíš napsal:

  … myslím, že pan Jírovec (=emigrant, který s dráty má myslím hafo životních zkušeností a traumat) dostatečně odpověděl náhodným výběrem činů druhý strany (tj. tý nekomunistický) ze studenýho období i za mě.
  Ta mezinárodní skupina angažovanejch odborníků jsou prostě na hlavu, ještě k tomu min. 30 let vopožděný a tím bych zhruba za sebe diskusi k tomuto problému uzavřel.
  P.S.
  … což ovšem neznamená, že ti jmenovaní pacholci si nezasloužej moje opovržení, ale to je stejnak UŽ prdlajs platný.

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   hele stara krabice,jicko neplaval cez dunaj,nebrodil dyje a neutekal cez bahna sumavy,on tourist…

   To se mi líbí

   • blbíš napsal:

    hele čobole, zkušenosti s drátama a traumatama nemusej bejt nutně spojený s plaváním, střiháním, broděním, běháním, skrýváním, přelejzáním, maskováním, atd. … ale to bys měl spíš líp vědět Ty než já, né?

    To se mi líbí

    • cobolik pacholik napsal:

     ja letel stara krabice legalne,zil slabe 18 rokov nelegalne a traumata?kto ma traumata,nech neide do sveta,ja prve roky mal alkoholicke a svalove traumata,ked som vytriezvel,celil som vyzvamnastraham a vyjebom,ja nemal traumu,ja musel konat,jedno bolo najtajzsie ,ked prisla moja mafia,to tiez nebolo traumaticke,boli len dva veci vychodiskove,brat ich naspat domov,abo ich tu zacvicit na uplne ine bojove podmienky,jak tam u nas,uplne ine slaby vyraz,docista pre nich na hlavu vsetko ,zahral som va bank,kurva nenavideli ma jak kurva,oni ma vlastne nepoznali videli na fotke a culi v telefone a to nie cely cas,bo som mal traumata tie,co vyzsie,oni vlastne ani nevedeli,ci zijem a ja sam tiez vela o sebe nevedel a predstav si vydrzali,bolo o drzku,bo ja pri vycviku nic nevysvetlujem ja velim a plny plyn,moja paracka im vysvetlovala,bo ona ich najlepsie poznala,bo ona ich vychovala a nie ja,ona umrela a ja kurva zostal,ked nie ona,aj keby som sa posral nevycvicim ich,do ojebania im opakujem,len na mna kukaju z boka vasa mati je zasluha,toto,co ste,len raz starsia otvorila klapacku a ni neviem,co chcela povedat,len som na nu kuknul a vedela,ktora bije,vlastne na co pisem,treba zazit…bo pre neznaleho veci to jak nejaky scenar do filmu,bo dnes po rokoch mi to pripada jak film kurva…

     To se mi líbí

     • blbíš napsal:

      … tak se Ti to pokusím vysvětlit jinak:
      Co Ty a Tvoje maminka, měls a máš to už v sobě vyřešený?
      Samozřejmě, že nechci, abys mně odpovídal, ale přesně tohle sem měl na mysli s tím utečeneckým „traumatem“ ve spojení s Jírovcem. Myslím, že mi dáš za pravdu, že u toho se člověk hned nemusí plavat …“ cez dunaj,nebrodil dyje a neutekal cez bahna sumavy“, nemám pravdu?

      To se mi líbí

      • blbíš napsal:

       se člověk

       To se mi líbí

      • cobolik pacholik napsal:

       hele stara krabice,ja to delnicka trida a jirovec to diplomovany, a moze mat diplom aj od boha,musi ukazat,co vie,naisto tiez nemal lahko,kurva ani lopatak,ani profesor nema lahko,dakto ma problem bo sa mu cnie za domom,nikdy sa mi necnelo(touha),hlavne co tu plati ani chuj za darmo ani chuj,ja musim namakat,ked mi zakyve zdravie,bude po vsetkom,jednu vyhodu mam,platim dane jak kurva,tak ked nezomriem,len ma pojebe,jebnu ma na zberne suroviny a zoberu si to,na co ja roky makal.viem jak dumas,jak pisem vyzsie,novy svet,nove klima,system inaksi to je dunaj,dyje so sumavou dokopy a cisto moje tahy tu alkoholicke to som jak jerzy kukucka vsetky osemtisicovky mam za sebou,myslim obrazne,ale spolulezec sa stratil a ked myslis vyriesene so sturackou,ja neviem,ci sa to vyriesi niekedy,to sa vyriesit asi ani neda,to napisal som do noveho kalendara,treba brat zivot jak ide,brat co dava a nemat dumky o chceni niecoho na co dana holota nema ani vo sne,brat aj toto,ked ti dojebe na celej ciare a mner dojebal fajne,nie som kokot,aby som nevedel,ze bud s tym dojebom zit,abo sa spratat,hlasky mas deti priatelov ,deti mam priatelov nema ,vsetci umreli za mlada,jak pisem spolulezec sa stratil,obraciam sa kde je,nevykrikujem,ze zivot skurveny,ale v duchu to ho nenavidim jak sto kurvy,bo kazdy z nas ma dva tvare,jednu co vidno v zrkadle a druhu tam dnuka a ta dnuka to tvar preskurvenej bestie…

       To se mi líbí

 2. blbíš napsal:

  Myslím, že i nick Antimon u Tarase se sem dneska hodí:

  „…Takové to dnešní spravedlivé rozhořčení nad tehdejší dobou pouze ukazuje, že dotyčný není schopen jiného pohledu, než toho svého.“

  za mě, jo!

  To se mi líbí

 3. vonrammstein napsal:

  Jistěže lze zabíjet legálně. Vono to asi nikdy neslyšelo o válce. Nebýt tohohle „předsudku“, většina z nás vůbec neexistuje. Demence exponenciálně roste. Autorova, pochopitelně.

  To se mi líbí

  • blbíš napsal:

   … a Jírovec jako těma „geopolitickýma cílema“ myslel co, vone? Výměnnou rekreaci ROH? Co zase naopak, exponenciálně snižovat zaujatost?
   P.S.
   Putin a Krym, jedna z mála výjimek, potvrzující pravidlo neválečných (=nevojenských) geopolitických zisků!

   To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    rozdelenie CS,tiez zisk jak kurva,bez jedineho vystrelu dva zajebane bananistany,ala afrika…a velmi pekne prosim ani mi nenaznacovat zisky pepikov a cobolikov rozdelenim ja videl po 18 rokoch…

    To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     …téměř ano, ale zásadní rozdíl je v tom, čobole, že na tohle sme si stačili úplně sami, nebo téměř sami, abych byl přesnější!

     To se mi líbí

     • cobolik pacholik napsal:

      co ja ze sami,kdo jako stacil,chces povedat radova holota pepikov a cobolikov rozhodovala,ci mala prejavy,kto jak na koho doplaca,to pepicke zase se trhly coboli at jdou do hajzlu,bo pepici nas silou mocou drzali,nechodte bratri cobolici,ci cobolici makjau na pepikov a pepici doplacaju na cobolov,totu retoriku nesirilo buranstvo pospolite,ale cesky a slovensky vlastneci,ktorym islo o ich nacie,kraj,jeho dobra a blahobyt,este som nebol v tej riti,nikde som nebol v zahranici,ani ked hranice otvorili,moja prva cesta rovno za ocean,uz vtedy ma napadlo,kurva cobolici se trhnou,pepici nebudu doplacat a ty jebany volke sa spojili,toto mi vtedy hucalo v koulicke,bolo hovorene sak eine volke,ale prisiel jeden co od nas mal jebacku a uz v 90 roku makal v reichu a on povedal chuj eine volke rozdiely jak u nas,prazaci taky,chodove taky,morava taka,zahorie take,madari to taky,rusnaci tiez inaksi a vyhcodnari najviac pojebany a ked som dorazil tu do tej riti a kus videl po tej riti,kde niekde to holota jak kurva este inac anglicky jebu vtedy som si potvrdil,ludku hezkej vyjeb rozdelenie a klaus a meciar a ten letiskovy kokot,co mal dodrzat zakon a povedat tak dobra pratele,ale referendum,dnes nebanujem ani chuj,ze tam nezijem,chodim tam len kuknut na jarek a kopecky zlatu mati a mojich vlastnecov co hniju uz davno,a hlavne jake obidva bananistany demokraticko ekonomicke velmoci,za kokotov musime byt vo svete,stastie,ze je tam nedaleko ukrajina,bo by sme boli prvy… a kurva nedumam nejake obchody,ci dialnice,system to kurva jedna pohadka,ktoru v normalnom kraji prava a poriadku,by rozjebali v prach,bo kto si mysli tam v tych bananistanoch,ze sa tam dodrzuje pravo,je nenavratne pojebany.
      jasne ,ze to len tlachanie toto,co pisem,ja nic nezmenim tam,ale seba som zmenil bo nemozem zit tam,kde sa zradilo vsetko a hlavne mi nic nepisat bo jebem ja tak vidim,ze pre niekoho chujovo vidim,ja jebem…

      To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    To není zaujatost. To je zkušenost s tímhle grafomanem.

    To se mi líbí

  • tata napsal:

   Co je zabíjet legálně,to je v každé době jinak a stačí jen malinko jiný pohled,takže legálně zabíjet se dá hodně krát oduvodnit i kdejaká prasárna,už vubec to dávat do souvislosti s naším bytím,naopak mnohé zabijení vratilo lidstvo o mnohem dozadu.ANO JE CELKEM SCESTNÉ považovat že zbrojení a vdůsledku toho i pokrok to se nedá upřít na jedné straně ale proč,protože války jsou vedeny v zajmu moci a jen někoho,kdyby se ty prostředky co se vynaloží na harašení zbraněmi a zabijení vynaložili jinak lidstvo by bylo dál.Jednou toto myšlení co propagujete tuto planetu zcela zničí.Malokteré zabijení se dá považovat za legální,a hromadné už vubec

   To se mi líbí

 4. cobolik pacholik napsal:

  amici nevedia,kto bol prezident za vojny vo vietname a nie toboz,kolko bomb spadlo na nejaky laos,kazdeho z nas vlastne kazdeho jedinca drvviu vatsinu,neboli cudzi bol ,utrpenia a stradanie,nejaky laos to myslia,ze nazov nejakej potraviny v china food,ta sionisticka cista panenka,nic nerobila sama,u nas doma nasi politici,ci za soudruha,ci teraz len to nerobi,co chce holota.
  jasne,ze mocny maju v pici nejaku holotu,ale co ma najviac vkurvia,ked samy robia herst ober kokotiny,ale na druheho ukazuju a revu jak zmyslov zbaveny,demokraticka doba je v tom ukazkova,za tej jebanej komuny,to take ojeby nerobili,co sa tyka ciganskej holoty,jak ja volam vsetckych,co su tu zo south amerika drviva vastina mexicans,netreba stavat plot,ani strielat,jednoducha vec staci,aby im americky patriot,vcetne tych,co prestahovali vyrobu do china,aby ojebali svoju krajinu,na ktoru su hrdy,bo amik nebude robit za kokot,tak ty,co tu davaju robotu nelegalom,jednoduche jak kurva ukaz povolenie na pracu,ci green card,abo us passporte a vec vybavena,nijaky tu nepridu,bo budu vediet,ze kurva neda sa robit,ked sa im narodi dieta,nedostane pas ,ked rodic nelegalny a nijaku podporu na decko,ten patrit americky,co da robotu nelegalovy,jednoduche zistit,IRS danovy urad skontroluje jeho prijmy ,vyplaty a vsetko,ak to zistia dojebu mu za kazdehu hlavu ilegalnu po 100000U$D za kazdu dusu a hned sa rozmysli,ta kurva to teda nie,ak nema do kriminalu ,oni volne stoja na uliciach urobia si svoje stanovista mexicans a americky patrioti ich beru do prace,dojeden za cash 1$ na hodinu,ak nevie nic odoborne robit,len ked zameta,ked treba kopat,ci rozbijat beton ,to uz 22$ na hodinu,plus zradlo,napoje,privoz a odvoz,mam s tym bohatu skusenost,bohatu?prekurevsku skusenost,bo vatsina amikov take roboty,ani za 100$ na hodinu nebude robit,hlavne tu kde zijem kosia travu,12 hodin na den na tej skurvenej horucke,sam to robim raz na tyzden,keby kazdy den,uz by som tu nepisal,co je pravda oni maju odomna 30 rokov menej,bo ked som pred 20 rokmi robil na stavbe,za toho boha,nechceli ist na kvadre,ci na beton,bo otrokaren jak kurva ja vydrzal pomaly 10 rokov,ked dnes tak podumam galeje a to nie som nejaka trasoritka od IT,ale cisto debil zo sarisa stavany na makanie,uz som odobocil,ale suvisi s tym plotom tuja chcel emigrovat za soudruha,u army aj bol plan,ale od mojich buranov som vedel,co strazili hranicu s tym prehnitym zapadom,ze som na 99% synom smrti,tak som skusil zajazd do juhoslavie,stamade do benatok a z tamade do south afrika,hosi zo statnej bezpecnosti mi povedali,ze mam este len rok po vojne,poznam vojenske tajomstvo,tak nech idem ku moru do poland,abo bulgaria,bo mi z oci bilo,ze ja nebudem obdivovat dubrovnik a zaznamy z army,jasne hovorili od kontrarozviedky,jaky mam kladny vztah k soc zriadeniu.toto pisem preto,bo chcu sudit jakesa a strougala,utekal,len nejaky vrah,alebo velmi odvazny clovek ,cez zelenu hranicu,vatsina vtikla ,cez juhoslaviu,bo terqz hranice otvorene a ja sam z naseho burakova zijem dlhodobo v zahranici,ostatny pracuju v zapadnej europe,ale ani jeden tam nebyva a neziada o pas,su hrdy slovaci,spievaju pijany,slovak som a nohou dupnem a poniektory uz 27 rokov v cobolove nezarobili,ani dukat…dobre dost,myslim,ze s clankom suvisi a hura palce,rano,ked vstanem a budem mal cas kunut,aby som si cvrkol do treniriek,vlastne do nohavic ja nenosim spodne pradlo,ja obijam kladivom…

  To se mi líbí

 5. cobolik pacholik napsal:

  jicko viacej takych clankov,mas odjebane na viacej lodiach,hoci neverim,aby to nasu holotu rusilo,a AFB mam tusenie,ze napise s nima v 99% nesouhlasim,ale tohle to jse da cist.ja taky isty jak ty na viacej lodiach,len s jednym rozdielom ty na palube a ja v podpalubi…

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   AFB necita celkovo,ale drzi sa tej svojej vojny,tak poprav AFB a nemusis chvalit jicko,ja viem ani na mucidlach by si to neurobil,ale uznaj porovnal bohovo a kazdy strednacek to naisto vie,len nevie napisat jak jicko,tak delej…

   To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    Myslím, že by mě za to zavřeli. Za těch x let života mi nestojí. A taky nemám důvod. Daleko zajímavější je pro mě v průběhu let sledovat v přímým přenosu úbytek šedý kůry mozkový. Měl by zvážit comeback na Blicí listy, u Čurýka by mi slušel líp jak tady. Už proto, že tam nechodím.

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Myslím, že o tom, kdo tu bude nebo nebude publikovat, rozhoduji já a nikdo jiný. A také se nikoho nebudu ptát, jestli tu někdo smí nebo nesmí publikovat.

     To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     Kdyby každej ušel cestu, kterou ušel Jírovec, vone (alespoň si to myslím, když vezmu do úvahy Jírovcovo tehdy a teď), bylo by na světě dobře! Maníků s takovou šedou kůrou mozkovou víc a houšť, protože v součtu s těma jedinýma pravdama a láskama to furt vychází pro nás blbě!

     Liked by 1 osoba

 6. cobolik pacholik napsal:

  este jicko ja raz prekrocil canadian border , a ked som sa vracal z kanady to nas kontrolovali amici ,jak by sme prepadli federalne rezervy vo fort knox, vo vnutrozemi kanady som bol asi 30 km,,co by robila O,O,O, CANADA keby usa boli nad nou a mexico jej juzna hranica…bo okolo hranice som bol mexicov ,kde by mali roboty do ojebania v canade na stranme niagara falls,ani jeden kurva,ani jeden…musim podotknut,ze panenka na kandskej hranici,ked sme vchadzali cez most,rutinne pasy,otazky na cigarety a alkohol,zbrane ci nemame a welcome ooooo canada…

  To se mi líbí

 7. Bavor V. napsal:

  Manipulace na druhou je STEM. A proč? Stačí si prohlédnout správní radu tohoto spolku
  https://www.stem.cz/o-nas/nase-vedeni/
  Rrráčkující nenávistné Šídlo ve vedení spolku zaručuje tu správnou interpretaci.

  To se mi líbí

  • kočka šklíba napsal:

   Vidíte, to mě nikdy nenapadlo se na to podívat, i když tedy o výzkumech si myslím své tj. že je to hodně a často naprosto mimo mísu. Takže ted je to ještě jasnější 😉 .
   Jinak pane Bavore doufám, že budete pokračovat ve svém blogu, bylo by škoda něco takového zrušit. Chápu Vaše rozladění ale zase nick jaa to určitě nemyslel jako nějakou urážku nebo znevažování Vaší práce, prostě to nedomyslela, promiňte jí to. Myslím, že se to už nestane 🙂 .

   To se mi líbí

  • Hudec napsal:

   Vida. To jsem nevěděl. Dobrá informace.

   To se mi líbí

 8. Rosťa napsal:

  Perfektní analýza, není co dodat. Nechci sýčkovat, ale mám takové tušení, že se ploty budou muset obnovit co nevidět. Pokud to neuděláme, staneme se lovnou zvěří. Historia magistra vitae. V jednom pořadu F. R. Čech řekl, že ještě budeme rádi, když nás přijdou Rusové znovu zachraňovat ( až se kozácký kůň napije z Vltavy ).
  Komanče jsem dvakrát v oblibě neměl, protože to, co vytvořili za 40 let, těm novým, demokratickým, na rozfofrování stačilo taktak na 25 let. To uznáte, že to není žádný hvězdný výsledek, že. Ale jinak si myslím, že hlídat si hranice by měla každá rozumná vláda. Kvartýr si člověk také zamyká a když chce někdo přijít na návštěvu, tak je na majiteli, jestli ho vpustí dovnitř.

  To se mi líbí

 9. lujjza napsal:

  http://nonserviam.cz/nektere-informace-divaci-nezbytne-potrebuji-a-nektere-zase-ne-vitejte-v-ceske-televizi/
  Z článku např.:
  (…) A protože je to masmédium neobyčejně vyvážené a maximálně objektivní, tak když Washington Post v půlce prosince 2019 zveřejní mimořádně senzačního, naprosto ojedinělého a naprosto neprůstřelně podloženého sólokapra o tom, jak USA po celou dobu války v Afghánistánu lhaly svým občanům i světu o tom, jak tato válka probíhá a jaké jsou její cíle, přičemž se objeví i dosud tabuizované slovo „okupace“ , Česká televize dělá dokonale mrtvého brouka.(…)
  … a jiné přípodotky…

  To se mi líbí

 10. Antimon napsal:

  „Kdyby to byla pravda, pak by Trump byl stejný zločinec jako Jakeš.“
  To je naprosto skvělý postřeh 🙂

  To se mi líbí

 11. blbíš napsal:

  Stařec a moucha, a neb, jak je to se sračkama.“

  Tudle sem si vzpomněl, jak sem na podzim koukal ničím neškádlen do vohně v krbu svejch přátel a co bych zapíral, říkal sem si, že bych si pomalu měl zvykat. Že bych byl nesmrtelnej, když sem se neangažoval v žádným vůdcovství, to mi bylo a je skoro jasný a … a snad i proto se ve mně ve snaze snad pochopitelný sebezáchovy rozjela moje hysterická představivost až ták, že sem se skoro ztotožnil s jistým ptákem, kterej vždy po úspěšnejch samozápalech znovu a znovu povstal ze svýho popela:
  http://www.blogerka.cz/obrazky/iven.blogerka.cz/fenix.jpg ,
  Sice za pomoci mytologie, ale furt a furt povstával a já sem si říkal, že by vůbec nebylo vod věci, kdyby něco takovýho se mi povedlo i po mým samozápalu, když už je konečně dokázáno, že sem samej metan. A hned dál sem si už bez hysterie představoval, že bych jako dál na světě prudil lidi až … až do chvíle, než ke mně na sedačku přiletěla prachvobyčejná moucha:

  a já se po ní automaticky vohnal, ale vona se ke mně pouze natočila a s úplnou samozřejmostí si přeletěla na můj ksicht a … a já v tu ránu zcela prozřel, přátelé, hovnajs nějakej mytologickej Fénix a z prachu znovu zvedání, ale úplně vobyčejná moucha!!! No řekněte sami, z kolika sraček se jen tahle moucha ve svým životě už musela dostat a žádný zvedání z popela, natož samozápal, k tomu nepotřebovala.
  A tak sem se vod toho krbu zvedl a podíval se nenápadně kolem sebe, štípl sem se do hřebene ruky a byl sem docela rád, že ještě furt v těch sračkách žiju.

  Liked by 1 osoba

Komentáře nejsou povoleny.