Kostel ve Švédsku odhaluje nástěnnou malbu Gay Rajská zahrada


(Rychlý Google překlad)

Církev ve Švédsku odhalila nástěnnou malbu, která uvádí Adama a Evu, z nichž každý má milovníky homosexuálů, a místo hada je pokoušena transgenderovou ženou.

V neděli byl odhalen „ráj“ lesbickou umělkyní Elisabeth Ohlson Wallin v kostele sv. Pavla v Malmö ve Švédsku a místo lákavého hada z Bible uvádí Adama a Evu s gay milenkou a transgenderovou ženou.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Švédsko používá peníze mrtvých občanů na show

Wallin malovala nástěnnou malbu v roce 2012 a pokusil se ji dát katedrále Skara, která odmítla. Wallin také v tom roce vytvořila „Ecce Homo“, řadu portrétních obrazů, z nichž jeden zachycuje Kristův křest s úplně nahým modelem a obnovenou Da Vinciho „Poslední večeři“ s transgender Ježíšem.

Helena Myrstenerová, farářka v kostele, uvítala obraz na Twitteru. „V neděli je psána historie,“ řekla. „Jediný švédský oltář LGBT obdržel kostel sv. Pavla v Malmö … Jsme tak šťastní a hrdí!“

Tento sentiment církev zopakovala v prohlášení, že obraz obdrželi „s hrdostí a radostí“:

POTŘEBUJEME OBRAZY, KTERÉ SE OTEVÍRAJÍ PRO VĚTŠÍ ZAČLENĚNÍ A IDENTIFIKACI V KOSTELE. JSME VDĚČNÍ ZA UMĚNÍ ALŽBĚTY, KTERÉ NÁM UMOŽŇUJE VYBUDOVAT DŮVĚRYHODNÝ KOSTEL, KTERÝ UKAZUJE, ŽE VŠICHNI JSME BEZ OHLEDU NA TO, KOHO MILUJEME A IDENTIFIKUJEME, V RÁJI UBYTOVÁNI.

Mnozí ze Švédska i mimo něj zesměšňovali obraz a kostel za jeho zobrazení. Jeden uživatel uvedl, že obraz není „o křesťanských hodnotách, ale pouze o politickém aktivismu“, který jej popisuje jako „hanebný“, zatímco jiný se ptal, zda se církev obtěžovala myslet na „ty v jejich kongregaci, kteří považují homosexualitu za hřích“. označil ji za „antikřesťanskou herezi, která olizuje a eucharistii. Odpovědné osoby by měly být vyloučeny. “

🇫🇮Jeremia⚖@jere_backman

A church in sweden just put up this painting in their church. It’s their view of “paradise”.
I’m getting more and more traditionalist and conservative each day in this fkd up world.

Zobrazit obrázek na Twitteru

The church of sweden:

Vložené video

O tomto tématu mluví hned několik lidí: 88.

Lookout@plagueonyou

WHAT?? Church Unveils Altarpiece Of Paradise Featuring Gay Couples And Transgender Serpent https://rightcountry.com/what-church-unveils-altarpiece-of-paradise-featuring-gay-couples-and-transgender-serpent/  via @Right Country. Don’t worry Christians, Sweden is on the way to Islamic control & all such banalities will be destroyed along with their perverted freedom

„Slovo„ slepice “je způsob, jak dát nové perspektivě,“ řekla děkanka kostela ve Västerås Susann Senter:

NÁBOŽENSKÝ KRISTUS JE VĚTŠÍ [NEŽ HISTORICKÝ ČLOVĚK] A MUSÍ BÝT V KAŽDÉ ÉŘE POPSÁN A MLUVEN NOVÝMI SLOVY A NOVÝMI PÍSNĚMI. TOUHOU PO POUŽITÍ NOVÝCH SLOV JE NAJÍT JAZYK NAŠÍ DOBY, KTERÝ SE OTEVÍRÁ SVATÝ.

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 reakcí na Kostel ve Švédsku odhaluje nástěnnou malbu Gay Rajská zahrada

  1. Bavor V. napsal:

    Podívejte se, jak Krampusové vypráskali migranty

    To se mi líbí

  2. vonrammstein napsal:

    Bleju, potom zvracím, když konečně dozvracím, tak zase chvíli pro změnu bleju.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.