OSN zahájila totální válku proti svobodě slova


Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na OSN zahájila totální válku proti svobodě slova

 1. jaa napsal:

  čeho se ti papaláši tak bojí?
  Vždyť už jsou to většinově prďolové….to lidi tak nenávidí, nebo co?

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Ba ne oni se nebojí ale v současné době již na příkaz OSN nebude možné napadnout suverénní stát, jako v případě Jugoslávie.Uvážíme li situaci kdy generální tajemník NATO vydal rozkaz k bombardování suverenního státu a to Jugoslávské svazové republiky. Cílem operace Spojená síla, která trvala 78 dnů, bylo rozdrtit a ukončit existenci jugoslávských ozbrojených sil a odtrhnout od ní jihosrbskou provincii Kosovo.V té době šlo vlastně o bojovou činnost Aliance proti suverénnímu státu, kterou OSN v podstatě nařídila.
   Krycí proces kterým OSN nasledně legalizovala napadení suverénního státu, bylo stíhání „válečného zločince“.Následně bylo nezbytné aby se soudní proces se Slobodanem Miloševičem přiřadil k výrazným úspěchům OSN. Před zahájením procesu byly na pokyn USA ještě horkou jehlou ušity změny článku 8 Římského statutu, který válečné zločiny upravuje. Na základě upraveného potom hlavní žalobkyně tribunálu Carla del Ponteová o tomto soudním procesu řekla, že v civilizovaném světe může být vnímán jako vítězství dobra nad zlem.
   No a v současné době již dříve standardní postup OSN se stává stále více pro světovou veřejnost nepřijatelný a akce kosovské osvobozenecké armády (UÇK), která tehdy zaútočila na srbské cíle a záměrně vyvolala otevřený střet mezi UÇK a jugoslávskými policejními silami,tak toto je dnes charakterizováno jako oranžová revoluce pod záštitou cizí moci. Informovanost veřejnosti poněkud postoupila a USA v současnosti již nemohou plně využívat OSN ve svůj prospěch jako v době vpádu do Jugoslávie.
   Tož proto dle mého, je naprosto nezbytná výše popsaná selekce informací.

   To se mi líbí

 2. Bavor V. napsal:

  Putin se směje. A má asi proč:

  To se mi líbí

 3. vonrammstein napsal:

  Jsem islamofob a cikánofob. Taky homofob. Černochy v Evropě taky vidím nerad.Tak začni shromažďovat data a analyzovat trendy. Mrdko.

  Liked by 1 osoba

Komentáře nejsou povoleny.