Poněkud příznačné doplnění


Pro ty, kteří se umí probírat dlouhými rozhovory a dovedou je i rozebírat, nabízím dvoufázový rozhovor Davida Klimeše o nedávné minulosti a současnosti z pohledu (chybějící) ideologie

Meditace k proměnám režimu v roce 1989-část-I.

Meditace k proměnám režimu po roce 1989 část II.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Poněkud příznačné doplnění

 1. Laco G. Mlynář napsal:

  Ach jo tihle mlaďoši. Nám chybí ideologie? To myslí idealistické představy Masaryky a Beneše, že smlouvami se západními demokraciemi ubráníme nezávislost ČSR? Bác ho a málem jsme jako národy slovanské skončili přinejlepším na Sibiři, pokud ne v Hitlerovo koncentrácích.
  A co ta paradigmata za posledních 30 let co totálně zkrachovala?
  Dvojdomek, multikulti, stát je špatný hospodář, ekonomika může prosperovat pouze v podmínkách demokracie, stát nemá zasahovat do ekonomiky a další a další lži vyvrácené praxí posledních 30 let.
  Diví se potom někdo, že v současné době zejména nižší a střední třídy podporují neideologického Babiše a jeho vládu?
  Těm mlaďochům schází prožití reality socíku.

  To se mi líbí

 2. Laco G. Mlynář napsal:

  A ještě jedna stále opakovaná ideologická lež. Prý si užíváme míru díky NATO a EU. Houbelec, jestli je tu nějaký mír, jakože od II. SV bylo pozabíjeno možná víc lidí a spotřebováno víc munice než za 2 – 3 světové války, pak ten mír je tu od doby, kdy nejméně dvě mocnosti se drží pod krkem díky vlastnictví jaderných zbraní.

  To se mi líbí

 3. jaa napsal:

  A něco na vylepšení nálady a kouknutí se jak je u nás …….
  https://carokraj.cz/

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.