Klimademonstrace


 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualitka, Krajanovy postřehy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

25 reakcí na Klimademonstrace

 1. Josef K. napsal:

  Naprostý souhlas. Ale těch otázek pro exponenty nové kulturní revoluce je mnohem víc.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Tak jsme zase „ti špatní“. Odmítáme rasantní snižování uhlíkové stopy. Díky Babišovi, Orbánovi a Morawieckému se nebudeme muset tolik omezovat a nebudeme muset odpovídat na tyto a další otázky.

   To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  Nevím já mám možná velice pošetilou otázku ale stále mi to nedá.
  Podle jaké smlouvy, či mezistátní dohody jsou do Česka vyhošťováni neúspěšní žadatelé o azyl v Německu.
  https://www.novinky.cz/krimi/508292-spise-se-priznal-rekl-soudce-a-poslal-cizince-za-znasilneni-divky-u-litomeric-do-vazby.html
  To mi připadá že je ta podstatná otázka současnosti.
  Nevím ale mne ten mechanismus vyhošťování a na něj navázané smluvní závazky Česka vůči Německu opravdu zajímají..

  To se mi líbí

 3. taras2 napsal:

  Z hlediska beznadějně zastaralého, výběhového typu, co ještě četl knížky, tedy takřka fosilie, mám nejasný dojem, že těm gymnazistům nejvíc schází pár pohlavků, udělených rodičovskou laskavou rukou v pravý čas. To samé mám třeba u té nány, co dneska v rádiu vytočila Okamuru a u mnoha dalších. A kdyby se mě zmocnily extremistické myšlenky, tak bych učitelům povolil to zelené, pružné celuloidové pravítko a užívání povelu „Nastav dlaň!“.

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   To není v trestech a o trestech, ale o době, cílech lidí, jejich vztahu k sobě, rodině a společnosti. NENÍ to o penězích a moci jako cíli lidského snažení, není to o nevaž se, odvaž se. Moje generace i generace rodičů – pokud vím – se chtěla prosadit, zlepšit si své sociální postavení, mít se lépe, pracovat, založit rodinu a vychovávat děti. Byli jsme všichni na podobné startovací čáře.
   Dnes je to jinak, je to zcela jiná hra.

   To se mi líbí

   • taras2 napsal:

    Tímhle primitivním příkladem s pravítkem jsem chtěl říci, že mladým zcela chybí vnitřní hranice pro to, co je ještě správné a možné a co je už přes hranu. Ty hranice se vytvářejí výchovou v mládí, a to u těch rozumných domluvou a příkladem, u malých psychopatů, budoucích manažerů pak tím pravítkem, ničemu jinému nerozumí. Výsledným optickým dojmem ze současné nevýchovy je pak hloupý a drzý fracek s nafoukaným výrazem a bez skrupulí. Systém to preferuje.

    To se mi líbí

 4. strejda napsal:

  Celý článek je jen mlžení bez znalostí problematiky. Podíváme-li se na tvrzení „Pomocí fotky zadrženého přes mezinárodní spolupráci policisté zjistili, že muž jeho podoby neúspěšně žádal v Německu o azyl. Česká strana zjišťuje, jak postupovaly německé úřady.“ Nehledá se podle podoby, ale pomocí průkaznějších identifikačních prvků, na příklad otisků prstů. Je to jistější a rychlejší.
  Znásilnění se prokáže pomocí DNA.
  Co je nejhorší je, že se po Německu, potažmo po celém Schengenu pohybuje nezjištěné množství osob bez identifikace a nějakého průkazu totožnosti. Osob, které jsou díky svému současnému stavu n u c e n y k přestupkům a kriminálním činům. Leckomu se to nebude líbit, ale ti lidé jsou v pasti, ze které se nikdy sami nemohou dostat. A pomoc, jak vidno, je nulová.
  A tak je tu otázka qui bono, komu to vyhovuje. Jistě tomu, kdo chce rozložit Evropu.
  Imigranti jsou jen jeho pouhým nástrojem, do své situace byli vmanévrováni někým jiným. Toho musíme hledat. Soustředit se jen na migranty je líbivé, ale k řešení to nevede. Jenže, vykládejte to davu, který touží – jako každý dav – po krvi.
  Pokud se řekne A, musí se říci i B a to, že Evropa, především západní již nemůže situaci zvládnout. Končí její staletá podoba a začíná doba chaosu.
  Není lepší svolávat lidi na Letnou, aby si nevzpomněli na skutečné problémy? Jak starý, omletý, ale účinný trik.

  To se mi líbí

 5. Dampit napsal:

  Místo komentářů o mezemisnosti (bez emisí) jsou reakce o imigrantovi z BRD, který tu znásilnil české děvče. Udělal to v Česku, bude souzen zřejmě zde, odsouzen, a my to zaplatíme. Bavore, napište něco pro tyhle diskutéry-komentátory. Zajímá je to víc než elektrika.
  K té elektřině: Doufám, že až nebudou moci elektromobilisté dobít baterky, a už to začíná, zájem o ty drahé krámy ochabne. Závěr je ten, že všechno co se dělá, se dělá špatně.

  To se mi líbí

 6. Antimon napsal:

  Ten článeček přesně vystihuje situaci. My mladí jsme, na rozdíl od vás páprdů, pokrokoví a jde nám o „zelenou Zemi“ (taky že se můžeme v pátek ulejt). Tak my tady protestujeme a vy páprdové zařídíte, aby naše požadavky byly splněny. A to sofort …
  Jsem lehce od elektrofochu, byť slaboproudého, a tak vím, že když je něco na baterky, tak je to „na baterky“.
  Faktem je, že naftová loby neměla a nemá zájem na výzkumu alternativ a ty baterky jsou tak nějak hnedle po ruce. Je to podobné, jako alternativní zdroje energie (vítr, solár). Aby to mělo nějaký významnější výkon, musí to zabírat obrovské plochy. Tudy podle mne také cesta nevede. Stejně jako u těch baterek. A to, jak naznačuje článek, aby se něco změnilo, že se musí především změnit životní styl, to nikdo slyšet nechce.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.