Tak máme zvoleno


Slavnostně jsme si zvolili své zástupce do Europarlamentu. Média slaví úspěch, protože se jim povedlo změnit volby evropské na volby místní. Takže nás budou zastupovat lidé, kteří nebudou schopni se za svůj národ brát, ale budou poklonkovat Franko-Německu. A tady doma se budou všichni divit, co že to tam ti naši zástupci předvádějí.

Ale chybu musí každý hledat jen u sebe. Proč podlehl mediální lži o „referendu o vládě“ nebo proč nešel a nevolil aspoň to „menší zlo“. Jedině rusofobové mohou být spokojeni, že u nás Putin volby neovlivnil. Tak jako to činí ve zbytku Evropy. Vždyť všichni ti, kteří chtějí změnu ve vedení EU jsou přece financováni Ruskem.

I tahle mantra ukazuje na myšlenkovou mělkost jejích propagátorů. Netřeba se zamýšlet nad důvody, které vedou lidi k odporu k současnému stavu evropské politiky. Jednodušší je, svádět to na Putina. Ten může za všechno.

Když to převedu do domácí politiky, tak Sobotku do čela ČSSD dosadil Putin. A povedlo se mu sociální demokracii totálně rozložit. Stejně tak do čela ODS nasadil Fialu, který se neorientuje v ničem jiném než v antibabišismu. A korunu tomu dal tím, že nám zvolil Babiše jako premiéra. Prostě dnes neplatí Cherche la femme, dnes platí Cherche Poutine .

Vypadá to, že se v té naší kotlině vůbec nic nezměnilo. Donašeči do ciziny tu byli odedávna a vždy se jim povedlo něco dobrého překazit, protože oni sami by to dobré nedokázali. Jen teď to Bartošování do Bruselu bude rychlejší, protože udavači tam mají své zástupce.

Nicméně naši komentátoři nějak podceňují (nebo přeceňují) význam ODS, zejména jistého Zahradila, který ODS považuje za alternativu nejen k ANO, ale:   „I alternativu těm dvěma krajním extrémům, které dnes zápasí o budoucí podobu evropské integrace, těm, kteří chtějí vystoupit z EU nebo ji chtějí rozpustit, i alternativu vůči těm, kteří chtějí pokračovat za každou cenu v bezuzdné integraci,“. V tomto bodě se naopak shoduje s Babišovými výroky o potřebě reformy celé organizace EU.

A co se týká celoevropského pohledu, tak se dá očekávat skutečné zemětřesení, protože opět neplatí 1+1=2, protože se v mnoha pohledech budou spojovat zástupci různých frakcí, zejména pokud půjde o další podobu EU. Takže se dá říci, že volby sice dopadly, jak dopadly, ale jak známo naděje umírá poslední.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualitka se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

87 reakcí na Tak máme zvoleno

 1. jaa napsal:

  Elaborát bude, akorát je trochu pracnější.

  To se mi líbí

 2. Rosťa napsal:

  Za pozitivum považuji odstřel největších národních škodičů Plavce štětinatého, Teličky, Poche a ultramagora Svobodu. Dále totální propad socdem, která si nechce uvědomit, že už tu téměř nikoho nezastupuje a vlezdozádelismem amíkům a Bruseli jen kopírují TOPku a ta má své voliče. Dva mnou kroužkovaní ( David, Blaško ) se tam dostali, škoda, že se tam nedostal Pepa Nos ( mohl jim zpívat Já jsem agent júesej, jsem nebezpečnej a jsem zlej, popřípadě Země je kulatá ), toho kroužkovala žena.
  Za negativní považuji malou účast, což nahrálo skalním voličům, kteří to berou jako utkání Sparta x Slávia. Těm je jedno, že ten jejich tým dal branku Boží rukou jako božký Diego a ještě z pětimetrového ofsajdu. Hlavně že vyhráli. Co z toho současného dortu pejska a kočičky na půdě EU vyleze, to se teprve uvidí. Peníze jsou vždy až na prvním místě.

  To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Dopadlo to tak, jak dopadlo, a asi to tak má být. Voličstvu se líbí, pokud ho zastupují vlasizrádci, hlasující proti jejich zàjmům, voliči asi chtějí a potřebují míti při životě a téměř denně před očima politické floskule , nedokáží se nejspíše obejít bez bezduchých hlav, mluvících řečí „neznámého klišé kmene“, a chyběli by mu žalobníci na vlastní , či perspektivní věrozvěsti nových časů a směrů…
   Je to tak, jak to má být, jak to český volič a obyvatelstvo chtějí. Při volební účasti cca 30% ( myslím 28,72% ) , je cca min. 80, spíše 85 % národa spokojeno ..
   A jde o opakující se jev, jedno jestli na úrovni regionální nebo celostátní…
   Je česká společnost, potažmo volič , opravdu hoden jakékoli lítostí či spoluúčasti ???

   To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    ja pisem nizsie,slusne sa povie volici v cesku rezignovali,po mojom volici v pepikove uz jebu na cely ten skurveny bananistan.

    To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    toto sa mi paci,samy si pepici za to mozu,kurva jedna tretia voli,to by nemalo byt platne,abo polovica minimum a ked nie nikto nebude zvoleny.,alebo dakde je povine volit urcene zakonom.

    To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Čobolíku, a to je ještě prý slušná volební účast proti volbám minulým …
     Ovšem popravdě řečeno, s tímto výsledkem byly ty volby vlastně zbytečné …
     V dáli bude štěkat pár vychrtlých psů, a bohatá karavana potáhne po vytyčené cestě dále …

     To se mi líbí

 3. K-k. napsal:

  naprosto souhlasím s Rosťou a dovolím si sem dát jednu pěknou mapku, potvrzující, že Praha by skutečně být samostatným státem – a byl by od ní pokoj! https://www.volby.cz/pls/ep2019/ep5?xjazyk=CZ

  To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   Dík za mapku. Praha volila, volí a bude volit vždy jinak než zbytek republiky a má lví podíl na úspěchu ODS, TOPSTAN a Pirátů. U nás a na Vysočině to svíčkové báby zase pro změnu hodily KDU. Nevím, co je horší.

   To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Jo Rosťo, ono to není pouze Prahou … Je načase přestat hájitl český elektorát, přesněji elektorát v ČR … Evidentně to veřejnosti vyhovuje, neb opakovaně pokládat snad obě ruce, dlaně, na žhnoucí plotýnky, by nesvědčilo o svéprávnosti 😉😁 …

    To se mi líbí

    • Rosťa napsal:

     No, jo, jenže jiné voliče nemáme. Chce to vyměnit národ.

     To se mi líbí

     • lujjza napsal:

      Trpělivost, už se na tom pracuje…

      To se mi líbí

     • Minorita napsal:

      Pravda, známý bonmot 😁 … Nicméně ( i když EU už barevné astrofyziky importuje ve velkém ) jde mi o to, že pošlapáním předky prožitého a pozapomenutou minulost, si bude muset zatím doposavad místní obyvatelstvo prožít v mírně modifikované podobě znovu … Bohužel mají věci tak rychlý spád, že existuje reálná možnost dožití se sociálně-společenských následků havlistických a liberálních experimentů, uvedených v život právě za účasti zblblého, „hladového“, a vychcaného elektorátu …
      A uvnitř mne děsí vysoce pravděpobodobná budoucnost inteligentního a empatického potomstva …

      To se mi líbí

   • oh napsal:

    Horší je, že většina voličstva na to hází bobek. Sice si nemyslím, že všichni, kdo nepřišli volit, jsou se stávajícím stavem spokojení, ale je jim to bohužel natolik fuk, že se ani nesnaží věci nějak ovlivnit. 😦
    Holt si budeme muset počkat na to, až se noví lovci dinosaurů také politicky znemožní.

    To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   cigan podobny do mikeho jacksona,este ked mu neodjebalo a nevybielil sa a nevyrovnal si haro,povedal,ze aspon v praglu su svoji,jak bocneho kukaca na ten ceskej politickej brodway,co ma prve jebne,co urcite radovych pepikov tak isto,bo to kurva chytra holota,ze co ten cigan jebany jebe mater demokraticky,ze jako praha to nieco ine jak svitavy,ci litomerice,abo holomouc kurva?ze tam mudrejsi od ostatnej holoty v pepikove kurva?toto jak kurva neznesiem,toto skurvene slovanske mentalne zaostanie,ze ja inaksi a jedna sa o jednu a tu istu zem,toto,delenie a ukazovanie okato boha jeho,bo tam ta jeho vykurvena strana ma aspon hlasy inde je v pici ,kurva jeho nenapadne,ci vlastne radovych pepikov hned jebne,sak to kokot,co pre neho nejake pepikovo to chuj,v praze jsme svoji,jasna ukazka,toho jak nejaky clovek s mandatom ma na srdci svoju zem,kurva oni skladaju prisahu prahe?kurva,kus len kukam a tak bacovsky dumam,bo nemam dajaky prehlad v tych vykurvenych stranach,ale mam ten jebany nos,co vycujem jak kurva,ktora bije,bo kacko pise ,ze nech sa praha osamostatni,jasne ,ze pritiahnute za paces,kurva to tam nikto z nejakych verejnych cinitelov tak nenacrtne jak ja,stetina to vysinuty komisar,taky ani v v tej party co v reichu za maliara bola by ho sama partia izolovala,aby jej nedojebal reputaciu,ale klvana toho kurva by som zajebal,ten prvy na rane za radar a ojebovanie,kolaboraciu a ocitu zradu kraju,mne tak pripada ,ze tam uz kopa jebe na vsetko,zostalo len stranicky boj o skurvene bidlo(kurva neviem,jake y,i)proste nejake strany a ich predstavitelia si vybavuju svoje veci a kraj ako taky maju v pici,bo ten cigan to ukazkovy jak jemu ide o prospech kraju a jeho ludi,este dobre,ze mate vaclava nedej nam ni budoucim zahynuti,tak furt je,ked je picou ke zdi.hej a este nepouzivali KGB,ze pepikom hucali,cele weby boli,aby sa nevolilo ano,ci moravsky sogun,v clanku jasne vidiet co mna len bocneho kukaca hned napadne,ze za boha si nepriznaju,ze na picu robia,tak ich holota jebe do ucha a jak pisem flaga s blue star v belgii dlho viat nebude a este jedno sa chcem opytat,docista od veci a mozno ma tu bude hresen,co mne zily netrha,prasok do prania,ci umyvania riadu z reichu lepsi jak nas,bo som to dnes preberal s buranstvom z nasho burakova,mate podobne v pepikove,ze kurva nas tak nepeni,to tak jak som pil v atlantic city v casino,mozno desat decovych poharov som jebol a kurva stale som chodil normalne az ked mi bolo povedane,ze do kotla stolitroveho naleju 5 litrov finlandie najebu 5 vedier ladu a rozmiesaju so sprite,az ked som kupil flasu a jebol z nej polovicu,mohol som povedat uz ho vezu.

   To se mi líbí

 4. Laco G. Mlynář napsal:

  V našem městyse s 24.000 duší vládne téměř absolutně od posledních místních voleb ODS. Vinou té absolutní vlády se domnívali její šéfíci na rathausu, že už mohou úplně všechno a tak se pokusili zašantročit místní nemocnici. Jenže tím vzbudili velký odpor lidu, který nejen že dal dohromady 9.000 hlasů pro petici proti prodeji, ale nyní navíc už má dostatek podpisů pod žádostí o vypsání místního referenda. A tak místní arogantní ODS v těchto ojrovolbách těžce pohořela, až bohužel na zvolení Promopro Vondru do evropského pašalíku.
  https://litomericky.denik.cz/zpravy_region/zastaveni-prodeje-lidem-nestaci-chteji-zrusenou-diskuzi-i-hlavu-sefa-spitalu.html
  Na demonstrace proti ODS se sešlo před radnicí asi 2.000 duší, na stejném místě demonstrují místní z Miliona chvilek nenávisti, jenže těch se schází maximálně 150. Jó není nad probuzenou občanskou společnost.

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   tam sluzilo kopu vychodnarskych buranov a v nedalekom jirikove tiez.

   To se mi líbí

   • Laco G. Mlynář napsal:

    Jó čobolíku, tady a v nedalekém Maria Theresien Stadtu bylo vojska na 2 divize. Dneska nikdo. Poslední odvelel můj mateřský ženijní prapor Kalousek do své Bechyně, aby pomohl místní ekonomice. A tak sapéři jezdí jednou za čtvrtletí cvičit stavbu pontonových soulodí do Liťáku, protože v Bechyni teče akorát Lužnice, ve které je po kolena vody. Takhle si představuje ekonomiku armádního provozu naše pravice.

    To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Kupodivu média tuto „kauzu“ zaznamenala ve velmi hrubých obrysech 😉 – odposlechnuté ve voze , tv zpravodajství ani na jednom kanálu nesleduji.
   Tedy modrá ftačí letka se snaží opakovat „zdravotnický“ recept jistého jejich středočeského potentáta Bendla … Hmmm, klobouk dolů před veřejností, respektive před tou aktivní částí …
   Jen na okraj – někdo musel tu modrou letku zvolit, opakovaně, a nevinil bych z toho Pražáky…
   Jako dílčí vítězství fajn, a snad se podaří protestujícím jejich požadavky, včetně personálních, v celém rozsahu.
   Jenže hned se ozve skeptik – počítejte s tím, že buď v následujících, nebo těch dalších, to té smečce hodí stejně, bez jakékoli sebereflexe ftáků … Viz jejich vedení, skutky dnes …

   To se mi líbí

   • Laco G. Mlynář napsal:

    No já ODS nikdy nevolil, ale dokud ještě nebyli tak arogantní, tak občas něco přihráli městu a jejich obyvatelům, proto získali v posledních místních volbách absolutní většinu v Radě. Mezi městy na severu Čech je místní městys dobře vybaven a celkem se tu dobře bydlí.
    Jenže arogance postihne snad každého, kdo se dostane k absolutní moci.

    To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     To nebylo osobní, nebo jakkoli tak myšleno 😉 … Vás si jako voliče té party nedokážu představit, respektive vycházeje z Vašich vstupů a příspěvků, mi to nejde dohromady 😉 …
     Samozřejmě, že Vám přeji fajn město, kvalitní bydlení, a příjemné žití …
     Ano, arogance je sestrou moci … A zdaleka ne jen té absolutní… Jsme míň chlupaté opice, nic svatého 😉 …

     To se mi líbí

 5. cobolik pacholik napsal:

  toho kokota vondru,co v pravnom kraji by mal len polovicu trestu odsedenu a vsetko zabavene v prospech statu,som videl jak sa ten slizky kokot, okaty agent CIA usmieva,ojebal pepikov o tazky peniaz a smeruje do belgie,ambasady cudzich krajov uz davaju befele svojim vladam,nic sa nezmenilo,nasi,ci novy spolupracovnici,ktory pracovali pre nase zaujmy zostali na svojich miestach,situacie sa nijak vazne v nas neprospech nezmenila,je s kym spolupracovat,boha naisto tak ich sluzby dostali a nejebol som sa ani deko.

  To se mi líbí

  • Laco G. Mlynář napsal:

   Jo, jo, tak nějak to je.

   To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Evidentně to bylo elektorátu tehdy u Vondry jedno 😁😉 … Jediné, co snad v koutě přežilo, je hláška tohodeprivanta o tom, že on odpovědnost ( za rozdrcených tehdy asi 700 – 800 mio, opravte mne když tak ) nenesl, pouze prý podepisoval faktury … 😁😁😁 …
   No, a mimo jiné lapsy tohoto Havlistického zmetka a úchyla , si místně údajně český volič tuto kreaturu nejen zvolí, on jí dá klidně preferenční hlas.
   Takový volič, po všem, co je o tomto politickém hajzlovi známo ( od prosazování us základny, přes jeho veřejné angažmá v cia, obří díra do rozpočtu v roce předsednictví v EU, atd. ) , je minimálně spoluzodpovědný, tedy bez nároku na cokoli …
   Tedy skoncujme s hýčkáním voliče, že byl obelháni – NEBYL !!! Volič tohoto je pro mne téměř spoluzodpovědný za lapsy těch „úžasných“ 30-ti poplyšových let …

   To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    kukam ,ze minorita sa neboji,malokto tu si dovoli zastupce ceskeho lidu tak, jak povedat napadat a znevazovat jeho osobu z toho herst ober kokota,bije,ze slizky had jak kurva,hlaska,ze nic nerozjebal,len podpisoval faktury,by mu sudca v normalnom kraji dojebal rok,za robenie kokota zo sudcu,ktory je zakon,jaky kurva pravny system tam je, nie len jeho pocinanie a mnoho dalsich ,co by mali bruniet za velezradu,toto amdasady na sto pro zasielaju svojim sluzbam,aby vedeli potom predstavitelia tych krajov s jakou holotou maju do cinenia,preco tu na minoritu reagujem,bo jasne sa bije v prsia a hvari moja,vina,moja prevelka vina,jasne myslim obrazne zdoraznuje,ze Vy tam,prinajmensom slusne napisem nepicovat,bo jak narod s pravom volit a rozhodovat,ste takemu son of the bitch,dovolili ,aby on mohol mat nejaky hlas,ci moznost rozhodvania v hocijakej zalezitosti ceska,myslim,ze u normalnej vlady nejakeho normalneho kraju nebude malo cesko nejake vysoke hodnotenie,ten jeden tam to iste vas vypisany bilag,kazdy dnes povinne zapalit sviecku,dnesnym dnom je vyrocie uskutocnenia atentatu na vraha ceskeho naroda,ktoremu sa prislo poklonit,ked ho zajebali statisice cechov,co som videl na historickych zaberoch,hned ma jeblo to kurva nemozne,reich propaganda pisala cesi,jasne tam boli aj cesi z dzada pradzada,ale nezabudat,ze v cechach, zilo tisice sudetakov.dnes sa neda s istotou urcit a nijak nic nechcem zlahcovat,bo kat daval ceskemu delnik za dobru robotu dobre vyhody a preco to tu spominam,bo v prahe cigan hovori,ze vyhrali,ale uz dalej od prahy to su hovno,vysadkarom pomahali prazske rodiny,ktore mali vazby na moravu,paragani vacsinou z moravy a nie z prahy,to vsetko uvadzaju spisy gestapo z coho jak analitykovy mojho kalibru jeblo,ze kurva,co skodi svojim hlavne z praglu a vtedy gestapo a system vedelo,kde sa obracat ,co aj logicke velke sustredenie ludi na malom prisetore hra velku rolu jak pre s skurveneho okupanta tak aj pre dnesneho prizdisraca vyjebaneho,vacsina kolaborarntov z praglu sa rukuje a potom pomocou tych zradcovskych kuriev gestaspo lapalo a mordovalo jak kurva nasich vlastencov,toto iste teraz a nic nevidim pojebane na mojej analitickej praci a idem kuknut,bo take detaily ma zaujimaju,su dolezite pre boj s mojim nepriatelom.

    To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Čobolíku, čí zástupce vlastně tento potentát, a z božího dopuštění opět zvolený degenerát , vlastně je, je na dlouhé povídání – snad v deliriu by on sám kápl božskou.
     Nicméně rozhodně nejde o zástupce ČESKÉHO LIDU – možná by jste ho tou definicí mohl urazit 😉😁 …
     PS: Citlivější povahy by naopak případné souvislosti mezi „Tímto“ , a českým lidem, mohly vnímat jako urážku 😁 …

     To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Čobolíku, archívy Gestapa, respektive jejich případný nález a zveřejnění, by ještě dnes byla rána do vazů – i když v dnešní atmosféře, kdy se učí a propaguje germánský výklad dějin ( viz pražská, a nejen ona kavárna ) , kdy je bezostyšně dáváno rovnítko mezi období okupace ( skutečné ) a socialismu, bych za „odsouzení“ odhalených ruku do ohně nedal …
     Navíc jsem přesvědčen, že po r. 89 se spousta především potomků z kolaborantských rodin velice pevně zabydlelo ve všech patrech politiky, a mocenského žebříčku vůbec …
     Nedivil bych se, kdyby jimi byly obsazeny vrcholné posty ve všech oblastech, včetně justice.
     Dodnes se mlčí, nebo spíše se dnes zase mlčí o odboji stejně jako o kolaboraci …
     Něco není dobře ve státě – však víte, v jakém …

     To se mi líbí

     • cobolik pacholik napsal:

      prve,co nemusium jak kurva,ked sa mi vyka a to clovek,co podla pisania,naisto dobry cech,taky to sol tej zeme,,je jasne jak facka,ze ked taky chuj dreveny sasa je zvoleny,treba byt uz na pozore jak kurva,bo to docista na palici a ked dostal hlasy normalne tak,tych skurvenych kolaborantov to kus tam je a na to nemozno kukat z boka,pisanim tu sa chuj urobi a na vaclavaku bolo dalsich tisice kolaborantov,co budu smalcovat nasich dobrych boha jim,treba len dufat a tak aj predpokladam,ze bude dlhsie trvat sa samy pojebu a holota v cesdku,to nie ty,co protestuju okolo vaclava,dufam,ze ked budem v praglu a nahodou by bola taka demonstracia,to neviem,asi by som mal porcelanky vyjebane,bo ja sam,ale,ked mi niekto jebne do ziveho jebem ja do ucha tisice $ co som na tie porcelanky dal,dam na nove,ale boha jednemu ucho odzeriem boha mu,bo jak pise minorita,to bite,ze kurvy su na najvyzsich miestach a to hlavne v spravodlivosti,bo v normalnom kraji,by ten spuchnuty kokot davno brunel,oni kryju jeden druheho,co logicke,staci ich kus postrasit,ja nemyslim nejakym transparentom,bo ja nie gandhi,cas ukaze,bo je velka pravdepodobnost,ze sa samy dojebu,ale druha pravda je,ze narobia nenavratne skody nasej zemi,chuj,cas ukaze,som rad a je pocta pre mna,ze taky reaguje a drista s takym pojebom jak ja,nepochciju se,ale to dobre,cim viac takych,tym lepsie a slechta fifth to naj tu utrimuje nech kurva policajna vyjebana cita,dufam,ze pri kontrole,ked vystupim v tej zajebanej unii ma nezoberu a ked hej,to sa kurva posram,od radosti,soudruzi tiez tak so mnou robili,bol som este mlady a teraz ja do stratenia vlastne nic nemam.

      To se mi líbí

 6. Lex napsal:

  Měl bych držet hubu, protože jsem volit nebyl. Proč, to jsem napsal onehdy.
  Dnes ještě přidám – také proto, že od nás může to toho rybníku plného bahna přitéct „celých“ jedenadvacet škeblí, tj. 2,79 % ze 751 vypasených „perlorodek“. I kdyby to byli – ti naši – sami „Janové Zlatoústí“, mají hodnotu rovnající se nule. Nemají vliv vůbec na nic, nemohou ovlivnit vůbec nic. Kdo chce, může se chlácholit, že „kdyby tak smýšleli všichni, tak….“.
  Ne, všichni tak nesmýšlejí. K těm „júrounijním“ volbám jdou ti, kdo mají nějaký důvod volit, kdo chtějí a MOHOU, mají sílu něco v tom kališti dosáhnout, nebo si to aspoň myslí. Protože „alea iacta est“, globalisté, organizátoři NWO to mají pevně v drápech. Znáte ten bonmot – „Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili.“?
  Volby u nás byly jen o tom, které vyvolené pošleme za královské prebendy užívat si pět let „sladkého života“ do Štrasburku a Bruselu.
  Dík, na tomhle se já podílet nemusím.
  Kdo chce, nechť čte, co odtamtud padá – např. http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-8-2019-0239_CS.html?redirect
  A dobře si přečtěte ty body 1, 5, 8, 9, 11, 13 – přečtěte si, jak ne britský, francouzský, italský, německý, portugalský, španělský a holandský, ale EVROPSKÝ kolonialismus za to může.
  Kdo ještě nezvracel, má další důvod…
  L.

  To se mi líbí

  • blbíš napsal:

   Sem přišel ze stavby a že se jako kouknu, jak dopadli z nás ti nejvyvolenější a hele, voni si socani ani neškrtli a to sem si vo nich myslel, že jenom ten jejich název „sociální“ jim dělá dobrejch 10% a … a vono hovno, ale úplný. Tak si říkám, …“no tak konečně, nic transparentnějšího ve skutečnosti už nemůže bejt a že každej vopravdovej demokrat z toho vyvodí pro sebe závěry“ a… a vono zase hovno, že voni jako muzikanti a že prej p o t r a v i n y a voliči ČSSD! A jestli mi to nevěříte, tak naschvál čtěte, za jaký debily nás maj a co je všechno u nich ještě možný:

   „Jako chybu vnímá volbu hlavního tématu „kvality potravin“ , kterou prosazoval lídr kandidátky ČSSD Pavel Poc. My jsme si sice vybrali téma, které bylo šité na míru našim kandidátům, protože to odpracovali, ale asi to nebylo to úplně hlavní téma, které zajímalo naše voliče“

   Tak to by mě ani ve snu nenapadlo, že prej potraviny jsou tím důvodem neúspěchu, ale v zápětí mě ten gigant uklidnil, když tomu všemu nasadil korunu vosla a ujistil mě hláškou, že:

   „Vedení dostalo silný mandát od sjezdu pokusit se změnit ČSSD a i v debatách bylo jasné, že změna má přijít za nějakou dobu. My budeme pokračovat v tom, co jsme nastartovali,“ poznamenal. „Budeme hrát roli levicového rebela,“ řekl Hamáček
   … a jen dodávám, že splachovací Hamáček!

   To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Který dobytek mohl při plném vědomí hlasovat pro tuto úmluvu Lexi, nechápu …
   Už se tady o tomto dokumentu psalo, a reálná, schválená verze je na Kinedryl … Kdokoli, kdo pro toto zvedl pracku či zmáčkl tlačítko, by měl být trestně stíhán, popřípadě zdravotně přezkoumán …

   To se mi líbí

    • Minorita napsal:

     Vím, četl jsem … Je skandální, že TO, myšlen defraudant, téměř jistý konfident či spolupracovník s cizí výzvědnou službou nejmenované velmoci, tento prominentní a nepostižitelný havloid vůbec může kandidovat, že je na svobodě !!!
     Drzé čelo a stejně vybavený čelní otvor v lehce měl vždy, a také je to jediná kvalifikace, spolu v minulosti s roznášením občas tiskovin, spíše však lihovin a piva při udatných hospodských střetech s bývalým režimem v tlupě okolo z SDL financovaného recitátora myšlenek jiných , jistého VH – což je i jeho „krytí a kvalifikace“.
     Jsou dostupné materiály, které ono „roznášení letáků“ vidí jinou optikou – méně heroickou, zato o to více pokleslou, nízkou, až skoro – nechme být …
     „TO“ Cechu je živý důkaz Vašich teorií o „báječném zapezpečení dat a neovlivnitelnosti výsledku voleb“ 😁, kterou jste předestřel …
     „TO“ je jedním z důvodů, proč jeden zvažuje svoji účast …
     Politické Zombie výlézají z děr a hrobů … Děsivé …

     To se mi líbí

     • Bavor V. napsal:

      Nechtěl říct že nosil ležáky?

      To se mi líbí

      • Lex napsal:

       Malý přípodotek – není „ležák“ coby světlé pivo vyšší stupňovitosti /o které tu, jak tomu rozumím, jde/, jako „ležák“, co by nemohoucí osoba – tohle „TO“ určitě nenosil.
       Ačkoliv, když někdo /nechci nikoho jmenovat, abych neurazil/ po těch ležácích zcepeněl, kdo ví, kdo ví…

       To se mi líbí

     • Cech napsal:

      Identifikujte spolupracovníka pražské kavárny!

      Nevím zdali bude fotografie zřetelná ale tento pán je spořádaný otec ot rodiny, mající dvě děti pravděpodobně nechtěl hailovat ve vojenské uniformě neboť není voják, není ani spolupracovník pražské kavárny . No ale každý máme nějaké zaměstnání. Z daného lze jednoznačně usoudit, že náš stát nesl plnou odpovědnost za požadovaný výsledek voleb.
      Dle mého názoru si čučkaři buť z neopatrnosti nebo záměrně neohlídali facebook a nasadili identifikovatelného zaměstnance. No a ten problém v budoucnu bude až tu identifikaci někdo odpálí. Ničit život možná dobrému zaměstnanci, není vůči jeho rodině fér.

      To se mi líbí

      • Cech napsal:

       Zřetelnější pro představu organizovanosti bude, ukázat jak organizovaně se řídí pokyny svého spolupracovníka.

       To se mi líbí

  • Laco G. Mlynář napsal:

   Lexi, rád Vás zase jednou vidím. Doufám, že Vám slouží zdraví. Ale nesouhlasím s Vámi. Vykašlat se na volby není cesta. V obchodě mne školili, že prohrál ten, kdo první změkne a odejde. V politice to bude asi podobné. Je potřeba bojovat, i když situace vypadá beznadějně.

   To se mi líbí

   • Lex napsal:

    Laco,
    nevím, jak v „obchodě“.
    Ale v politice, přesněji v EU zparchantělé Lisabonem, naopak asi VYHRAJE ten, kdo ZTVRDNE a odejde. Lhostejno, zda jako první nebo další v pořadí.
    Přitom nehoruji pro odchod z EU, jen proti tomu zparchantění. „Návrat ke kořenům“ se tomu říká, jestli se nemýlím. A nebylo by třeba až ke kořenům, stačil by ten Maastricht, který jsme „aprobovali“ svým referendem.
    A k tomu vyprovodit od našich prahů zločin na lidech s názvem „politická korektnost“ a asi ještě větší zlo – „liberální demokracii“ /mám ovšem na mysli realizovaný obsah, ne pojem/. Tady bych se naopak ke kořenům demokracie rád vrátil.
    Taky bych uvítal, kdybychom se patřičným způsobem, tj. dodávkou „károvaného vzduchu“ vyřídili s těmi, kdo to mají na svědomí. Aby nám potomci zase nevyčítali, že jsme se „nevypořádali s minulostí“.

    Čeho je mi líto, je sociální demokracie. Ale neplést si „sociální demokracii“ s těmi tragickými figurami, které ji po odchodu Paroubka privatizovaly. Tady je úžasný prostor pro čištění toho „Augiášova chlíva“.
    Přesně to vyjádřil Jiří Zimola, když řekl něco – volně cituji – „ČSSD se stala ze strany, která nikoho nezajímá, stranou, kterou lidé opovrhují.“
    Některá jména, která to mají na svědomí, už jsem tu někde výše četl. A zase mají společného jmenovatel, který zní „politická korektnost“ a „liberální demokracie“.
    L.

    To se mi líbí

  • oh napsal:

   „Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili.“ Jo, tenhle bonmot znám.
   A štve mě. Nejsem si ani jistý, zda je to ještě bonmot nebo už přesný popis stavu. Ale pořád to těm zmetkům nehodlám nijak ulehčovat.

   To se mi líbí

 7. bob napsal:

  S tím Putinem v článku nesouhlasím…..:-))
  Ovlivnil volby u nás. Dělá si z nich srandu. Vyrobil falešné volební lístky a poslal preferenční hlasy PROMOPRO Vondrovi, Jinak si zvolení Vondry do parlamentu EU nedovedu představit.

  To se mi líbí

 8. vonrammstein napsal:

  Sašeňka Vondrů, Havlova děvka, je průser, nevěřil bych, že něco takovýho je po třiceti letech možný. Elektorát je debil, slušněji se to říct nedá.

  To se mi líbí

 9. st.hroch napsal:

  V debatě je nával, ale nedá mi, abych si nepřisolil. K volbám chodím pravidelně, po řadu let dokonce plýtvám časem posedáváním ve volební komisi (je to ubíjející nuda). Účast standartní – kolem čtvrtiny. Co mám ale za poplašnej signál je fakt, že k volbám chodí především stará (a to doslova) generace. Podstatná část z nich o „francovkách“, sotva se plíží a rozklepanou rukou s lístkem se snaží trefit do urny. Mladí (nestěžuju si na ně, protože jde vlastně o jejich budoucnost) ti to mají silně na salámu a proti mýmu očekávání jim pozadí nezvedli ani piráti. Společnost, je holt, marod, a je to smutnej obrázek. Připomíná mi to citát, tuším, z Friedmana – asi v tom smyslu, že? „Svět je zařízen tak, že převažují blbci. A nešťastná ta země, v níž rozhoduje prostá většina“ …

  To se mi líbí

 10. čtenář napsal:

  hádanka,která pravděpodobně nebude vyřešena,pro ty kteří jsou rozladěni výsledkem.

  jaký vlastně měl být ten výsledek abyste byli spokojeni?

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Celkem zbytečná otázka. To je prostě individuální.

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   ctenari,ja tam nezijem desatrocia,len tak pokukujem,ale ta hadanka tam je pojebana od sameho zaciatku,keby si kus kukal a chuj ja viem jaky ty mas kuk,,ci chces povedat,ze normalne,ze pan vondra je eu poslanec?jasne ked bol zvoleny regularne,je jedina odpoved,cosi je tam chore a nebude to radova holota,ale ty,co ten system tam provadia a pan herst ober kokot vondra,to len male hovno,co plava v tej zumpe tam toho systemu,bo nikto nie je kokot,aby nevedel,ze idealne,je vsetko na cintorine,ale toto tam to normalny nebude rozladeny,ale skonci v pakarni,abo odide do pice jak ja,bo human,uz len v takom jebanom vysledku,jak je napriklad v hokeji,zapicuje,ale berie na vedomie,ceske lvy boli slabsie,ale toto tam ta hra a potom tie vysledky v tom systeme,nedavaj take kokotske vaprosy,bo si budem nieco mysliet, a ze to mas na haku,co si ja myslim to bite,ja by inaksie tiez nedumal serus.

   To se mi líbí

 11. Minorita napsal:

  Lidovci 😁, to je panečku partaj, parťák, a vůbec výhra v Loterii 😁 … Tak si kladu otázku, s kým vlastně oni nebyli „v pelechu“ – pardon, omlouvám se, myslím v koalici, nebo se nějak nepodíleli na vládě v posledních cca 80-ti letech …
  Zajímavé téma, že 😁😱😁 …
  Výsledek – Dolly Parton je proti nim světice 😁👍😁 …

  To se mi líbí

 12. Bavor V. napsal:

  Patrik Nacher@PatrikNacher 27. 5.
  Interpretace výsledků voleb je úžasná. Ve Francii vyhrála M. Le Pen, ale protože to nebylo o parník, jak se prý čekalo, byl to vlastně úspěch Macrona. Ve VB sice o parník vyhrál zastánce Brexitu N. Farage, ale jde jen o “nominální“ vítězství, neb druhý a třetí mají v součtu více

  To se mi líbí

 13. Jiří Jírovec napsal:

  Ty volby jsou paskvil, protože není možné volit poslance z různých stran. Ne snad, že by se toho příliš změnilo, ale byla by to přece jenom volba. Vondra si možná poslancování zaslouží, protože přišel na geniální obezličku týkající se aféry PROMOPRO. Lexi, není absolutně geniální převzít místo ešusu a lžíce v base politickou odpovědnost?

  Vondru možná zvolili prostřednictvím stranické direktivy. Až příliš se zdůrazňovalo, že byl na nevolitelném patnáctém místě. Zaujal mě rovněž fór Pirátů, kteří do zaměstnání svých kandidátů vtělili jméno Bureš. Připomíná mi to dobu, kdy jsme byli v osmé třídě na lyžařském kurzu. Měli jsme k obědu písmenkovou polévku a z písmenek jsme pracně na okraj talíře sestavili nápis Kmínek je vůl. Zapomněli jsme, že zmíněný vedoucí provozovny nemyl nádobí a tak se k němu náš vzkaz nedostal.

  Pirátská akce byla tak dokonale kamuflovaná, že ji museli prozradit sami. Jejich postup připomínal Cimrmana, který umístil protirakouský pamflet „Svou pravdu nebudeme skrývat“ do důmyslně maskované dutiny v krumpáči.

  Krach ČSSD souvisí s odklonem této strany od sociálních problémů a naprostou nedůvěryhodností většiny jejích politiků.

  Kdyby byl možný výběr, volil bych mezi jednotlivci toho chlapíka, který byl sám sobě kandidátem a v ČT prohlásil, že mu jde jen o peníze a taky, že v EU prý dobře vaří. Hned jsem si vybavil scénu jako ze Švejka:

  „Jakpak? Chutnalo vám?“ otáže se obsluha našeho poslance.
  „Bylo to ještě ucházející, mělo bejt jen trochu víc toho zelí. Ale jakáž pomoc, já vím, že nebyli na to připravený. Uzený maso bylo dobře vyuděný, muselo to bejt z dodávek pro Německo, u nás takový není. Čaj s rumem mně udělal taky dobře.“ A dojde i na Rusko: „Pravda, že v Rusku se
  pije mnoho čaje? Mají tam také rum?“ „Rum je po celým světě, kromě Česka.“

  Za povšimnutí stojí, že ani jeden z těch zvolených neřekl, že se ta jednadvacítka sejde a dohodne, co dělat ve prospěch Česka. Místo toho se rozptýlí do frakcí.

  Ještě k jiné věci:

  Moje kniha Sladký život byla pokřtěna.
  Lze ji objednávat výhodně přes
  nakladatelstvi@petrstengl.cz
  se slevou 20 %. K ceně účtujeme pouze poštovné. Balné je zdarma
  1. Objednejte knihu/y mailem
  2. Obdržíte od nás výzvu k uhrazení na účet: 35-8361230297/0100
  3. Po připsání částky na účet Vám knihu/y zašleme poštou.

  Koupí podpoříte jedno z těch malých takměř disidentských nakladatelství. Odměnou pro mě by bylo případné sdělení, že se kniha dala číst a peníze nebyly vyhozeny. Z vydání mám pět autorských výtisků, které jsem už rozdal.

  vonrammstein již předem ohlásil, že si knihu nekoupí, ale přislíbil podporu ve výši její ceny. Svůj úmysl může provést prostřednictvím uvedeného účtu.

  Děkuji všem od Poznámek

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Zajímavý dokument:

   To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   Taky provedu. Ale neuvedl jste cenu.

   To se mi líbí

   • cobolik pacholik napsal:

    tebe poslem cez western union a ty potom posles vydavatelovy,bo tu kurva banka odomna pyta cisla,adresu banky swift cod a este ma ojebe o 40 zelenych a western union to 15 sekund som tam a nebudem posielat 20 jak som uz raz urobil,niekde inde bo som kokot a budes mal aj na pivo a vypijes na lepsi rozum pepikov,aby im ho duch svaty osvietil,bo tak neviem kurva.

    To se mi líbí

    • vonrammstein napsal:

     Pošli částku, kterou chceš věnovat nakladateli. Zveřejni ji tady, aby si někdo nemyslel, že jsem si z toho něco ulil pro sebe. Na pivo bohatě mám, přepošlu všechno, co pošleš. Ale vyzvednout můžu nejdřív příští pátek. Dřív prostě nemám volnej všední den.

     To se mi líbí

   • Jiří Jírovec napsal:

    vonrammstaine:
    Dobročinnosti se meze nekladou. Cena knihy je 180 (se slevou 20% 144 korun)
    Sladký život
    Jiří Jírovec
    Běžná cena: 180 Kč
    Přímo od nakladatele za: 144 Kč
    Rok: 2019

    To se mi líbí

    • vonrammstein napsal:

     Právě jsem poslal 200 Kč. Chtěl jsem k tomu původně přičinit poznánku s nickem, abyste měl jistotu, že nekecám, jenže jsem zapomněl, protože u toho snídám, obědvám a večeřím najednou. Ale možná se Jim Jejich vydavatel svěří s podivem, že mu od někoho přišly dvě stovky, aniž by za ně něco chtěl.

     To se mi líbí

  • st.hroch napsal:

   Ony jsou paskvilem kterékoli volby v dnešním globálním absurdistánu. A nic se s tím neděje, protože není „společenská poptávka“…

   To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Ona ta tzv.“společenská objednávka“ nebyla mediálně – především naprosto, ale naprosto nezávislými, ještě lépe pokud možno veřejnoprávními médii, vyrobena 😁 … Jestli tam není ten zakopaný pejsek …
    Ale třeba se pletu … 😱 …

    To se mi líbí

 14. tata napsal:

  No mě donutilo jít k volbám 2 jména na kandidátce……..Rath A ještě více Vondra……….když jsem se dočetl že dostal skorem 30 000 preferenčních hlasů a vyneslo ho to tam,je mi na blití a v mích letech usuzuji k čemu tam chodit když je zvolen takový člověk a ještě odprezentován jak bude přínosem.Jsem sice levičák a dost skalní ale nikdy bych nedal hlas zkorumpovanému myslím tím preferenční………prostě musím se smířit že máme co si zasloužíme ,tak k čemu se zučastnovat tohoto hnoje

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Tato, přestože máte pravdu, nevzdávejte to. Vždyť jít k volbám je otázka několika čtvrthodin. Přece tím hlavním pro tatu jste Vy a ne nějací pisálkové a křiklouni. Tatovi vládnete jen Vy sám svým vlastním rozumem. Nepotřebuje poslouchat blbce, kteří se Vám to snaží znechutit. Proč asi?

   To se mi líbí

 15. vonrammstein napsal:

  https://www.novinky.cz/stalo-se/506216-zemrel-spisovatel-jiri-stransky.html
  To byl takovej spisovatel. Zaregistroval to tady vůbec někdo?

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.