SSSR zničil základnu USA na Měsíci.


Stalo se to prý roku 1977. Krásná pohádka. Jen opět pochopte překlad strejdy gůgla:

Věřte nevěřte

Hlavní část pohádky zní takto:

„Ve svém zpravodaji z roku 1977 Beter psal o informacích, které obdržel ze svých zdrojů o americké základně měsíce:

Poprvé jsem byl upozorněn na existenci tajné základny na Měsíci minulý listopad 1976 – ale to bylo jedno z nejlepších střežených tajemství všech Rockefellerů a bylo to jen před několika týdny, kdy jsem dokázal potvrdit jeho existenci a naučit se celý příběh; a od té doby, události se pohybovaly s bleskovou rychlostí.

Beter pokračoval, aby poskytl podrobnosti o smrtícím závodě vyvíjet zbraně částicového paprsku jak to hrálo v roce 1977: \ t

V průběhu letošního roku se rozběhl neviditelný, ale smrtící závod, aby zjistil, kdo by nejprve dostal operační partikulární paprsek: , v jejich tajné základně Rockefellers na Měsíci; nebo Sovětský svaz, na oběžné dráze Země. Koncem jara, Saljut obsadil kosmické plavidlo bylo vypuštěno to provedlo předběžné testy technik paprsku-zbraně, používat lasery aby simuloval paprsek částic.

Beter dal další informace o závodech mezi SSSR a USA, aby vyvinuly zbraně s částicemi pro nasazení ve vesmíru a / nebo Měsíci. Sovětům se podařilo vyvinout první operační paprskové zbraně na oběžné dráze Země a zničit nově vybudovanou americkou základnu měsíce:

Do 26. září byl americký personál v tajné měsíční základně Rockefeller, která se nachází v kráteru Copernicus, téměř připraven. Jejich částicový paprsek byl téměř funkční – ale bylo příliš pozdě. Později ten den, Sovětský svaz začal bombardovat základnu měsíce s Neutron částicovým paprskem.Přes noc a celý den 27. září byla základna Měsíce bombardována bez slitování neutronovým zářením stejně jako neutronová bomba; a v ten večer, kdy Američané vzhlédli k mírovému úplňku, který byl známý jako Měsíc sklizně, posledních několik Američanů na Měsíci umíralo na neutronové záření.Amerika ztratila bitvu Měsíce sklizně. “

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky, tumblr se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na SSSR zničil základnu USA na Měsíci.

 1. b napsal:

  Něco aktuálního.
  Feri v podání lidové tvořivosti:

  To se mi líbí

 2. strejda napsal:

  Příběh, který získává na zajímavosti strojovým překladem 2019.
  Svět je odjakživa plný polopravd a lží. Tato lež má půvab v tom, že již v roce 1977 předpokládala obytnou základnu na Měsíci.
  Možná by stálo za to vyhlásit nějaké sankce. Ale něco tu stále skřípe.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Asi jsem měl dát originální link:
   https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3677919.html
   Na Exopolitics.org byl nalezen velmi zajímavý článek o nedávném vydání dokumentu Wikileaks odkazujícího na zničení tajné americké měsíční základny SSSR! Zde jsou některé z článku úryvky z článku.

   „Dokument Wikileaks, který odkazoval na zničení americké měsíční základny někdy v sedmdesátých letech, nedávno získal obnovenou pozornost. Dokument je datován 24. ledna 1979 a je nazván „Zpráva, že UR zničila tajnou americkou základnu na Měsíci.“ Jednalo se o korespondenci jednoho nebo více úředníků z amerického ministerstva zahraničí do Samuela L. Devina, republikánského člena Kongresu USA. .

   Dokument obsahuje značky „Operace – Obecné | UR – Sovětský svaz (SSSR) “, který ukazuje, že„ UR “znamená SSSR. Dokument byl označen za nezařazený, což naznačuje, že obsah korespondence neobsahoval utajované informace a v té době se jednalo o materiál s otevřeným zdrojovým kódem. Skutečnost, že úředníci diskutovali o takovém tématu, vyvolává otázku, zda SSSR zničil tajnou americkou základnu měsíce někdy před lednem 1979?
   „Nicméně, abychom prozkoumali otázku, zda SSSR zničil tajnou základnu Měsíce v 70. letech, musíme se vrátit o několik let zpět k pozoruhodným audio dopisům Dr. Petera Betera. Beter byl generálním poradcem Export-Import Bank (1961-67) a měl zdroje na vysoké úrovni, které mu věřily, co se děje v zákulisí ve vesmíru od šedesátých do počátku osmdesátých let. V této moderní době oznamovatelů stojí za to zdůraznit, že Beter byl první skutečný zasvěcenec, který přišel s podrobnostmi o tajných vesmírných programech. „

   „Ve svém zpravodaji z roku 1977 Beter psal o informacích, které obdržel ze svých zdrojů o americké základně měsíce:

   Poprvé jsem byl upozorněn na existenci tajné základny na Měsíci minulý listopad 1976 – ale to bylo jedno z nejlepších střežených tajemství všech Rockefellerů. celý příběh; a od té doby, události se pohybovaly s bleskovou rychlostí.

   Beter pokračoval, aby poskytl podrobnosti o smrtícím závodě vyvíjet zbraně částicového paprsku jak to hrálo se v roce 1977: \ t

   V průběhu letošního roku se rozběhl neviditelný, ale smrtící závod, aby zjistil, kdo by nejprve dostal operační partikulární paprsek: Rockefellers, v jejich tajné základně Měsíce; nebo Sovětský svaz, na oběžné dráze Země. Koncem jara, Salyut obsadil kosmické plavidlo bylo vypuštěno to provedlo předběžné testy technik paprsku-zbraně, používat lasery aby simuloval paprsek částic.

   Beter dal další informace o závodech mezi SSSR a USA, aby vyvinuly zbraně s částicemi pro nasazení ve vesmíru a / nebo Měsíci. Sovětům se podařilo vyvinout první operační paprskové zbraně na oběžné dráze Země a zničit nově vybudovanou americkou základnu měsíce:

   Do 26. září byl americký personál v tajné základně Rockefellerova měsíce, který se nachází v kráteru Copernicus, téměř připraven. Jejich částicový paprsek byl téměř funkční – ale bylo příliš pozdě. Pozdnější ten den, Sovětský svaz začal bombardovat základnu měsíce s Neutron částicovým paprskem. Přes noc a celý den 27. září byla základna Měsíce bombardována bez slitování neutronovým zářením stejně jako neutronová bomba; a v ten večer, kdy Američané vzhlédli k mírovému úplňku, který byl známý jako Měsíc sklizně, posledních několik Američanů na Měsíci umíralo na neutronové záření. Amerika ztratila bitvu Měsíce sklizně. “

   Zdroj:

   https://www.exopolitics.org/did-the-ussr-destroy-a-secret-us-moon-base-in-1977/

   Nikdy předtím jsem o tomto Dr. Peteru Beterovi neslyšel, ale začal jsem poslouchat některé jeho nahrávky ze 70. let. Vykládal masivní pravdu o Novém Světovém Řádu vedeném Rockefellery dlouho předtím, než jsem si byl kdokoli jiný vědom! Byl to první člověk, který mluvil o tajných vesmírných programech a vystavoval naše falešné zprávy velkému času! Samozřejmě, že jeho čas na věci byl pryč, protože si myslel, že budeme v jaderné válce s Ruskem dávno, ale měl také pravdu v mnoha věcech, jako jsou elity ze Spojených států, které vytvořily bolševickou revoluci, která zabila více než 20 lidí. miliony křesťanů v Rusku. Nic z toho z našich mainstreamových zpravodajských zdrojů neslyšíte ani dnes! Jasně věděl hodně o tom, co se děje, a měl jsem nějaké skutečné zdroje. On byl velmi dobře mluvený a znalý mnoha témat dne. Měl pravdu, když Rusko zničilo tajnou americkou základnu Měsíce? Já nevím, ale jako mladý dospělý jsem vždycky věděl, že se nám něco nezdá, že bychom v roce 1969 šli na Měsíc, ale zastavili se na počátku 70. let a nikdy se nevrátili zpět! To nedává žádný smysl, ale to je lež, kterou nás stále živí! Je to odporné!

   Poslechněte si pásku dr. Petera Betera z 30. září 1977. Tenhle chlapík byl radista pravdy a skutečný vlastenec, kterého bych rád věděl, když mi bylo pouhých 13 let. Jedna věc, o které hovoří, je, že Diego Garcia je používán v tajném vesmírném programu poté, co vypnul vesmírný program Apollo a řekl veřejnosti, že je to obrovská lež, protože „došli peníze!“

   Dobré věci o Diego Garcia začíná asi 20 minut značky ve videu níže. Nedávno jsme měli několik oznamovatelů, kteří tvrdí, že běžně přinášejí antigravitační lodě z oběžné dráhy, aby naložili a vyložili náklad v Diego Garcia! Tito oznamovatelé říkají, že je to ideální místo, jak to udělat, protože každý v základně není povolen z jejich kajuty v noci, ani se nemohou potulovat po ostrově, takže přinášejí věci ve tři ráno. Uslyšíte, co říká o Měsíční základně a jak to bylo zničeno hned po rozhovoru o Diego Garcia na 20minutové značce! Toto video má pouze 700 zobrazení, takže o těchto informacích nikdo neví. Tenhle chlapík Beter byl před svým časem a snažil se probudit ovce!
   Zde je více dobrých informací o základně v Diego Garcia ve videu níže. Nikdy neslyšíte příliš mnoho o této základně Diego Garcia, až na to, že USA budou bombardovat zemi zpět do doby kamenné. Pak vám Fake News řekne, že B2 a B-52 budou spuštěny odtud. Je jasné, že Diego Garcia je ideálním místem pro provoz tajného vesmírného programu právě tak, jak Beter navrhuje v roce 1977! Nemůžete vidět nic, co se tam děje, protože je uprostřed Indického oceánu. USA a Spojené království ukradly celý ostrov a odtamtud odvezly každou živou duši! Nikdy předtím neudělali žádnou jinou základnu, takže je to určitě velmi tajná operace!

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Musel jsem to hodit takto, protože překladač se mnou zase nemluví.

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Co se týká přečtení, dá se tomu rozumět. Co se týká obsahu, tak je to neskutečný blábol. Čas je totiž zcela neúprosný a odhalí nesmysly.
     Zdá se, že se blížíme do doby prázdna, do doby kdy informace budu bezcenné a budou se jen vymýšlet a výmysly podporovat virtuální realitou.
     Na dovolenou se zajde do nějakého zařízení, tam rekreantu nasadí na hlavu přilbičku, do huby pár trubiček, taky jinam. A prožije si neskutečná dobrodružství. I parchanty si také na virtuální čas třeba pořídí.
     Konce někdy bývají divné. Stanisłav Lem by mohl vyprávět.

     To se mi líbí

     • Bavor V. napsal:

      Dal jsem to sem opravdu jen pro pobavení a také jako varování před konspiracemi. Pravda totiž bývá mnohokrát daleko jednodušší. I když tohle by si měli uvědomit hlavně konspirátoři MSM. Teď naposled jejich mlžení kolem Srí Lanky, kde byl rukopis jednoznačný, tak TV nejdřív musela přežvýkat internet, aby informovala o tom, co si který redaktor kde přečetl.

      To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.