Blíží se nám volby


Blíží se eurovolby a tak se europolitici začínají předhánět v návrzích a nápadech. Nová šéfka CDU reagovala na dopis presidenta Macrona

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=cs&u=https%3A%2F%2Fwww.dw.com%2Fen%2Fangela-merkel-successor-akk-responds-to-emmanuel-macrons-vision-for-europe%2Fa-47840072%3Fmaca%3Den-Twitter-sharing

Zajímavý je i závěr článku, kde se požaduje, aby
Úředníci EU by již neměli být osvobozeni od vnitrostátní daně z příjmů

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

21 reakcí na Blíží se nám volby

 1. oh napsal:

  Pane Bavore, míří k vám posel „s důležitým sdělením“ pro paní K-k. Prosím, aby mu vaši strážní u brány ukázali cestu do Kadaně a dohlédli, aby se před další cestou nezapomněl v nějaké knajpě.

  To se mi líbí

 2. lujjza napsal:

  OT
  https://prima.iprima.cz/novinky/1432019-svet-pri-ctvrtecni-ranni-kavicce-terezy-spencerove
  → 22. února skupina útočníků napadla severokorejskou ambasádu ve španělském Madridu… spoutali personál, nasadili jim na hlavy pytle, ukradli mobily a počítače a zmizeli… španělská tajná služba nyní mezi nimi na kamerových záznamech identifikovala nejméně dva spolupracovníky americké CIA… CIA svou účast popírá, ale podle španělských úřadů je její reakce „nepřesvědčivá“… podle všeho chtěli získat informace o jednom z hlavních severokorejských jaderných vyjednavačů Kimovi Hjuk-čcholovi, který býval v Madridu velvyslancem, než ho Španělsko v roce 2017 vypovědělo… tož není zrovna tohle důvod, proč o týden později summit Trump-Kim v Hanoji skončil krachem?… a pokud ano, kdo útok na svrchované území cizího státu ve třetí zemi asi tak v tom Washingtonu nařídil?… a kdo chtěl případně zasabotovat Trumpovu cestu k diplomatickému úspěchu a nobelovce za mír?… a kdo chtěl ztrapnit Španělsko, že nedokáže uhlídat bezpečnost zahraničních ambasád?… fascinující…

  To se mi líbí

 3. Cech napsal:

  To že se blíží volby je patrné na pracovně analytické a výzkumné části realizace manipulačních postupů Katolické církve = = v zastoupení KDU – ČSL kde samotná konstrukce pro metodologii výzkumu, k zabezpečení manipulační praxe je viditelně definována postupnými dílčími kroky.
  a) Výběrem relevantních zpráv a relevantní literatury, kterými je krmena voličská masa a na nichž je postupně stavěna příslušná manipulační šablona.
  b) zablokování možnosti poskytovat veřejnosti pravidelně zpětnou vazbu a ověřovat nezbytné informace,
  c) specielním výběrem expertů a zveřejňování pouze a jen jejich doporučení k poskytnutí kontaktů či dat,
  d) politik (manipulující specialista) x volič, jsou vedeni k tomu aby měli sladěná očekávání, díky tomu poté bude volič postupně donucen vnitřeně kooperovat, nikoliv s manipulací bojovat.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/osudy-ze-seznamu-sirotku-je-jim-mene-nez-deset-na-uteku-prisli-o-rodice-a-jini-pribuzni-jsou-k-nenalezeni-67944?dop-ab-variant=8&seq-no=1&source=hp
  Zde je onen školský příklad, který díky viditeně mladé a z používání spin a manipulačních technik plně neproškolené redaktorce Nikole Zwrtkové, je možné lehce postihnout jako ukázku příslušného manipulačního postupu.
  Viditelně zadání, kterým ji pověřila firma Helifreak Limited nesneslo časové prodlevy „protože proč protože se blíží volby “
  Tož na závěr pouze, díky Nikolo.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Tady se pořád řeší jestli akcionář je totéž jako předseda představenstva. Ale to přece není. Kdekdo v ČR je akcionářem a do provozu firmy nemůže zasáhnout ani na Valné hromadě. Přesto je každý akcionář zároveň beneficiantem – tedy požívá konečných výhod ve formě určené stanovami a zákony.

   To se mi líbí

 4. K-k. napsal:

  OT:
  1) Posel už doběhl, děkuju moc – odpovídala jsem už nahoře, ale trpajzlíci můj komentář sežrali.
  2) Že je nejlepší kvalifikací na prezidenta růžové číro, případně stahování králíků a na vrchního cenzora je potřeba účinkovat v pornofilmech, to už jsem vzala na vědomí – ale exkancléř a exvelvyslanec Dobrovský, děkovně klečící před Madlou a vdčně jí líbající pařát, to teda je na mne silný kafe! https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reznice-Albrightova-Jiri-Drahos-zakrocil-A-jiny-muz-pred-ni-dokonce-klecel-573939

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Bezesporu je to zajímavé ale nebýt Jiřího Šedivého a Jakuba Jandy, tak nám tyto souvislosti unikly.
   Z daného pro mne vyplývá :
   a) Jakub Janda není schopen domyslet dopad svého jednání.
   b) Jakub Janda chce zůstat u koryta i po volbách a neuvědomil si že to je :

   Tož každopádně velké poděkování.

   To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Milá paní Katy, život tropí hlouposti. Za Signum Laudis se umíralo a dnes se prodává na blešáku. Ten, kdo podepisoval Antichartu se za to stydí a hledá výmluvy. Ten, kdo líbal, jak píšete, pařát, je pro posměch. Každý by nejraději zapomněl.
   Co se ale nemění je nekonečná blbost. Ten Janda se snad zbláznil, tak toho chudáka Dobrovského dehonestovat. Už to odnes čas, a ejhle nějaký zastydlý hujer to vytáhl. Tomu nerozumím. Kým je placený? Putinem?

   To se mi líbí

  • oh napsal:

   1) Paní K-k, trpaslíci jsou strašně zákeřní. Jakmile jste si na ně postěžovala, komentář zase (z)vrátili. 🙂
   2) ideální kandidát pražské havlérky na prezidenta ČR vyjde celkem levně. 🙂
   https://www.loutky-marionety.cz/Princ-drevena-loutka-ma237.html

   To se mi líbí

   • K-k. napsal:

    1) Jo jo, trpajzlíci zjistili, že jsem je prokoukla, tak se začali tvářit jako „my nic, my trpajzlíci“!
    2) No jo, ale umí ten dřevěnej princ stahovat králíky? Číro by se mu, konec konců, dalo nalepit.
    Je to bída: kdyby se tomu člověk nesmál, tak by se snad musel vzteky zalknout!

    To se mi líbí

    • oh napsal:

     Stahovat králíky určitě neumí, ale zato už má ke všem podstatným tělním součástem „předinstalovaný“ dráty. 😀

     To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Teda, že se nestydíte podporovat takové stránky. Vždyť tam je i rasistická a dehonestující loutka nazvaná „žid“. Fůůůůj!!!!

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.