Opráski zvířátkové


No, myslím, že k tomuhle úvodního slova netřeba – takže jedéééém!

Věřili byste, že uvnitř tohohle útvaru je pes? Dokonce je ho kousek vidět. Teda spíš kousíček – malej! i

Kdo má psa, tuší, že na tomhle obrázku jde o návštěvu veteriny. – zoufalý výraz toho chlupatce je opravdu výmluvný. Mikeš vždycky předváděl, že vůbec nevidí dveře do ordinace – těsně před nimi uhnul někam stranou. Ty dveře prostě neexistovaly…

I tahle fotka je výmluvná

Dost legrácek – koná se porada vedení!

Kočka-stonožka! No kdo z vás to má?

A když kočky, tak i myši…

Ale zpět ke kočkám: biowebkamera…

A na závěr by to chtělo nějakou reklamu!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotopříběhy se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 reakcí na Opráski zvířátkové

 1. vonrammstein napsal:

  Na první fotce jsem ksicht toho psa nakonec našel. Připomnělo mi to drony z filmu „Na hraně zítřka“. (Stojí to za koukání, i když v tom hraje Tom Cruise. Akorát Vás nesmí nasrat, že dvě hodiny koukáte na složitý časový kontinuum, u kterýho si nemůžete skočit ani na záchod nebo na cigáro, abyste neztratila souvislost, abyste v závěru zjistila, že ten závěr logicky naprosto popře to složitý kontinuum celýho filmu. Takže vlastně ztráta času. Akorát moc pěkný efekty.)

  To se mi líbí

 2. jaa napsal:

  Nádhera, taky nakonec našla. Čím to, že ta zvířátková videjka a fotky nás/mně tak dostanou. Jiný a úžasný svět a přece tak blízký.
  Díky

  To se mi líbí

 3. Rosťa napsal:

  Nádhera! Když se to umí, tak je to brnkačka. Už jsem se dlouho tak nenasmál. A náš pes dveře do veteriny také jaksi nemusí. A přitom zatím chodil jen na injekci.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.