Jaké zvíře vidíte? – řešeníStačí jeden pohled na obrázek a dozvíte se, jakou máte povahu! Jaké zvíře vidíte?

Jeden jediný pohled na to, co vidíte na obrázku, záblesk poznání a řekne to o vás víc, než si myslíte. Existuje spousta nejrůznějších osobnostních testů, které se dají využít pro zábavu, ale i pro profesionální diagnózu. Jaká je vaše osobnost podle toho, jaké zvíře spatříte na následujícím obrázku jako první?

Více na https://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky/564370/staci-jeden-pohled-na-obrazek-a-dozvite-se-jakou-mate-povahu-jake-zvire-vidite.html?utm_source=horoskopy.blesk.cz&utm_medium=copy

Tento typ osobnostního testu je založen na relační teorii, která říká, že na základě vztahu k různým obrazům, které jsou smíchány do jednoho, vyplynou na povrch naše povahové rysy. Podívejte se pečlivě na tenhle obrázek a první obraz zvířete, které uvidíte, je vaším klíčem k tomu, jakou povahu opravdu máte. Souhlasí to, nebo ani trochu?

 

Kůň


Koně obecně a zejména hřebci představují životní sílu, která dává životu vášeň. Kůň je také znakem někoho, kdo je schopen zachovat rovnováhu mezi realitou a instinktivní stránkou povahy. Pokud jste jako první viděli hřebce, pravděpodobně také ztělesňujete silnou sexuální energii a milujete vzrušení.
Slepice

Jestli jste jako první viděli slepici či kohouta, jste člověk, který je velkolepý v plné míře. Podobně jako tahle zvířata jste ztělesněním spolehlivosti a ctnosti. Jste zodpovědní, věrní v manželství i kdekoli jinde, odvážní, laskaví a důvěryhodní.

Rak

Lidé, kteří vidí raka, nedosáhnou téměř nikdy svých cílů přímo a rychle. Neustále uhýbají do stran, aby získali novou perspektivu. Potřebujete taky čas na to, abyste existovali izolovaně a přemýšleli o životě. Jedině tak budete vědět, kdy zasáhnout nebo se stáhnout. Jste pravděpodobně plachý a vysoce citlivý člověk, který rád pomáhá jiným.

Kudlanka


Viděli jste jako první kudlanku nábožnou? Pak v sobě máte hluboce zakořeněnou potřebu klidu a míru. Nesnášíte chaos a hluk, ovšem dokážete se naladit na vnější svět, abyste se zase večer vrátili k vnitřní pravdě. Víte, jak využít svůj čas naplno a tak, aby to vyhovovalo vám. Jste také chytří a dostatečně přesvědčiví, abyste uměli udělat rychlá rozhodnutí.

Vlk

Vlci se ukazují v dobách, kdy si máme připomenout, že i když jsme civilizovaní tvorové, měli bychom občas naslouchat i vnitřním divokým impulzům z říše zvířat. Pokud jste spatřili jako první vlka, jste vysoce organizovaní a umíte nastavit hranici mezi harmonií a disciplínou. Máte schopnost důvěřovat, někdy až slepě, což vás může připoutat emotivně k ostatním. Jste také vysoce inteligentní a máte kolem sebe hodně přátel.

Pes


Pokud jste viděli jako prvního psa, pravděpodobně je to znamení, abyste si uvědomili, že jste laskavý, věrný a pravdivý člověk. Možná jste ještě nedávno zanedbávali svou rodinu a blízké, takže je načase si to opět připomenout. Máte obrovského ducha a umíte milovat celým svým srdcem. Je velmi těžké vás zlomit a dostat na dno. Zajímáte se také o druhé a vyzařuje z vás touha ochraňovat.

Orel

Kdo spatří jako první zvíře orla, potřebuje navázat opětovné spojení se svou vnitřní duchovní cestou. Musíte se naladit zpátky do nitra srdce, abyste mohli otevřít dveře a stoupat na vaší cestě k cíli. Orel je symbolem volnosti a svobody, která má ale pevné základy. Jste schopní vnitřního růstu díky vynalézavosti, zároveň jste ale pevně zakotveni v každodenní realitě.

 Motýl


Vidíte motýla? Jste lidé, kteří mají dar přijímat změny a brát je jako možnost žít lépe a jinak. Umíte přijímat věci tak, jak přicházejí, a rychle se přesunete na jinou loď. Jste vysoce citliví a vaše vnitřní krása svítí jasně v každém okamžiku, aby přinesla radost každému, kdo se s vámi setká.

Holubice


Holubice je symbolem míru a lásky. Pokud jste jako první viděli právě ji, dobře si uvědomujete, že nejlepším způsobem, jak dosáhnout toho, co chcete, je někdy pouze to, že roztáhnete křídla a budete věřit, že vás vítr přivane zpět. Když najdete odvahu udělat první krok dopředu, vždy se vám všechno podaří. Patříte k nevinným lidem, kteří rádi obdarovávají a kteří přitahují ostatní. Pozor jen na to, aby vaši velkorysost ostatní nezneužili.

Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 reakcí na Jaké zvíře vidíte? – řešení

 1. taras2 napsal:

  To je milej testík, pane Hrochu, pěkný obrázky. Viděl jsem jenom vlka a domyslel si motýla, a pak už skoro nic. Ale je to o někom jiným, „vnitřním divokým impulzům z říše zvířat“ nenaslouchám, „jsem vysoce organizovaný“ bordelář, „hranici mezi harmonií a disciplínou“ nenastavuji, protože jsem harmonicky línej. „Schopnost důvěřovat, někdy až slepě, což mě může připoutat emotivně k ostatním“ rozhodně nemám, jsem až paranoicky nedůvěřivej a „ostatní“ mě spíš míchaj než poutaj. Přátele (přítelkyně) bych spočítal na prstech jedné ruky a navíc pocházejí z nepožehnaných svazků z minulosti.

  Ale hlavně: proč jsou z testu diskriminačně vyloučeni hajzlové, kteří tvoří většinu společnosti? Máte tam samý anděly, kde zůstali šmejdi, kteří tvoří to peklo okolo nás (Sartre)? No dobrá, beru to zpátky, blíží se Vánoce. Šťastné a veselé.

  To se mi líbí

 2. NavajaMM napsal:

  Vďaka za popis. 🙂

  To se mi líbí

 3. Rosťa napsal:

  Já tam viděl prvně vlka a ten měl na krku plucku halúzkovej.

  To se mi líbí

 4. vonrammstein napsal:

  Zvláštní. Některý zvířata na tom původním obrázku nevidím ani teď, když vím, že tam jsou. Ale motejl dobrej. Už vím, že jsem naprostý zlatíčko.

  To se mi líbí

 5. K-k. napsal:

  OT: Pane Bavore, mejlík jde na obě vaše adresy – dejte, prosím, vědět, která zafungovala. Děkuju! 🙂

  To se mi líbí

 6. blbíš napsal:

  Příteli hrochu, raků sem se v dětství něco nalovíval – masíčko excelentní … v studených, ale čistých potocích v Krušných horách jich bylo habaděj. Vašemu „rakovi“ chybí zadeček, telson a na něm uropody, takže žádnej rak, ale krab jako vyšitej.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.