Svátky klidu a míru?


Ale ne! Proč by Vánoce měly být něčím tak fádním? Vánoce mají být řádně rozjuchané a žertovné. A kdo nejuchá, je staromilec, ne-li něco horšího!

Začneme pochopitelně nazdobením bytu.

Na webech s vánoční tématikou jsem našla nabídku tohohle vkusného a žertovného polštářku, který krásně doplní váš byt. Na těch slušnějších webech je nabízen pod názvem „kakánek“. Jak jen jsme bez něčeho takového mohli tolik let žít!

U tohohle si nejsem jistá: je to veselá vánoční výzdoba, nebo zdechlý Santa?

A už můžeme uspořádat piknik, párty, nebo něco na ten způsob.  A pochopitelně že ta veselice musí být kostýmovaná! A kostýmy musí být stylové, vánoční!

Co třeba nafukovací kostým krocana?

I v převleku za vánoční pudink se stanete lvem salónu!

A pokud je některý představitel Santy nevhodně štíhlý, neviditelný pazour trhu mu hbitě nabídne náhradní díl: nafukovací břicho.

Prostě radovat se a juchat musí každý. I ten pes. Jak jinak, než v kostýmu – tentokrát převlečen za vánoční perníček. Co si o tom ten chlupatej nešťastník myslí, je z jeho výrazu dobře čitelné…

Tak, večírek skončil, šťastná rodinka se může převlíct do pyžam – samozřejmě stylových, sobích a jít spát. Snad je nebudou tlačit parohy…

Ale než zalehnou do postelí, musí pochopitelně navštívit ještě „onu místnost“. Pochopitelně taky s vánoční výzdobou!

No řekněte sami: není to krása?😄

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotopříběhy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 reakcí na Svátky klidu a míru?

 1. jaa napsal:

  … nééééééééééééééééééééééééééééé

  To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Moc díky Nagano za ten “ Fešácký“ dárek – trefil jste to, strunu sentimentu,… Tolik se toho vynořilo 😉 … Díky … Apropo, ta importovaná figura s celým cirkusem okolo by mohla zase odtáhnout tam, odkud pochází … PS: Sebou by mohla vzít lepšolidní množinu …

   To se mi líbí

  • Minorita napsal:

   Omluva Navajo za zkomolení nicku – opět jsem si nepohlídal na tabletu automatické dokončování textu …

   Liked by 1 osoba

 2. vonrammstein napsal:

  Toho mrtvýho Santu bych bral. Posadil bych na něj Ježíška, až přijde na kafe.

  To se mi líbí

 3. bob napsal:

  Tak jsem si uvědomil, že Vánoce jsou jasnou odpovědí těm, kteří mají strach, že směřujeme na Východ, že tomu tak není. Nepochybně i za pomoci BIS, která to se skromností sobě vlastní ve veřejné zprávě nezmiňuje se podařilo zlikvidovat dědu Mráze. Nemalou roli sehrál i Santa, kterého nám spojenci nezištně poskytli.
  I v médiích je to v pořádku. Vymyká se pouze ČT , kterou myšlenka táhnout nás na Východ neopustila. Mimo jiné i pod vlivem tzv. objektivních komentátorů (hádejte původ) Romancova, Fištejna, Mitrofanova vytrvale uvádí naprosto nevhodnou pohádku Mrazík, která jasně prokremelsky indoktrinuje naše děti. Jak dlouho to bude ještě rada pro RTV vysílání trpět?

  To se mi líbí

 4. Slim napsal:

  Z vánoc se stalo něco nechutného.
  https://blisty.cz/art/93641-nekupujte-zadne-vanocni-darky-patologicka-spotreba-je-tak-znormalizovana-ze-si-ji-uz-ani-nevsimneme.html

  Důvod proč tu neumíme zašlajfnout, je nejspíš ten, že máme pocit, že bychom děti a vnoučata obrali o něco, co jsme sami zažili.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.