314-Šojgu uvedl počet zabitých islamistů za tři roky ruské operace v Sýrii


Ministr obrany RF Sergej Šojgu oznámil, že během operace Ruska v Sýrii, trvající už tři roky, byo zlikvidováno více než 87,5 tisíc islamistických bojovníků. Řekl to na fóru  na páté poradě ministrů obrany Asociace sátů Jihovýchodní Asie (ASEAN) a partnerů v dialogu v Singapuru – uvádí „RBK“ s odvoláním na prohlášení ministerstva obrany RF.

https://www.rbc.ru/politics/10/11/2018/5be6be109a79471188d129c2?from=main

Překlad:  1811011

Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

11 reakcí na 314-Šojgu uvedl počet zabitých islamistů za tři roky ruské operace v Sýrii

 1. K-k. napsal:

  OT: Pane Bavore, mejlík…

  Kolegovi tlustokožcovi se moc omlouvám, ale kdekoliv jinde by tohle upozornění zaniklo v diskuzi. 😦

  To se mi líbí

  • brtník z brlohu napsal:

   Přidávám se k omluvě – sice jsem to už dal i jinam ale paní Katy mne přivedla na to že by to tam taky mohlo zapadnout – poslal jsem posla s knížkami na čtení k pochopení jam myslí sch.
   Apropo – u Soukupa se už Starej Jezevec vyjádřil na plnou hubu že žádná demise nebude a pokud tak stejně zůstane při starým. Zase jmenuje Andrejka i opakovaně a nechá ho v demisi do aleluja.

   To se mi líbí

   • brtník z brlohu napsal:

    PS – možná by si rád početl i přítel Godot.- nemám na něho kontakt.

    To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Některé věci přesahují myšlení zdravého člověka.

    To se mi líbí

    • lujjza napsal:

     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Proc-Slonkova-s-Kubikem-tak-napadne-ukazovali-na-kameru-kde-mlady-Babis-bydli-Advokat-Hradela-pripomina-minulou-zalezitost-s-Kalouskem-a-cirkevnimi-restitucemi-559393
     (…) „Šokuje mě, že je možné zveřejňovat údaje o bydlišti rodinných příslušníků jakéhokoli člověka. Zjistili jsme, že mladý Andrej Babiš bydlí ve frankofonní části Švýcarska, ve větším městě, v sídlištním bytě. Zjistili jsme, že se proti vchodu do domu nachází kavárna či restaurační zařízení, je odtud vidět na dveře. Zjistili jsme, že se tam nachází zastávka autobusu, viděli jsme čísla autobusů. V podstatě z té reportáže není problém identifikovat, kde tento člověk bydlí.“ (…)

     To se mi líbí

     • jaa napsal:

      No lujjzo – tak nevím. Tak nějak bokem, mi furt vrtalo hlavou – ten divný postup Pirátů…. a nevím nevím- Když jsem teď sledovala toho Michálka na 24 – nějak mi secvaklo – proč mi celé aranžmá toho „maléru“ připomíná -počítačové hry. A ještě – kdo se ještě mohl nabourat do policejních spisů, které určitě sídlí v nějakých počítačích.
      Ju a ještě – úplně nejdivnější je – že sice kritizoval – pomalé postupy policie – ale logicky vzato – příklady které jmenoval tak dávné – a nic – taky komisi – kterou vytvořil/okd/ – vývoj žádný, ale B. je na tapetě.
      Divná počítačová hra…. asi se opravdu, jak jsem myslela původně, jen dostávají k tajeným /ze zákona/ datům a bude toho postupně víc a víc – akorát ne ty staré… třeba z velké privatizace….

      To se mi líbí

    • lujjza napsal:

     A na policii ta matka taky zavolala? Možná, že by se pak ti „novináři“ trochu srovnali, kdyby si s nimi švýcarští policisté drobet poklábosili.

     To se mi líbí

     • jaa napsal:

      No vzpomeňte jak jednali s ……….. ale možná jestli má jejich občanství …. nebo se mu chce pomstít, že se rozvedl… kdo ví.
      O tom že investigativci jsou zlatí, nás přece pan Hudec přesvědčil….

      To se mi líbí

 2. jaa napsal:

  A možná je to úplně jinak. Možná chtějí aby tady v sobotu nebyl řešením rodiiných problémů a vedení státu přebírá KDO – no mám dojem že PŘEDSEDA SENÁTU – co by zastupující v jeho nepřítomnosti – nebo ne? A tím je kdo ….
  Proč by se Kalousek s Fialou jinak tak chechtali? Myslíte že je to nemožné???? Při té zběsilosti……

  To se mi líbí

 3. NavajaMM napsal:

  Teda, priatelia, u vás má ten nový novembrový pokus o prevrat aspoň grády. Máte to tam husté.

  To u nás sa bude robiť prevrat kvôli tomu, že šéf parlamentu si podľa všetkého rigoróznu prácu zosmolil poodpisovaním textov z piatich knižiek. A to ťaženie za čistotu akademického titulu vedie baba, ktorej trvalo niekoľko mesiacov, kým sa preukázala, že má vôbec maturitu, aj to na kameru ukázala len známky, nie osobné údaje.
  Proste uhorková…

  To se mi líbí

  • jaa napsal:

   Kurňa Navajo, o Vás jsme se strachovali onehdy – tak si z nás včil nedělejte šroufky. protože co se u Vás nepodařilo poprvé neznamené , že Vám to vydrží, když se to u nás povede. Ne nadarno byl ten Váš na oslavách ve Práglu… nebo si vážně myslíte, že sem jel slavit… tůdle nudle…
   Parafrázuji Catona –
   „Ceterum (autem) censeo Carthaginem esse delendam“ – Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. Ostatně soudím že V4 – musí být zničena….
   tak nějak
   😦

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.