K sestřelu ruského IL-20 v Sýrii – proč…?


Světový den srdce

Původně jsem pro vás chtěl přeložit výtah z nové zajímavé relace V.V.Pjakina, nicméně dnes se objevila další část pořadu „Razvěddanyje“, kde jeho redaktor Sergej Budkov se svým hostem Dmitrijem Taranem*) docela zhustili – a učinili tak informace pro vás stravitelnější, s tím, že tam, kde se aktéři zmiňují o názorech V.Pjakina, ocituji ty hlavní pro vás graficky odlišně (pro fajnšmekry, samozřejmě přikládám originál celého Pjakina) – překl.

 Sestřelení ruského letadla na Sýrií:

 V nahrávce V.Pjakina „Otázky a odpovědi“ je podstatné jeho sdělení, proč bylo sestřeleno letadlo, v jakých podmínkách k tomu došlo, a že pokud nebudeme jednat tvrdě, správně a nebudeme nazývat věci pravými jmény, umyjeme se v krvi… Sledujeme-li vývoj událostí, vidíme, že se stále utahují šrouby. Už vystoupila hromada izraelských politiků a bývalých důstojníků, kteří vykládali o možnostech našich S-300, které jsme slíbili dodat Sýrii do 2 týdnů. Každý má svoji verzi – Izrael viní Sýrii a Irán, Rusko obviňuje Izrael – nikdo s nikým nesouhlasí…

Sestřelení IL20 není vůbec náhoda, je to provokace – ale provokace čeho? Putin řekl, že:…se to podobá řetězci nešťastných okolností… Z toho vycházejme, i když ministerstvo obrany i prezident označili jako viníka Izrael. O co jde? S Izraelem máme velmi specifické vztahy, ovšem Izrael má specifické vztahy se všemi zeměmi světa – „…všem, kterým Izrael dluží, všem odpouští…“.  Jak o Izrael dělá? Když jsme před lety podepsali se Sýrií dohodu o dodávce systému s-300 Izrael se cítil ohrožen a požádal nás, abychom to nedělali. My jsme jim vyšli vstříc, ale oni to nepovažovali za náš vstřícný krok, ale za naši povinnost vůči nim a necítili se nijak zavázání – pokračovali v agresi proti Sýrii. Tento vztah je nutné změnit s vědomím světových procesů, co Izrael v globální politice znamená a jaké síly za ním stojí. Co se ale skutečně stalo? Nesmíme se dívat na statický obraz, ale chápat proces v souvislostech. Jaký úkol řešil manévr leteckých sil Izraele, provedený vědomě a precizně tak, aby bylo sestřeleno ruské letadlo? Víte, co je zajímavé? Časově hned po dopadu letadla vydala CNN informaci o jeho sestřelení syrskou protivzdušnou ochranou. V tu chvíli to věděli jen nejužší vojenské kruhy. Jistěže USA svými satelity mohla a zaznamenala pád letadla – otázkou ale je, kolik času muselo uběhnout od zjištění do podání pokynu k publikaci.. I kdyby CNN měla vlastní systém sledovacích satelitů, nutně by došlo k jistému prodlení mezi zjištěním a rozhodnutím. Oni ale informovali okamžitě, takže měli zprávu dopředu připravenu, jiná varianta být nemůže.

 Podle kterékoli varianty mělo být sestřeleno právě 17.září. Letos 17. září, proběhl brífink ministerstva obrany RF k novým okolnostem sestřelení malajsijského letadla nad Donbasem, dále 4,5 hodinové jednání Putina s Erdoganem ohledně likvidace seskupení teroristů v Idlíbu, Merkelová odvolala šéfa německé vnitřní rozvědky kvůli jeho nesouhlasu s její proimigrační politikou. Tento den je spojen i s řadou historických událostí, nicméně – Proč? V naší zemi probíhají velmi těžké volby, ve kterých, v důsledku přijetí penzijní reformy, utrpěla vládnoucí strana zdrcující porážku. Lidé volili nikoli stávající státní moc, ale stabilitu – pokud neměli z čeho vybírat. Řada gubernátorů Putinovi nezapomene ponížení, které jim uštědřil, když je zapojil do „Hovorů s prezidentem“ a oni byli konfrontováni s řadovými občany. Vládnoucí strana jako taková, je klanově korporátním seskupením, která manévrem s penzijní reformou postavila veškeré úřednictvo proti Putinovi, kterého z duše nenávidí – oni potřebují rozbít Putinův vysoký rating a podkopat jeho vyjednávací pozice jak s „podpindosníky“**) v zemi i v zahraničí, tak s americkou zemskou elitou i s globalisty. V souvislosti s volbami je třeba zdůraznit, že porážka Jednotného Ruska (ER) v Chabarovské a Vladimírské oblasti není výhrou LDPR. V obou případech kandidovali za ER stávající gubernátoři jako spolehliví sparingpartneři, kteří si nenárokují vedení oblasti. Ti se ale natolik zprofanovali, že lidé chtěli kohokoli, jen ne tyto. Někoho, koho by Putin mohl zapojit do procesu obnovy Ruska.

Základním cílem sestřelu IL-20 bylo poštvat proti sobě Rusko a Izrael. A mimochodem, to, jak si počínali někteří youtubeři a politici – jako na povel vykřikují (a předtím byli z ticha) – kde skončí naše trpělivost, musíme na ně zaútočit… Z toho čouhá objednávka toho, aby … Nejdříve se podívejme, co se to vlastně na Blízkém Východě rozvíjí: – Irán se měl stát centrem koncentrace řízení a správy. Měl vyhrát nad islámským státem (IS), zničit Izrael, což měl být poslední holocaust, a měl vyhnat masy obyvatelstva do Evropy a Ruska a přenést tak válku na jejich území. Protože ale Američané nezačali přihrávat v této věci globalistům, a Irán nad IS nezvítězil, vyvstala otázka, zda je vůbec Irán schopen na IS a Izraelem vyhrát. Ukázalo se, že by to bylo jediné vítězství a Irán by přestal existovat, a Rusko opět posílí.

Proto bylo rozhodnuto, že kaštany z ohně donutí tahat Rusko, poštvou proti sobě Rusko a Izrael. Rusko má dostatek kapacit, aby Izrael smetlo z povrchu zemského, což bude reprodukováno stejně jako Německem realizovaný holocaust židů ve 2.svět.válce a Rusko se tím dostane do podobné pozice. Protože ale je Ruská správní a vládnoucí elita s Izraelem spojena, vyvolá vnitřní občanskou válku a Rusko se rozpadne na řadu „suvenýrních“ států, a tím bude uzavřena ruská otázka jednou provždy (což je odvěký sen Západu) – a to je hlavním cílem 17.září.

Co se děje? Jsme u nás svědky pokřiku „Jak dlouho to ještě strpíme?“, „Musíme Izraelce sestřelovat“, „Je třeba zapnout to, či ono…“. Ale, jak řekl V.Pjakin – a já s ním naprosto souhlasím – nás zahánějí do úzkého koridoru, abychom vstoupili do války. Velmi správná byla odpověď ministra obrany Šojgu, že my nebudeme bombardovat Izrael a sestřelovat jeho letadla, my se tam nacházíme s omezeným kontingentem. My posílíme Sýrii, a ta bude ta letadla sestřelovat, dodáme jim s-300 a oni budou sestřelovat všechna letadla, která v syrském vzdušném prostoru nemají co pohledávat. To je správná odpověď. Takže to, co se děje v Sýrii, bezprostředně souvisí s vnitropolitickou situací v Rusku, s přípravou státního převratu, ve kterém LDPR a KPRF  hrají s vládnoucí stranou nakrátko. Oni se aktivizují, přičemž se všichni odkopali… Po Putinově prohlášení k penzijní reformě se odkopali všichni, a je jasné, kdo za nimi stojí. To mi připomíná, jak moje známá jela do jednoho šaolinského kláštera, kde se chtěla poučit od stařičkého mnicha – a ona je vědma. Přijela a nepřivítal ji onen starý mnich, ale jakýsi nový, kterého neznala, podívala se mu do očí a on jí řekl, že starý mnich předevčírem zemřel, ale on že ji může přijmout do učení. Ona se mu dívá do očí a povídá: „Ale já vidím, kdo za Vámi stojí“; on se na ni podíval a řekl jí: „Pokud vidíš, kdo za mnou stojí, tak odsud uteč!“. Takže se vyjasnilo, kdo stojí za těmi, kteří se maskovali za patrioty.

Potud, co se týká dnešních „Otázek a odpovědí“, které jsou dnes nejkorektnějším a mobilizačním jevem, protože Valerij Viktorovič podává konceptuální a takticky prověřené hodnocení toho, co se dnes na mapě děje. V této souvislosti chci vyzvat abonenty tvého, mého a dalších vlasteneckých TV.kanálů, že se dnes nacházíme ve velmi složité a nebezpečné situaci a my se budeme koupat ve vlastní krvi, pokud neaktivizujeme poslední mozkové závity a nezačneme o situaci přemýšlet, pokud nezajistíme podporu prezidentovi a jeho nejbližšímu okolí (zamini a min.obrany), nebude to pro nás vůbec růžové. Proto se musíme velmi aktivně zapojit do práce na sociálních sítích – a to nejen vydávat prohlášení a výzvy k nějakým činnostem, ale účastnit se diskusí, ve kterých se jistě projeví hateři, kteří na YT rozšiřují tisíce lajků – nejdůležitější je nepřeposílat videa, ale posílat argumentaci. To proto, že za KPRF i LDPR***) bude obrovské množství provokatérů, kteří budou ruku v ruce rozhoupávat loď v zájmu uskutečnění státního převratu. Potom už nebude třeba sestřelovat letadla nad Sýrií, protože hlavní úkol bude vyřešen.

Vše (kolem Sýrie) se dnes dělá proto, aby Rusko vlastní silou udeřilo na Izrael, uvolnilo cestu Iránu (Sýrie už samozřejmě nebude), vláda Iránu se rozšíří na celý Blízký Východ, hned se zopakuje emigrační krize jak do Evropy, tak i do Ruska a válka se přesune na naše území – a to bude svátek pro všechny. Prohlášení bývalého izraelského vojenského náčelníka, že Izraelci umí systém s-300 obejít a že budou pokračovat v náletech na syrské území, není určeno pro zahraničí, ale dovnitř Izraele, k vnitřním patriotickým, protiruským silám, k uspání bdělosti „patriotů“ pro které je hlavní vítězná válka proti všem, proti celému světu. On má Izrael složité vztahy prakticky se všemi zeměmi světa – viz. slova V.Pjakina, že pro Izrael jsou všichni ostatní podřadní a jakýkoli náš ústupek nevnímají jako vstřícný krok, ale jako naši povinnost. Do doby, než začnou díky s-300 padat letadla, lze prohlašovat cokoli. Já bych taková prohlášení dělil dvěma, protože nejdůležitějším je vždycky mínění lidu, národa, a nikoli vládnoucí vrchnosti, která bývá často provázána s nejrůznějšími vlivovými centry, ale izraelskému národu tato válka není naprosto k ničemu – ten chce žít normálním životem i se svým okolím.

Díky organizaci vzdělávání na kterémkoli území – v Izraeli, Rusku i jinde, je velmi oslabena schopnost samoorganizace. A prohlášení premiéra Netanjahu o tom, že Izrael donutili bojovat a on bude bojovat, jde právě tímto korytem. Dodávka s-300 Sýrii je kostí v krku těchto vládců, protože to není odpověď, kterou čekali. Oni očekávali naši tvrdou vojenskou akci. My ale nebudeme bojovat s nikým. My jsme v Sýrii nebojovali proti Izraeli nebo USA, my jsme bojovali proti IS jako nepravidelné armádě Západu, v níž byli američtí, izraelští a mnozí další instruktoři. My jsme bojovali proti mezinárodnímu terorizmu. A jakékoli pokusy poštvat nás proti USA se budou projevovat různě, ale přes Sýrii.

K obecné vnitropolitické situaci v Rusku:

 To, co se děje v Sýrii a co tam dělá Rusko, je víceméně pochopitelné – co se děje v Rusku? Dokonce i případ voleb, kdy ústřední volební komise (CIK) neuznala výsledek voleb na Dálném východě (Vladivostocký kraj), ve kterých KPRF stejně zvítězila, ale místo aby šla do opakovaných voleb a potvrdila svůj výsledek, protože tam mají převahu – jde k soudu… Protože oni nepotřebují volby, ale státní převrat. A oni to realizují až zuřivě. KPRF budí to dojem, že je patriotická, že vybudovala tuto zem… Ale ona nevybudovala tuto zem, ona vznikla až počátkem 90.let a je plně napojena na americké velvyslanectví – ji speciálně proto budovali – je to velmi pochybná struktura. Název a náplň jsou diametrálně odlišné. Proto je nutné zvýšit aktivitu na sítích, zintenzivnit vysvětlovací práci. Mítingová aktivita je naprosto nevhodná, protože sotva lidé vyjdou na ulici, automaticky souhlasí s tím, že stabilní zemi ve které žijí, naprosto nepotřebují.

Tady vůbec nejde o penzijní reformu, tu byl Putin nucen podepsat. Pokud vyjde plánu státního převratu, nebudou penze žádné, propukne občanská válka. Je třeba vzít rozum do hrsti a pochopit, o co tady jde. Všechny ty nářky, že za Putina se rozrost počet oligarchů, že za Jelcina jich bylo pár… A kdo vám řekl, že jsou to skuteční oligarchové? To jsou jen dozorci západních šrajtoflí. Mimochodem, to, že se SSSR rozpadl, není vina jen Gorbačova a Jelcina, ale každého, kdo byl v těch letech v uvědomělém věku a hnal se za salámem a džínsami. Tedy i moje a tvoje – bylo mi pětadvacet a měl jsem mít rozum – ale my jsme se hnali za skvělou budoucností, kterou nám malovali. Všechny ty výkřiky, že oligarchové jsou Putinovi přátelé… co víme o prostředí, v jaké Putin pracuje – on je nucen v tom prostředí pracovat, jednat se všemi a vyvažovat poměr sil. No a vykládat za Putinův neúspěch srovnání let 2018 a 1998, že nás úplně zahnali – to už je úplně mimo – stačí se rozhlédnout. A ten rozdíl souvisí právě s osobou prezidenta, pro kterého národ hlasovat s obrovskou převahou. Proto je třeba na ty, kteří takové zvěsti šíří, veřejně ukázat, aby všichni viděli, o jaké zrůdy jde, protože oni by pod Západ lehli jako první.

Co dál? Protože Američané obsadili Kyjev, aniž ho ostřelovali – oni si koupili média, politiky, velmi intenzivně se věnovali informační práci s obyvatelstvem a lili jim do hlav západní hodnoty přes televizi, rádio, státní a místní moc, přes mládež – musíme totéž dělat my. Musíme dělat to, čeho není schopen stát v důsledku svého závislého postavení. (…dál už hovoří o konkrétních akcích a opatřeních, která provádějí a která provádět budou – pozn.překl.).

*)   Dmitrij Taran (1966) – generální ředitel jaltského filmového studia, herec, producent, má vlastní – velmi populární -TV pořad „Informační válka“
**)   „podpindosníci“ – Pjakinův výraz pro slouhy USA, převzatý ze srbského označení tučňáci – „pindosi“ pro vojáky USA, kteří kvůli pojistce s sebou musí tahat plnou polní. No a „podpindosníci“ jsou ti, kteří lehnou pod ně…
***) LDPR – Liberálně demokratická strana Ruska vedená V.Žirinovským, která po krvavých událostech podzimu 1993 vyšla z voleb jako nejsilnější, ale předala moc Jelcinově vládní straně, LDPR v parlamentu pravidelně hlasuje s vládnoucí stranou.
         KPRF – Komunistická strana Ruské federace – vedená G.Zjuganovem, který se neblaze proslavil následnou podporou krvavého Jelcinova zásahu proti parlamentu v roce 1993, a když následně vyhrál prezidentské volby, vítězství předal Jelcinovi, ležícímu po 4.infarktu v nemocnici, a dalšími dost zvláštními „kotrmelci“.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jS1HGQZ9JyI

Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na K sestřelu ruského IL-20 v Sýrii – proč…?

 1. Cech napsal:

  Co se týče rozpadu RF tak se domnívám že tomu nepůjde zabránit, protože na jedné straně stojí prezident a cca. 60 – 75 % občanů ale na druhé straně stojí stát se všemi prostředky manipulace.
  Opět se domnívám že to co se děje v RF ve velkém, to samé se ovšem ve velmi úzké podstatě děje i u nás.
  Opět na jedné straně stojí prezident s těmi 50 – 65 % občanů a na druhé straně stojí stát (u nás tento stát představují Dienstbierovci).
  Proto např eliminace cíleného použití davu jak se ukazuje je v RF nemožná.
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/232313-divky-chystaly-statni-prevrat-v-rusku-putinuv-rezim-vezni-uz-i-deti-matky-vysly-do-ulic/
  Nikdy to nejsou 2 dívky nebo 4_ři letadla ale vždy celý komplex opatření zabezpečující nastavení potřebné situace.
  Analýza V.V.P. není špatná je vynikající ale bohužel V.V.P. nesmí dokončit naprosto jasné indicie a představit onu z nich vyplývající s velkou pravděpodobností jasnou budoucnost RF.
  Tak jak v daném článku Sergej Budkov a Dmitrijem Taran naprosto správně zdůraznili a to že RF přišla o Kyjev naprosto nenávratně a je jen otázkou času, kdy naše manipulační prostředky to vysvětlí potřebné část občanů RF a koncepce V.V.P. o tom jak se RF udrží jako celek se sesype jako domek z karet.
  Proto u nás při použití technologicky stejných manipulačních technik :
  http://www.novarepublika.cz/2018/01/staronova-hra-vsichni-proti-zemanovi.html
  Pokud se na dané téma nebudeme dívat pouze jako na souboj osobností ale jako na souboj státu proti Ing. Miloši Zemanovi, dr. h. c., tak snad pro pochopení kdo je náš stát.
  „Investor Zdeněk Bakala podal u amerických soudů žalobu na slovenského podnikatele Pavola Krúpu pro pokus získat vydíráním 500 milionů korun. V úterý o tom informovala Bakalova společnost BM Management, která jej zároveň mediálně zastupuje. Krúpa žalobu zatím blíže nekomentoval, žalobu chce nejprve zanalyzovat s právníky. Žaloba byla podána podle amerického zákona proti vydírání a korupci.“
  Tož doufám že více snad pro zdejší ani není třeba.

  To se mi líbí

 2. anonymní napsal:

  Je to sice mimo téma článku, ale kdyby se našel nějaký pošetilec, který by navzdory dosavadním zkušenostem a zradám chtěl příští sobotu volit v komunále či do senátu ČSSD, tak malá připomínka, co ja ta pakáž vlastně zač:
  https://www.info.cz/svet/hamacek-v-osn-sef-ceske-diplomacie-odsoudil-anexi-krymu-a-vyzval-k-reforme-rady-bezpecnosti-36664.html
  Multiministr ve svém zásadním projevu připoměl ruskou agresi jak současnou tak i tu z roku 1968 a vznik státu před sto lety.
  Taktně pomlčel o kulatém výročí mnichovské dohody, kdy naši současní i tehdejší spojenci zachránili světový mír.
  Prašť jak uhoď, Hamáček, nebo Poche, nebo Pocheho vykuřbuřt. Stejná banda.

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Děkuji za připomenutí proč je pro naši zahraniční politiku nezbytný ministr zahraničí Miroslav Poche.
   Pro mnoho voličů nebude mít toto vystoupení žádný význam a ČSSD se svoji zahraniční politikou pro ně bude stále tou nejlepší stranou či hnutím.
   Pomineme li to okolo Krymu a roku 1968 atd. je to podstatné toto :
   „Všichni chápeme, že je potřeba zreformovat Radu bezpečnosti OSN tak, aby odrážela realitu dnešního světa. Bohužel v minulých letech ji charakterizuje spíše blokovací taktika než spolupráce. Toto selhání se projevuje v několika brutálních konfliktech od Sýrie po Jemen.“
   Jedná se o zrušení práva veta pro RF a Čínu o nic jiného nejde a zahraniční politika ČSSD toto již dlouhodobě prosazuje.
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poche-Co-je-to-Poche-Vtipna-poznamka-a-nove-vazne-informace-o-kandidatovi-CSSD-na-ministra-550239
   To co prozatím nechápu je proč to Hamáček vypustil nyní před volbami = > je si naprosto jistý že ve volbách ČSSD dá těch 12 – 15 % tak jak to předpokládá pan Miroslav Poche.

   To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Ten člověk Hamáček jako představitel vládnoucí strany nelže. Viz:
   „Hamáček dále připomenul výročí, jež si letos ČR připomíná – jednak 50 let od vstupu vojsk Varšavské smlouvy a 100 let od vzniku Československé republiky.“
   Opravdu o zničení Československé republiky v roce 1938 aní píp. Ani zmínka. Tak flagrantní ohýbání historie je naprosto neuvěřitelné. Z toho co bylo se nedá vybírat jako na bleším trhu.
   Jak vidno, budeme muset znovu projít zničením státu. Budiž, co je na tom odporné je účast České strany sociálně demokratické, pohrobka Československé strany sociálně demokratické.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Jan Hamáček@jhamacek
    29. 9.
    Hitler před 80 lety v Mnichově uspěl díky sobectví a ustrašenosti demokratických zemí, které hodily Československo přes palubu. Pamatujeme na to a nedopusťme, aby zavírání očí před vážnými problémy Evropu rozhádalo a zničilo.

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     Že by měl dva pohledy? Jeden mezinárodní, pro spojence a druhý domácí pro místní. Spojenci již dávno zapomněli, ty by rozrušilo připomínat jim jejich selhání, domácí nezapomínají a moc dobře si pamatují co kdo říká. Proto také pantáta Schwarzenberg propadl.
     Jsem domácí!

     To se mi líbí

     • Cech napsal:

      To co prezentoval pan Hamáček viz :
      https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/hamacek-trauma-mnichovske-dohody-nelze-zapomenout/1668382
      Podstatou proč pan Hamáček zdánlivě používá „jeden mezinárodní, pro spojence a druhý domácí pro místní“ je pouze nepochopení Pocheho a Heiko Maasova tahu ve prospěch Severoatlantické aliance a EU.
      „Evropská unie představuje protiklad ducha Mnichova. „Namísto práva silnějšího platí síla práva,“ poznamenal také s tím, že obě země, které nyní v EU a Severoatlantické alianci úzce spolupracují, se chtějí za tyto hodnoty a principy zasazovat.“
      Takto je možné spolupracovat s Německem ve prospěch EU ale na půdě OSN to bohužel není možné a tak se musí náš postoj k EU a Severoatlantické alianci prezentovat bez Heiko Maasova a také poněkud odlišně.

      To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.