Svoboda tisku nebo svoboda kriminality: Reuters Creates News in Syria for NATO


Reuters, instead of reporting the news and distributing it to its news subscribing agencies, is instead creating news to instigate wars.

Zdroj: Freedom of Press or Freedom of Crime: Reuters Creates News in Syria for NATO

Rychlý překlad podle strejdy gůgla

Svoboda tisku nebo svoboda kriminality: Reuters vytváří pro NATO zprávy o Sýrii

 1. září 2018Miri WoodSýrie 1

„Peking se snaží zbraňovat cestovní ruch“ je to, co Reuters nazývala čínskou verzí výstrah Státního departmentu  a zákazům cestování! Reuters je od prvních dnů jedním z nejdůležitějších nástrojů Pentagonu v oblasti dezinformace ve „válce teroru“ vedené proti Sýrii.

Manažer kanceláře Reuters v Sýrii, jordánec Chalíd Oweis, byl zachycen syrskou televizní kamerou v Národní nemocnici v Daraá, kdy v prvním týdnu nepokojů vkládá slova do úst zraněných vojáků SAA.

SAA voják zraněný kulkou, nesený na nosítkách na OR, říkal slabým hlasem, že byl střelen ze strany protestujících, reportér Reuters opakoval: „Říkáte, že bezpečnostní důstojník vás střelil zezadu pro odmítání střílet na protestující? “

Falšování vedoucího kanceláře Reuters ve své zprávě vedlo k jeho zatčení,  soudnímu řízení a okamžitě byla zahájena rozsáhlá organizovaná kampaň hlavních médií, aby byl propuštěn a „na ochranu svobody projevu“ v Sýrii.

Syrské úřady propustily agentuře Reuters  zpravodaje který lhal a vyhnaly všechny zahraniční novináře z této země, což bylo nejmoudřejší rozhodnutí, které kdy Ministerstvo informací v zemi vydalo. MSM se pak začlenili do al-Kájda FSA a z té doby pocházejí všechny jejich falešné zprávy.

Reportérka CNN Arwa Daemonová se štábem se zúčastnila  výbuchu hlavního plynovodu Baba Amr (Homs), který vedl k úplnému vypnutí elektřiny v nejchladnějších zimních týdnech, ovšem sama obvinila Sýrii, ale zapomněla, že  její kamery točí a používá státní hlavní síť.

Hala Gorani z CNN propagovala velmi falešný příběh s názvem „Gay Girl in Damascus“, který vypráví o „statečné“ lesbické dospívající dívce,  „pravděpodobně unesené bezpečnostními složkami“ za její „sexuální orientaci“. Smyšlený příběh napsal americký muž středního věku žijící ve Velké Británii …! Od té doby mě zablokovala.

Katarská státní televize al-Džazíra se podílela na únosu stovek žen a dětí z Latákijského venkova  houfem teroristů, kteří napadli vzdálené vesnice způsobem ISIS , o mnoha unesených se věří, že jsou oběťmi neslavného chemického útoku Ghouty 2013 …

Za tuto konkrétní zprávu z Katarské al-Džazíry získali tito zločinci titul “ humanitární bastardové „.

Máme velmi špatné zkušenosti s tradičními západními médii, které se nikdy nezlepšily. Nikdy nezapomeneme na jejich roli při ničení naší země a utrpení našeho lidu. Ujistíme se, že naše děti porozumí těmto zločinům, takže to nebudou muset zažít.

Výše uvedené je připoutaný tweet zdroje  Arabi Souri .

Když se nejezdí s teroristy, kteří vyhodí rafinérie, nebo jsou opilci, kteří na velvyslanectví utíkají lékaři a diplomaté v nouzových situacích, Démon pobíhá kolem Sýrie, čichá k batohům, prstům a vzduch pro vůni zbraní hromadného ničení. Předtím větřil veškerou vládu v Idlibu , navzdory obrovské tkanině, kterou donutila, aby se setkala s Al-Káidou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

22 reakcí na Svoboda tisku nebo svoboda kriminality: Reuters Creates News in Syria for NATO

 1. oh napsal:

  Svoboda tisku! Máme tolik zákonů na ochranu svobody tisku, a ani jediný trochu spolehlivý zákon na ochranu lidí před tiskem. (Mark Twain)

  To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  Dekódování lží různých zpravodajství za účasti US specialistů při zabezpečování Rothschildů a z toho vyplývajících podvodů, není vždy jednoduchým úkolem.
  Sir Evelyn de Rothschild který naléhal na západní národy, aby se „sjednotily“ k „intervenci“ do Sýrie a k okamžitému svržení Asada, aby tak „Syřany uvedly do nového století.“
  Rothschild naprosto jasně popsal Asada jako „brutálního diktátora, kterého je nutno přimět ke slušnému chování,“ tuto „definici“ pronesl ve finančním okrsku City of London, kdy žádal, aby západní národy „Asadův režim svrhly,“ protože „vzdoruje obecné slušnosti“ a hrozí našim „korporátním hodnotám.“
  Reuters pouze a jen rozpracovává požadavek Rothschildů do konkrétní podoby při vedení „moderní“ nebo lépe řečeno hybridní války.
  U nás nikterak nezaostáváme a prácee našeho reportéra je také velmi sofistikovaná :
  https://video.aktualne.cz/dvtv/zive-co-dal-s-konfliktem-v-syrii-kdo-jsou-vitezove-a-porazen/r~e827d982487f11e885e30cc47ab5f122/
  Cíl je naprosto zřejmý nedopustit standardní použití pravidelné v Sýrii tedy Asadovy armády proti ISIL, lépe řečeno proti smíšeným sformovaným jednotkám „syrské opozice“.
  Cílem mediálně vyfutrovaných útoků ISIL měla být zdecimovaná armáda a ne sice zmenšená ale armáda která se naučila bojovat. Důkazem toho že technologie mediálního zabezpečování jednotlivých kroků a při ochraně vlastních jednotek bezesporu je následný strach RF + Asada.
  Proto lze také použít jako důkaz účinnosti technik, které používá „reuters“ :
  https://cz.sputniknews.com/svet/201809178086748-operace-idlib-sojgu/

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   No a jako dodatek lze vždy použít něco ostřejšího, protože letoun včasné výstrahy snižoval účinnost Izraelských přepadů, tak ho prostě Francouzi sestřelili a je vymalováno.
   https://cz.sputniknews.com/svet/201809188087630-rusko-syrie-letadlo-zmizeni/
   No a co udělají rusové ?
   Neudělají nic protože jsou pod cílenou mediální palbou a to nejen reuters ale i ostatních našich mediálních prostředků.

   To se mi líbí

   • Poram napsal:

    No, to by Putin přece neudělal klepat se strachy před nějakou agenturou co může nasadit proti její mohutné a slavné armádě tak max. klávesnice a propisky:-)

    Syrian regime accidentally shoots down Russian military plane

    A Russian maritime patrol aircraft with multiple personnel on board was inadvertently shot down by Syrian regime anti-aircraft artillery on Monday after the Syrians came under attack by Israeli missiles, according to a US official with knowledge of the incident.

    The US official said the regime was actually trying to stop a barrage of Israeli missiles. A second official confirmed that Israel was responsible for the missile strikes on the Syrian regime.

    The Russian state news agency TASS reported that a Russian IL-20 military aircraft with 14 personnel on board disappeared over the Mediterranean on Monday. According to TASS, the ministry of defense specified that „the mark of IL-20 went off the radars disappeared during the attack of four Israeli F-16 aircraft on Syrian targets in the province of Latakia.“

    The Israelis had fired multiple missiles against targets in the coastal area of Latakia where Russia has based much of its military presence, including aircraft. In an attempt to strike back against the Israelis, the Syrians launched extensive anti-aircraft fire, the official said and the Russian aircraft was hit.

    The US found out about the incident because Syrian forces broadcast an emergency search and rescue radio call on an international frequency. The US then got a direct message from another country about the type of aircraft and circumstances of the incident. The official would not identify that country, but it is likely that Russia is the only nation that would know exactly what type of aircraft was shot down.

    Rusáci mají další důvod proč si myslet, že většina jejich průserů je zaviněna neschopností jejich vlastních lidí (požár v obchodním domě v městě Kemerovo), vojáků (pád vojenského dopravního letadla s posádkou Alexandrovců) anebo (sou)druhů ve zbrani….Pořád lepší než jasné selhání techniky či úrovně její vyspělosti (jediná „letadlová“ loď Admirál Kuzněcov a několik tragických přístání letadel na ní při jejím posledním „použití“, kdy jejich čudící „parníkový“ komín, rychlost a schopnost bojové přípravy byly předmětem veselého humoru na sociálních sítích)

    P.S.

    Dobrá trefa, asi nějakej „střelec“ jak od „BUKu“…Nebo „navedenej“…?

    To se mi líbí

    • Poram napsal:

     a už je to i přiznání…..

     https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/483652-vyhrazujeme-si-pravo-na-odvetu-hrozi-rusko-izraeli-kvuli-sestreleni-letounu-v-syrii.html

     „Neodpovědně se kryli za ruský špionážní letoun“ – tohle „vymazlené“ vyjádření nevypadá na francouzskou raketu odpálenou z letadlové lodi,co? Francouzi obvykle na izraelské stíhačky nestřílí…

     Fejkuj, fejkus vykrůcaj….

     Aneb – Petrove a Boširove
     „Što yy dělali v Sálizbůry zimój? My guljáli v párke..

     To se mi líbí

     • Cech napsal:

      Tak to ano dovednost rusů kteří si sestřelili vlastní letoun je tedy úžasná.
      Moc se omlouvám děkuji Vám a je dobře že to rusové přiznali.
      Vycházel jsem z materíálů uveřejněných právě US odborníky a přirozeně jsem jim nevěřil s ohledem na vzdálenost od pobřeží.
      Je naprosto jasné že S 200 tam dosáhne, takže ne dělostřelectvo ale S 200 aby to nevypadalo blbě tak syřané.

      To se mi líbí

     • Josef K, napsal:

      K těm tvým blábolům Porame mohu napsat jen jedno. Jsi pořádný kokot.

      To se mi líbí

    • Cech napsal:

     Protiledadlovým dělostřelectvem sestřelit na 40 Km, to nemyslí vážně, nebo z nás dělají mnohem větší pitomce než doopravdy jsme.
     Technická závada je možná ale to se zpravidla letoun neodmlčí najednou prostě nezmizne z radarů jak třeba ten MH 17.
     Takže je opravdu velmi ,velmi pravděpodobné že ten IL 20 smázli francouzi jako pomoc Izraelcům.
     Prokázat to jednoduše rusové nemohou protože než vyloví trosky, černou skříňku a svážou toto s odpalem pvo raket z francouské fregaty (dohledání střepin a jejich analýza atd.), tak možná již nebude Asad u moci.
     Prostě rusové to musí jasně a jednoznačně dokázat ne jako USA tneboli my v NATO, můžeme vypálit rakety v naprostém klidu podle našeho uvážení.
     Privilegia které má v tomto právě USA a její spojenci tedy i my, nám zabezpečuje reuters a další masmediálně manipulační prostředky.
     Toto jednoznačně dokazuje naši masmediálně manipulační převahu nad RF.

     To se mi líbí

 3. Josef K, napsal:

  „Lež se nastoluje jako světový řád.“ Franz Kafka

  To se mi líbí

 4. Josef K, napsal:

  „Jakmile jednou přijmeme zlo, nežádá už, abychom mu věřili. “ Franz Kafka

  To se mi líbí

 5. jaa napsal:

  a to se mi líbí:

  Suma sumarum, Šojdrová je hloupá husa. Místo, aby sehnala peníze na repatriaci sirotků domů do Sýrie, uspořádala padesátihlavou sirotčí českou kauzu.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   No já nevim. Mně ty Lansmanovy pokusy o humor dvakrát vtipný nepřijdou.

   To se mi líbí

   • blbíš napsal:

    To byl důvod, vone, proč sem se ptal na ty normální Poláky, který k Tobě měli přijet. Tady se píše vo tom, jak Poláci většinově podporují svoji vládu a ta taky je notně netolerantní k bruselským výstřelkům. Snad i proto ji Poláci volili, ale pak tady čtu tohle:
    „USA zvažují vybudovat trvalou základnu v Polsku“ https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/483730-usa-zvazuji-vybudovat-trvalou-zakladnu-v-polsku.html !
    Fakt tomu nerozumím, jak to v tom Polsku vlastně funguje, že tohle si ta vláda může dovolit?

    A Tys´ tu mojí otázku tehdá odbyl jednou větou, že si myslej co my. Ale nevím, nevím jak by dopadla vláda u nás, kdyby takhle naše věrchuška chtěla základnu u nás, vzpomeň jenom na radar a že bylo zaprodanců, co ho tlačili do Brd?

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.