Jedna rychlovka


Hrubě přeložený článek na zajímavé téma.

Bílé přilby jsou součástí al-Káidy, nenechte je znovu usídlit v Evropě – syrský MP rozhovor

V posledním týdnu bylo ze Sýrie evakuováno zhruba 400 bílých přileb do Izraele, kde budou znovu usídleni v západních zemích. Měl jsem příležitost promluvit s panem Faresem Shehabim, poslancem parlamentu pro Aleppo, a diskutovat o tomto vývoji, stejně jako o situaci v Sýrii obecně.

Jaké je vaše osobní hodnocení současné zemské situace v syrské občanské válce? jak blízko je syrská vláda získat zpět úplnou kontrolu nad zemí?

„V Sýrii není žádná občanská válka. V Sýrii se vyvine válka radikálními džihádskými zástupci, kteří jsou podporováni Západem a Izraelem a financováni KSA, Katarem a Tureckem. Syrská armáda podporovaná syrským obyvatelstvem je velmi blízko k úplnému osvobození celé Sýrie od teroristů a separatistů. „

Bílé přilby jsou známy většině západního publika jako skupina vytvořená k provádění pátrací a záchranné mise pro osoby zasažené bombardováním, evakuace civilistů z nebezpečných oblastí a poskytnutí nouzové lékařské pomoci. Je to jejich přesný popis, a pokud ne, jak byste je popsali?

„Bílé přilby jsou falešným tvořením známých teroristických skupin, zejména pobočky al-Kajdy v Sýrii, frontu Nusra. Většina WH jsou teroristy z oblasti Kajdy a všechny její základny jsou v oblastech řízených Nusrou. Jejich úkolem je démonizovat syrskou armádu, zkrášlit džihádské gangy a poskytnout NATO vyrobené podvody, aby zaútočily na Sýrii. „

Vyzýváme Evropany, aby odmítli tento hloupý krok a stíhali všechny korupční politiky za ním. Vaše země nemohou být v bezpečí tím, že umožní radikálním džihádským zrádcům žít mezi vámi!

Nedávno Izrael, působící na žádost Velké Británie, USA a dalších evropských národů, provedla evakuaci asi 422 White přilba agenti a rodinní příslušníci k nejbližším Jordánska, kde budou poté přesídlila do západních zemí. Jaký je váš názor na tento vývoj?

„Ze strachu z skandální expozice, která odhalí jména mnoha zahraničních zpravodajských pracovníků mezi WH, bylo rozhodnuto, že je vynesou přes obsazený Golan. Syrská gov běžel mnoho úspěšných odsouhlasení s tisíci ozbrojenými rebely a souhlasil, že pokojně evakuovat tisíce dalších, kteří odmítli tyto odsouhlasení, proto lze pochopit jen tuto extrakci jako extrakci látek a nástrojů a ne záchranné operace.“

IDF, odpovědný za evakuaci, pokračuje v tvrzení, že Izrael „udržuje neintervenční politiku týkající se syrského konfliktu“. Souhlasíš?

„Izrael otevřeně podporuje všechny teroristické skupiny na jihu včetně ISIS. Zkonfiskovali jsme tam tuny izraelských zbraní a přeshraniční spolupráce mezi Izraelem a těmito teroristickými skupinami je všeobecně známá a prokázaná. „

Jste znepokojen tím, že po dvou vojenských stávkách ze Sýrie ze Spojených států v následujících letech může president Trump znovu vojensky zasáhnout?

„Nikdy nezakládali své osvobození naší země od nějakého impulzivního chování šílenců kdekoliv na světě.“

Existuje poslední krátká zpráva / varování, které máte pro naše evropské čtenáře, snad související s přesídlením bílé helmy v celé Evropě?

„Vyzýváme Evropany, aby odmítli tento hloupý krok a stíhali všechny korupční politiky za ním. Vaše země nemohou být v bezpečí tím, že umožní radikálním džihádským zrádcům žít mezi vámi! Bílé helmy jsou součástí al-Káidy a jsou požehnány doktrínou džihády al-Kajdy. „

Můžete najít pana Shehabiho na Twitteru @ShehabiFares

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 reakcí na Jedna rychlovka

 1. NavajaMM napsal:


  Nápis v bubline: „A zostaň tam!“

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   A ještě jedna chuťovka z uprchlické krize: O5 překlad hodně hrubý.
   Britská základní škola nutila žáky, aby šli 5x kolem pole v nejžhavějším dni v roce, aby projevili solidaritu s uprchlíky
   By ABDELHAMID KADDOUR 28. července 2018
   Základní škola ve Velké Británii nutila, aby žáci chodili kolem pole pětkrát v nejžhavějším dni v roce, aby se ujali solidarity s uprchlíky.
   Minulý rok zahájil papež Francis kampaň „Podělte se o cestu“ ve snaze rozpoznat lidi, kteří jsou nuceni uprchnout z války, chudoby, pronásledování nebo přírodních katastrof.
   Katolická primární škola svatého Gregora přiměla své žáky chodit 5x kolem školy v nejžhavějším dni v roce, aby se ujali kampaně „Sdílejte cestu“.
   Dne 23. července, v den procházky, teploty v jihovýchodní Anglii dosahovaly až 33,3 ° C.
   Přestože ředitelka katolické školy ve St Gregory Diane Rougvie-Fevrierová říkala, že procházka byla dobrovolná, jeden z nich říkal jinak.
   „Děti nebyly požádány o to, zda se chtějí účastnit nebo ne, a řekli jim, že právě to dělají. Několik zaměstnanců nesouhlasilo s tím, že půkde kvůli teplu, ale ona na tom svou pravomocí nadále trvala“, řekl jeden z otců
   https://voiceofeurope.com/2018/07/uk-primary-school-makes-its-pupils-walk-around-a-field-five-times-on-the-hottest-day-of-the-year-to-show-solidarity-with-refugees/#.W1yHxeZb86c.twitter

   To se mi líbí

 2. vonrammstein napsal:

  Zhruba to odpovídá realitě. Hlavně ty části o židech. Všichni to sice ví, ale nikomu se to moc nechce vyslovit nebo napsat.

  To se mi líbí

 3. NavajaMM napsal:

  Zaujímavé: Zbytky bielych prilieb v Sýrii vraj žiadajú, aby ich evakuovali do Idlibu.
  Znamená to, že biele prilby rozpustia a tí sa vrátia ku svojim klanom, alebo sa v Idlibe chystá znovu Asad použiť chemické zbrane?

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.

%d blogerům se to líbí: