President Trump: Myslím, že co se stalo s Evropou je ostuda, ztrácíte svou kulturu


By LAURA CAT  13. července 2018

Prezident Trump – Obrázek: Frederic Legrand – COMEO / shutterstock.com

Bohatá evropská kultura, kterou hrdě držíme po celá staletí, je ohrožena úplným ztrátou, pokud již není pozdě.

Zdá se, že prezident Donald J. Trump souhlasí s většinou, která se to bojí. V rozhovoru pro The Sun v Bruselu uvedl, že Evropané ztrácejí svou kulturu a identitu tím, že umožňují nekontrolovaný příliv migrantů do EU.

„Souhlas s přistěhovalectvím do Evropy, je ostuda,“ řekl Trump Sunu , „myslím, že to změnilo strukturu Evropy a pokud nebudete jednat velmi rychle, nikdy to nebude, čím to bylo a já si nemyslím , že to je dobré. “

„Myslím, že ztrácíte svou kulturu,“ uvedl Trump, přičemž zodpovědnost za změnu je jednoznačně na ramenou politiků, kteří budou muset jednat rychle, pokud existuje nějaká možnost zvrátit situaci. „Myslím, že to, co se stalo s Evropou, je zahanbující.“

https://voiceofeurope.com/2018/07/president-trump-i-think-what-has-happened-to-europe-is-a-shame-you-are-losing-your-culture/#.W0iyIpbktas.twitter

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualitka, twitter se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

30 reakcí na President Trump: Myslím, že co se stalo s Evropou je ostuda, ztrácíte svou kulturu

 1. jaa napsal:

  á kruciš – konečně chápu proč tolik evropských jelit je teď tak moc proti němu / včetně šéfů albionu/.. Tohle je ťafka, která se jen těžko vstřebává.- Dík za vyhledání a překlad.

  To se mi líbí

  • Slim napsal:

   Překlad je opravdu mistrovský.
   “ já to nemyslím to je pozitivní“

   Juncker ostatně pije koňak, takže nad lacinými bourbony opravdu spíš jen může uvažovat, který by se hodil jako francovka.

   Jean-Claude je zralý k abdikaci, o tom není sporu. Shodou okolností jsem dnes dostal pěkný vtip o Zemanovi a Putinovi, který taky těží z fotky ze summitu Náto, ale pochybuju, že ho Bavor bude chtít otisknout

   To se mi líbí

 2. Slim napsal:

  Aby to tady „náhodou“ nějak nezapadlo.

  Ani Robert Mueller nezahálí.
  https://slate.com/news-and-politics/2018/07/trump-cant-brush-aside-the-evidence-in-this-indictment-but-he-probably-will-anyway.html?via=homepage_taps_top

  Obvinil 12 důstojníků GRU z účasti na vměšování do voleb. Rusové to okamžitě nazvali pokusem o sabotáž schůzky Putin-Trump. Jde ale spíš o výsledek záměrně po opatrných krůčcích vedeného vyšetřování. (Pro znalce Watergatu: tzv. Erwinova metoda).
  Je ale jasné, že bylo třeba vypustit nějaký food for thought ještě než půjde Kongres n prázdniny. Po Labor Day už by se to bralo jako ovlivňování midtermových voleb

  To se mi líbí

  • oh napsal:

   Vzhledem k tomu, že to obvinění naše jejich Česká televize (i ostatní média) dost důkladně přetřásala, lze tuto informaci přehlédnout jen velice obtížně.
   Ale docela by mě zajímalo porovnání těchto nových dvanácti se starším květnovým seznamem 13 sprostých podezřelých
   a zda tedy pan „opatrný vyšetřovatel“ pouze nerecykluje obvinění. A zda se v rámci „opatrného postupu“ nově nesoustřeďuje především na ty cíle, u nichž je, na rozdíl od Concord Management and Consulting LLC, extrémně nepravděpodobné, že by kdy před americkými soudy stanuli a nevhodnými nároky obžalovaných bořili panu Muellerovi bábovičky nebo ho dokonce nutili cokoli z jeho tvrzení před soudem dokazovat.

   Líbí se 1 osoba

 3. oh napsal:

  Teď už stačí jen najít Putinovy otisky nebo papír rusky psanými instrukcemi a fotografiemi Skripalových a je to v cajku.
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/policie-nasla-lahvicku-s-novicokem-ktery-otravil-brity_488747.html

  To se mi líbí

 4. Slim napsal:

  V Paříži mají na Le Quatorze Juillet pěkné letní počasí, trochu smog, pravda

  https://www.tf1.fr/tf1/defile-du-14-juillet/videos/defile-14-juillet-2018-patrouille-de-france-voit-rouge.html

  To se mi líbí

 5. oh napsal:

  OT, abychom se nedohadovali jen o politice:
  Před mistrovstvím světa se rozhodla jedna belgická společnost prodávající elektroniku uspořádat zajímavou reklamní kampaň. Všem, kteří si pořídili novou televizi, vrátí peníze v případě, že Belgičané na MS v Rusku nastřílejí alespoň šestnáct branek. A hvězdy kolem kapitána Hazarda jich před bitvou o bronz mají čtrnáct. Stačí dva góly.
  Toho markeťáka budou šéfové ve firmě určitě milovat.
  Belgie-Anglie 2:0

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Holt Guardian musí kopat proti němu. A přesně používá argumenty ničeho proti všemu. Že každý POTUS ví prd o Evropských zemích, je běžné, ale odsuzovat jej za rasismus , když řekl pravdu o migrantech, to chce opravdu pořádnou prázdnotu v hlavě. Ale co chtít od blistů.

   To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.