Rakouský vedoucí politik: „Přizpůsobte se nebo jděte domů!“


Den neposlušnosti

By VOICE OF EUROPE  28. června 2018

Hornorakouský zástupce hejtmana Manfred Haimbuchner předal poradní zprávu o integraci Ministru vnitra pro integraci, informuje bulvár Wochenblick .

Haimbuchnerova zpráva pro ministra je, že migranti by se měli přizpůsobit, učit se jazyku a respektovat rakouské křesťanské hodnoty nebo opustit zemi.

„Pokud chcete žít v Rakousku, musíte se přizpůsobit. Pokud se vám to nelíbí, můžete se vrátit do své domovské země, „doporučuje.

Hornorakouský  vůdce FPÖ předložil minulý týden ve Vídni možný „model“ pro integraci. Jeho myšlenky byly předloženy rakouské ministryni pro integraci Karin Kneisslové.

Pro Haimbuchnera je jasné, že čas krásných řečí je konečně u konce. „Pokud chybí připravenost a odmítnutí integrace, musí to také vést k důsledkům a zřetelným sankcím.“

Je potěšen, že nová federální vláda má konečně dobré kontakty.

„Horní Rakousko se často používalo jako“ model „, viz záruka minimální mzdy. Mohli bychom být také průkopníky z hlediska „integrace“. “

https://voiceofeurope.com/2018/06/austrian-leading-politician-adapt-or-go-home/#.WzQJfe0HZyw.twitter

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 reakcí na Rakouský vedoucí politik: „Přizpůsobte se nebo jděte domů!“

 1. vonrammstein napsal:

  Ale jo, jistě. Akorát za těma slovama musí následovat skutky.

  To se mi líbí

 2. strejda napsal:

  Pohledy politiků se mění, ale realita je předběhla a ta se již nedá změnit. Rakousko, a nejen Rakousko, se bude muset smířit s tím, že Rubikon již překročilo. Masu migrantů již ze země nedostanou a potíže se budou zvětšovat podle rozdílu natality původního a nového etnika. Malá část se integruje, ale většina to nedokáže. Ti lidé nepočítali s tím, že se musí změnit. Očekávali, že budou pokračovat ve svém stylu jen na vyšší úrovni. Někteří se naučí řeč, ale ve své velké komunitě to nebude nutné. Ale řeč je málo. Jde o zvyky a životní styl. Vzpomeňme na naše cikány, jak staletí odolávají integraci. A ten, co se dokáže integrovat, z naprosté většiny s nimi přeruší styk. Nechce se nechat strhnout zpět. A to je pospolu nedrží náboženská víra, tak jako většinu soudobých imigrantů.
  Stmívá se nad Evropou.

  To se mi líbí

 3. LB napsal:

  Je asi vhodné připomenout, že předpověď p. Slima byla přesná.
  Vedení CSU „nemělo koule“ (jak napsal) na vyvolání vládní krize. CSU totiž čekají v září zemské volby.

  https://www.denik.cz/ze_sveta/krize-zazehnana-angela-merkelova-se-dohodla-se-seehoferem-na-kompromisu-20180702.html

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Ale je dobré i podotknout, že tohle nikdo nezpochybňoval a každý v poklidu čekal, co se z toho vyvine. Protože někdy je fakt dobré si počkat, než něco rychle vyblít a udělat ze sebe místo znalce a analytika obyčejného blba.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Navíc, pokud si pořádně přečtete na čem se dohodli, zjistíte, že ty „koule“ neměla spíše Merklice. Vypadá to totiž buď na plichtu 1:1, možná i na 1,5:1 pro Seehofera.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.