Britská europoslankyně: „Jsem přesvědčena, že vidíme Velkou výměnu“


Podle  shysociety 20. května 2018

Nezávislá poslankyně Janice Atkinsonová se stala nejnovějším veřejnoprávním představitelem, hovořícím o „velké výměně“, která tvrdí, že domorodci Britové a Evropané jsou systematicky nahrazováni masovým, nekontrolovaným přistěhovalectvím.

Jak napsala v Voice of Europe exkluzivně pro Shy Society  o výukovém programu anglického dědictví, který vylučuje bílé lidi, poslankyně Evropského parlamentu v jihovýchodní Anglii říká, že když poprvé přečetla teorii, myslela si, že je to „přeceňovaná reakce“. Ale bývalá politička UKIP nedávno změnila názor a nyní je „naprosto přesvědčena“, že Velká výměna je společným úsilím globalizačních elit, nahradit původní obyvatelstvo pomocí nekontrolovaného masového přistěhovalectví z převážně muslimských většinových zemí s cílem využít nízké porodnosti na celém kontinentu.

„Když jsem poprvé četla o Velké výměně, myslela jsem si, že je to trochu přehnaná reakce, ale teď jsem absolutně přesvědčena, že nyní je to plán EU, bývalé Obamovy vlády, OSN, některých liberálních britských politiků a dokonce i některých – tzv. konzervativci, „napsal Janice na celoevropské mediální platformě.

Připojila se tak k narůstajícímu seznamu vysoce postavených osobností, aby rozdělila pozice a podpořila kontroverzní stanovisko. To vymyslel nejprve francouzský autor Renaud Camus v roce 2010, ale v hlavních britských médiích je to často odmítáno a zesměšňováno jako „konspirační teorie“. Nicméně tuto myšlenku podpořil bývalý francouzský novinář a současný starosta Beziers Robert Medard, a také bývalá redaktorka Mail Online a korespondentka společnosti Rebel Media Katie Hopkinsová nedávno uvedla, že souhlasí a dodává: “ není to mýtus – je to právě teď, systematicky „.

Jsou domorodí Britové a Evropané nahrazováni prostřednictvím změnami populace?

Hovoříme-li o rozhodnutí Anglického dědictví nabízet vzdělávací program pouze pro lidi z oblasti černého, ​​asijského nebo menšinového etnického dědictví, Janice pokračovala: „Velká výměna je otevřeně a čestně prováděna některými našimi (bývalými) úctyhodnými institucemi, jako je Anglické Dědictví a Národní Důvěra.”.

„Obě jsou to veřejně financované organizace řízené členstvím. Založené výlučně k zachování národního dědictví, kultury a budov, které jsou neoddělitelně spojeny. To je problém pro odpovědné osoby – kulturu a dědictví.

National Trust, English Heritage a další připojené organizace jsou nyní aktivně zapojeny do Velké výměny. V dopise mému příteli ze dne 11. května uvádějí, že  věří, že se musí zabývat „nedostatečným zastoupením, kterým čelíme … naše placené pracovní síly jsou převážně bílé britské. Pouze 3% je černošská a etnická menšina, ve srovnání s vnitrostátním pracovním průměrem 14% (prognóza se zvýší na c33% do roku 2050). Vzhledem k tomu, že jsme zde výrazně zastoupeni, chceme ujistit, že jsme atraktivními zaměstnavateli a místem pro dobrovolníky místem pro lidi z prostředí BME *) (Black and minority ethnic). “

„Vzhledem k tomu, že britské zastoupení BME je v současné době 14%, proč si tyto organizace myslí, že my, členové, schvalujeme a potvrzujeme tento cíl BME za nesmysl?

 „Proč ponižují 14% státních příslušníků BME, kteří se rozhodli NEpracovat pro tyto instituce? Máme nejnižší nezaměstnanost od začátku záznamů a snad nechtějí dobrovolně pracovat, ale hledají dobře placené pracovní příležitosti?“

Janice, viceprezidentka skupiny Evropa národů a svobody (ENF) v Evropském parlamentu, tvrdila, že politické zasahování nyní proniklo těmito organizacemi a naléhalo na lidi, aby zrušili své členství, a dodala, že „jediný způsob, jak ttěmto lidi říct, je prostřednictvím jejich bankovních účtů . “

„Naše kultura a dědictví nelze odstranit a historii přepsat z důvodu omezeného a nebezpečného politického pohledu, kterí není podporována širší veřejností a členstvím. Neaktualizuji své členství „dodala.

https://shysociety.co.uk/2018/05/20/british-mep-im-convinced-we-are-seeing-the-great-replacement/

*) BME – Černá a menšinová etnika , termín běžně používaný ve Velké Británii k popisu lidí bez bílého původu

 

Příspěvek byl publikován v rubrice twitter se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

23 reakcí na Britská europoslankyně: „Jsem přesvědčena, že vidíme Velkou výměnu“

 1. vonrammstein napsal:

  Má recht. Jenom jestli na hlásání těchhle očividnejch skutečností není už krapet pozdě.

  To se mi líbí

 2. jaa napsal:

  Ale že ji to trvalo, než jim to došlo.

  To se mi líbí

 3. jaa napsal:

  +Kouknul jste se někdo na poslední větu a odkaz na rozsah fízlování? Co Vy na to??

  To se mi líbí

 4. strejda napsal:

  Britanie s tím má velké a dávné zkušenosti. Germánští Anglosasové vytlačili latinizované Brity a Kelty na západní okraj ostrova a opanovali Anglii. Je pak pozměnili Vikingové a Normané. Ale nikdy to nebylo prostou infiltrací. Vždy to bylo silou.
  Globální elity nepotřebují příliš samostatné obyvatelstvo a ví, že se mohou opřít o velkou kolaborantskou sílu. Ví že musí zlomit odpor který jistě přijde. Odpor se nejlépe zlomí jeho roztříštěním. Jedním z příznaků je si znepřátelit Rusko, které má velké zkušenosti s množstvím různých původních etnik a zvládá je.
  Dnes nikdo nemůže říci, že to současní Evropané zvládnou. Naději, malou a slabou, mají jen chudší státy střední Evropy nezasažené kolonialismem. Z nich jen Maďaři bojují za svoji kůži. Ještě si pamatují, jak to bylo před 11 stoletími. Jenže jich emigrací a vymíráním ubývá a Západ buduje pátou kolonu. Peníze jsou to hlavní.
  Je dobré si udržovat optimismus, lepší než to vzdát. Ale většinu lidí to nezajímá, jen o tom mluví a straší se tím a tím to také končí.
  Ale i nově příchozí se změní, podnebí i vliv civilizace je začne přetvářet. Během sta, či dvou set let se vytvoří civilizace nová, která nebude změkčilá, možná se pak globální elity budou divit. Ovšem doba to bude nejistá a neklidná, patrně i krvavá.

  To se mi líbí

 5. bob napsal:

  Zřejmě má pravdu. A zasahuje to i do královské rodiny…….

  To se mi líbí

 6. Bavor V. napsal:


  Schválně:
  Poznáte tyto anglické dívky?

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.