Narcisisti v Deep State: Nebezpečí představené vládními vůdci v dobách Trumpa + videa


Středa 11. dubna 2018 8:08

Jim Kouri / 

Zdiskreditovaná Clintonova nadace, která falešně presentuje jako charitativní organizace, patří mezi finančníky Deep State.

Mnoho se píše a říká o americkém Deep State. Podle Dr. Lyle Rapackiho, zpravodajského analytika a bezpečnostního poradce, Deep State je ve skutečnosti „státem uvnitř státu“, ve kterém politická situace dovolila vnitřní organizaci, jako jsou vojenské a civilní orgány (zpravodajské agentury, policie, správní úřady a pobočky vládní byrokracie), kteří neodpovídají civilnímu politickému vedení, které bylo zvoleno do úřadu.

Stále více Američanů objevuje po měsících a měsících bezprecedentního jedu a zloby, ukazované vůči americkému prezidentu Donaldu Trumpovi, že země je ovládána lidmi, kteří již nejsou u moci (bývalí prezidenti, státní tajemníci, tajemníci obrany) stejně jako lidé, kteří jsou součástí Inside the Beltway Bureaucracy.

Je třeba poznamenat, že rostoucí počet kriminologů se domnívá, že takzvaný Deep State je oázou narcisistů, kteří věří, že vědí, co je nejlepší pro národ a svět. V jejich snahách jim pomáhají političtí spojenci ve zpravodajství a zábavním průmyslu, které jsou osídleny užitečnými idioty nebo maligními narcisty.

Jednoduše řečeno, narcismus je tendence cenit se velmi vysoko a mít malý nebo žádný ohled na druhé. Narcisista je sobecký, domýšlivý a nenasytný pozorností. Ale je tu rozsah. Jen proto, že máte některé z vlastností, neznamená, že jste duševně nezdravý.

 

Odborníci by mohli říci, že když tyto vlastnosti začnou ublížovat vašim vztahům a narušovat váš pocit sebeuvědomění, tak extrémní narcismus může přejít na duševní chorobu nazývanou narcistickou poruchou osobnosti. Váš život se točí kolem vaší potřeby schvalování. Nerozumíte a nezajímáte se o pocity jiných lidí. Jste přesvědčeni, že jste zvláštní, a potřebujete další, abyste to potvrdili.

Slovo narcisismus pochází z mýtické řecké mladíka, která se nemohla odtáhnout od vlastního odrazu na hladině. Narcissus byl krásný. Narcissisté, na druhé straně, nemusí být krásní, aby věřili, že jsou. Jsou přesvědčeni, že jsou lepší, dokonce i když to není skutečností.

Chvála může být považována za mateřské mléko pro narcistického muže nebo ženy. To je to oč   narcisisté usilují. Jejich apetit je neomezený, což je důvod, proč se tak mnoho z těchto lidí nachází ve volené funkci a v show businessu. A jedná se také o jednosměrnou ulici: vede pouze jejich směrem. A pokud přestanou pozornost, lichocení a komplimenty, mohou projevovat slovní nebo fyzické nepřátelství a / nebo agresivitu.

Emocionální pocity jiných lidí – dokonce i těch, o nichž tvrdí, že je milují – nejsou v emocionální sféře narcisistické mentality. Málokdy projevují jakoukoliv empatii a ostatní považují za odrazový můstek, k dosžení svých přání. Nebo hůře: ostatní považují za překážky, které je třeba odstranit rychle, i když to znamená zničení pověsti, živobytí a dokonce existence.

„Narissistův nafoukaný obraz sebe sama často maskuje strach, že se neosvědčí. Když někdo prorazí jejich ego nebo je uráží, narcisté mohou kopat kolem sebe. Ponižují, znevažují a zastrašují. Mnoho studií spojilo narcismus s vyšší úrovní agrese a násilí, „uvedla psychiatrička a výzkumná pracovnice Dr. Smitha Bhandri

Dr. Bhandri varuje ty, kteří věří, že jsou v romantickém vztahu s narcissistou. „Možná nejdříve nevidíte výstražné světlo. Narcissisté jsou často okouzlující a populární. Ale v průběhu času se mohou stát studenými, manipulativními a krutými. A jsou často nevěrní, vždy hledají výraznější nebo lepšího partnera. “

Forenzní psycholog Morton Lampstein věří, že narcissisté nejsou nadšení při hledání odborné pomoci. Někteří odborníci říkají, že rozhovory s terapeutem mohou pomáhat narcisistům lépe pochopit, jak jejich chování ovlivňuje ostatní. Někteří terapeuti mohou vyzkoušet účinnější léčbu určenou pro podmínky s podobnými zvláštnostmi, jako je porucha osobnosti osob.

„Představte si svět, kompletně řízený těmito lidmi. Svět vedený narcissisty, kteří jsou chráněni jinými narcissisty. Mohlo by se prokázat trpasličí hrůzy obsažené v roce Orwellově knize 1984  , „ řekl doktor Lampstein.

https://youtu.be/x54z2pRAvtg

https://conservativebase.com/deep-state-narcissists-dangers-posed-by-government-leaders-in-the-trump-era/

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice tumblr se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 reakcí na Narcisisti v Deep State: Nebezpečí představené vládními vůdci v dobách Trumpa + videa

 1. NavajaMM napsal:

  Toto je skvelá téma. Mal som v živote mnohokrát narcistického šéfa/šéfku. Narcisti sa často dostávajú do významných pozícií, kde rozhodujú o druhých, nie je to náhodou. Narcisti totiž nemajú zábrany, aby zneužívali druhých ľudí a z podriadených sú schopní vymačkať všetku šťavu a so zvyškom, čo z človeka ostane, si poutierajú topánky. Formálne tak dosahujú vysokú produktivitu a sú teda úspešní manažéri.

  To se mi líbí

 2. vera napsal:

  Kdyby to náhodou byla pravda, tak mě napadá otázka: co je to, co dovolilo, aby se na svět vyrojilo tolik narcistů. Jestliže je jasné, že takoví lidé tady byli odjakživa, je stejně jasné, že jejich shromažďování a vliv něco brzdilo. Co to bylo, a kam to zmizelo?

  To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   Výchova. Narcizmus nie je psychologický typ, je to porucha osobnosti. Takže myslím, že sa vyrojili vďaka chybám vo výchove. Keď som si všímal svojich mladších ambicióznych kolegov v práci, tak ich hlavná životná náplň počas celej mladosti bola sebaprezentácia a v tom ma – to uznávam – na míle predbiehali. V tomto substráte je taký narcistický poter.

   To se mi líbí

   • Josef K, napsal:

    Ano výchova – v rodině i ve škole. Díky ní neustále přibývá mladých, sebejistých hlupáků (absolventů humanitních oborů našich univerzit – jež by s červeným diplomem vystudoval i cvičený lidoop) s minimálními znalostmi a schopnostmi, o které se ale může náš domácí Deep State opřít v boji proti „fake news“ a Putinovým „trollům“ a „agentům“.

    To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Čas letí a tak mnohé by zapadlo. Dostal jsem zajímavý článek o Hejného matematice, ale dám jej až sem.
    https://vtm.zive.cz/clanky/deti-ktere-se-ucily-matematiku-hejneho-metodou-mely-v-testu-lepsi-vysledky/sc-870-a-193107/default.aspx

    To se mi líbí

    • NavajaMM napsal:

     Vďaka za ten článok. Vôbec ma to neprekvapuje, mnoho robí už samotná motivácia.

     Minule som zabudol spomenúť, že Hejného metóda je potenciálne spoločensky nebezpečná, lebo motivuje deti, aby si samy utvárali názor na svet a samy ho aj verifikovali. Prorokujem, že keď na to „Európske hodnoty“ prídu, tak Hejného zrušia. A keď sa ešte príde na to, že mnoho úloh a postupov je inšpirovaných z Ruska podobne, ako minulý týždeň uvádzal Slim…

     To se mi líbí

    • Antimon napsal:

     Podle mně to dokazuje pouze statistickou a systémovou chybu. Systémovou v tom smyslu, že to kde se bude učit tak a kde jinak nebylo zadáno, ale pouze akceptováno. Tedy kde se učilo podle Hejného, tak se dá předpokládat, že to byli nadšenci = lepší učitelé. Podle mě by dosáhli lepších výsledků i kdyby učili standardně.

     To se mi líbí

     • NavajaMM napsal:

      Hej, to je tiež pravdepodobné vysvetlenie.

      To se mi líbí

     • brtník z brlohu napsal:

      Přesně totéž nastalo když se zaváděl komplex změn ve vyučování známý jako „množiny“ – tehdy se navíc sešly ještě dva negativní faktory – nedalo se dost peněz které změny vyžadovaly (zmenšení tříd, vybavení…) a nástup populačního boomu sedmdesátých let který třídy naopak zvětšil.
      Další je zprznění původní myšlenky, což v pedagogice není nic nového, postihlo to i chudáka Herbarta jehož zásady to dokonale zdiskreditovalo a který vlastně paradoxně napomohl vzniku pedocentrismu. Zíral by co se všude vylíhlo za pitomosti.

      To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.