Jen tak


Den mateřské školky

Na dnešek bych měl jen dvě diskusní doporučení.

Jednak se opravdu podívejte na ty Slepičí kvoky zvané Twitter – najdete jej v pravém sloupečku a jsou tam docela zajímavosti (pokud je stíhám překvoknout – retweetovat), jednak bych chtěl doporučit ještě blog na tumblr – https://bavorv.tumblr.com/  Tady je dost zajímavých zejména obrázků z různých zdrojů, které se většinou nehodí do právě probíhající diskuse, přesto za shlédnutí stojí.

A pokud se vám to nehodí, bavte se i jinak dobře

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 reakcí na Jen tak

 1. Bavor V. napsal:

  Polsko bojuje proti nerovnému zacházení s pravicovými uživateli Facebooku
  To by se tady stát nemohlo. Tady by se naopak tlak na blokaci nevhodných stránek zvýšil
  https://voiceofeurope.com/2018/04/poland-to-fight-unequal-treatment-of-right-wing-facebook-users/#.WtsKPUfVGAE.twitter

  To se mi líbí

 2. jaa napsal:

  Tak jsem se docela pobavila. Při přepínání na jejich /naší jsem zaslechla perlu od jednoho indeligenta. Pozastavoval se nad tím, že Zeman oslovil na sjezdu – souzi a soušky. Marně dumám jak by je jinak měl oslovit. Jak jinak je á Pavel Śvec/ČT, by je měl tuto část politického spektra . odlišit. Fakt nevím….A kruciš písek – od tohoto kameramana vypadal Zeman dobře… zajímavé, mnohem lép než od jiných… ts ts.

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Zde se prosím omlouvám ale s KSČM je to poněkud jinak.
   Vzhledem k tomu že ČSSD potřebuje větší zastoupení ve vládě a v parlamentu, proto požaduje eliminaci pravicového SPD aby nemohla levicová KSČM spolu s pravicovou SPD korigovat „levicovou“ vládu ČSSD s pravicovým ANO.
   https://www.novinky.cz/domaci/469983-cssd-chce-vymest-okamurovce.html
   Když ČSSD zjistila že ANO+ČSSD+STAN je 99 a ANO+ČSSD+TOP 09 je 100 tak potom jedinou variantou pro ČSSD je ANO+ČSSD+TOP 09+ STAN to je 106.
   Proto pokud ČSSD musí ve vládě prosadit z dřivější doby nasmlouvané zákony, tak jedinou alternativou jak to uskutečnit je eliminovat SPD.
   To že KSČM odejde ze sálu a umožní ČSSD + ANO prosazovat „levicovou politiku“ jako doposud bezesporu není zárukou, že KSČM bude následně hlasovat s potřebami ČSSD a ANO při prosazování dosavadní pro_Dienstbierovské linie.Ohrožena je především zahraniční politika tedy její dosavadní směr který vytýčilo ANO.
   https://zpravy.idnes.cz/usa-raketovy-utok-syrie-rusko-setkani-prezident-basar-asad-podpora-cesko-1lx-/zahranicni.aspx?c=A180415_111524_zahranicni_dtt

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    S eliminací SPD to bude poněkud obtížnější. Staronový předseda Filip požaduje „toleranční patent“ a odmítá se na hrátkách a Okamurou podílet. Takže představy Hamáčka s spol. jsou poněkud mimo realitu. A pak jsou vaše počty také mimo realitu.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.