Dokonce i Merkel už varuje migranty: buď se přizpůsobíte nebo ponesete následky“


https://www.express.co.uk/news/world/924756/angela-merkel-germany-immigrants-refugee-germany-cdu-grand-coalition-latest

Merkel konečně uznala No-go zóny a slibuje eliminaci.

https://www.zerohedge.com/news/2018-02-27/merkel-finally-acknowledges-german-no-go-zones-vows-eliminate

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 reakcí na Dokonce i Merkel už varuje migranty: buď se přizpůsobíte nebo ponesete následky“

 1. Rosťa napsal:

  To se brzy probudila. Jak si poradí se začleňovacími ziskovkami neví ani tam ten nahoře ( jestli existuje ). Nechcí vnášet blbou náladu, ale tam už to po dobrém bez krve nepůjde.

  To se mi líbí

 2. Petrpavel napsal:

  Ještě že německy neumím ….
  Ale k nadpisu : Prý se přizpůsobí 🙂 Následky ponese celý šengenský prostor.

  To se mi líbí

 3. pepík napsal:

  Myslím, že je předčasné se radovat, že se Merkel probudila.

  Očekávat od ní nějakou rozhodnou akci, by bylo při jejím záznamu naivní.
  Znamenalo by to v prvé řadě přiznání, že vše není v pořádku a že vpuštění migrantů 2015 byla chyba. Spíš je to lavírování, kterým loví voličské přeběhlíky k AfD.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Na radost to opravdu není. To asi byl záblesk šílenství nebo naopak zbytku zdravého rozumu.

   To se mi líbí

   • pepík napsal:

    Merkel je pragmatická a udělá to, co ji udrží u moci. Tzn. doufám, že německý volič dostane rozum a preference CDU/CSU začnou dále klesat a (pravděpodobně) preference AfD stoupat. Praktické problémy při zaopatření a integraci migrantů budou spíše přibývat.

    To by ji mohlo přimět k veletoči typu „já chtěla v dobré víře těm lidem pomoct, ale oni si toho vůbec neváží a tak na ně musíme být tvrdí“. Něco podobného, co udělala v jaderné energetice po Fukushimě (Ausstieg aus dem Ausstieg).

    To se mi líbí

 4. Slim napsal:

  Těžko se dalo pochybovat, že zkušená pragmatička AM nebude patřičně lavírovat.
  Velmi starý a zkušený komentátor německé scény Richard Seeman situaci hodnotí takto:

  Na bleskovém pondělním mimořádném sjezdu německých křesťanských demokratů ukázala Angela Merkelová jak lze rozháranou stranu sjednotit a vést k cíli velké koalice. Jak zdůrazňují komentátoři nikoliv hlavou proti zdi, hektickou snahou, ale klidnou rukou a promyšlenou strategií…

  Pro obě strany jde o nejhorší výsledky v poválečných německých dějinách, ale stále to stačí na opětnou volbu Angely Merkelové do úřadu spolkové kancléřky.
  Za této situace učinila proto rozhodný krok na personální obsazení, kdy jediná osoba ji navržená nepřekročila kromě jí samotné šedesátý rok svého věku. Seznam, který na sjezdu Merkelová uvedla jak ukázal jeho průběh její kritiky uklidnil a sklidil všeobecný souhlas. V tomto směru bylo proto překvapením, že její největší kritik Jens Spahn byl navržen do nového kabinetu jako spolkový ministr zdravotnictví. Již předtím překvapilo jmenování ministerské předsedkyně Sárska Annegret Krampovou-Karrenbauerovou novou generální tajemnictví strany, kterou potvrdil sjezd 98 procentní většinou.
  Političtí pozorovatelé jí označují za korunní princeznu, protože tato funkce předurčila Angelu Merkelovou, aby se stala předsedkyni CDU a spolkovou kancléřku. Původně se počítalo s Ursulou von der Leyenovou

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/richard-seeman-merkelova-pevne-drzi-oprate-sve-strany

  Všechno tedy zatím vypadá tak, že Angela, už dávno rekordmanka, aspoň mezi volenými státníky vkročí do svého 13. roku v kancléřství. Leda, že by koalici ještě zhatili mladí soc-dem

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.