Jak se projevují „umírnění rebelové“


Divíte se, že Assad chce vymýtit i „umírněné“?

Moderate rebels funded and armed by NATO, bombed a kindergarten school in Aleppo, killing a two-year-old boy and a bus driver, injuring three teachers, on

Zdroj: Moderate Rebels Kill Child & Bus Driver in Syria, Wound Several

Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 reakce na Jak se projevují „umírnění rebelové“

 1. st.hroch napsal:

  Jo, o tom se tu jaksi stydlivě mlčí… Já mám na pozítří připravenej překlad rozhovoru s vedoucí politickýho referátu stálýho ruskýho zastoupení při OSN v Ženevě – docela dost výživný – takže vyčkejte:-)

  To se mi líbí

 2. bob napsal:

  Navrhuji Evropské unii zjistit, kdo těmto „umírněným“ dodává zbraně, popř. kdo je cvičí a dodává instruktory a uvalit sankce podobně jako na Rusko.

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Bobe, přece víte že vše se zná, vše je jasné, ale o to přece vůbec nejde. Jde o boj a o vlastní zájmy. A ten je občas veden lidmi nekompetentními a vesměs prohnanými či potrhlými.
   Ten, kdo se protiví soudobé světové elitě, musí být zničen a národ, který ho podporoval, zadupán do země. V poslední době to „vyšlo“ v Iráku a v Libyii. Sýrie se brání a ku podivu v Turecku se to těm neumělům zcela vymklo z ruky. Tam to ještě bude zajímavé.
   Vše je proces o kterém se i u Bavora hodně píše, proces změny světového hegemona. Je to již viditelné, ale hlavně poznatelné, všude. Jedním z činů je i pokus o zničení Evropy jako zdroje a centra bělošské civilizace. Zde platí to, co o Turecku, bude to zajímavé.
   Pro nás je štěstí, že nevíme kam až to povede.
   Trochu Vám to parafrázuji. V roce 1990 náš milovaný poslední a první prezident prohlásil, že panelákové byty jsou králíkárny a litoval ty ubožáky – tedy nás – že v nich musíme bydlet. Dnes po 28 letech úspěchů se v Praze prodávají moderní byty o třetinových rozměrech a desetinásobných cenách. Nejmenší má 14 m2. Co z toho vyplývá? Svět se nám změnil a bývalá zkušenost je jen zátěží.

   To se mi líbí

 3. Jethro napsal:

  Vrátil bych se k zapomenuté myšlence, že na umírněné rebely je potřeba používat pouze umírněné rachejtle. Poznají se podle toho, že jsou vyvedeny ve veselých barvách, na špici mají smajlíka a pak tak porůznu několik veselých nápisů v arabštině a angličtině (to aby se pobavili i američtí poradci, co tam vůbec nejsou).

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.