Programové prohlášení vlády


Návrh programového prohlášení vlády

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktualitka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 reakcí na Programové prohlášení vlády

 1. Cech napsal:

  Prohlášení vlády jde naprosto předvídatelnými kroky.
  Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 19. prosince 2017 telefonicky spojil se svými protějšky v Izraeli, Rakousku a Bulharsku. Setkal se také s předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou a ministryní financí Alenou Schillerovou. O podpoře vládního kabinetu dnes vyjednával s občanskými demokraty a lidovci. 
  To na čem bude postavena budoucí vláda Andreje Babiše v budoucích 4_řech letech, tak to jsou pouze dvě strany a to :
  a) ODS
  b) KDU-ČSL
  Tož ať se mu to konečně podaří a složí tu svoji vysněnou vládu ANO+ODS+KDU-ČSL.

  To se mi líbí

 2. Hudec napsal:

  Neznám důvod proč to číst.

  To se mi líbí

 3. blbíš napsal:

  tady už proběhla diskuse a k tomu programovýmu prohlášení se to i docela hodí:

  teď ještě de vo to, aby si to přečetl taras2!

  Sem si dneska opět (už po kolikátý!) uvědomil, jak si někdo (asi) dobře příde ke koruně – viz Super na Seznamu, kterej mám nastavenej jako výchozí stránku. Takže mně podobně dole znějící články ani náhodou nemůžou utýct, to dá rozum, žejo? A to se v podobným stylu tam vodehrává denně. Když si uvědomím, že při psaní něčeho podobnýho bych ani jedním mozkovým závitem nemusel votočit, jen vobčas si dát bacha na pravopis, ihned bych dělal konkurs do tý redakce? A si pište, že bych i ve svým pubertě odrostlým věku s přehledem zvládl popsat trojúhelníček „náhodně“ poodhalenejch kalhotek celebrity, třeba i podle někde vygůglovaný fotky! Vystřihl bych to, než byste řekl švec a byl by článek pro pomlaskávající na světě!!! Né něco tak slabýho, jako je tohle:

  Na obrazovce se chlubí překypujícím dekoltem. V kalendáři ale Borhyová ukázala mnohem více

  nebo

  Přírodní pětky v akci: Obdařená modelka rozhoupala svou ženskou výbavu při tenisu

  No a pak čtu u Vás na Terase Vaše vzdechy nad přihlouplým měřením WP, no schválně:

  Hlavní cíl tedy nebyl dosažen, chodí sem pouhých 150 čtenářů, čtyřicítka denně, s výkyvy podle mé publikační aktivity. To není mnoho, je tedy možné hovořit o neúspěšném blogování, kdejaká nána se žvásty o kosmetice toho má víc.

  V čem je tedy problém? Takže Vám dám radu (zcela zadarmo – zatím),

  pokud je to s Váma tak zlý, jak to vypadá, tak přece nemůže bejt takovej problém si vzpomenout, jak to maj ženský na sobě uspořádaný a jak a co s tím asi tak přibližně dělaj! Sloh zvládnete (usuzuju podle Kocoura) a to by v tom byl čert, abyste UŽ v roce 2018 neporazil všechny ty mladý blogery/ky a nezískal medaili za nejlepšího blogera za Evropu. Alespoň konečně ta EU pozná, v čem sme silný!

  P.S.
  Je pravda, pokud byste znovu otevřel diskusi, ruku do vohně bych za ni nedal, ale máte jistotu, že by si tam neškrtl ten „Váš“ Ctrl C+V, protože by tak popřel všechno, čím se u Vás presentoval. V háji to ovšem může bejt, pokud zase změní nick, pak Vám pomáhej Bůh.

  P.P.S.
  Jo … a pokud byste si nemohl vzpomenout ohledně těch ženskejch /to sou ty, co (asi!!!) nejsou chlapi a sou vesměs všechny hysterický/, tak dejte vědět, poslal bych nějaký hanbatý fotky pro nakopnutí, nebo Vám na ně dám vodkaz na tubku!

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.