Pamela Geller, reč v Metropolitan Republican Club 29. 11. 2017


Kým mi pán Bavor V. neposlal odkaz na toto video, nemal som potuchy, že nejaká Pamela Geller existuje. Ako som sa neskôr dozvedel, je to v USA jedna z médiami najignorovanejších celebrít, pretože už desaťročia vedie svoju súkromnú náboženskú vojnu proti Islamu.

Do Metropolitan Republican Club bola Pamela Geller pozvaná pri príležitosti vydania knihy Fatva – prenasledovaná v Amerike (úvod napísal Geerd Wilders), v ktorej popisuje svoj príbeh. Vo svojej hodinovej reči rozpovedala Pamela Geller svoj príbeh, ako sa z mladej novinárky, ktorá mala rada svoju prácu, hudobné party, večierky a rušný život v New Yorku, stala najhoršou svetovou protiislamskou príšerou. V jej reči zazneli aj tieto myšlienky:

Gellerová sa netají tým, že je vyznaním židovka a po útoku dvojičky 9/11 bola v šoku a začala sa zaujímať o islam. Predtým si myslela, že islam je nejaké ďalšie náboženstvo ako budhizmus, kresťanstvo alebo židovská viera, ale prišla na to, že je to oveľa viac. Je to nielen náboženský systém, ale aj systém právny, vojenský, stravovací, vdelávací a ako celok je veľmi komplexný. Na rozdiel od kresťanstva alebo židovstva, ktoré sa starajú do života svojich veriacich sa islam usiluje ovládať celú spoločnosť.

Islam je momentálne pod ochranou politickej korektnosti a je zakázané viesť reči proti islamu (hate – nenávistné komentáre). Keď však imám v Amerike káže proti kresťanom, to je sloboda vierovyznania, no jej kritika imáma za takúto kázeň, to už je „hate speech“ – nenávistný prejav, ktorý sa nesmie vyskytnúť v médiách a kvôli ktorému jej viaceré sociálne siete zrušili kontá. Gellerová však tvrdí, že kritizovať islam je proti zákonom šaríje a je jedno, či je kritika pravdivá, alebo nie, nie je prípustná. Ak verejné úrady a médiá aplikujú túto zásadu, vlastne aplikujú právo šaríja.

Gellerová si povedala, že keď proti nej vedú džihád, bude bojovať aj ona. Založila protimuslimskú organizáciu a portál PamelaGellerReport. Zbiera informácie o násilí páchanom na amerických občanoch za strany moslimov a podporuje obete, napríklad mladé ženy, ktoré konvertovali z islamu na kresťanstvo a sú v ohrození zo strany bývalých spoluvercov. Je radikálna. Tvrdí, že islam, to nie je rasa, je to extrémistická ideológia a Hitler sa podľa nej inšpiroval islamom. A provokuje.

Jednou z najemocionálnejších častí jej reči je popis udalostí z roku 2015 po útoku na Charlie Hebdo v Paríži. Len niekoľko dní po tomto útoku usporiadala Americká moslimská komunita konferenciu v Garlande v Texase s názvom Oslávme úspech. Gellerová sa zarazila, aký úspech to chcú oslavovať, keď celý svet nosí kartičky „Je suis Charlie“ a neskôr zorganizovala v tej istej sále súťaž karikatúr s názvom Nakresli Mohameda. Varovali ju, že sa stane obeťou džihádu, ale ona hovorí, že má vlastných džihádistov, ktorí ju podporujú. FBI údajne vyhrážky na jej adresu zľahčovala, no v čase konania súťaže karikatúr sa vyskytol teroristický útok, keď chlap – moslim strieľal do davu návštevníkov. Gellerová hovorí, že podľa očitých svedkov priamo za strieľajúcim mužom stálo auto FBI a muži sa prizerali nečinne.

Keď muslimských džihádistov podporuje vláda, vtedy ešte vláda Barracka Obamu, hovorí Gellerová, tak je už v Amerika v skutočnej občianskej vojne, vojne ideí. Spomenie, že v New Yorku sme vyhrali, ale vo Washingtone tento rok zrušili slávnostný verejný Vianočný večierok, lebo Vianoce sa povedia CHRISTmas a je to príliš silná narážka na kresťanstvo, ktoré by moslimovia mohli chápať ako urážku.

(Pozn. red.: Čo znamená Gellerovej poznámka, že v New Yorku vyhrala? Ide o incident, dnes už aj mne známy ako Park51. Na tejto adrese v tesnej blízkosti Ground Zero plánovala moslimská komunita vybudovať obrovskú mešitu, ktorá sa pre amerických moslimov mala stať Mekkou na rieke Hudson. Gellerová to považuje za donebavolajúcu drzosť, lebo podľa nej sa ešte nikdy nestalo, aby si nejaká skupina ľudí urobila pútnické miesto tam, kde jej prívrženci spáchali teroristický útok. Uprostred roka 2010, lebo mešita mala byť otvorená na 10. Výročie 9/11, zorganizovala masové protesty proti stavbe a v uliciach a médiách sa niekoľko týždňov viedla vojna odporcov mešity s moslimskou komunitou a s aktivistami, ktorých v strednej Európe voláme „vítači a slniečkári“ a ktorí mali v tom čase aj aktívnu podporu prezidenta Obamu. Odporcov však bolo rádovo viac, preto tento projekt nakoniec neuspel.)

Gellerovej príbeh je dôležitý preto, lebo sa v skrytej forme deje každému občanovi USA, ktorý slobodne rozmýšľa. Médiá z nej cielene robia monštrum, aby ju nikto nepočúval. Sociálne siete pod rôznymi zámienkami rušia jej kontá a príspevky. Muži, ktorí boli za streľbou v Garlande a plánovali jej rituálnu dekapitáciu, sú vo väzení, takže niet pochýb, že ju prenasledujú a ide jej o život, ale kupodivu je ona to najnenávistnejšie stvorenie v Amerike s titulom Islamofób roka.

Médiá Gellerová nešetrí. Nemyslite si, hovorí, ony nie sú len hlúpe a lživé. Sú to váš skutočný nepriateľ a ich jediným cieľom je zničiť vašu slobodu slova. Keď potláčajú vaše hejterské myšlienky – tak vám ordinujú, čo si máte myslieť. Jej boj, to je boj za slobodu slova. Prirovnáva sa k Salmanovi Rushdie, ktorý čelil fatve za Satanské verše. Pripomína, ako od Margaret Thatcherovej dostal pozvanie a azyl v Británii. Pripomína jej slová, že hoci je Rushdie jej ideologický protivník a nepodporuje konzervatívcov, táto záležitosť je vecou stretu civilizácií a stranícka nevraživosť musí ísť stranou. Preto bude mať v Británii doživotné útočisko. Gellerová sarkasticky poznamenala, že jej, čo rovnako kritizuje islam a čelí fatve, Obama takýto azyl neposkytol.

Gellerová v závere burcuje do boja za Ameriku. Amerika vždy bola slobodný národ a nesmie strpieť, aby ju zviazala šaríja. Na adresu Európy utrúsi, že tá už je stratená. Už je vo vojne, Paríž je plný vojska a islamisti sú všade, Európa sa už nezachráni, ale Amerika ešte má šancu. A za to, v akých problémoch sa Amerika voči islamu ocitla, môže slniečkárska politika ľavičiarov (Demokratov) pod vedením Obamu a Clintonovej. Prečo im to vyhovuje? Lebo sú to v podstate totalitárni vodcovia ako Stalin a Hitler. Šaríja by im pomáhala zaviesť totalitárnu spoločnosť riadenú z centra.

Namiesto záveru budem citovať jednu z anonymných reakcií pod videom z prejavu Pamely Geller: „Strach nie je problém. Strach má každý a je to prirodzené. Problémom je zbabelosť.

 

Spracoval NavajaMM

Zdroje:

https://www.youtube.com/watch?v=dcIlXBVoSI8&feature=youtu.be&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

http://www.ibtimes.co.uk/american-blogger-pamela-geller-named-worlds-top-islamophobe-1649128

http://content.time.com/time/nation/article/0,8599,2017674,00.html

https://forward.com/opinion/politics/308176/if-you-defend-charlie-hebdo-you-must-also-do-the-same-for-pamela-geller/

http://www.breitbart.com/big-government/2017/10/04/pamela-gellers-fatwa-hunted-in-america-my-shocking-tell-all/

http://www.nytimes.com/2010/10/10/nyregion/10geller.html?pagewanted=all

http://freedomdefense.typepad.com/about.html

Příspěvek byl publikován v rubrice Navaja se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

49 reakcí na Pamela Geller, reč v Metropolitan Republican Club 29. 11. 2017

 1. jaa napsal:

  Navajo dík, je to síla a vůbec se nedivím, že se u nás o ní nic neví. Bohužel má pravdu. A myslím si, že vlastně většina z nás, ty začátky měla stejné. Až postupem času, stejně jako u ní, když se objevovaly další a další maléry – myslící člověk začal konečně myslet komplexně. .

  To se mi líbí

 2. cobolik pacholik napsal:

  ja jak furt zacnem z bocnej strany a ukazujem tu,co kazdy vie,jaky mam pristup k sion brothers,bo ta modelka je opominana tym,ze nemusi islam,ale kto sa opovazi povedat nieco proti zidkom,to uz docista mrtvej bod.
  spochybnenie holocaus co si vymysleli lepsie jak podryvani autority narodni fronty od zvezdy soudruzit,co je trestne,ked si poviem,ze to favorizovanie nejakej religie,pred druhymy,ktory podochli za vojny hlavne krestania,co zakonite,bo najviac tej holoty ,primknu ma a budu hlavne zidky dristat,ze som vypil antisemitizmus s mliekom mojej matky,ktora im podavala vodu na horskom priechode puste pole,ked ich viezli na konecnu stanicu smrt.
  vsimnite si reakciu tych posranych politikov a tych skurvenych medii na prehlasenie prehadzovacky,ze jeruzalem je hlavne mesto israel a ten chazrik od donu netanujahu dnes povedal,ze to len ich hlavne mesto a nikoho ineho a hadracka holota nech to uzna,aby sa vyriesil mierovy proces tam na tom preklatom mrtvom mori okolo sinaja.
  treba si precitat knizku od david hirst,ktora uz zakazana, puska a olivova ratolest,kde pise aj ine hlasky jak su oficialne,jak tam od konca osmanskej rise,radili sionisticke teroristicke skupiny,jak ben gurion prehlasil,ked vznikol israle,ze pre kazdeho bude ten stat,predtym okato zajebali bernadoteho,aby nebol brzda provozu,za co ich neznesiem,bo clovek,ktory pre nich a vlada svedska robili nemozne,aby ich ratovali.drzia tych hadrakov jak boli samy drzany zidia v gheto,cely cas im beru zem,buduju nove osady na ich uzemiach bo vygumovany sion brothers,povie,ze dostal od boha, ani jedinu rezoluciu,ktoru potrvrdilo svetove spolocenstvo,ani jednu nedodrzali,po mojom ,maju na haku,pre inu holotu sa vybije aj bomardovanim,ale oni prvy od boha to vsetko im dal boh a vatsina pristahovalci od donu az po bug,odkedy si terorom vidobili ten svoj stat,najebali miliardy na krvy svojich bratov,odvtedy tam nema pokoja a uz nikdy nebude,oni neurobia najmensi ustupok,pokial zase neupletu na seba novy bic bozi,bo vygumovany zid s pojebom od koranu to pokrvny bratia a tam moze ,nie moze,ale sa zapaluje ohnik,nie na kralovej holi,ale ohen konfliktu,ktory,ked zapukota,moze sa z toho posrat cely svet.
  bo modelka drista nahlas o islame,kazdy vie jak to je v saudi arabia,ktora kolebka toho,co sa vola islamsky terorizmus chazariky a vysinuty islamisti nazenu krestanov do vrazdenia na sirokej skale,co myslim staci ubrat kus kysliku tym dvom,aby nemuselo byt potom vela dymu,bo takymy recami hada politickymi a nie zdoraznenim,ze mozu mat to hlavne mesto,ale treba kukat aj na hadrakov a v neposlednom rade na krestanov,kde sa narodil ich king of kings,toto im treba hlavne povedat,lebo ja nijaky vysinuty krestansky terorista,ci od znaku dvoh mnichov na jednom koni,ja len chranim svoju kulturu a dedictvo nasich dedov,hlavne antikristi pepici nemusite rozmyslat religijne,ja vobec nedumam religijne,ja len stojim za svojimi,tak cujem tam dnuka a tak aj dristam,bo moja kultura krestanska,nekaze jak talmud,ze ja jednicka,moja krestanska kultura nekaze ,ze druhy neveriaci pes, jak koran kaze,ale nech mojej kulture,ktora najmocnejsia ponad 2000 jari nech nejebe mater ani jeden z tych dvoch.

  To se mi líbí

 3. cobolik pacholik napsal:

  pisem rovne,ja ani poriadne neprecital prve vety a uz som strielal,ked som pisal sklbalo mi v tej bedne, a cul som tym nosom,ze modelka od talmud,to som zistil,ked som zacal nakoniec prispevok citat,bo uz skor som chcel poukazat na problem,ktory vznikol z hlavneho mesta jeruzalema a hned sa to sklbilo,ze modelka sion sister co mi ten zahnuty cobolsky nos daval vediet blikanim kontrolky v palic.
  treba napisat clanok tiez ,co dristaju finkelstien a chomsky,tych to drzia pod poklickou,bo prechytry pravy zida s rozumom a nie pojebanci talmudom,tych neuvidite nikde oficialne,bo nema na nich mocnych,bo inteligentny jak kurva a zasiju kazdeho ideologa od talmud a nech nkto nepochybuje,ze ideolog od talmud to z osobitnej,ja hej ale ty nie.

  To se mi líbí

 4. cobolik pacholik napsal:

  hej a este prsty,nejak slabo vam ide, akekolvek,hore,dole,do boka mne jedno,minule ste dali tolko AFB plusovych a ani jeden minusovy, kukal som a dedukoval,ze ste museli byt pod vplyvom omamnych jedu…hej a este straej krabici,ste nabombardovali vagony prstov a mne malo,zatial sa nestazujem bavorovy fifth,kus pockam jak jse situace vystribri,vsetko na vas,aby som neurazil,bo potom neviem…

  To se mi líbí

 5. cobolik pacholik napsal:

  uz mam jeden,zacina dobre,hoci pravdu povedat mne osobne na hovno,riesim very big problem,jak dopadne dam vediet,ked budem chciet,bo taky som nemal jak teraz,kurva jde vo moc pepici.

  To se mi líbí

 6. cobolik pacholik napsal:

  naoniec,bo musim dodat,netanujahu povedal,ze len ich,nikoho ineho,tak isto dristal na vlas,maliar z osteraich a ty z reichu tomu verili,pokial nedostali taku nakladacku,co budu pamatat na veky vekov amen.

  To se mi líbí

 7. cobolik pacholik napsal:

  nikde nenapisu,ze predstavitel egyptskej vlady verejne zahlasi hlasku,musime ich len zabijat, a koho tym myslel?nie krestanov,ale inych vyznavacov islamu,co ma velku odvahu,bo drista priamo v egypte a nie niekde z azylu,bo tam bolo zabitych ponad 300 ludi a nikde som nevidel vysvietene farby agyptskej vlajky na mrakodrapoch,preco pisem,bo poznam par egyptnov,vatsinou krestania koptovia,co tu dostali azyl,oni nenadavaju na islam,ale pojebov od islamu,bo masmedialna devka nenapise,ze siitsky alahista,sunnitsky alahista,bo v nich rozdiel jak svina,ktory morduju krestanov,ci respektuju krestanov,dobre dost bo uz nikto viac nenapise,nic tu do tych mojich zjebov.
  stacilo napisat ja stojim za svojou kulturov,ktora je krestanska moj alah ,s ich alahom nema nic spolocne ani s talmud.

  To se mi líbí

 8. Minorita napsal:

  Děkuji Navajovi za tento článek 👍 . Ale dovolím si OT – překvapuje mne, že v této síni prošel naprosto bez povšimnutí doslova skandální rozsudek české justice v kauze železničního neštěstí ve Studénce, jež bylo způsobeno děsivou – pardon, asi možná maximálně nedbalou „prací“ zhotovitele …
  Jestli se tomuto navýsost citlivému tématu někdo tady věnoval, omlouvám se, ale ať už článek nebo diskuzní výměnu názorů jsem prostě nezaznamenal …
  Ono rozhodnutí jen dokresluje situaci na mnoha frontách v této gubernii, a a ní x lidských životů není zárukou či impulsem třeba i jen zdání spravedlnosti. Ve svých důsledcích má tento pomník místního prý soudnictví ohromný významový přesah, ohromný precedent … Navíc to jen dokumentuje úroveň, kvalitu právního prostředí v této kolonii …
  Snad se nikdo nebude dovolávat Masaryka …
  Zrovna tak je zde ticho okolo kauzy Pardubických tech. služeb, jejich kšeftů a cest – jedou v tom ovečky z ANO společně se socany …
  No nic …

  To se mi líbí

  • Hudec napsal:

   Tak k tomu něco napište, rád si to přečtu. Díky.

   To se mi líbí

   • blbíš napsal:

    Příteli Hudče, vono není vlastně o čem psát, jako bych to neviděl v plných barvách. Prachy, prachy, prachy a zase prachy jsou tou jedinou příčinou a jejich zadržování zaměstnavatelem a tím i všudypřítomný škudlení na nesprávných (i život ohrožujících) místech. Buďte si jistej, že by příslušnej stavbyvedoucí letěl na dlažbu ve chvíli, kdyby nadřízeným začal oponovat, že tohle se takhle nesmí dělat, protože za 1/ … 2/ … 3/ … atd. atd. To si musite, příteli, prožít a zažít na vlastní kůži, to je prostě nesdělitelný a nepopsatelný, kam sme se s tou profesní ctí a hrdostí dostali. To mi klidně můžete věřit.

    To se mi líbí

    • brtník z brlohu napsal:

     Pokud jde o Studenku (nejen) – tak tam asi moc šéfů nebylo – to byla spíš záležitost typu subka subky subky subky subky kde ta finální to dělala za pár šupů a byla ráda že dostala zobání na které jaksi neměla gebíry – problém je v tom že zadavatel vybírá „renomovanou firmu“ která to dá subce ta dál až to nakonec skončí u nějakého zoufalce který by sice měl být zaměstnanec ale dělá to na živnostňák nemajíc na zadanou práci jak vybavení tak kvalifikaci včetně certifikátu.

     To se mi líbí

     • blbíš napsal:

      … a v čem je rozpor, brtníku?

      … sem psal, že vše vychází od „geniální filosofie“ skutečných majitelů velkých firem, který na střídačku podle vzájemný dohody vyhrávaj veřejný soutěže a co si k jejich provedení dosadí do svýho menežmentu ty pravý všehoschopný deprivanty, který maj za úkol organizovat právě ty subky subek (byste teprve koukal, kdybyste viděl v těch firmách propracovanej systém, jak zacházet se subkama subek)!!!
      Nic složitýho v tom nehledejte!!! Avšak výsledek MUSÍ bejt = prachy prachů právě pro ty „geniální“ majitele firem a jejich „dodavatele“ veřejných soutěží!!! Když něco, tak problém maj jedině ty subky subek, ale tady ve Studence dlužno říci, že to perfektně učutali do autu všichni ve snaze nevytáhnout za uší zajíce v klobouku.

      To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Po letech je těžké prokazovat kolektivní vinu. Tam je chyba spíš v tom, že máme málo znalců a moc (zbytečných) případů k ohodnocení. Protože znalecký posudek, který trvá roky, už nemůže vlastně nic ohodnotit. A pak to dopadne, jak to dopadne. Takže ne přímo justice, ale hodně jsou na vině zákony a hlavně obhájci, kteří chtějí posudek i na to, zda se pes vyčůral doleva nebo doprava. Takže veškeré diskuse jsou dneska zbytečné.

   To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Pane domácí, říká se tomu precedens … Jde vlastně o takový základní kámen, fundament, nového přístupu k „věci“ … Bude to v budoucnu mít , dovolím si laicky předpokládat, dalekosáhlé následky …
    O zdravotní, psychické , a všeliké jiné postižených +obětí se samozřejmě nejedná …

    To se mi líbí

  • blbíš napsal:

   Snad se nikdo nebude dovolávat Masaryka …

   V lidech se vyznám, buďte si jistej, Minorito.!!!

   … ste zákeřnej a ubohej, zvláště v týhle souvislosti! I ty pouhý vaše tečky naznačujou, že ste mstivej, hloupej a kam až ste ochotnej zajít ve svý hnusný domýšlivosti.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Tak příkře bych nesoudil. Ono to opravdu na první pohled „vyzerá“ jako zametení pod koberec. A pro neznalé to může být nepochopitelné. Jenže na těch stavbách je ten život přece jen trochu jinde.

    To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     … příteli, my s Minoritou si nemusíme dvakrát něco nalhávat a buďte si jistej, že vůbec nejde o nějaký stavby či jak to na první pohled „vyzerá“

     To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     … kdyby mě to stálo za to, Bavore a uměl bych to hned najít, zalistoval bych tamu nazad, ale neumím to a nestojí mi to za to – tečka

     To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Vždy mne fascinuje jedna věc blbíši, a to nesporná existence vlastnosti: drzé čelo lepší než poplužní dvůr … O Vás to platí vrchovatě.
    Nejprve ze mne opakovaně kvůli vlastně nevinné poznámce uděláte opakovaně ve vícero vstupech deprivanta, neschopného idiota, co špiní a plive na cokoli pracně vybudované, co naprosto neprůstřelně vykreslí a zdůvodní neprůstřelní odborníci ( kurva, já už jich v posledních skoro 30- ti letech viděl, poslouchal, četl… ).
    Právě proto, jak „fytířsky“ jste o pár odstavců níže pod torturou mojí maličkostí ublíženě lkal nad takovými nýmandy ( nemusel jste jmenovat, významově to bylo evidentní, a pokud to budete popírat, lžete jako obvykle ) jako já, kteří sice hovno umí, ale o to více se serou, že …
    A aby to mělo říz, čapneme Masaryka, jeho úsloví, a zatočíme s nýmandy tohoto typu tak nějak od podlahy.
    Nereagoval jsem tehdy proto, že jsem se sem dostal pozdě, a i když jste si za snůšku ostrých osobních ataků ( velice dobře jste věděl, co a jak děláte ) zasloužil rozebrat na atomy ( a při megaporci Vaší hloupé hurápodpory to nebylo těžké ) , nechtěl jsem otravovat okolí nutně dlouhou odvetou…
    Ale s Vámi bez rukavic. Blbě kecate, prsite se spoustou věcí, které v reálu často fungují jinak ( Vy sám nyní o běžné praxi ) přečtěte si po sobě, co jste mně omlacoval jako Deus ex Machine debilovi o hlavu v kontrastu s tím, jak vlastně popíráte v souvislostech, ve významu, sám sebe dnes pod kauzou Studénka. Člověče, vždyť Vám už nepřípadne divné argumentačně sestřelit sám sebe během pár dní, a ještě urážet druhé.
    A aby toho v tom stavebnictví, statice, kde přece každý kontroluje každého, protože přece bla bla bla , tak je k popukani, když nejen, že té samé firmě nespadl pouze jeden most, ale jiné firmě v perníkovém kraji zase spadla nová střecha sportovní haly či tělocvičny, nově udělaná… A nebyl to v průběhu času první případ podobných „drobných lapálií“ …
    Co se týče stavariny , její kvality a pověsti, tak to je dnes slovo do rvačky, a je čistě mojí věcí, co si o tom myslím.
    Kde však sakra berete tu drzost ze mne dělat blba kvůli obecné pochybnosti o kvalitě argumentace, čísel, atd., když se samo stavebnictví potácí v hrozném bordelu.
    Zvedá mne to Vaše farizejství a arogance ze židle, kdy držkujete na nevinnou oponenturu , kdy bez mrknutí dehonestujete a zkopete druhého do kouta a ještě mu s úsměvem tvrdite: ale to nesmíš tak brát, brouku nebo troubo … Navíc to zazdíte nařčením, že ten druhý je ta morální krysa… Hmmm, to chce žaludek …
    Apropo, to Vy jste popisoval muka vzájemného hlídání, kontroly, Vy jste barvitě opakovaně o těchto věcech psal, a naběhl jste si svým zevšeobecňováním na vlastní vidle.
    Já se šrouboval spoustu let do telekomunikací, tedy žádný humanitní trol.
    Vytřete příště podlahu s někým , kdo má z čehokoliv technického nebo fyzického záchvat, popřípadě s někým, pro koho je dominový efekt, akce-reakce, souvislosti, atd. španělská vesnice…
    O domýšlivosti , zákeřnosti konkrétně Vy pomlčte …

    To se mi líbí

 9. peter. napsal:

  Čiastočné riešenie ponúka Bulharsko.
  http://www.netky.sk/clanok/bulharsko-prijalo-tvrde-zakony-proti-radikalnemu-slamu
  ˇA represie za porušenie zákona treba prispôsobiť tomu,na čo sú zvyknutí z domova.
  https://www.napalete.sk/na-brutalne-tresty-v-saudskej-arabii-sud-nepotrebuje-dokazy/
  Kradol? Odťať ruku!Znásilňoival?Popraviť!
  Inak ich nezastaví nikto.Veď oni majú v Európe raj na zemi.Môžu takmer beztrestne robiť všetko,čo sa im zachce.Môžu ventilovať svoje najnižšie pudy.Môžu si dovoliť aj také činy,za ktoré by im doma odťali hlavu.V Európe nie.Tu im ešte aj slušne zaplatia.

  To se mi líbí

   • peter. napsal:

    Asi nie!
    Podobne ani video na ktoré odkazujem nebude dezinformáciou.Len sa bojím,že keď ho zhliadnu feministky a uvedomia si,že toto oni nikdy nedokážu,tak rozpútajú celosvetovú kampaň s názvom : “ Amputáciou za genderovú rovnosť „.
    A to sa k tým dvom talentovaným hudobníkom má ešte pripojiť africký hráč na veľký bubon.

    To se mi líbí

   • strejda napsal:

    Tak jsme zcela plně ve válce, přečetl jsem si to v tom podivném článku:

    Severoatlantická aliance, její přístup se však liší. „NATO k informačním a psychologickým operacím přistupuje až po zahájení ozbrojeného konfliktu,“ vysvětluje generál Mičánek.

    Pokud má pan Mičánek pravdu – měl by ji mít, je generálem, není chudý penězi a asi mu není 60 let – jsme tvrdě v ozbrojeném konfliktu. Rusové útočí na všech frontách, nedaří se je zadržet.

    Metoda zlodějů křičet „Chyťte zloděje“ není vždy účinná. Mnohdy je silně kontraproduktivní. Žijeme v otevřeném světě a poznáváme fakta. To je prvotní. A pak se seznamujeme s jejich výkladem. Tak se na příklad dočteme o rozbombardování srbského dělnického vlaku plného pracujících s výsledkem desítek mrtvých Srbů. To je čistý fakt. Naše infooddělení to nazve humanitární bombardování. A tak by se dalo pokračovat do nekonečna.
    Jsem zvědavý jak dlouho Jandové, Mičánkové a další z nás budou dělat blbce.

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Desinformacím se nejlépe daří tam, kde se zamlčuje pravda. A to je něco, co naši „ideoví ochránci“ pořád nějak nemohou pochopit. Dojeli na to komunisti, tahle banda se nepoučila a dělá totéž. A ještě mají tu drzost tvrdit, že ruská informační válka začala na Majdanu. Oni, kteří lhali, jen otevřeli své nevymáchané huby. Přitom se hrozně diví, proč oficálním médiím věří čím dál méně lidí.
     Docela mne baví, když mezi desinf. média řadí PL, kde dávají rozhovory ti správní demokrati jak na běžícím pásu. To znamená, že všechno, co tam třeba naposled Němcová řekne, jsou desinformace?

     To se mi líbí

     • oh napsal:

      Všechno, co Němcová řekne kdekoli, je možná desinformace.

      Ovšem zachránce plzeňské právnické fakulty učinil objev zásadní důležitosti:
      Špatnou pověst spořivého Miroslava Kalouska způsobil Babišův marketing

      A abych nezapomněl, Země je placka! 🙂

      To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     Jsem zvědavý jak dlouho Jandové, Mičánkové a další z nás budou dělat blbce.
     … snadná odpověď, příteli, tak dlouho, dokud je někdo za to bude platit

     To se mi líbí

 10. peter. napsal:

  Človeka až zamrzí,že weby ktoré rád navštevuje v tej dobrej spoločnosti(zoznam dezinformačných webov) chýbajú.
  Tí hlupáci z „Dezinformace“ si ani neuvedomujú,že svojou kvázi dezinformačnou osvetou podporujú návštevnosť webov,ktoré odsudzujú a robia im bezplatne píár,

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Chybí nám ta „sledovanost“ abychom se dostali do seznamu 😂

   To se mi líbí

   • blbíš napsal:

    opět se mýlíte, příteli, Vy a vám podobní jim nadělaj se svýma blogama hodně paseky, to Vám garantuju a za to Vám patří dík!

    To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    Věřte mi, že na protiextremistickém odboru kriminální policie se tento blog těší vysoké popularitě.

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     🕵🕵🕵

     To se mi líbí

    • cobolik pacholik napsal:

     hele AFB,jaka to policia vlastne odbor je?co to za kokotina,kriminalny odbor protiextremisticky,kto kurva robi extremy tu holota?ci tie kurvy hore,co kradnu,cigania v zive oci a este maju obcanov za kokotov,kto tu kurva pre koho,kto kurva,obcan pre nich,ci oni pre obcana?jak kurva,co ma kto sleduje,coho sa boja? a kto sa boji policajti z kriminalky,oni nech sleduju,aby sa dodrziavalo pravo a poriadok a nie co holota drista,holota volna a oni pre nu pracuju a maju strazit jak oko v hlave na to prisahaju a nie nejakym kurvam,co maju posty,policajt to nie profesia to sluzba svojim,ma zbran,aby chranil svoju holotu a zajebal,kurvy a nie sledovat,co si tu holota pise,to policajt?to kokot judasky za peniaz,ja viem nerozumis tomu vole,ci politicky nejaky nacelnik prevrati,teraz demokraticka STB,predtym ta skurvena z totality,kto si tu na co hraje,policajt skoleny na to a urcite vidi ja mam svoju skolu,lepsiu od policajnej,ze tam bananistan,nejebe ta to policajt smirovat svojich?citas,co kurva pisem,netreba hladat moje IPO ci jak sa vola,ja dam sam adresu a telefon s rodnym cislom do kopy,bo ja nie zlocinec ja kurva hajim zaujmy mojej holoty,citaj policajt jebany a ty mas dvakrat tolko hajit,bo ty sluzis pre nich,ked myslis policajt,ked citas,ze cobolik ma pojebane,jses vedle vole,jak pisem ja sam dam vsetko o sebe bo ja kurva volna holota a nie skurveny otrok nejakeho pojeba,co ty chranis comprende?kurva jak ja nenavidim,ked ma niekto kontroluje,co si poviem,kurva mna jebne kontroluju bo extremy pisem,jak kurva ta jebana narodni fronta,tak citaj ty gestapak jebany a hlas,kruzkuj,vlastne analyzuj,to robia analitici,jedno ti poviem policajt,mozes analyzovat,len ja viem,kedy mi odjebe…

     To se mi líbí

 11. NavajaMM napsal:

  OT: Už veľmi dávno sa hovorí, že BRICKS sa pripravujú na deložovanie petrodolára z medzinárodného obchodu. Teraz to nadobúda kontúry zlatého štandardu medzi Ruskom a Čínou:
  https://www.rt.com/business/412546-china-russia-gold-standard-dollar/
  Nie je to len ruská propaganda:
  https://gsiexchange.com/china-russia-escalate-war-us-dollar-prepare-new-bric-gold-standard/
  Stojí to za ďalšie podrobnosti v článku, alebo to takto stačí?

  Premostenie späť k téme – všimol si niekto, aké má Pamela zvláštne oči? Ľavé modré a pravé svetlohnedé.

  To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   bo si jebla cocky mozno,kolorove,ja raz stretol pojeba,co mal mandarinkove,ja myslel,ze sa tak najebal koky,ze mu az oci vujebuje z hlavy,co viem,ze v ZDS z ineho burakova mal buran tiez dva kolory kazde ine oko malo farbu,jeden chuj,to vyjebna chazarka,co bude na alahistu ukazovat a jej spoluveriaci v talmud,lepsi od tych alahistickych pojebov,policajt citaj a analyzuj,ked holota vypali pragl,nezabudni,ze ty len sluzil tym kurvam,bo ty nie policajt,ale predajna kurva nazdar oddelenie vas pojebany cobolik.

   To se mi líbí

 12. cobolik pacholik napsal:

  hej a este slechto fifth,ked tu budes dovolovat take dristy,nie len moje pojebane,ale aj odborne,bo moje tiez na vyskoje odbornej urovni,len lidovo podane,pridu domov do teba a budu sa pytat,ci mas psa zaockovaneho,ci plot v poriadku,alebo chujovo parkujes,kal hosi od star tak robili,oni na vlas demokraticky hosi,vidis boja sa,jasne napisu,pre bezpecnost obcanov a to pre nich,kurva,keby som dorval poniektorych,ktorych som poznal este pred a po rozdelni,aj s policajtami by som palil za ziva.
  tak jak soudruzi,len som naznacil na svetelne roky daleko,ze komuna ma pojebane uz ma strasili prokuratorom,toto iste teraz,priletim do unie a policajti mluvici cesky,ma odvezu z frankfurtu do praglu na bartolomejskou,k vyslechu, a budu zistovat a ukazovat,jak oni sa,staraju,kurva neznesiem,ked niekto snori,co si holota tu pise,jak kurva to neznesiem,jasne nech sleduju bo pojebov vsade,hlavne,aby neuskodil obcanom,politikovy moze,bo logika,ze poriadny clovek politik nebude,len slizka kurva jak had.tam poriadnych politikov,to tolko jak poriadnych ciganov0.000000000000000000000000000001%.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.