NATO Terrorists Kill Soldier-Journalist Defending Syria


NATO terrorists today, 26 August, killed another Syrian soldier, a soldier-journalist, defending his homeland within its borders. Mohammad Salman Naser, 34

Zdroj: NATO Terrorists Kill Soldier-Journalist Defending Syria

Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 reakcí na NATO Terrorists Kill Soldier-Journalist Defending Syria

 1. Laco G. Mlynář napsal:

  Asad to nemá lehké, prý od roku 2013 padlo v důsledku občanské války asi 250.000 Syřanů, z toho polovina vojáků syrské armády, té vládní. Nebýt ruské letecké podpory a také ruských žoldnéřů na zemi, Hizbaláhu a příslušníků Iránských gard, už by asi v Sýrii vládl Daeš. Asad má už prý jen 30.000 vojáků, což by na kontrolu velkého syrského území nestačilo.
  Nicméně po dvou letech od zářijového vstupu Rusů do Sýrie je všechno jinak. Dnes ráno podle stavu na mapě http://syria.liveuamap.com jsou provládní jednotky už jen asi 20 km západně od Dej ez Zouru, což je poslední větší město z poloviny obsazené Daešem a z druhé poloviny regulérní syrskou armádou, která se zde drží obklíčená celou dobu občanské války, zásobována ze vzduchu. Jakmile Asad ovládne toto město a údolí Eufratu, občanská válka v Sýrii vlastně skončila totálním neúspěchem USáka a jeho klientů, včetně Saudů, ale i Turecka a také Izraele. Budou pokračovat pouze místní boje a likvidace zelených políček na mapě ovládaných místními bojůvkami. Na severu zůstane nějakou dobu enkláva s franšízou Al-Kajdy u Idlíbu a žluté pole pod kontrolou Kurdů.
  No a zdevastovaná země, která je už válkou unavená a myslím, že i řada těch co nesnášeli Asada jej budou volit, aby už byl mír. Kdo druhému jámu kopá, sám do ní (USák a spol) padá.
  Naše lügen-presse samozřejmě o této další prohrané válce USáka neinformuje. Snad jen v náznacích, například Santó, prý bohužel bezpečnostní situace Izraele se zhoršuje. Bodejť, když ruské S 400 u základny Hmeimim vidí stíhačky Židů ve chvíli, ještě když na zemi přidají při startu plyn. Už žádné drzé létání nad Sýrií.

  To se mi líbí

 2. jaa napsal:

  Promiň te ale na artu dávají Mamzelku s hvězdným obsazením……..

  To se mi líbí

 3. Slim napsal:

  Totálně establišmentové pojetí… 🙂 😦

  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/448208-mezi-trumpem-a-tillersonem-se-schyluje-ke-stretu.html

  Po skoro 8 měsících nám Trumpova squadra nepředvedla vlastně nic jiného, než vnitřní spory. Mám tušení, že s tou Andrejovou by to mohlo být podobné: podnikatelé řídící politiku.
  Ale tušení je jen tušení

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.