Kýho výra…!


– Státní Departament (SD) USA obvinil Rusko z porušování lidských práv v Kitěži …

 

„Kýho výra…“ – tak nějak byla titulkována pravidelná rubrika v jednom našem, ještě totoušovém, časopisu. No a vidíte, myšlenka žije dál po celá desetiletí – a bez hranic…

Ve zprávě zveřejněné americkým ministerstvem zahraničí o boji proti obchodu lidmi…  V té zprávě SD předkládá přehled států, kde – podle mínění amerických diplomatů – vlády nepříliš ochotně brání zločinnosti, nebo neposkytují jejím obětem odpovídající pomoc. Už podle zavedené tradice se dokument neobešel bez výhrad a připomínek vůči ruské vládě.

Nicméně, v této zprávě odborníci SD dosáhli nových výšin ve znalostech o Rusku, když poukázali na mezery v práci s oběťmi obchodu s otroky ve městě Kitěž.

„V popisovaném období začal útulek pro bezdomovce Ruské pravoslavné církve v Kitěži přijímat oběti a poskytovat jim stravu a bydlení, nicméně jim neposkytoval ani psychologickou ani zdravotní pomoc. Vláda finančně tento útulek nepodporovala.“, – píše se v dokumentu.

To, že ruská vláda neposkytovala uvedenému zařízení finanční pomoc, není nic divného.  Ono se totiž, podle zprávy SD, nalézá v Kitěži – mýtickém městě, ležícím podle ortodoxní pravoslavné legendy na březích jezera Světlodar v Nižněgorodské oblasti.

Legendární město Kitěž se, podle tradice, potopilo ve 13. století do vod jezera, aby se vyhnulo ponížení tatarsko-mongolskými nájezdníky.

Legenda se zachovala dodnes, a jezero samotné bývá někdy nazýváno Ruskou Atlantidou. Poutníci tvrdí, že v klidných dnech lze na břehu jezera slyšet zvonění zvonů mýtického města.

Dá se předpokládat, že si autoři zprávy SD, neobeznámení s ruskou kulturou a zeměpisem, jen popletli název dobročinného zařízení s názvem města, ve kterém leží. Nicméně, víc zeměpisných informací, jako třeba název oblasti, nebo jiných blízkých obydlených míst, v oné části zprávy není.

Je zvláštní, že američtí diplomaté a ochránci lidských práv, kteří si dělají nárok na objektivitu vydávaných informací, se dopustili tak blbé chyby ve zprávě na docela závažné téma (nepřipustíme-li, že údaje ve zprávě si vycucali z palce).

 

Poznámka Michaila Deljagina:

 Domnívám se, že problém nespočívá ani tak v patologické nevzdělanosti – dokonce i vysoce postavených úředníků a úspěšných politiků USA – která je nejspíš přímým důsledkem propagovaného amerického systému vzdělávání, který se už dávno změnil v  mašinku formující bezmyšlenkovité vykonavatele pokynů globálních spekulantů  „elity“ a vytahování peněz z lidí.

 Podstatné je, že k absurdnímu obvinění není co namítnout. Pokud by SD USA hovořil o konkrétním, reálně existujícím problému, – bylo by možné ho napravit obrácením informační války rozpoutané proti nám Spojenými státy, v náš prospěch. Nicméně s problémem, zjištěným v mýtickém městě Kitěži, nelze dělat nic.  A pravděpodobně nás američtí „debilové-s prominutím“ potěší brzy dalšími srdceryvnými podrobnostmi z jeho života. Vůbec mě nepřekvapí, pokud  SD ocejchuje například falzifikaci výsledků voleb v Kitěži, anebo napadení tamního štábu opozičníka Navalného…

 www.deliagin.ru

 

Přeložil:             – 170720

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

13 reakcí na Kýho výra…!

 1. strejda napsal:

  Já jsem osobně rozhořčený, že se snižování českého válečného potenciálu pod 2% HDP dotklo i výzbroje blanických rytířů, poslední to obranné linie českého státu a národa. Měly by na nás být uvaleny sankce do té doby, než blanické rytíře nevyzbrojíme nejmodernějšími zbraněmi a nevybavíme obdobnými technologiemi.
  Doufám, že tento podnět převezmou světové agentury a uveřejní, že lid český – tedy alespoň někdo z něho – proti této nezodpovědné praxi protestuje.
  Náš cíl je být po zuby vyzbrojeni proti veškerému světovému nebezpečenství.

  To se mi líbí

 2. K-k,. napsal:

  No jo, ale až nás USA obviní z porušování koňských práv, protože blaniční mají koně trvale ustájené v podzemí, bez přímého osvětlení a se vzduchem to tam asi taky bude všelijaké – von vás humor přejde! 😉

  To se mi líbí

  • z/a/drátovaný Rosťa napsal:

   Lidi, blanické zde nevzpomínejte. Jak se o nich dozví Stropnický, tak je také předá pod velení wehrmachtu někam do Litvy.

   To se mi líbí

  • z/a/drátovaný Rosťa napsal:

   O slivovici tam není zmínka, což je fajn. Takže, než si dám pivko, nebo pohárek červeného, tak dám preventivně panáčka halúzkovej a ten by to měl srovnat. Zdraví je zdraví, na tom se šetřit nemá. Pan dr. Nešpor by to určitě podpořil.

   To se mi líbí

 3. oh napsal:

  Děljagin jenom mlží a US SD má ty nejpřesnější a nejpravdivější informace. Město Kitěž bezpochyby existuje. Dokazuje to tento rozhovor mezi ředitelem výzkumného ústavu НИИЧАВО J.P. Něvstrujevem a vedoucím výpočetní laboratoře Privalovem, odposlechnutý neviditelným průzkumným dronem na chodbě k závodní jídelně ústavu:
  Privalov: „Nešlo by, abych k vám zašel zítra ráno?“
  J.P. Něvstrujev: „Ne, to by v žádném případě nešlo. Zítra ráno si vás, Alexandře Ivanoviči, vyžádá továrna v městě Kitěži a já vám budu muset povolit služební cestu.“

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.