Přehlídka alfasamců


ČSSD jich na tiskové konferenci dne 15.6 2016 představila hned devět.

V přírodních podmínkách jsou vyhledáváni samicemi, kdežto ti ostatní, utřou hubu. V politice to je jinak. Tam zůstávají zmíněné orgány jako pojmenování, jímž někdy veřejnost politiky častuje. No, možná se někdy tajně zasunou do dívek z eskortů.

Ta devítka možná někde v zákulisí souloží, ale vlastní ženy jsou jim na obtíž. Dokonce i ty z vlastní strany a vlády. Naposledy se zbavili Marxové, která byla, svými nápady o sociálním bydlení a náhradním placení výživného, snadným terčem pro opozici.

Občan schopný vydržet přenosy ze Sněmovny nebo Senátu ví, že politikům nelze věřit ani pozdrav. Jak dojemně zní, že ČSSD splnila 90% volebního programu a na něco tak nějak nezbyl čas a tak zbylé zákony spadnou pod stůl. No aby ne, když pod vedením Sklenáka udělali všechno, aby se tak stalo.

Sociální bydlení naráží na odpor starostů (čti: mohlo by jim přinést hlasy). Socky nikdo nechce a peníze na sociální bydlení stejně nejsou. Marxovou nechají chvíli předstírat a pak její zákon mocná partajní ruka zákon smete.

Bylo by jistě nespravedlivé mluvit jen o ČSSD. Stejné platí i pro ostatní strany. Vem si hochu lopatičku, na písku si stav … a když přijdou kamarádi, jen s někým se bav.  To zpíval hned po sametu Jiří Dědeček.

Pokud to politici dodrží, je naděje, že se ODS nedostane k moci, protože Fiala se přece nebude jen tak s někým bavit. ČSSD možná ještě ráda zruší bohumínské usmesení a poprosí KSČM jestli by spolu přece jenom nemohli vytvořit  (pseudo)levici.

V tomhle bordelu, kde pyjům chybí protějšky, zaniká že česká politicka se stala slouhou těch mocných.  Od chujů nemůžete čekat, že se zvednou proti válkám a jejich přípravám.

kanadajj

Příspěvek byl publikován v rubrice Pozdravy z Poottawí se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Přehlídka alfasamců

 1. Bavor V. napsal:

  A já jen přidám postřeh z diskusí:
  Kdyby hloupost nadnášela, je z Lidového domu holubník.

  To se mi líbí

  • z/a/drátovaný Rosťa napsal:

   Trochu mně socdem připomíná vtip o neprosperujícím vykřičeném domě. Tam v rámci zlepšení krizové situace vyměnili červené lampičky za atraktivní LED osvětlení a jaksi neřešili, že o „pracovnice“ na placu kunčofti již nejeví zájem.
   Ta parta, která vládne socanům, musí komplet pryč. Pokud nepůjde, socan končí.

   To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  To nesmírně důležité je, že před vol_bama vědí jak na to.
  https://www.novinky.cz/domaci/440938-zvedneme-odvody-osvc-at-se-radsi-nechaji-zamestnat-navrhl-stech.html

  To se mi líbí

 3. K-k,. napsal:

  OT: Pane Bavore, pošta… 🙂

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.