Krása


Dnešní fotopříběh bude spíše foto než příběh. Ale fotky nám přece jen ukážou místo, které si svůj název zaslouží. Tedy Krásný dvůr od Rammsteina


Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Od přátel se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

18 reakcí na Krása

 1. NavajaMM napsal:

  Ten chrám s vitrážami ako sa vynára z lesa… to je paráda.

  To se mi líbí

 2. st.hroch napsal:

  Paráda, už se těším na další porci obrázkový poezie! Škoda jen, že mi zřejmě cca 2 obrázky právě po tom templu vypadly…

  To se mi líbí

 3. K-k,. napsal:

  smekám a tiše žasnu! A pláču (stejně jako Hroch) nad utajenými obrázky…:)

  To se mi líbí

 4. Hudec napsal:

  Pěkné, jak trochu ponuré.
  Jak autor sám 🙂

  To se mi líbí

 5. kchodl napsal:

  Super!

  Podzimní krása je vždy trochu melancholická, gotika k tomu dodává tu správnou gotickou osudovou ponurost, jak píše výše pan Hudec.
  Někde jsem četl, že gotické – strohé a elegantní, poněkud „tvrdé“ – kamenné stavby a sochy byly křiklavě barevné, takže dobový dojem z toho všeho mohl být úplně jiný. Ale stejně, je to velmi krásné, i když až matematicky přesné, asi jako Bachova fuga nebo nějaký gregoriánský chorál. Jakoby chladné. Chladné zbraně a okovaní rytíři k tomu tak nějak samozřejmě patří.

  Co se týče fotek, už jsem několikrát psal, že vonrammstein má oko pro krásu a „vidí světlo“. Je to parádní. Díky za nedělní potěšení.

  To se mi líbí

 6. NavajaMM napsal:

  Zaujal ma aj ten bútľavý strom, čo „kričí“.

  To se mi líbí

 7. jmeno jasne napsal:

  AFB,jak bozi bojovnik,v tej aleji vystihol kriz,bo dalej po cesticke uz napadane listie,jasne ze sa nesprava recou jak ucil king,ale kuky na svet ma podobne jak king,bo predsa v 11 storoci,knights,ked rezali v palestine v mene ucenia kinga,nemalo ani deko spolocne o laske k bliznemu,bo jasne jak ruda zare nad kladnem, cele storocia sa bojuje v mene mamonu zakryteho bohom a toto king neucil,nezabijes a cela ta koulicka zvana zem to 90% rodeny vrah,bo ja nemusim citat nejakeho specialistu od ludskej natury,kuknem na seba na bozi svet okolo seba a je nad svetlo bozie jasne,ktora bije…bo co poznam pepikov to vatsinou anikristi podla religie,ale aspon sa nehraju na svatych jak ostatna holota okolo nich myslim cobolici a lachy,nehovorim o ritiaroch bo ty maju americkeho boha aj kinga,nemyslim toho od rieky niger.tak jak vsetky tie izmy v ktorych sa nikdy za fungovania tej koulicky nedodrzovali a obchadzali,jedine na tom bozom svete jedina vec co dodrzuje zakon bozi je natura,vzduch,voda slnko zvane boh,alah ,manitou,V3S,ci ruska trojka jedno po mojom, sila na ktoru ten zasrany najinteligentnejsi tvor zvany human nema aj keby sa posral.poculili ste slovo pojeba,chodte v mene bozom a dajte si znak pokoja;pokoj a bratska laska nech je medzi vamy…

  To se mi líbí

 8. Bavor V. napsal:

  Milí přátele
  právě jsem se vrátil z branného dopoledne. Oficiálně se to jmenuje Den raketového vojska, ale kromě strakonických vojáků se předvádějí i letci s Grippeny, Albatrosy a vrtulníky, Policie a Hasiči A také veteráni. Něco jsem nafotil, zkusím do večera připravit. Pro kchodla i Hudce předpokládám malé vojenské překvápko. Ale i pro ostatní.
  A teď jdu na to..

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.