Babiš, to je oč tu běží…


Kdosi za vlády ministra Kalouska vymyslel korunové dluhopisy. Kdosi za vlády ministra Kalouska je odůvodnil a tím i ospravedlnil jako daňovou optimalizaci. A doslova jako výhodu pro hlavního akcionáře, pokud byl schopen své firmě půjčovat své peníze. Protože z vrácené osobní půjčky se platí daně a z výnosu korunových dluhopisů dle platných zákonů ne. Kdo chce, příslušné doklady si dodnes na síti najde. Kdo chce. Kdo nechce, bude opakovat Sobotkovy a Kalouskovy lži.

http://bavor.blogspot.cz/2017/05/22-odpovedi-andreje-babise.html

Babiš v době transakce byl pouhý podnikatel, stejně jako Jančura, Valenta a spousta dalších. Zhruba 525 podnikatelů využilo návodu na daňovou optimalizaci a vydalo si neveřejné korunové dluhopisy. A pak další firmy vydaly veřejné korunové dluhopisy, které si mohl sice koupit každý, ale seznam skutečných kupců by byl určitě velice zajímavý. Tady trochu fabuluji, ale patrně nebudu daleko od pravdy, když budu tvrdit, že i tyto veřejné dluhopisy nakoupili majitelé financí ve výši větší než velké. Některé dluhopisy byly dokonce vykoupeny necelou hodinu po jejich vydání. Kýmpak? A i tito majitelé tedy „ojebávají“ stát, protože ani oni neplatí z nakoupených dluhopisů žádnou daň. Což je patrně důvod k tomu, aby Sobotka spolu s Kalouskem bojovali proti jejich zdanění.

Nikoho nezajímá, za co si Jančura či Valenta či ostatní nakoupili „své vlastní“ dluhopisy. Ačkoli na tom byli v podnikání stejně jako Babiš. Prostě po roce 1990 stáli na správné straně a měli ty správné známé. Mezi ty známé kupodivu patřil i jistý Stanislav Gross  spolu jiným jistým Bohuslavem Sobotkou. Určitě tato jména nebudou nikomu známa. O čistotě počátečních transakcí všech podnikatelů si nebudeme nic nalhávat, podstatným dnes zůstává konečný výsledek. Zkuste porovnat těch cca 525 podnikatelů se Stehlíky a podobnými privatizátory, kteří z fungujících firem udělali doslova ruiny. Takže je dnes zbytečné hledat, jak kdo k majetku přišel. Stráský, Klaus či Ježek by vám to určitě vysvětlili. Nicméně těch cca 525 firem funguje, zaměstnává naše lidi a odvádí daně do naší státní kasy. Takže proč Babiš?

Protože ten jediný se rozhodl vstoupit do chlíva současné politické scény a začít jej vymetat. A v tu chvíli se stal nebezpečným právě Sobotkům či Kalouskům. Takže se hledají neexistující důvody k jeho odstavení. Neexistující proto, protože Babiš udělal přesně jenom to, co mu dovolil zákon a doporučili daňoví odborníci. Kdyby to neudělal, nepostupoval by „s péčí řádného hospodáře“.

Pán_prezident_ČR_Zeman

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

52 reakcí na Babiš, to je oč tu běží…

 1. čtenář napsal:

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   No a to ještě navíc :
   Předseda hnutí ANO a ministr financí Bureš řekl Právu, že celý politický život premiéra a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky provázejí podvody, i do politiky se dostal podvodem, k jeho kandidatuře v roce 1996 pomohly černé duše v ČSSD, dokonce existoval návrh na jeho vyloučení ze strany.
   Proto potom mi nedává smysl komentář protilidového EU_poslance :
   „Pokud je pravda všechno to, co pan Babiš tvrdí, pak jednu věc nechápu.
   Andreje Babiše všichni známe jako čestného a pravdomluvného člověka.
   Rodiče ho vychovávali tak vzorně, že prakticky nezná neslušná slova.
   Skupuje média, aby jim umožnil pravdivě informovat bez jakýchkoli zásahů majitele.
   Jeho podnikatelské metody jsou pro svou férovost známy široko daleko.
   Prostě nechápu, jak mohl tento neposkvrněný člověk vůbec vstoupit do vlády řízené podvodníkem. A už vůbec nechápu, proč z ní okamžitě nevystoupí. Sobotka ho v ní přece nemůže donekonečna držet násilím.“

   To se mi líbí

   • Kamil napsal:

    Žijeme v podivné době, nechci to rozebírat, jen uvedu jeden příklad „originálních přístupů k dnešním problémům, cituji (!):
    „… Miloš Zeman totiž včera oznámil, že Andreje Babiše neodvolá, protože to vylučuje koaliční smlouva. A druhým důvodem je, že Bohuslav Sobotka neoznámil prezidentovi jméno nového ministra financí. Odvolat Babiše a nechat tak důležité ministerstvo bez ministra by bylo podle Zemana nezodpovědné a my s tím můžeme pouze souhlasit. Jenže dnes jsme dostali z okruhu Pražského hradu avízo, že prezident Zeman má k dispozici právní studii, která jasně říká, že prezident nemusí ministra odvolat, protože ústava nestanovuje žádné mandatorní termíny. Dokument, který máme v redakci dispozici uvádí, že z hlediska ústavního principu je prezident tím, kdo ministry jmenuje (na návrh premiéra) a analogicky stejně tak prezident odvolává ministry (na návrh premiéra). Ústava nestanovuje žádné časové limity a termíny proto, že je očekáváno z principu Ústavy, že prezident bude návrh (na jmenování) posuzovat. Analogicky tak i návrh na odvolání není z dikce Ústavy pouze v rukách premiéra, ale v podstatě hlavně v rukách prezidenta.
    Podle tohoto právního pohledu nemá Miloš Zeman z pohledu Ústavy žádnou povinnost jednat a jmenovat nebo odvolávat ministra okamžitě, ale pouze v takovém smyslu, aby prezident návrh posoudil. Problém vězí v samotné dikci Ústavy. Prezident jmenuje ministra na „návrh“ premiéra a prezident odvolává ministra na „návrh“ premiéra, to jsou výrazy, které umožňují podle dokumentu výklad, že „návrh“ není závazek. Pokud Ústava hovoří o návrhu, je tím myšleno navržení řešení, jmenování, odvolání. Návrh je tedy něco, co je předloženo k diskusi a prezident návrh „zvažuje“. Nikde v Ústavě není mandatorní direktiva, že prezident něco musí. Nikde. A to je zásadní problém. Z textu dokumentu vyplývá, že prezident není ústavně vázán povinností ke jmenování nebo odvolávání kohokoliv a může sám aktivně předkládat vlastní „návrhy“ a protinávrhy….“
    Uvedeno v
    http://aeronet.cz/news/co-maji-spolecneho-mrtvy-mrazek-zivy-kubice-zniceny-uooz-a-padajici-cssd-zeman-odvola-babise-az-na-podzim-pred-volbami-valka-proti-cssd-v-plnem-proudu-akce-suman-je-praci-tajnych-sluzeb/

    To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     No vidíte, Kamile, zase jiný pohled – výklad!

     Na vedlejším blogu jsem nedávno četl jinak jindy chytrýho člověka, kterej ústavní právníky přirovnává k prostatickým starcům, co neudrží souvislou myšlenku, lépe řečeno, co kvůli neustálýmu odbíhání na záchod nedokážou dotáhnout žádnou myšlenku (=§) do konce a … a to mně tedy vadí, nikoli jako prostatickýmu starci, ale vždycky mě vadilo a dosud vadí, když pomalu každej přesně ví, co má udělat ten druhej a ve skutečnosti neví vůbec nic a chová se diametrálně odlišně než hlásá! Vždycky mně vadilo, když boří ti, co ve skutečnosti ani netuší, jak se staví nový! A proč že to tam netípnu – je tam jeden psychopat, kterej jako samojedinej dokáže rozvrátit kde co.

     Autoři Ústavy v době jejího vzniku ani náznakem netušili, kam se svět bude ubírat, proto bych je nevinil, že výklady Ústavy jsou takový, jak to říci, takový vzletně neurčitý.

     Vždycky posuzuju druhý z pohledu toho, jak já se chovám, jaký hodnoty zastávám a co umím a vím. Jen si vzpomeňme, jaký očekávání jsme měli, když šel bolševik od válu, jak jsme se na sebe usmívali a jak jsme si mysleli, že začíná konečně svoboda a doba nekonečných možností a slušných lidí.

     Proto není vůbec divný, že i autoři Ústavy používali vzletný spojení a měli vzletnou představu o státu, jako společenství slušných a moudrých lidí. Proto taky není divu, že se to odrazilo i v Ústavě. No řekněte, mohl třeba tehdy takovej moudrej Cepl předpokládat, že se na vysoký úrovni nebude komunikovat, domlouvat a jednat, že do zlodějů si nadávající koaliční deprivanti mohou držet vládu 3,5 roků jen proto, že se na začátku domluví na tolerování a přehlížení společných rošťáren a na konci volebního období zahájí zabíjačku ve jménu dalšího setrvávání u svých koryt? I my sami, na „spodních patrech“ se nesneseme, nerespektujeme, nenávidíme, jsme na sebe sprostí a za mrzkej peníz mnozí z nás jsou dokonce ochotni podříznout babičku.

     To se mi líbí

     • NavajaMM napsal:

      „Autoři Ústavy v době jejího vzniku ani náznakem netušili, kam se svět bude ubírat…“
      Presne tak, priateľu. Hlavne nemohli vedieť, že sa všeobecne riadne zľaví z definície slušnosti a to, čo sa považovalo vtedy za neslušné, čo „sa nerobí“, začne byť prijateľné.

      To se mi líbí

     • jmeno jasne napsal:

      a budu sa tesit komune,ci nejakemu inaksiemu nazvu,bo da novu nadej,ked sa mozno nebude vrazdit na vzor 50 rokov,ale na kratku chvilu dostane holota nadej a bude rvala nove letiste na hrad,pesnicky od kryla a kubisovej budu spievat tie iste,len ine rypaky,holota bude povznesena,ze konecne…
      mozem staru krabicu uistit,ze ja kurvu,co ojebuje svojich,ZADARMO podrezem s celou rodinou bo nema tolko penazi na svete,aby som to za nejaky skurveny peniaz robil,za peniaze driem,ale zabijat to len za FREE,ech jak fajne pises prostatiku mas to za par da sa povedat a ja za malo(a som tiez prostatik,bo si chciju na tkanicky),lepsie by ti bolo sediet pred chalupou a kukat na vtacky,sneh,dazd,vietor a slnko,ale,ze mas cit k domu a holote,skrie ta to,neda ti pokoja toto predstavenie a predstav si,ze to nasa vina,nasa prevelka vina,bo sa utesovat,ze ja na spodnom patre,to je samoojeb seba sameho,ja ked citam,jake tam mate demokraticke,ustavne podla zakona kokotovo,to slabsieho na nervy musi jebnut,mna len vie vkurvit,ze ja zberac psich hoven,ked cujem jak ustavny cinitel z top patra opakuje,ja ten a ten prisam na svoju cest a svedomie,ze budem to a hento,pre blaho celej spolocnosti a jej obcanov,ktory mi zverili tuto funckiu,to normalny bude podrezavat s usmevom na tvary,jak furt pojebany vykrik do tmy pre mnohych,ale ja neviem pisat politicky korektne a nemam politicku gramotnost.

      To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Z právního hlediska to má něco do sebe. Vždyť i smluvní partneři předkládají napřed Návrh smlouvy, ke kterému se protistrana může vyjádřit a vznést připomínky. Návrh je návrhem do doby, dokud se obě strany, tedy navrhovatel i smluvní partner nedohodnou na konečném znění.

     To se mi líbí

 2. vittta napsal:

  Nóóóó, to je hodně silné spojení, že Babiš jako jediný začal vymetat nějaký chlív.
  Řekněme, že vstoupil do politiky, kde populisticky (ano, fakt se to slovo hodí) šlápl na krk drobným zlodějíčkům, i drobným poctivcům (s důrazem na slovo DROBNÝM) a jinak neudělal naprosto nic.
  V těch korunových dluhopisech pak nejde ani tak o ty dluhopisy, já se divím, že to někdo tak vytrvale vytahuje, to jsou zisky řekněme legální, stejně jako jsou legální a zdaněné zisky těch, co předražují státní zakázky, nebo vykrádají peníze „lobingem“ a jinými aktivitami.
  I zázračné zbohatnutí křišťálového Standy bylo legální, a celkově třeba nenáviděný Kalousek nic v rozporu se zákonem také neprovedl, jinak by ho nezávislá policie a justice jistě odsoudila.
  Jinými slovy, to, co nás sere je ve skutečnosti naprosto legální, na to jsme nepotřebovali Babiše, aby nám to ukázal, to nám stačil ten Kalousek.
  A o co tedy v těch dluhopisech jde?
  Kde na ně vzal Babiš peníze?
  Tam je zakopaný pes, tohle být legální opravdu nemuselo, a samotný fakt, že o tuto stránku se nikdo nezajímá, je…….zajímavý!

  To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Ještě jsem teď četl zde u hodovního stolu, (odkázal Pan Bavor a popsal Blbíš) o ministryni paní Valachové a panu Březinovi.
   Také poctivci.
   Valachová odstoupí, a to nic neudělala a nic nevěděla, to je charakterní, kam se na ní hrabe Babiš v zákonnosti a poctivosti.
   A Březina, ten odvolán samozřejmě nebude, nic neudělal, ale fakt NIC NEUDĚLAL, takže kromě Babiše máme kdesi nahoře ve vládě (a okolí) nejméně další dva poctivce.

   To se mi líbí

   • jaa napsal:

    witto a není dostatečným důvodem právě to – že nic neudělala a že nevěděla co dělá její pravá ruka???

    To se mi líbí

    • vittta napsal:

     Podle mě to věděla a měla z toho profit, to já píšu ironicky, že nic nevěděla.
     Tak byla uklizena, aby se to neprovalilo.
     Na ministerské křeslo nyní usedne ještě větší kretén (ka), protože v ČSSD dávno nikdo jiný není.

     To se mi líbí

     • jaa napsal:

      Ale každé zlo je na něco dobré. Mamá ombuds nebude muset utrácet peníze za služebku do Práglu kvůli odebrání dětí ze škodlivé péče rodičů a v Bystrcu bude klid.

      To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Kde vzal peníze na dluhopisy už také neletí. To už je také „vyřešeno“. Teď se řeší, jak přišel k Agrofertu (jako všichni ostatní v té době). Pak se bude řešit, jestli se náhodou v dětství nepočurával moc dlouho.

   To se mi líbí

   • vittta napsal:

    Jako všichni ostatní v té době….
    Pak ale nechápu, proč je tak neoblíbený Kalousek.
    Ten nedělal nic horšího, jak všichni ostatní v té době.
    Babiš je prostě zloděj.
    Jako všichni ostatní v té době.
    Takže by místo keců, jak „všichni kradnů“ měl držet zobák.
    Konkrétně u vás se těmto řečem také divím.
    OSVČ tak nějak kradou, ne všichni a ne všichni stejně, ale kdyby na to přišlo….
    No, jako všichni v téhle době.
    Tak co je na tom?

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Kalousek nikdy nepodnikal, jen politikařil. A neoblíbený je právě pro svoje politické pletichy. To je zcela jiný případ. A korunu tomu dodal svými chemicko-ekonomickými pokusy na lidech. Vrcholem byla pak předpověď ekonomického výsledku 4%. Jen si popletl znaménka. Bylo to „-“ a ne „+“.

     To se mi líbí

     • vittta napsal:

      Kalousek je kokot, o tom se nepřeme.
      Ale jako všichni v té a téhle době.
      Co má Babiš opravdu za lubem uvidíme po volbách.
      Rozhodně mu nevěřím.
      Mohu se samozřejmě mýlit….ale….znáte to, má důvod být jiný, jak všichni ostatní v téhle době?

      To se mi líbí

      • Bavor V. napsal:

       Má velký důvod být jiný. Současná politická garnitura vadí ekonomice a tedy i Babišovi. Prostě už toho hnoje bylo tolik, že se zrodil Babiš. A že všechno, co dělá, je i v jeho zájmu, o tom asi nikdo nepochybuje. Jenže existuje mnoho opatření, která ač by prospěla jemu, prospěla by i nám. Třeba ten zákon, který by doma vydělané peníze z větší části opět držel doma. A v daňovém ráji ať si žijí za peníze vydělané tam. To je i souboj s jeho konkurenty, kteří daní jinde.

       To se mi líbí

       • vittta napsal:

        To máte tak, Pane Bavore.
        Babiš nakonec zřejme odvolán bude, prezident nemůže teoreticky odolávat dlouho cílenému tlaku.
        To ale nemusí být jeho porážka, ještě jsou tu volby a ty Babiš- pokud něco neposere-vyhraje.
        Jinými slovy, Babiš musí spoléhat na jedinou věc.
        Podporu lidu.
        Ta ale sama o sobě nebude stačit.
        Aby mohl být úspěšný dál, potřebuje k tomu, aby byl Zeman znovu zvolen prezidentem.
        Pak bude mít krytá záda.
        Jiný prezident Babiše nějakým způsobem nakonec odvolá z postu premiera.
        Jde pak také o to, jakou bude mít podporu EU.
        Protievropský premier bude vystaven i mezinárodnímu tlaku.
        Místní gangsteři tedy budou usilovat též o podporu EU, což mohou udělat jen tak, že se skloní a zamoří zemi negry.
        Může Babiš odolat, pokud se postaví proti negrizaci země?
        Tato krize klidně může mít původ ve strukturách EU.
        Jak se tedy Babiš zachová?
        Ta hra může být vyšší, než jen vnitropolitická krize.
        Neříkám, že to tak je, ale předpokládat to můžeme.
        K jakémukoliv odboji vůči mafiánům (ti EU nevadí, pokud slouží) potřebujeme Zemana.
        Zeman je klíč k naší budoucnosti.

        To se mi líbí

       • Bavor V. napsal:

        Něco se děje, krysy opouštějí loď – Telička Babiše nechápe. Kéž by to byl konec Teličky.

        To se mi líbí

       • vittta napsal:

        Ten měl být dávno vyhlášen zemským škůdcem.

        To se mi líbí

       • kočka šklíba napsal:

        Telička je hajzl odjakživa, jde jen za korytem za nejvíc peněz. A jinak vittto, dobrý ten Váš vstup v 21:38.

        To se mi líbí

       • blbíš napsal:

        já si to taky myslím, vittto, proto jsem včera psal Hudcovi, že by neměl přepřahat a měnit deštník! Já si dokonce myslím, že Zeman zůstane úplně sám a oni ho doštvou, oni prostě Babiše zmáknou a ještě rád jim půjde na ruku, ale holt ten Zeman jim to komplikuje!!!
        Brusel to je jiná liga, ti to proti nám spustí v každým případě a jestli se ve V4 nebudeme chovat pospolitě, jsme v loji, Francie jim dodala křídla.
        P.S.
        jak někdo může řešit hůlku Zemana mi však uniká, zástěrka jak vyšitá!

        To se mi líbí

 3. st.hroch napsal:

  Pořád se točíme kolem pana Babiše… a nenapadlo vás, že o něj jde až ve druhé řadě? Jistě, svými kroky na minfin. stihl nasrat řádku figur, protože jim sáhl na prachy – a to je svatá věc! Těmi postiženými vůbec nemyslím řemeslníky a drobný hospodský, ale velkozloděje, korupčníky a velkopřísavky. Ti mají sakra důvod po něm jít. Nicméně skutečným cílem celýho toho tyátru – a bude ještě hůř – se mi zdá být pan prezident, na kterým systematicky pracují…

  To se mi líbí

  • Kamil napsal:

   Skutečností je, že se na pana prezidenta útočí ode dne jeho zvolení. V mezičase trošku, možná jen zdánlivě zvolnili, ale v posledních měsících se tlak neustále stupňuje. Proč tolik nenávistné hysterie, mi není docela jasné. Možná se někteří jen nemohou dočkat, až tlak nevydrží, a selže mu zdraví …

   To se mi líbí

   • Cech napsal:

    Vše na první pohled opravdu velmi složité se ve finále ukáže celkem prosté.

    Česká republika musí poskytnout Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF) půjčku 1,5 miliardy eur (40,5 miliardy korun).
    Počítá s tím materiál, který projedná vláda. Dokument má ČTK k dispozici. Půjčka by doplnila předchozí půjčky MMF. Peníze by měly jít z devizových rezerv České národní banky a stát za ně musí nabídnout záruku.
    V předchozím období poskytovala ČNB dvě bilaterální půjčky za 2,53 miliardy eur.
    Od roku 2010, kdy bylo zahájeno čerpání, do konce roku 2016 vyplatilo za to MF na kompenzacích ČNB celkem 120,6 milionů korun.
    Konečně ty intervence ČNB které Rusnok zcela neprozřetelně zastavil dávají smysl, potom je nutné odstranit instalátora Rusnoka a provést upgrade vlády.
    Bohužel jak z daného vyplývá on v tom je fakt Bureš nevinně.
    Opravdu se máme ještě hodně a hodně co učit, než pouze a jen dokážeme pochopit elementární souvislosti s masmediální manipulací Rothschildů a Rockefellerů a následnou sanací jejich průšvihů v právě probíhající realitě.

    To se mi líbí

    • vittta napsal:

     A pak si je hned od MMF můžeme pujčit.
     Ještě že nám pujčují, co bychom si bez nich počali.

     To se mi líbí

 4. Artur napsal:

  Stále čekám,kdy dá někdo odkaz na následující článek,který mne zaujal.Když se tak doposud nestalo ,tak si to dovoluji udělat já:http://outsidermedia.cz/co-lze-dodat-k-sobotkovu-harakiri/

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Děkuji za odkaz. Proč ho nikdo nedal? Třeba proto, že „příznivci“ jej nečetli a „odpůrci“ jej samozřejmě dát nemohou.

   To se mi líbí

  • Cech napsal:

   Má li to být s nějakou noblesou, tak doporučuji relativně možné hodnocení(Sobotkova harakiri) frontmana kapely Žlutý pes :
   “ Babiš odstupuje z vlády, a vzápětí vítězí v parlamentních volbách. Všechny „demokratické“ strany se následně semknou v jeden šik a znemožní mu postavit legitimní vládu. Zhrzený Andrej nechce do opozice, kde by ho nejspíš čekaly tepláky v Ruzyni, a tak se bleskově hlásí do prezidentských voleb s vidinou imunity. V souboji na život a na smrt těsně poráží chřadnoucího monarchu a v Husákových šlépějích kráčí na Pražský hrad. Premiérem pak jmenuje Faltýnka; a ten už to nějak dopatlá.“

   To se mi líbí

 5. Bavor V. napsal:

  Už vím, proč Chovanec a Zaorálek nepoletí do Číny. Od čtvrtka do neděle je v Brně Národní výstava hospodářských zvířat a tyhle exempláře tam rozhodně nesmí chybět.

  To se mi líbí

  • K-k,. napsal:

   😀

   To se mi líbí

  • jaa napsal:

   No a já vím o dalším možném důvodu. Lidovci navrhují či doporučují aby Zeman do Číny nejezdil, když už je tu malér… 🙂 ach jo. Jim mezinárodní dohody fakt nic neříkají… tedy kromě sudeťáků – zdá se.

   To se mi líbí

   • Cech napsal:

    To že katolická církev nechce mít nic společného s Čínou je naprosto pochopitelné protože tam je :
    a) Buddhismus
    b) Taoismus
    c) Islám
    d) Křesťanství
    e) Katolictví ale pouze a jen se stovkou kostelů a je zcela opomíjeno.
    Proto Kroky které podniká Daniel Herman a Marian Jurečka jsou naprosto pochopitelné.
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ne-Cine-Herman-s-Jureckou-se-stavi-proti-Zemanove-ceste-487085
    Katolická církev se zřejmě dožaduje a nejen to, ona na tom a jak je vidět snad i trvá aby před odjezdem Zemana do číny byl počet kostelů v Číně odpovídající počtu svatyní buddhistů.

    To se mi líbí

 6. pepanov napsal:

  Já myslel, že jsou tam jenom čistokrevní zástupci zvířat, a ne kleštěnci turů domácích.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Tohle jsou unikátní tvorové. Ty nám celý svět určitě závidí. Tohle nikdy jinde nemají. A určitě tam bude i Sobotka. Bez něj by to opravdu nešlo.

   To se mi líbí

 7. kchodl napsal:

  Šaráda pokračuje…
  😀

  Borate, zachraň nás a vezmi to za ně!

  To se mi líbí

 8. jaa napsal:

  Tak jsem chvilku koukala na 24, ale opravdu jen chvilku, žvandali tam dva – jeden z Hospodářek a druhý z lidovek. Ten druhý kupodivu rozumně … Komu patří hospodářky by mne docela zajímalo… pako—-

  To se mi líbí

 9. NavajaMM napsal:

  OT: Pán Bavor, letí poštový holub.

  To se mi líbí

 10. Bavor V. napsal:

  Snídaně pro koaliční radu

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.