Koruna-koruna-koruna dvacet…


Obrázek | Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

27 reakcí na Koruna-koruna-koruna dvacet…

 1. oh napsal:

  Tutově Fanta levnější bude. Přinejmenším opticky. Asi jste si už všimli, že firma Coca-Cola přechází na lahve o obsahu 1,75l, protože 2l prý „již neumožňuje pokrýt různé spotřebitelské příležitosti při konzumaci nápojů,“ jak řekla mluvčí Coca-Cola HBC ČR. 🙂
  http://ekonomika.idnes.cz/coca-cola-dvoulitrove-lahve-zakaz-dlb-/test.aspx?c=A170327_170712_test_pas
  Jo, taky mám při návštěvách supermarketů dojem, že dvoulitrovky od Coca-Coly za 32 drobných nikdo moc nekupuje, leda by byly v akci za nižší cenu a tudíž výrobce s dvoulitrovým balením už nemá prostor k dalšímu šroubování ceny.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   Vy nechápete tu firemní politiku. Uberete čtvrt litru a máte úplně novej výrobek s bombastickou reklamou. Každej si vybere. Půllitrovka pro singles, litrovka pro pár, 1,75l pro pár+kořena a dvoulitrovka, to už je, vole, párty.

   To se mi líbí

 2. Cech napsal:

  Intervence ČNB je něco jako komunsitická měnová reforma z roku 1953, ale pomalejší.
  Toť vše.
  Prostě pokud Lůza chce kupovat levně. Tak je nezbytné něco podniknout pro zdražení nákupů v zahraničí. Dráty jsme sice v 89 přestříhali, ale tohle oslabení koruny je vlastně nové ekonomické zadrátování hranic. I když bez drátů.
  Občane mazej domů a kupuj doma. Hoši potřebují vybrat daň z přidané hodnoty a spotřební daně. A oberou nás všechny. Čím se to liší od komunistické měny z roku 53?
  Jen rychlostí.
  Práce ČNB zničí úspory postupně – > that’s all.
  Citát V.K. :
  „Odvolávat se na to, že měnová politika musí plnit inflační cíl, je nesmyslné. Tento cíl si dali naši bankéři sami, to není žádná shůry posvěcená hodnota.“
  Hlaví cíl ČNB byl předvést svou obranyschopnost po té, co se snížením úrokových sazeb na nulu přestala být její úroková politika účinná.
  Tož to byla ta intervence a Aleš z Anofertu bude a bude blá***** a bude blá***** toť vše.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   Není to úplně přesné, ale fakt je, že nekontrolovatelní hoši z ČNB by vbrzku měli stanout před soudem. Asi i vlastizrada by se na to dala napasovat. Protože jak jinak nazvat decimování vlastní země ve prospěch cizích mocností?

   To se mi líbí

 3. Berkowitz napsal:

  Lidová tvořivost :

  To se mi líbí

 4. oh napsal:

  Někdo asi nepochopil, že 1984 bylo varování a nikoli návod.
  http://www.lupa.cz/aktuality/pravda-ci-lez-google-pridal-do-vysledku-hledani-hodnoceni-pravdivosti-zprav/
  Don’t be evil, Google!

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.