Koruna-koruna-koruna dvacet…


Reklamy
Obrázek | Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

27 reakcí na Koruna-koruna-koruna dvacet…

 1. oh napsal:

  Tutově Fanta levnější bude. Přinejmenším opticky. Asi jste si už všimli, že firma Coca-Cola přechází na lahve o obsahu 1,75l, protože 2l prý „již neumožňuje pokrýt různé spotřebitelské příležitosti při konzumaci nápojů,“ jak řekla mluvčí Coca-Cola HBC ČR. 🙂
  http://ekonomika.idnes.cz/coca-cola-dvoulitrove-lahve-zakaz-dlb-/test.aspx?c=A170327_170712_test_pas
  Jo, taky mám při návštěvách supermarketů dojem, že dvoulitrovky od Coca-Coly za 32 drobných nikdo moc nekupuje, leda by byly v akci za nižší cenu a tudíž výrobce s dvoulitrovým balením už nemá prostor k dalšímu šroubování ceny.

  • vonrammstein napsal:

   Vy nechápete tu firemní politiku. Uberete čtvrt litru a máte úplně novej výrobek s bombastickou reklamou. Každej si vybere. Půllitrovka pro singles, litrovka pro pár, 1,75l pro pár+kořena a dvoulitrovka, to už je, vole, párty.

 2. Cech napsal:

  Intervence ČNB je něco jako komunsitická měnová reforma z roku 1953, ale pomalejší.
  Toť vše.
  Prostě pokud Lůza chce kupovat levně. Tak je nezbytné něco podniknout pro zdražení nákupů v zahraničí. Dráty jsme sice v 89 přestříhali, ale tohle oslabení koruny je vlastně nové ekonomické zadrátování hranic. I když bez drátů.
  Občane mazej domů a kupuj doma. Hoši potřebují vybrat daň z přidané hodnoty a spotřební daně. A oberou nás všechny. Čím se to liší od komunistické měny z roku 53?
  Jen rychlostí.
  Práce ČNB zničí úspory postupně – > that’s all.
  Citát V.K. :
  „Odvolávat se na to, že měnová politika musí plnit inflační cíl, je nesmyslné. Tento cíl si dali naši bankéři sami, to není žádná shůry posvěcená hodnota.“
  Hlaví cíl ČNB byl předvést svou obranyschopnost po té, co se snížením úrokových sazeb na nulu přestala být její úroková politika účinná.
  Tož to byla ta intervence a Aleš z Anofertu bude a bude blá***** a bude blá***** toť vše.

  • vonrammstein napsal:

   Není to úplně přesné, ale fakt je, že nekontrolovatelní hoši z ČNB by vbrzku měli stanout před soudem. Asi i vlastizrada by se na to dala napasovat. Protože jak jinak nazvat decimování vlastní země ve prospěch cizích mocností?

  • vonrammstein napsal:

   Vyhnat. Co nejde vyhnat, zabít. Všechny, do jednoho, bez výjimky.

    • NavajaMM napsal:

     V tejto veci by som nepanikáril. Jednak homosexualita nie je dedičná a jednak by mohlo pomôcť pár dobre mierených rán po tých holých zadkoch. Aj učiteľom.
     Deťom zrejme nemá kto vysvetliť, že v prírode nemajú záujem o rozmnožovanie len včely-robotnice alebo mravce-robotníci.

     • vonrammstein napsal:

      Mně jde o ta procenta. Seriozní-netendenční výzkumy hovoří o těchhle úchylkách jako o 1-2%. Všeobecný, nepravdivý úzus uvádí 4%. Sami úchylové mluví o 10%. A teď z toho nějaká zaplacená banda kreténů snaží vykroutit 20%? Zlatej Wiesenthal, ten si až tak strašně přehánět nedovolil.

      • NavajaMM napsal:

       K tomu „výskumu“ je škoda sa vyjadrovať. Úplne samozrejme výraz „hlási sa k LGBT komunite“ neznamená, že tí respondenti majú inú „sexuálnu orientáciu“. Jedným dychom tiež ten výskum hovorí, že medzi staršími je tých percent výrazne menej. Ako keby tvrdili, že z toho časom človek vyrastie a dospeje.
       Za našich čias by človek s takýmto myslením nezmaturoval. Takže ďalšia dávka po holej učiteľom.

       • vonrammstein napsal:

        Formulace je velmi nepřesná. Když je napsáno „hlásí se k ní“, jednoznačně to znamená, že se cítí její součástí. Kdyby tam bylo napsáno „sympatizuje nebo toleruje“, mělo by to úplně jinej význam. Ale i tak by to bylo hodně v prdeli.

       • NavajaMM napsal:

        Ono to môže celkom dobre znamenať aj „stýka sa s ňou“ alebo „má sexuálnu skúsenosť“.

       • vonrammstein napsal:

        To je snad to samý, ne?

 3. Berkowitz napsal:

  Lidová tvořivost :

  • Berkowitz napsal:

   Kliknout na čtvereček, aby se zobrazilo foto.

   • vonrammstein napsal:

    Zobrazilo se mi, ale moc jsem si to neužil, protože pořád nevím, jestli je Trump Žid nebo Kim papež.

    • Berkowitz napsal:

     Nevím, co tím autor myslel, třeba to jde i přehodit.

     • vonrammstein napsal:

      😀 To sotva. Já nevím, jestli je Trump Žid, ale nic tomu nenasvědčuje. Ale Korejec papežem? Klidně. I když asi ne tenhle konkrétní. Vymknuta z kloubů doba šílí.

      • st.hroch napsal:

       A proč, koneckonců, ne? Nedávno jsem kdesi četl, že by Náměstkem Božím mohla být ženská – a klidně i barevná…. proč ne? Církev stejně kráčí do kopru.

      • jaa napsal:

       No sice nemusí, ale kdo ví nakolik mu pomohla ta klika semitů, ze které pochází zeťák… Protože někdo za ním být musel a nynější jejich „výhody“ tomu nasvědčují. O tomu, že i tam se mezi sebou pere o moc několik skupin se už ani nedebatuje – natolik je to známé- I když oni to nahlas ventilují jen
       neúmyslně – prostě prokecnou.

 4. oh napsal:

  Někdo asi nepochopil, že 1984 bylo varování a nikoli návod.
  http://www.lupa.cz/aktuality/pravda-ci-lez-google-pridal-do-vysledku-hledani-hodnoceni-pravdivosti-zprav/
  Don’t be evil, Google!

Komentáře nejsou povoleny.