Bez komentáře aneb Černá hodinka


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A nebo i s komentářem?

Zasvěcený postřeh o toleranci:

 Jiggs McDonald, moderátor Hall of Fame NHL v Ontariu, říká:

Jsem opravdu zmatený, že mnoho mých přátel je proti stavbě další mešity v Torontu. Myslím, že by mělo být cílem každého Kanaďana být tolerantní bez ohledu na jeho náboženské přesvědčení. Proto by mešita měla být povolena, a to ve snaze prosazovat toleranci.

Proto také navrhuji, abychom otevřeli dva noční kluby hned vedle mešity, čímž podpoříme toleranci zevnitř mešity. Jeden z klubů by byl gay klub a mohli bychom ho nazvat „Turban Cowboy “ a druhý, topless bar, by se jmenoval „You Mecca Me Hot“.

Hned vedle by mohlo být řeznictví, které se specializuje na vepřové maso, a vedle něj pak restaurace s otevřeným vepřovým grilem s názvem“ Iraq of Ribs“.

Naproti přes ulici by mohl být obchod se spodním prádlem s názvem „Victoria Keeps Nothing Secret (Victoria nedrží nic v tajnosti)“ se sexy figurínami ve výlohách, prezentujícími zboží, a na druhé straně obchod s lihovinami s názvem „Morehammered.“

To vše by mohlo povzbudit muslimy, aby prokázali toleranci, kterou žádají po nás.

Ano, měli bychom podporovat toleranci a každý z nás v tom může sehrát svou roli tím, že toto předá dál. A pokud se právě nesmějete nebo neusmíváte … Je to buď tím, že právě spíte, nebo je právě půlnoc v oáze a je čas uložit vašeho velblouda ke spánku.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Krajanovy postřehy, Černá hodinka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

47 reakcí na Bez komentáře aneb Černá hodinka

 1. jaa napsal:

  JIggs je jednička… a kdoví možná by to bylo řešení :-))
  A pan Hudec samozřejmě taky… aspoň kapku hunmoru

  To se mi líbí

 2. NavajaMM napsal:

  Zhodou okolností dnes vyšla správa, ako si s netolerantnými protiislamskými poslancami poradila naša národná (z)rada – naparili dvom poslancom pokutu 1000 eur, ktorú im stiahnu priamo z platu.
  http://www.hlavnespravy.sk/kotlebovci-zaplatia-za-vyroky-o-islame-pokutu-1000-eur/958854
  Do pozornosti dávam, že inkriminované výroky sú: (islam je) “krutým, odporným a neľudským politickým systémom” a “satansko-pedofilným dielom diabla”.

  Nezdržím sa komentára. Doteraz som si myslel, že poslanci majú imunitu hlavne na výroky v pléne. Ale na Slovensku je to inak, tu je poslanecká imunita na to, aby mohli beztrestne zrážať chodcov na prechode.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Ono to bude asi úplně stejné, jako se věštila budoucnost peněz v komunismu. Někdo bude mít, někdo ne…

   Líbí se 1 osoba

   • Hudec napsal:

    Hezké je to v ruštině.
    Vaprós:
    Búdut v komunisme děngi?
    Atvět:
    Kak sejčás – u kavonibuď búdut, i u kavónibuď něbúdut.

    (Omlouvám se za tu odpornou fonetiku, ale já to tu s azbukou neumím).

    To se mi líbí

  • kchodl napsal:

   Je to natolik absurdní, že mě to rozesmálo, sorry.
   Dostalo mě to srážení chodců na přechodech, pod imunitou.

   To se mi líbí

 3. jaa napsal:

  Tak mám takový dojem, že velice rychle našli mast na Trunfa.
  Ještě včera psali , že s Asadem se musíme smířit. Trefa do jednoho skladu IS a saamozřejmě kvůli „lidským dimenzím“ kotrmelec je tu. Teda leda by jim zlikvidovali veškeré zásoby a náhrada není a tak nemůžou usjkutečnit co plánovali.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201704055057903-Trump-nazor-syrie-chemicky-utok-Idlib/

  Že by byl jen taková ta kotrmelcová opička, co se kdysi prodávala? Neabo presidenta „furt přehodnocovatl“? co fšecko zbaští a …. kdo ví

  To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   Mária Zacharova lakonicky komentovala: „Postoj Ruska k Asadovi je jasný. Je to právoplatný prezident nezávislého štátu. Aký je postoj USA?“
   http://time.com/4728359/russia-donald-trump-syria-bashar-assad/

   Zaujímavú vec zverejnil aj Ron Paul. Podľa neho je „nulová šanca“, že to bola Asadova práca. Nič by tým nezískal a opakuje sa presne tá istá reakcia Západu ako po podobnom útoku v 2013 – tie isté výkriky o červených čiarach a podobne, ale nikdy sa nedokázala Asadova vina. Ron Paul navrhuje spýtať sa McCaina, kto je za útok zodpovedný a McCain vraj má jasno – je to vina Trumpa, lebo Trump nebol dosť agresívny.
   http://www.realclearpolitics.com/video/2017/04/06/ron_paul_syria_gas_attack_could_be_false_flag_zero_chance_assad_is_responsible.html

   To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   A zaujímavý materiál zverejnil Sean Davis v časopise The Federalist
   http://thefederalist.com/2017/04/06/so-you-want-to-go-to-war-in-syria-to-depose-assad-can-you-answer-these-questions-first/
   Navrhuje, aby si zástancovia okamžitej americkej vojenskej intervencie v Sýrii položili a konkrétne zodpovedali niekoľko jednoduchých otázok:
   1. Aké záujmy národnej bezpečnosti sa riešia zosadením Asada? (okrem čiste humanitárnych)
   2. Ako sa zosadením Asada zvýši bezpečnosť Ameriky?
   3. Ako chcú definovať politické víťazstvo? (konkrétne a smementom – Irak 2003)

   14. Čo sa naučili z amerického neúspechu v Iraku a Líbyi, kde USA neboli schopné dosiahnuť a udržať politické víťazstvo po odstránení miestnych vlád a ako chcú toto poučenie aplikovať na potenciálnu vojnu v Sýrii?

   Ako píše pod iným článkom pán Kchodl, vojna nie je riešenie, len ešte väčší problém.
   Tipujem, že hlavné bojisko momentálne leží v USA.

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    +1, ALE momentálně? 25 let!

    Líbí se 1 osoba

   • vera napsal:

    Taky si myslím, že nejde až tak o Sýrii… Naprosto nechápu, proč by jinak chytrý Trump, doteď projevující nadhled a rozvahu v mezinárodních vztazích, v dobrém vztahu s Putinem, proč by to jinak udělal… než jako upuštění páry. Předem varovaní Rusové dovolili zlikvidovat nějakou starou základnu, nechali Trumpa udělat ramena, opozici sklaplo protože co víc mohla chtít…v tomto ohledu obrovský tlak na Trumpa se zmírní, takže může nastat další kolo jednání? Rusové z toho sice vycházejí trochu umazaní, ale hlavní cesta pokračuje…

    Líbí se 1 osoba

    • jaa napsal:

     Ale stejně, přiznám se, že tomu válčení a zbraním rozumím jako ta pověstná koza v petrželi, co mi však hlava nebere – pár střel zlikviduje poměrně přesně základnu chemických zbraní a šedesátka vynikajících střel jen rozorá část letiště, Dokonce ani ten proklamovaný sklad PHM a pod netrefila. Tak nevím…

     To se mi líbí

     • NavajaMM napsal:

      Našiel som (Kanada – http://www.cbc.ca/news/world/analysis-syria-us-attack-1.4059823?cmp=rss) aj článok, kde píšu, že je to hlavne propagandistický útok a hlavným cieľom sú oponenti doma (Obama). Ten útok zjavne mal mať na svedomí čo najmenej obetí, udial sa v noci a Rusi vopred dostali varovanie. Myslím, že aj tie sklady úmyselne neboli cieľom, lebo keby tam naozaj boli nebezpečné látky, tak sú USA presne v role Sýrie po incidente v Idlibe.
      Trumpovi to určite odľahčí tlak, lebo USA sú tým znovu vo vojnovom stave a kto vtedy útočí na hlavného veliteľa armády, je vlastizradca a ohrozuje národnú bezpečnosť.
      Uvidíme, čo Trump podnikne ďalej.

      To se mi líbí

     • jaa napsal:

      jo jo ale koukala jsem, jak se nám rozrostl počet „humanitárních bombarďáků“… Ono si vážně myslí, že jim to lidi zb aští – když mají zkušenosti s .. Juginou, Irákem a Lybii. To si vážně myslí, že jim to lidi zbaští??? Nechápu

      To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   To je úplne jasné už storočia. Aj keď ešte nebola televízia, už dávno sa hovorilo „povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, kto si“. Týka sa to všetkého, čomu človek venuje pozornosť – treba si vyberať.
   Inak to ohlupovanie populácie cez televíziu je cieľavedomé a zasvätenci tomu hovoria marketing. Cieľom je, že (hlúpy) človek prestane robiť rozhodnutia ohľadom vlastného konzumu, prestane si vyberať a konzumuje všetko, čo sa mu predloží.

   Srandovná je diskusia pod tým článkom. Všetci bez výnimky tvrdia, že to je blbosť, blbý výskum a manipulovaná štatistika. Niekto spochybňuje ich obľúbenú kratochvíľu a dokonca naznačuje, že sú hlúpi – treba nejaké ďalšie dôkazy?

   To se mi líbí

   • Kamil napsal:

    „Cieľom je, že (hlúpy) človek prestane robiť rozhodnutia ohľadom vlastného konzumu, prestane si vyberať a konzumuje všetko, čo sa mu predloží.“
    Ano, pasivní dlouhodobá konzumace reklamy/propagandy udělá z původně normálního člověka nesvéprávné individum; zajímavé je, že účinek reklamy málokdo zpochybňuje, zatímco totéž u propagandy či sledování pokleslých pořadů/kanálů atp. tomu velká část populace nechce věřit.

    Líbí se 1 osoba

Komentáře nejsou povoleny.