Za co mohou komunisti aneb Černá hodinka


Před několika málo dny (koncem ledna) se stala dopravní nehoda kamionu u Mníšku. Stalo se to na dálnici D4. Kdo tudy někdy jel, ví, že je to nejhorší místo na celém úseku. Rozhodně nesplňuje požadavky na dálniční parametry. Z obou stran prudké klesání do zatáčky.

Tuto komunikaci si kdysi vybudovali komunističtí papaláši pro pohodlnější cestu na Orlík. Nikdy ale nebyla plánována jako dálnice, ale jen rychlostní silnice. Proto také mohla být vybudována v těch parametrech, jak je. Zatracený komunisti. Vůbec nepočítali s tím, že by se v rámci rozšiřování dálniční sítě mohla do této kategorie také dostat.

Takže je všem jistě jasné, že za nehodu mohou komunisti.

bavor-podpis_rex2

Příspěvek byl publikován v rubrice Černá hodinka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

26 reakcí na Za co mohou komunisti aneb Černá hodinka

 1. Jethro napsal:

  … a Putin – ve volných chvilkách mezi vyvoláváním rvaček udatných NATObijců tam kdesi nahoře.

  To se mi líbí

 2. vonrammstein napsal:

  Jojo. Komouši prostě chyby nedělaj.

  To se mi líbí

  • čtenář napsal:

   přestal jsem číst u odstavce kde bylo řečeno,že podobné znaky jako korunové dluhopisy má i problematika výše základu pro vyměření sociálního a zdravotního pojištění u osob samostatně výdělečně činných.

   zkurvenec babišáckej,slušněji ho pojmenovat neumím.

   To se mi líbí

 3. kchodl napsal:

  Je to nepochybné: komouši nad tou silnicí v roce 1989 přečetli celého Marxe-Engelse-Lenina pozpátku, přitom zabili černou slepici, přidali hostii, krev panenské pionýrky a svazačky, extrakt z Marie Kabrhelové, Švorcová přednesla magické texty Poučení z krizového vývoje, … čímž ji na dalších 27 let zakleli, že s tím ani naše demokratická a lidová, spravedlivá a sociálně citlivá strana a vláda nedokázala nic udělat.

  Režim Demokracie za to nemůže.

  To se mi líbí

  • kchodl napsal:

   Výborný článek, už pár dní – nebo týdnů? – starý, už ani nevím odkud. Prostě další byrokratické šméčko. Způsob jak přisypat ze státního kámošům, předem dohodnutým – co je celá ta snaha o „Průmysl 4.0“. Ve vymýšlení dementních názvů a hesel jsou tihle snad ještě lepší než bolševik.

   To se mi líbí

  • kchodl napsal:

   Z toho je vidět, jak prospěšný je onen „Institut VK“, protože jinak by se k nám takové knihy vůbec nedostaly, nikdo by si je netroufal vydat, aby ho proEUhnijní establišment nezničil.

   Dobrá je tam ta mapka. V podstatě se dá říci, že proti kozomrdům jsou všechny státy, které byly postiženy nebo ohroženy kozomrdným vpádem koncem středověku a začátkem novověku.

   A co je zajímavé, i tenkrát to platili a organizovali z pozadí Žabožrouti a Londýnské City, respektivě jejich bankovní židovská klika (přes aristokracii, která byla u nich totálně zadlužená). Frantíci tenkrát dodávali kozomrdům pušky, dělostřelectvo, střelný prach, dělové koule, … stavěli a provozovali jim manufaktury. Britská flotila celé to žabožroutsko-kozomrdné hemžení po mořích nechávala stranou, dokonale oslepla.

   Všechno ve snaze zničit konkurenci Rakouska (Habsburků), když ještě neměli sílu na vojenské vítězství, k čemuž se dopracovali o sto a něco let později pod vedením Napoleona. A toho pak zničili Rusáci.

   Teď je otázka, zda první začne válka „modrých proti zeleným“ (z té mapky) nebo se „modří“ jako první zhroutí do občanské války s kozomrdy – což předpokládám.

   Architekti plánu prostě podcenili kozomrdnou vypatlanost a útočnost islamismu. Kozomrdi nejsou schopni o deset let projevy nepřátelství odložit a dost přesvědčivě simulovat poklidné multi-kulti než jich bude dost pro generální útok. Díky tomu celý ten šílený plán selže.

   Jde o to, vydržet následujících 5-10 let s co nejmenším průnikem kozomrdů, než ve všech „modrých“ zemích propukne občanská válka. Vybudovat pohraniční ploty a zábrany, ozbrojit se a začít stavět novou regionální armádu proti útokům malých skupin s ručními zbraněmi a kulometnými pick-upy, jako to praktikují kozomrdi v Sýrii a Iráku.

   Něco jako Národní gardu, jednotky územní obrany na dobrovolné bázi se zbraněmi doma, lokálními sklady munice a silnějších ručních/přenosných zbraní (protitankové rakety, minomety, bezzákluzové kanony, těžké kulomety). S výcvikem zaměřeným na budování léček a palebných přepadů postupujících kozomrdů, s výhodou znalosti našeho terénu, s využitím jeho členitosti. To vše doplněné kvalitními evakuačními plány a lokální obranou měst a vesnic. Tím by šlo docela levně zabránit větším škodám a průniku kozomrdů.

   Pokud k této „horké fázi“ nepravidelné hybridní války dojde, jistě to poběží známým způsobem pomocí „věrohodného popření“, Západní vlády budou dělat, že s útoky nemají nic společného, ale ve skutečnosti je budou volně podporovat a organizovat.

   Plán selhává, díky kozomrdné blbosti, a také díky tuposti „elit“, které si to představovaly jako Hurvínek válku. Tedy že příliv kozomrdů pěkně multi-kulti zapracují, díky tomu vždy vyhrají volby a demokraticky potlačí domácí bílou národní opozici, načež odpor společnosti ve finále zkrotí válkou směrem na Východ – to jest v první řadě proti nám.

   Naštěstí to nevyjde, je to od začátku bláznivé. Asi jako když Západ usilovně vyzbrojoval Hitlera proti Sojůzu a nakonec byl první obětí (vlastně třetí, po nás a Polsku).

   To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    Perfektní, perfektní, perfektní. Jsem rád, že zmiňujete kulomety. Vždycky jsem toužil si vystřelit ze spřaženýho Vickerse nebo něčeho na stejným principu. Snad se v nějakým skladu něco podobnýho válí. Zrovna koukám na film „Act of Valor“ z r. 2012, tam něco podobnýho používají Seals na člunech.

    To se mi líbí

   • oh napsal:

    Ono by to těm plánovačům nutně vybouchlo do ksichtu, i kdyby migranti hezky v klidu vyčkávali, než jich bude dost. Protože ti by pak nepochybně průběžně dělali jednu dokonale demokratickou věc – volili by si do funkcí „svoje“ lidi a bruselokracii by odstavili, buďto postupně po dobrém, nebo později po zlém, ale naprosto a definitivně.

    To se mi líbí

    • kchodl napsal:

     Je to tak, v Británii se stalo přesně tohle.

     Jakmile britská fašistická „elita“ viděla, že půjde volebně od válu – na příkladu Londýna – spustila Brexit. Domnívat se, že imigrovaní kozomrdi budou volit „své sluníčkářské dobrodince“ a nebudou protlačovat kozomrdství i politicky, bylo úplně dementní.

     Kozomrdi na nějaké pravo-levé politické dělení kašlou, volí rasově a islamisticky. Pokud v jejich politických proudech nějaké dělení časem vznikne, bude to wahhábista-sunnita-šiita, ať již to bude pro pitomé sluníčkáře maskované jakkoliv – ale k dělení kozomrdů dojde, až vyhrají nad bílými a jejich (naším) systémem. Stačí sledovat vývoj v Londýně.

     Jakmile vznikne nějaká kozomrdná politická strana, budou ji kozomrdi volit, i kdyby se tradiční „bílé“ sluníčkářské strany podbízely čímkoliv, třeba černými a barevnými ve vedení, šátkovanými bílými slepicemi nebo multi-kulti „společným ekumenickým modlením“. Což se typicky stalo v Londýně.

     To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.