Bankéř od Rotshildů prezidentem Francie …?


Situace kolem francouzských voleb ukazuje názorně, s jak chytrými a zkušenými protivníky máme co do činění. Nadnárodní oligarchie a byrokracie, – to jsou skutečně nebezpeční protivníci, se kterými bude těžké si poradit, dokonce v případě, že se Putinovi a Trumpovi podaří mezi sebou domluvit na součinnosti proti nim.

Nejnebezpečnější vlastností této nadnárodní oligarchie a byrokracie, o které ruský prezident Putin hovořil na loňském „Valdajském fóru“ *), nejsou její peněžní zdroje, ani přístup k mocenským pákám, ačkoli i to je velmi důležité. Nejnebezpečnější – je schopnost hypotetických Sorosů a Kaganů poučit se. Nadnárodní elity, které donedávna  plně kontrolovaly USA a mají rozhodující vliv na evropskou politiku – to není analog zestárlého a neadekvátního pozdně sovětského Politbyra, ale skupina chytrých a zkušených machrů a politiků, kteří nám ještě upijí nemálo krve. Podívejte se na to, co se děje dnes ve Francii, a všimněte si, jak chytře, efektivně a promyšleně klamou francouzské voliče a jak využívají jejich emoce ve svůj prospěch.

Před pouhým měsícem většina expertů favorizovala kandidáta Fracoise Fillona, který se líbil francouzské veřejnosti, měl vysoký rating, stranickou podporu, a mohl využít toho, že voliči jsou k smrti unaveni dnešním politickým establishmentem a konkrétně prezidentem Hollandem. Rusku tento kandidát naprosto vyhovoval a v podstatě bylo vše o.k. – ale nebylo…

Nadnárodní oligarchie a byrokracie uštědřila odvetný dvojitý úder:

Za prvé – vyhrabali na Fillona kompromitující materiál, který se sice i na evropské poměry zdál směšný, ale v podmínkách totální mediální štvanice velmi účinně srazil jeho rating, a dnes dokonce i jeho partajní kolegové požadují jeho odstoupení z voleb.

Za druhé – nadnárodní oligarchát názorně ukázal, že se poučil z Trumpova vítězství v USA, a rychle připravil nástup údajně „nezávislého a nesystémového“ kandidáta do volební kampaně. Ten k sobě přetáhne právě ten protestní elektorát, otrávený zkorumpovanými politiky, kterých má plné zuby.

Seznamte se: – Emmanuel Macron – francouzský politik, exministr hospodářství a bývalý investiční bankéř domu Rotshildů… I když – analogicky s bývalými pracovníky tajných služeb – bývalí bankéři neexistují. Na příběhu jeho zjevení se v prezidentských dostizích okouzluje lehkost, s jakou „píármejkři“ a masmédia dokázali z investičního bankéře udělat protisystémového kandidáta. On nenastupuje do voleb za profláknuté partaje, kolem něj se odkudsi zformovalo vlastní hnutí, které není považováno ani za levicové, ani pravicové, ale přesně takové, které k sobě může přitáhnout maximální množství nespokojených voličů ze všech konců politického spektra. Jeho programová kniha se jmenuje nic víc a nic méně, než „Revoluce!“ a slibuje voličům, že bude pro vše dobré a proti všemu špatnému – pravda, bez zvláštní konkretizace. Obraz bankéře-revolucionáře se mi zdá být lehce miazmatický, ale dle provedených anket soudě, část voličů v tom ne vidí žádný vnitřní rozpor. I pokud vezmeme v potaz, že objednané průzkumy záměrně Macronovi připisují na ratingu, přesto je výsledek jeho PR kampaně pozoruhodný.

Macronovým piármejkrům se zatím dají v jeho obrazu sloučit dvě neslučitelné věci – on je údajně pro měkký ekonomický liberalizmus, přitom ale stojí za prostým člověkem a proti establishmentu, ale kromě toho je i pro Evropu a multikulti, kteréžto aspekty se ovšem snaží ponechat ve stínu, protože, – co kdyby nějaký teroristický akt, nebo případ skupinového znásilnění kandidátovi pokazil rating …

Je velmi pravděpodobné, že druhé kolo francouzských prezidentských voleb se odehraje v duelu LePen a Macrona, a je třeba přiznat, že víc šancí na vítězství má bývalý bankéř Rotshildů, protože za něj budou agitovat všechna masmédia a všechny prosystémové partaje. Zmařit to vítězství může jen vážný skandál, – inu, cosi na způsob provalení korespondence Clintonové, nebo nebývalá mobilizace francouzských euroskeptiků. Obecně vzato, leží veškeré naděje na ruských hackerech a Julianu Assangovi…

A na konec. Toto vše jsem vám nevyprávěl jen tak a, přestože sledování prezidentských voleb ve Francii je velmi zajímavé, není v pravděpodobném vítězství Macrona nic tragického – určitě ho přežijeme. Nicméně, sledujeme-li, jak se vytváří jeho veřejný obraz a jaká poselství prosazuje ve volební kampani, nelze přehlédnout, že naši geopolitičtí oponenti připravují svého Marcona i pro prezidentské volby v Rusku. Mají dokonce několik potenciálních „Macronů“, které mohou obléknout do obleku revolucionáře, populisty, bojovníka za práva, a také bojovníka s korupcí a establishmentem, přičemž práce v tomto směru už probíhají. Podívejte se, jak se buduje inidž Navalného, Kasjanova a dokonce Rojzmana**), o jehož kandidatuře se intenzivně šeptá mezi moskevskými politickými technology.

A víte, co vám chci říci? – …jak je dobře, že Rusko není Francie. Tady takový kandidát nemá šanci a to je moc dobře…

(Zde si překladatel dovolí poznámku, že autorovi závidí jeho optimizmus…)

 *) Valdajské fórum – každoroční mezinárodní diskusní klub expertů a politiků z oblasti mezinárodních vztahů, politiky, ekonomiky, bezpečnosti, energetiky a dalších oblastí. Název pochází podle jezera Valdaj v Novgorodské blasti, kde se konala roku 2004 první konference.
**) Alexej Navalnyj(1976) – opoziční politik, ostře se vymezuje  proti korupci, (nedávno opakovaně odsouzení za machinace kolem dřevozpracujícího podniku )
      Michail Kasjanov(1957) – opoziční politik, bývalý ruský premiér (2002-2004) pro svůj sklon ke korupci přezdívaný „Míša 2%“, ke které ovšem přišel ještě před vstupem do vlády – díky své spekulantské minulosti.
     Jevgenij Rojzman(1962) – populární starosta města Jekatěrinburg, metropole Sverdlovské oblasti (střední Ural)

 

Zdroj: http://rusdozor.ru/2017/02/09/bankir-rotshildov-budushhij-prezident-francii/

hroch-hlava

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

54 reakcí na Bankéř od Rotshildů prezidentem Francie …?

 1. kchodl napsal:

  Díky panu Hrochovi za překlad.

  Přijde mi, že Ostaško stále vězí v mocensko-mediálních schematech, v tom, co v poslední době úplně selhává. Už volba Zemana u nás byla ukázkovým příkladem, následovalo plno dalších ukázek selhání, nejvýrazněji v USA s Trumpem.

  Úplně legrační je, jak se establišment a jeho mediální mágové snaží stále uplatňovat nefungující vzory: jistě bylo vrcholně dementní vydávat senilního starce Kchááárla se základním vzděláním za vzdělance a mladíka; ještě bláznivější bylo prezentovat masovou vražedkyni a psychopatku Hitlary jako hotovou Matku Terezu a lék na všechny americké nemoce, když byla „součástí problému“ předešlých 20 let.

  Takže nyní to zkouší s Macronem, který není ani starý, ani nevzdělaný, ani blázen, … strčí mu do rukou ceduli „Revoluce“ a vydávají ho za nesystémového spasitele, ačkoliv je to Rotschildův poskok a establišmentu je zasunutý celý život do zadku až po paty. A zcela vážně si myslí, že jim to vyjde.

  Nic směšnějšího už dlouho vidět nebylo.

  Typicky používají „geniální“ americkou taktiku „double-down“, tj. když to nejde, vezmi větší kladivo. Oni nechápou, že selhala samotná metoda, že problém není v nevhodné loutce. Když to znovu nevyjde, příště zkusí snad krásnou blonďatou pornoherečku, aby nalákali „nevzdělané, naštvané, venkovské, neúspěšné, homofobní, bílé rasisty“, či co. Ale schéma v žádném případě neopustí.

  Nikdo z mediálních poskoků se asi neodváží říci, že čím více toho v tomto směru udělají, tím hůře to dopadne. Jelikož by establišment v té chvíli musel uznat, že žumpoidní média už nepotřebuje a všem žumpálistům by zkrouhnul gáži. Když „nefungují“.

  Ale je to tak: díky internetu si lidé mohou udělat vlastní názor a navíc je ze stále intenzivnější a uřvanější propagandy každý unaven a otráven. Žumpa už překročila hranici negace – všechno, co doporučí, lidé mají spíše tendenci odmítnout. Média jsou natolik prolhaná a srostlá s režimem, že očerňování protivníka je vnímáno jako pochvala – vadí establišmentu, tak na něm asi něco dobrého bude, i kdyby měl rohy a kopyto a jedl smažené malé děti.

  Fillon měl ve volbách proti LePence reálnou naději, ale Macron má šanci přes veškerou podporu pohořet. Jak to dopadne, je otázka, protože na výsledek může mít ještě vliv mnoho věcí, od teroristických útoků po stávky a sociální úplatky voličům. Establišment má v tomto plno možností.

  Přesto je chování režimu bláznivé, protože i kdyby trik s novou loutkou uspěl, výsledek bude katastrofální. Jen se situace ještě více vyhrotí, řešení se o další volební období odloží, Nyní by předání moci LePence proběhlo poklidně a většinu vlivu a pozic by si establišment zachoval – ale za další čtyři roky bude situace pro ně mnohem hrozivější.

  Nastoupí Máňa Maršálová/Šerifová (Marechalová má oba významy), která má o dost větší spirit a charisma než LePenka, je mladší a hezčí. Až ta strhne davy, otrávené dalším obdobím prolhanosti, terorismu, zrady, úpadku a protibílého protirodinného džihádu, establišmentu půjde o krk, doslova a do písmene.

  Ale to jim je zjevně jedno – tak daleko nemyslí, jde jim o přežití dalšího dne, týdne, měsíce, roku, volebního období. Domnívají se, že tak to půjde do nekonečna. Jenže v tom se fatálně pletou.

  Podobně mi přijdou pokusy o výrobu mediálního prozápadního protikandidáta vůči Putinovi. Všichni zainteresovaní vědí, že je to totální pitomost, úplně nefunkční a nesmyslná. Ale protože z toho mají všichni zúčastnění peníze, dělají jako by to fungovalo. Zda tomu západní politici sami věří či nevěří, nebo zda také jen „jedou na vlně“ a jen se na tom všem korupčně přiživují, to je celkem jedno.

  Každopádně to nefunguje, je to až legrační. Podobně jako třeba sponzorování amerického (CIA) „ruského opozičního tisku“, to nečtou ani ruští havloidi, protože je to úplně bláznivé. Cituje z toho západní propaganda, která se tím stává také velmi zábavnou a proti Rusku absolutně nefunkční.

  Když jsem byl asi před dvěma lety na skok obchodně v Moskvě, seděli jsme s kolegy v nějaké lepší kavárně a tam nějací zoufalci rozdávali zadarmo ony „The Moscow Times“: psali tam cosi o Putinově invazi na Ukrajinu, což všechny hrozně pobavilo. Ptal jsem se kluků, proč si ty noviny berou a odpověď byla, že to má hodně klížený papír a tak se to osvědčilo na sušení bot.

  To se mi líbí

 2. bob napsal:

  Výborný článek.
  Ano, „Ti vzadu“ mají schopnost se poučit.
  Takže po „dvou porážkách“ (Brexit, Trump) třetí nedopustí.

  To se mi líbí

 3. bob napsal:

  Já vím, že Čína nebo Rusko není Irák (se Sadámem), resp.Libye (s Kaddáfím), ale před pár lety by si málokdo vsadil, že tyto dva režimy padnou.
  Oni jsou trpěliví. Začíná to „zkušebními balonky“ („deštníková revoluce „), „klacky, kterými se dá mlátit“ (Ukrajina), vytvářením „hrozeb“ a jejich „řešením“ (kontingenty v Polsku a v Pobaltí) a může to skončit „definitivním vítězstvím demokracie“……..

  To se mi líbí

 4. Rosťa napsal:

  Jak to dopadne ve Francii si netroufám předpovědět i když situace tam by měla místním otevřít oči.
  Rus Západu nevěří, nikdy mu nic dobrého neudělal. Když mu nemohl uškodit, tak mu alespoň nepomohl, takže o nějakém majdanu, popřípadě zásadní změně ve volbách nemůže být ani řeči. Není to národ blbů a zaprodanců. Ta jelcinovská doba nebyla tak dávno, aby národ zapomněl.
  A děkuji autorovi za překlad.

  To se mi líbí

 5. tata napsal:

  No já bych tak optimistický nebyl,když slyším kolem sebe lidi dost lidí na to skáče

  To se mi líbí

 6. vonrammstein napsal:

  Poznáte ho?

  To se mi líbí

 7. kočka šklíba napsal:

  Naše armáda, tedy prý půlka, po německou, a co na to Babiš . Tak co pane Bavore? Docela dobře to shrnul Koller zde http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-nema-obdoby-Stropnicky-predal-polovinu-nasi-armady-pod-nemecke-veleni-Vojensky-analytik-vstava-ze-zidle-476428
  Z toho jen ukázka …“Vzhledem k pozici, kterou má ministr financí a místopředseda vlády ve své, možno říci soukromé, straně ANO, lze sotva předpokládat, že by o činu svého ministra nevěděl. Rozhodně by se k němu měl jasně vyjádřit a nemlčet jako obvykle, když se jedná o činy jeho politiků zaměřené proti národu. On hodný strejda EET nic, to vše ten jeho ošklivý ministr, europoslanec či eurokomisařka. Musíme se proto zeptat, zda Stropnický ke svému činu dostal mandát ze strany vlády. Je možné, že by vláda rozhodla o předání poloviny naší armády pod německé velení? Slib člena vlády začíná slovy: „Slibuji věrnost České republice…“ A člen vlády dá polovinu naší armády Němcům jako důkaz svojí věrnosti České republice! Pokud k tomu měl mandát, jak který ministr hlasoval? Důležitá otázka před volbami! K tomu se nikdo, počínaje premiérem, nevyjádřil. Pokud mandát nedostal, porušil ministr obrany s velkou pravděpodobností Ústavu, což je základní zákon naší republiky v článcích 9, 49, 63 a 69.“..
  Nakonec i Sobotka, jsou to neskuteční hajzlové.

  To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Ne, že bych miloval Babiše, Stropnického, Sobotku a další, ale jakékoli podobné rozhodnutí je zcela mimo jejich kompetence a možnosti. Je ale také zcela mimo možnosti a kompetence voličů.
   Před lety, býval jsem mladý, si také jeden politik postavil hlavu s armádou. Nechceme tu žádné cizí vojáky, děl. Brzy na to byl starobním důchodcem a vojáci tu byli.

   To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Problém má několik rovin.
   a) faktická – není znám rozsah té „podřízenosti“. Možná jde jen o špatnou mediální formulaci. Samozřejmě že „podřízenost“ by byla velice „nevhodná“, užší spolupráce s jednotným vedením je něco jiného. Ale neznám. A dokud nebudu mít informace od insidera, nemohu více komentovat
   b) historická – za co dostal kníže Vratislav královský titul? Bojoval pod velením německého císaře u Milána a čeští bojovníci byli součástí německého vojska. A podobných výprav podnikli čeští panovníci nesčetná množství, takže Kollerovo srovnávání s „Vládním vojskem“ a odbojem českých panovníků silně kulhá na obě nohy i ruce.
   c) vládní – těžko souhlasit s rozhodnutím o „podřízenosti“, jenže nejen Babiš, ale i Sobotka a Bělobrádek. Na to se nedá reagovat nějakou obhajobou kohokoliv. Takže já na to – nemám co k tomu dál říci.

   To se mi líbí

 8. Bavor V. napsal:

  http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/korunove-dluhopisy-necha-financni-sprava-byt-nic-nezakonneho-se-nestalo-pise-babis-sobotkovi-1329045
  Hlavně toto: Babiš v dopise Sobotku vyzval, aby pověřil civilní rozvědku prověřením možné korupce v souvislosti se stanovením výše základu pro vyměření zdravotního a sociálního pojištění OSVČ či superhrubé mzdy. Podle ministra jsou to případy „nesystémového ohýbání daňového základu“ ze strany některých ministrů financí. Babiš také žádá premiéra o vysvětlení okolností privatizace těžební firmy OKD. Sobotka byl ministrem financí ve vládě Stanislava Grose, která v roce 2004 schválila prodej menšinového státního podílu v OKD.

  To se mi líbí

 9. Hudec napsal:

  Jasně, že se do toho Burešovi nechce:
  http://echo24.cz/a/iuuNL/babis-zverejnil-doklad-o-dluhopisech-neni-jasne-kdy-za-ne-platil

  Legrační je, když se mu nezdá spolupráce s KSČM. Jemu, bývalému členu KSČ.
  Je to zmrd.

  To se mi líbí

  • vonrammstein napsal:

   Amen.

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   musim novinara napomenut,nie vsetci clenovia totenkopf,strazili tabory,ci boli komanda na okupovanych uzemiach europy a mordovali holotu,ale v demianksej kapse to bojovala elita totenkopf,sam rus uznal.ja by sa k strane nehlasil,keby som bol jej clen,lebo AFB,by hned ukazal prstom,tvoji partajny clenovia mordovali nasu holotu,ci perzekuovali,statna bezpecnost,mna kus plasila a co taky,co sedeli,ide o kuk hudacku,bo ja spokojne si mozem napisat,poniektory komunisti boli totalny zmrdi ja sam takych zazil,co mi zivot kurvy osladili a poniektory,ktorych upiekli v koncentrakoch,ci zastrelili niekde na strelnici,ci utopili vo vapne to hrdinovia u mna,bo ja pravdu povedat,keby si mal vybrat s komunistami,ci s totenkopf,radsej totenkopf,bo komuna to meni kabatik v totenkopf 10 z 1000,ale v komune kazdy druhy,ja len cakam,kdey ten zaprdeny ustav,najde na havla,ci nejakeho druheho humanistu,ze bol taky odbojar proti komune jak lech walensa…a vies preco hudacku,bo ja pred 20 rokmi s jednym clenom tu kvadre nosil a dost velky strajkovec z tej lodenice kolebky solidarnosci inzinier nejaky a odisel z polandu,bo walensa jeho kamarat a kopa dalsich,uz pred 20 rokmi vedel,ze kopa hrala na dva strany,to jeden z mala polackov,co rovny jak kurva a mohol sediet niekde na vlade a jebal na to,,len dristal s kurwmy nikda viencej

   To se mi líbí

  • cobolik pacholik napsal:

   AFB neprezivaj,ja poznal osobne holotu,co ju za opakovany priestupok,jazda pod vplyvom,deportovali a je to uz ponad 8 rokov,toto,co pise nejaka ceska novinar,to tu normalne,ale teraz mozno bude kus viac,bo to relativne,ty vies si kurnik predstavit,ides po cesku no po plzni a na ulici stoji 200 mexicanov a caka na robotu,polivajt stoji okolo nich,bo dohliada na bezpecnost,poslallo ho tam mesto,bo viac lusid na jednom mieste,dojeden ten mexican nelegal a ni jednho nezatvori ani jeden ho nezaujima,zaujima ho ,aby boli bezpecny,bo ked tu vodici vidia policajne auto,kazdy,ide jak podla kucharskej knizky,mam vapros,videl som pekne tricko s templars v predu a v zadu s dobrym popisom,neviem,ci by si nechcel,zadarmo ti kupim a poslem,bo na teba by bolo jak rezane…

   To se mi líbí

 10. cobolik pacholik napsal:

  co tu tolko povyku,ze polovica ceskej armady je pod velenim reichu.najprv neviem ci viete,jaku mate armadu,kus vacsiu od cobolstnanu,co havlickuv brod neubrani do obeda,cela ta armada,bo cesko by musel prist branit wehrmacht,tak preto,reich veli a ste v NATO.ma vie vkurvit,ked sa niekto rozculuje,ze jeho pidi army je pod cudzim velenim,kurva tam vsetko pod cudzim velenim a na takej urovni jak ta mocna army,kurva tie mocne army maju dokopy myslim pepikov a cobolikov 30 stihaciek,abo menej,za komuny sme mali 400,dobre citate 30 a 400 a so vsetkym tam tak je,na okresnych,mestkych uradoch strany,ROH a dalsich pojebanych oragnizaciach narodni fronty nesedelo tolko tazko pracujucich funkcionarov,jak teraz,kurva po tych uradoch prace a akychkolvek statnych agenciach konciac ochranov zivotneho prostredia.jasne,ze nemam pary,kolko za komuny bolo tych workoholikov v narodni fronte,myslim,ze dost a teraz,kolko je workoholikov v demokratickej fronte,myslim,ze tiez mocno,ja myslim,ze policajtov mame 2 krat jak za tej jebanej komuny a vysokych skol,to mame viac jak v celej afrike stale dumam czechoslovia,viete vy jak sa strazi vychodna hranica s ukrajinou?kurva jak federalne rezery vo fort knox,okresov je viac jak za komuny,komuna dristala,ze treba znizit darmozracov,demokracia to cujem v kostiach ma viac darmozracov,jak ta jebana komuna,ale army,len 30% na obidvoch stranach moravy,za 10 rokov,ked nejaky ten prezident vyhlasi mobilizaciu,to chcem vidiet tu bojaschopnost zaloh,to ty profesionali,co teraz,to ich malo vsetkych aj s tymy skuvrenymi lampasakmi,aby len naucili tych zmobilizovanych 3 miliony pepikov pochodovat a 1 milion cobolikov,ja neviem,ci obidva tie pidi army maju uniformy,na cas mobilzice a nieco do strielania,myslim,ze tak jak lietadiel,tankov a vozidiel bigos bandy vy sa rozculujete?sme v pizde,neubranime nic,ani tu svoju holu jebanu rit,jasne teraz,je vsetko osobne vlastnictvo,mozno si kazdy sam svoju rodinu ubrani,ked je o tom niekto presvedceny,tomu nepomoze uz ani doktor,zamysleli ste sa niekedy,co ten jebany drotar tu pise?tak dumat,aspon nebude nikto behal jak pojaseny ked sa nieco udeje,bo bude jasny,jasne?
  nic tu nepisem z nejakej skoradosti,ci nejakeho velikastva,bo ja za vodou,ja len tak dumam,ked citam vase zhrozenia,ja som hrozeny z toho,jakej preskurvenej sitiacii sa nachadzame, mas vole veliky voci,mi niekto povie?no mam velike,bo co pisem moze byt realne,ani sa z nas nikto nenazda,dobre,bo budem aj tak za kokota,co tu dava rozumy…

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.