Černá hodinka aneb V jednotě strany a lidu


Jistě si podobná hesla mnozí z nás pamatují. A také slavné, Čo je oportunistické, ať odpadně. Zdá se že podobné zařazení mezi oportunisty dnes hrozí jihočeské sociální demokracii pod vedením hejtmana Zimoly. Nejbojovnější jsou vltavotýnští. Ale zastání mají po celém kraji. Minimálně tichým souhlasem. Výsledkem tohoto oportunismu byl odchod, či spíše útěk předsedy Sobotky z krajského nominačního sezení, kdy mu bylo dáno najevo, co si o něm zde na jihu myslí jeho spolustraníci. Nic příjemného to nebylo. Sobotka se pochopitelně později ozval a prostřednictvím tisku vzkázal Zimolovi a spolu s ním i Tejcovi, aby nevyvolávali stranické půtky. Prostě strana musí být jednotná. Skoro to vypadá tak, že  jihočeská socdem mohla být i zrušena. Čo je oportunistické, ať odpadně. A my v jednotě strany a lidu!…?

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/je-to-loutka-babise-i-zemana-jen-nevime-koho-vic-rika-premier-o-svem-oponentovi-12688

bavor-podpis_rex2

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky, Černá hodinka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

29 reakcí na Černá hodinka aneb V jednotě strany a lidu

 1. bob napsal:

  Když je strana uvnitř rozhádaná, tak se tomu říká „vnitrostranická demokracie“
  Sobotka je mi poměrně nesympatický.
  Zimola je mi jako Pražákovi dost vzdálen. Čímž nezpochybňuji jeho (možné) zásluhy ani schopnosti.
  Být na Sobotkově místě, tak bych asi nebyl nadšen tím, že Zimola má blízko k prezidentu Zemanovi (rozumějte chodí si k němu pro rozumy, popř. hraje nějakou zákulisní hru (?).
  Pro mě spravedlivý výsledek jejich souboje: nerozhodně a nevolit sociální demokracii

  To se mi líbí

 2. vonrammstein napsal:

  Tejc je příšernej kokot.

  To se mi líbí

 3. jaa napsal:

  Proč pak se divíte těm Sob otkovic veletočům. Vždyť on neví jak práce vypadá….. A MUSÍ SE DRŽET ZUBY NEHTY…..

  To se mi líbí

 4. K-k,. napsal:

  Sobotka projevil smysl pro humor? https://www.novinky.cz/domaci/428306-vladu-drzi-jen-moje-pevne-nervy-tvrdi-sobotka.html
  A mimochodem, i kdyby se Zimola skutečně chodil radit a nevím co ještě, tak ty Sobotkovy výkřiky svědčí spíš o tom, že si Bohůš drží židli pod zadkem a třese se hrůzou, že by o ni mohl přijít. Ostatně, jeho reakce na „lánskou schůzku“ byla taky nesmyslná a neúměrná.

  To se mi líbí

 5. Hudec napsal:

  Jako ateista jistě nejsem žádným znalcem biblických textů, nicméně mám nějak uloženo, že dům rozdělený ve dví se musí zřítit – prý z písma svatého….
  Zdaliž socani vůbec tuší k jakému debaklu se nejspíš kvapem blíží?

  To se mi líbí

 6. vonrammstein napsal:

  Kurva-byl někdo z vás zvyklej (já jo) chodit na WP z žebříčku Blogs of the Day v český mutaci? Takovejch těch sto nejsledovanějších? Mně tam asi před dvěma týdny přistála zpráva, že už to nebude řídít robot, ale živí lidi. Od tý doby ten žebřík přestal existovat, Nějaký sračky s názvem Discovery, výběr z celýho světa, nejde tam nikde navolit jazyk. Zná někdo řešení?

  To se mi líbí

 7. kchodl napsal:

  Socani, to je partička – jiné strany nejsou sice lepší, jen jiné, ale stejně…

  Přibližně třetina socanů má dýku v ruce, třetina dýku v zádech a třetina dýku v ruce i v zádech. Slovu „přítel“, jak se ve straně oficiálně navzájem titulují, dali vskutku „nový, neotřelý význam“, kam se na ně hrabe Ksichtokniha. Ale tak to bylo u nich skoro vždycky, po celou dobu existence, zřejmě ta jejich ideologie přitahuje takové morálně pevné a čestné týpky. Vždycky velmi dobře vědí, jak by měl humanitu, morálku, spravedlnost, rovné příležitosti, sociální otázky, … řešit někdo jiný.

  Kromě toho, „kudy chodil, tudy krad‘, sociální demo-krad“, abych o nich také řekl něco pěkného a pozitivního – mají slavné tradice již z Rakouska-Uherska a první republiky, jak dokumentuje několik lidových říkanek a popěvků. Legraci si z nich dělal i sám velký Josef Hašek.

  Dnes je to ještě podivnější, protože strana je dávno přímo propojena na velkopodnikatele a státní zaměstnance v nižších pozicích – tito po povýšení musí přestoupit do strany, která je právě u vesla, ČSSD v jejich profesním politickém růstu hraje roli jakéhosi Komsomolu, přičemž přestup od socanů je akceptován kamkoliv. Jestli někoho opravdu socani nezastupují, jsou to opravdoví pracující, od dělníků a rolníků přes živnostníky, menší a střední podnikatele až po pracující inteligenci. Aby absurdita byla úplná a dokonalá, socani ovládají falešné odbory, které propojují na velkopodnikatele a finanční kapitál – tak efektivní likvidaci odborového hnutí nepředvedla ani americká mafie, dokonce skoro bez vraždění, takže alespoň v něčem jsou socani opravdu dobří.

  Pravděpodobně pouze z nostalgie simulují socani jakousi starost o sociálně slabší, jak tomu oni říkají. ale tím se zabývají pouze těsně před volbami a i to dělají poněkud unyle a bez nadšení.

  Mezinárodně jsou napojeni na mezinárodní fašismus, ovšemže pouze v pozici mladšího partnera, protože vedoucí stranou je v tomto vždy nějaká lidskoprávní moderní evropská sociální pravice, takže socanský přístup k evropským dotacím není příliš dobrý, nejsou schopní nic zařídit, spíše naopak.

  Kladnou vlastností, která se charakteristicky proplétá celou socanskou stranou, je schopnost udivující chaotické neschopnosti, pomocí které zmaří jakýkoliv plán, byť byl sebegeniálnější či přímo ďábelský. V kombinaci s mocenskými ambicemi hlupáků s velkopanským chováním je to nebezpečná zbraň, proti které nikdo nemá obranu.

  Proto je velkým štěstím, že v této špatné době sestavili vládu a premiérem je Sobotka, vulgo Ozubená pleš, který je evidentně neschopný řídit ani produkci bobků v králíkárně, ale komunikaci s EUhnijí zvládá na jedničku, hlavně v otázce imigrace a odzbrojení našich střelců. Dokáže nesmírně efektivně dělat nic, a to dělá s obrovským nasazením, až do roztrhání těla. Dokonce i když dělá, že něco dělá, dělá to tak chaoticky a neschopně, že následky nepůjde napravit – tím vysoce profesionálně zablokoval import kozomrdů, přitom psychologicky přímo mistrně, protože neochota k jejich přijetí nebyla Západu dlouho jasně patrná – odpor by bývali smetli – tím ztratili rozhodující čas neplodnými rozhovory se Sobotkou, se kterým dle svědků mluvit nelze, jelikož odpovídá jen frázemi a není vůbec jasné, zda mluvčího slyší. Ke všemu dokáže mluvit hodiny a neříci vůbec nic, což je pro posluchače drtivě zničující.

  Zkrátka, co bychom si bez socanů počali.
  Příště pojednám o Straně mrtvého ptáka, kdysi modrého.
  😀

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Brzy vám dám příležitost, a nejen o ptactvu

   To se mi líbí

   • kchodl napsal:

    Sedím pracovně nad kompy a čekám na (většinově nepříjemné, katastrofální až děsivé) události, takže jsem zvědav i na něco příjemného nebo alespoň zajímavějšího než chyby v administraci sítí a systémů, případně nekompatibility v síťových protokolech či hlavách účastníků.

    Socani jsou pochopitelně příliš snadný terč: než sledovat jejich přítelo-vražedné intriky, je lepší snad i bádat nad zvláštnostmi pohlavního života chroustů. S ODS také nic není, jelikož nejen, že mrtvý pták nelétá, on už ani pevně nevisí. Jedinou legraci nabízí Babiš, ale od té doby, co Jourovou odklidil do Brusele a Zlá tužka byl zřejmě někam uzavřen, spolu s největšími ANOexoty, není to ono.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.