Černá hodinka aneb Co ví CIA z minulosti Gaucka a Merkelové?


Našel jsem podivný článek. A nevím, co si o něm myslet. Takže jsem se pokusil jej přeložit (samozřejmě za pomoci strejdy gůgla), což mi odpusťte. Pokud se najde nějaký dobrovolník a přeloží článek lépe, rád jej „přepíšu“. A zamyslete se nad obsahem článku i nad připojeným videem (a dalšími v řadě). Takže jak jsem koupil tak prodávám:

Co ví CIA z minulosti Gaucka a Merkelové?

Datum: 16.ledna 2017Autor: davidbergerweb
Napsal Ricardo Lola Sara Korf (Curych / Švýcarsko)

Jediným důvodem pro to, co zde napíšu: vidím svět v troskách! Zrada, prodej, falšování německých dějin. Neformální spolupracovníci Stasi znovu hromadně  přicházejí k moci. Lidé, jejichž jména znám a mohu v plné výši jmenovat. A nemluvíme o obyčejných volených poslancích. Mluvíme o elitě druhé německé republiky!
Po deseti letech od útěku do Švýcarska nemohu a nesmím mlčet, protože v září jsou v Německu volby.
Byl jsem zakládajícím členem Strany zelených NDR a předseda strany v nezávislém městě Neubrandenburg  v Mecklenbursku a Pomořansku. Jsem zděšen přímou zkušeností se vším, co přetrvává až do dnešních dnů.
Konkrétně: otec Angely Merkelové byl ve své době poslán z Hamburku do NDR reprezentovat evangelickou církev ve východním Německu. Na konec byl dokonce (podle rešerší a sdělení mého otce, posledního šéfa kontrarozvědky NDR v okrese Neubrandenburg -dnes Meklenbursko -Pomořansko) informátorem Stasi!

Jeho dcera Angela Merkelová byla součástí NDR . Byla i v FDJ (svaz německé mládeže) a zastávala pozice v rámci systému NDR, mimo jiné jako předsedkyně třídního kolektivu. Kraj Templin byl tehdy ještě jako okres Neubrandenburg, pod vlivem mého otce – nyní je začleněn do země Braniborsko.
Jako fyzik, Merkelová se účastnila jaderných programů NDR v Rheinbergu a Greifswaldu. Během této doby jsem byl ve věku 10 let vycvičen jako terorista a pomocná rezerva pro nadcházející vítězství (Napola). Trénoval jsem s Kalašnikovem, Makarovem, výbušninou, strategické plánování!
Jiné názory, rozrušení z přílivu  sněhové bouře, dělalo ze mne dosud mlčícího vojáka ve věku 10 let. Později jsem na konci 80. let s velkými obtížemi založil ARGUS (Arbeitsgruppe Umweltschutz).

Gauck (v současné době prezident Spolkové republiky Německo), můj známý, se v té době změnil ze Šavla na Pavla. Právě někomu, kdo byl tak blízko Stasi,  předal Rostocký farář, takzvaný „Gauckův úřad“, to bylo dost zlé.
Jedná se o to, co vím od svého otce, není nepravděpodobné pro něj a jeho rodinu – mimo jakoukoli morálku – že by podporoval akta v historii Orkusu. Stále však existuje důkaz. Ten je po útoku na HNA Stasi v Berlíně 1989 – na Normannenstrasse – dnes v archivu CIA ve Washingtonu a nikdy nebude dobrovolně vydán. Protiplněním, kterými jsou vydíráni je bezpodmínečná věrnost Spojený státům.
Viděl jsem dokumenty – šokující! Prodávají a zradili! Už nikdy!

***

zdroj https://philosophia-perennis.com/2017/01/16/cia-gauck-und-merkel/
https://www.youtube.com/watch?v=ZxWTqxx10bs

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

26 reakcí na Černá hodinka aneb Co ví CIA z minulosti Gaucka a Merkelové?

 1. bob napsal:

  Vzhledem k tomu, že jsem „dolňák“, tak jsem A.M. nikdy nemusel….:-)
  No a že by si to nějak vylepšila svým počínáním v posledních letech, tak to v žádném případě.
  Jinak životopisy se dají podle potřeby upravit stejně, jako historie a jak známo píší je vítězové.
  Moje oblíbená tete Kateřina (Saturnin) by řekla „Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe“…

  To se mi líbí

 2. Alena Z napsal:

  Je to trochu mimo téma, ale nedá mi to:
  Konec Obamy za 24 hodin
  …“Začalo masové přebíhání části administrativy státu i služeb k novému páníčkovi. Ten předhodil zákonodárcům dobře vybrané portfolio svých mužů, aby se na jeho kádrování vyřádili, ale přitom si potichu nepoticky obsadil klíčová místa ve všech typech aparátů, které má k dispozici. Beze zbytku přitom využil hujerovské rozvětvení svého rodinného klanu, což mu dává v následujících pozičních bojích velký manévrovací prostor.“… 🙂
  http://1url.cz/GtlMG

  To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   Přečetl jsem si ten Váš odkaz a trochu jsem se zamyslel. Vyhrál u nás Zeman a „demokrati“ permanentně řádí jak pominutí. Nic jim není svaté. Vyhrál Trump a nikdo neví, jak skončí. Jestli tedy vůbec začne. V Rakousku po prapodivných šarádách asi prohrál Hofer a jeho voliči to prostě respektují. Možná brblají, ale nevytloukají výlohy, nezapalují auta a ani svého presidenta nevytvarují do figury hovna, jako u nás. Nepřijde vám, že ti putnové, černí, halíkové a podobní paraziti jsou neštěstím pro tuto zemi? Kdo je volil, že neustále eskalují napětí v této zemi?

   To se mi líbí

   • Děda Olin napsal:

    Přijde, už je to jasné jako facka! Další důsledek politiky práv a svobod, která místo aby nás povznesla, nás zahubí. Všeho moc škodí a Škoda rány, která vedle padne.To už věděli i naši pologramotní prapředci.

    To se mi líbí

 3. Rosťa napsal:

  Asi se budu opakovat, ale je historickým faktem, že v periodách nepravidelně po sobě jdoucích naši sousedé vygenerují „osobnost“, která přivede ( nejen ) Evropu do neštěstí. Ačkoliv nemám rád Margaret Tatcherovou, její zděšení ze zboření berlínské zdi plně chápu. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

  To se mi líbí

 4. Alena Z napsal:

  A sluníčkáři začali demolovat WDC a blokovat vjezdy do města.
  http://1url.cz/EtlMx

  To se mi líbí

  • st.hroch napsal:

   Děs a běs!
   Liberasti si nacvičili oranžový a jiný revoluce ve světě a teď to uvádějí v praxi doma v Pindostánu….
   Nejspíš směřujou k vlastnímu vyhlazení…
   Smutný…!

   To se mi líbí

  • Ahele napsal:

   http://outsidermedia.cz/p-c-roberts-kdo-plati-protestujicim-za-naruseni-trumpovy-inaugurace/
   „Zpráva Global Research poukazuje na nevídané sumy nabízené protestujícím, kteří budou ochotni za příslušnou odměnu narušit Trumpovu inauguraci. Inzeráty v 50 největších městech napříč Spojenými státy nabízejí 2500 dolarů měsíčně „pracovníkům“ ochotným protestovat proti inauguraci zvoleného prezidenta Trumpa“. Zřejmě pro daný účel zřízená organizace Demand Protest (Protest na vyžádání) v San Francisku nabízí „pracovníkům“vedle zmíněnných 2500 dolarů navíc ještě i hodinovou mzdu ve výši 50 dolarů, pokud se tito účastní aspoň šesti akci za rok. Všem plně zaměstnaným „pracovníkům“ pak zaručuje i bezplatnou zdravotní péči, včetně ošetření chrupu a zraku.“

   Kdo ví jak to je, ale vzhledem k jiným obdobným akcím např. i u nás, z podpory kterých bylo podezřelé jisté velvyslanectví je možné, že jen používají vyzkoušený scénář.
   A potom, že by skutečně platilo, že když tam nemají velvyslanectví USA, tak tam nemůže dojít k majdanu? Kolik je to stálo v Kyjevě? Tady to však bude zřejmě řádově dražší.

   To se mi líbí

 5. cobolik pacholik napsal:

  ukazuje volke,jaky ojebavaci,kde oni boli merkel ci ktokolvek druhy v reichu,kurva a u nas jak islo,ci ide,jaky ludia u nas viedli demokraciu,ci jaky ludia sa stali vazeny,poctivy toto hlavne poctivy,podnikatelia,budeme tu pisat o druhych,ale my to mali taku vykervenu a mame elitu,ze volke to by cumeli,keby o nasich napisali tam v reichu,ty ich vykurvenci by boli oproti nasim lalie…
  nemam rad take clanky a hlavne takych,co teraz zacina ukazovat…

  To se mi líbí

 6. kchodl napsal:

  Jak píše čobolík, současná „elita“ má všude tolik kostlivců ve skříni, že je celkem zbytečné poslouchat tyto účelově zveličované či účelově potlačované příběhy – pomocí nich totiž probíhá ovládání davů přes média.

  Nikdo z nich nemá neposkvrněný štít, a jestli v nějaké zemi páchali politici méně přímých zločinů než je fašisticky a demokratůrně obvyklé, sázel bych na Německo.

  Na druhé straně jsou to samozřejmě arcizločinci, svým prosazováním imigrace a ničením evropské kultury. Zaváděním novodobého antivědeckého tmářství typu ekologismu, genderismu, vypínáním fungujících jaderných elektráren. Vyžíráním celé Evropy přes euro a podvodné banky… Zkuste pomyslet na cokoliv v souladu se zdravým rozumem – pak je jisté, že německé vedení dělá pravý opak.

  Ve výsledku pak mají na triku mnohonásobek zničených životů, chudoby, vražd, vypálených domů, měst, … než nejhorší vrahové a diktátoři minulosti, možná s výjimkou Hitlera a jeho bandy. A to není účet dosud uzavřen – skutečná „sklizeň“ teprve přijde.

  Že se jedná většinou o lidi, jejichž ambice mnohonásobně převyšují jejich schopnosti a míru zodpovědnosti, patolízalské povahy šplhající po zádech ostatních, ochotné svým dobrodincům bodat do zad dýky sotva po nich vylezou výše, s nulovou morální integritou, … je předem jasné, protože loutkář si jiné typy nevybírá.

  Platí to přitom odshora dolů a odspoda nahoru, od maličkého šéfika pár podřízených zaměstnanců po generálního ředitele (CEO) korporátu, jde o systémovou věc, chybu řízení.

  Prosazují se psychopaté, kteří porušují pravidla – jak pěkně říká docent Valenčík, „struktury, založené na vzájemném krytí porušování obecně platných zásad“, proti nim nemá normální slušný člověk žádnou šanci – musel by také „porušit pravidla“, aby se ubránil, jenže když to udělá, doplatí na to, protože za ním nestojí psychopatická krycí síť.

  CIA tedy nemusí mít na euhnijní politiky žádná větší tajemství, kterými je může vydírat – stačí jen to, že bez podpory loutkáře by nikdy nebyli tam, kde jsou. Pokud ve Fašingtonu lusknou prsty, Makrela a další maňásci zmizí ze dne na den, nahrazeni jinými.

  Ovládají je právě tímhle, nejsou potřeba žádné pikantní fotogracie – doba je natolik perverzní, že by každý řekl jen „hm, no a co“. Musela by obědvat upečené děti, aby to někoho zaujalo – což jistě nedělala.

  Stačí se podívat na americký pedofilní skandál „PizzaGate“, kde se zajisté nejedná jen o nějaké fantazijní perverzní erotické hry. FBI k tomu dělá mrtvého brouka, protože je do toho zapletená fašingtonská smetánka. Naproti tomu, když na Floridě krásná učitelka roztáhne nohy pro tři sedmnáctileté budoucí piloty, je souzena jako pedofilní násilník a dostane 25 let v kriminále.

  Nějaké odposlechy nebo čísla účtů s ukradenými penězi určitě existují, ale představa o vydírání je směšná, protože k tomu není nic skutečného potřeba – stačí dát befel médiím, žumpa si přičinlivě už něco vymyslí, z prdu udělají velblouda až slona a naopak.

  Jenže i to selhává, jak se ukázalo s Trumpem.

  Co mě velmi pobavilo, je poslední útok na bázi „americké Kubiceho zprávy“, kdy všichni ignorují, že na počátku byl žert prankerů z 4chan internetové komunity, ti si vymysleli celé to řádění s čůrajícími ruskými sociálními pracovnicemi v hotelu Carlton Ritz v Moskvě – to je historka jak z „Pretty Woman“, dokonalý výsměch těm idiotům.

  Pěkně to ukazuje, jaká jsou to v DNC a CIA řízených médiích vypatlaná paka – už jen proto, že najít zdroj tohoto žertu na internetu bylo tak snadné, že při ověřování by na to narazil za pár minut každý, kdo umí pracovat s internetovými vyhledávači. Autoři o tom totiž vedli čilou diskusi na několika fórech a sociálních sítích, nijak zabezpečenou, volně přístupnou každému.

  „Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom absurdné?“, to je ta hlavní otázka dneška.
  🙂

  To se mi líbí

  • Cech napsal:

   No nyní již pozor, pozor na naše „Ministerstvo pravdy“ !
   Ve Švandrlíkově knize o černých baronech se věta bohužel nevyskytuje.
   Ve filmu Zdeňka Sirového ano.
   No a zde by následně mohl být vydán pokyn pro Stropnického IT otroky :
   ZJISTIT
   HLÁSIT
   POTRESTAT
   ZAMLŽIT
   Z daného také vyplývá, že díky našemu „Ministerstvu pravdy“ již pro Jméno Kefalín není substitucí Švandrlík a pro mjr. Halušku není substitucí ….. …… atd.
   Neboť náš((e)m) VB stále bdí a nikdy nespí 😈 .

   To se mi líbí

   • NavajaMM napsal:

    Ale, Cechu, je to v knihe. V palmverzii knihy z roku 2000 text knihy končí presne takto:

    Kolem osmé ranní zastavil vlak na Hlavním nádraží v Praze. Novopečení civilové se s řevem hodným obyvatel méně vyvinutých krajin vyhrnuli z vagonu a řítili se k východu. Kefalín se ohlédl a spatřil majora Terazkyho. Stál opřen o vagon a smutně se usmíval. Zraky všemocného velitele a nejhoršího vojína u praporu se střetly. Kefalín se zastavil a major k němu váhavě přistoupil: „Čo bolo, to bolo“, podal mu pravici. „Terazky stě v civile a o pár týždňov buděm i ja.“
    „Ale stejně to bylo všechno absurdní, soudruhu majore“, usmál se Kefalín.
    „Bolo“, přikývl Terazky. „Bože moj, bolo.“
    Chvíli mlčel a teprve, když už Kefalín hodlal opustit nástupiště, překvapil ho otázkou, kterou měl delší dobu na jazyku.
    „A čo si predstavujetě pod takým slovom absurdní ?“

    To se mi líbí

    • Cech napsal:

     No dobře ale je to tam zcela zákeřně vpašované až 9 let před smrtí autora a to zřejmě jako propagace filmu natočeného v roce 1992.
     To Vám naše „Ministerstvo pravdy“ tady v Česku neuzná.

     To se mi líbí

     • NavajaMM napsal:

      Snažíte sa, Cechu, ale fabulujete. V roku 1992 ešte normálne platil autorský zákon a ani do filmu by sa to nedostalo bez súhlasu autora. Áno, čítal som aj pôvodný Švandrlíkov text a podľa kontextu som presvedčený, že ten doplnený text je autorov pôvodný. Kvôli veľkému úspechu napísal ešte asi šesť pokračovaní o Terazkym v civile, tak si takto pripravil aj ten povestný oslí mostík.
      A české „Ministerstvo pravdy“ mi môže … 😉

      To se mi líbí

 7. cobolik pacholik napsal:

  o tom jak,reagovali na ten ojeb tajne sluzby,ktore kurva zodpovedaju za bezpecnost,ta skurvena prolhana masmedialna sebranka ticho jak hnida,budu prebersat tie kurvy,co chceli za velky peniaz trumpa fajcit a on na nich jebal,mal za lacnejsie money same service,toto ukazuju,abo jakych to debilov si vybral a ze nebude mal tolko ludi na inaguraciu,jak mal mulat,po stenach v DC nejaky kokot sprayuje fuck trump,toku kokotinu ukazuju,debilka,co ho maju zatvorit,nie ze pise ze trump kokot,ale ze nici sukromny,ci verejny majetok kurva.bo tu kupujem spray na malovanie a na automatickej kase musim ukazat ID,ked som sa pytal proc,mladsim neviem kolko rokov nepredaju aby nenicili verejny majetok.
  nikde sa nepise,ze tajna sluzba naletela srandistom,kto to vedie,sak to zaklad v bezpecnosti,oni vedeli o hackers z ruska?o biologckej zbrani z iraq,kde potom zacali budovat demokraciu a ked odisli zo stavby,bo im chujovo islo,hlavne stavebne prace na demokracii prebral ISIS?kurva ja obycajny kokot,vcera som dristal jednej modelke od najmladsieho bosa toto,kukala jak puk na mna,ked som jej dristal jak tu pracuje CIA,NSA.
  co zaujima tych kokotkov od najlepsich medii som jej dristal,kto nebude hrat pre trumpa na koncerte,jak odmietali umelci a hlavne jak sa protestuje,cela amerika nechce trumpa,bo ho rusi zvolili,ze nebude vela lusi,bo hotely nie su plno obsaden ja kurva narokom vcera dal lepsi hotel v meste a maju hovno a nie volne,motely okolo DC su volne to uvytovna oproti takemu hotelu,kurva ojebuju a fox news pise pride okolo milona holoty a na zivo ukazuju teraz rano,ze uz cakaju na uliciach ja by jebal,kde pojde prehadzovacka,ja jak spravny imigrant idem makat,ale u bosovej ex wife to si kuknem na prehadzovacku.hlavne,aby neprisiel nejaky oswald,bo trump nedristal,ze zostatni federalne rezervy,jak dristal kennedy a zidky ho spratali.

  To se mi líbí

 8. LB napsal:

  Tož, s těmi „současnými arcizločinci“ bych byl opatrný.

  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/obamova-valka-dronu-117-zabitych-civilistu-je-jen-zlomek-namitaji-kritici-12245

  I kdyby těch nevinně mrtvých bylo přes tisíc, vyšel by předchozí prezident USA o mnoho lépe než ten před ním, kdy se mrtví civilisté v Iráku počítali na statisíce.

  A pokud jde o toho právě nastoupivšího, divím se naivitě mnoha přítomných, panem Bavorem (který nedočkavě počítal dny do jeho nástupu) počínaje. Za rok za dva si to řekneme.

  Bude stačit, když dál posílí amer. armádu a donutí nás zvýšit obranné výdaje.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.