Černá hodinka aneb ještě černější doba aneb Zelení brání úspěšnému pátrání po uprchlících-teroristech z Berlína, protože drželi fotografii dvanáct hodin „pod zámkem“


Zelení sypali německé policií písek do soukolí

12 hodin bylo záměrně kompletní foto vraždících uprchlíků z Berlínského Vánočního trhu ukryto! Azylant zavraždil 12 lidí, další lidi zranil. Fotografie této teroristické bestie čeká! Zelený  Till Steffen foto ), který je Justizsenator v Hamburku, zabránil zveřejnění kompletních záběrů. V důsledku toho, nebylo možné žádné skutečné pátrání po masovém vrahu neuvěřitelných 12 hodin. Nejhledanější vrah na světě, tak dostal 12 hodin náskok.

Expresní:

„Více jej zajímají komentáře na Facebooku, než chytání teroristy “
Němečtí politici čelí výzvě k jeho rezignaci poté, co zabránil tomu, aby se  policejní fotografii Berlínského zabijáka rozšířila.

Till Steffen zabránil strážcům zákona v Hamburku v uvolnění fotky Anis Amriho,

Zpoždění byl zpoždění 12 hodin, než byly fotografie nakonec uvolněny, zatímco Amri,byl v dálce

Čelí  výzvě k odstoupení, oproti tvrzení, že byl znepokojen z  podněcování k rasové nenávisti

Zpoždění bylo kritiky označeno jako „nesrozumitelné“. 

https://astrologieklassisch.wordpress.com/2016/12/23/gruener-verhinderte-erfolgreiche-fahndung-nach-dem-terror-asylanten-von-berlin-weil-er-dessen-foto-zwoelf-stunden-lang-unter-verschluss-hielt/

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Přejaté, Černá hodinka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

14 reakcí na Černá hodinka aneb ještě černější doba aneb Zelení brání úspěšnému pátrání po uprchlících-teroristech z Berlína, protože drželi fotografii dvanáct hodin „pod zámkem“

 1. tata napsal:

  škoda jákéhokoliv komentaře….není tak sprosté slovo jak to ohodnotit

  To se mi líbí

 2. bob napsal:

  Širšího komentáře netřeba….
  Snad jen, že toto chování zapadá do rámce chování významné části německých a bruselských politiků…

  To se mi líbí

 3. blbíš napsal:

  proč jen se nedá svět alespoň na vánoce vypnout …?

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   To je ten největší nedostatek světa. Taky bych ho nejraději vypnul. A někdy nejen na vánoce 😦

   To se mi líbí

  • tata napsal:

   OSOBNĚ si myslím že takovou prasárnu jakou předvedli Janda,Štětina,BY SE VYPNOUT nemělo nikdy,naopak všemožně se snažit aby takový odpad ani se nedá napsat lidský nás zastupoval.Osobně bych mu naplival do obličeje…..to překročilo jakékoliv hranice slušnosti…….i jeho

   To se mi líbí

 4. Cech napsal:

  Děkuji za článek a doufejme že pomůže nám všem, k rozšíření znalostí o podstatě zelených ať se nazývají LES, nebo prostě jen Stropnického Strana zelených.

  https://dary.zeleni.cz/fund/general
  Jak je z výše uvedeného patrné, tak stejně jako v Německu tak i u nás, slouží tyto strany k prosazovaní cizích zájmů a nemají s ekologií nebo s prosazováním národních či sociálně spravedlivých zájmů prach nic společného.
  Jsou pouze výtahem k moci – > Vzpomeňme na našeho Ing. Jaromíra Štětinu jak v roce 2004 zvítezil jako nezávislý kandidát podporovaný Stranou zelených v senátních volbách v obvodu č. 22 – Praha 10. Stejně jako následně v roce 2010 mandát obhájil a v roce 2014 byl konečně usazen pomocí TOP 09 a STAN do Evropského parlamentu.
  Stejně tak nyní zelení spolu s LESEM, musí změnit zákon aby jim prošel kandidát a mohl být usazen na hradě v opačném případě fíkový list Michal to neukecá viz :
  Textař, spisovatel podnikatel a zakladatel Fortuny Michal Horáček se konečně rozhodl a v roce 2018 se pokusí získat křeslo hlavy státu. Ke kandidatuře bude potřebovat sebrat 50 tisíc podpisů občanů. S jejich získáním však prý ještě počká, jestli poslanci nezmění příslušný zákon o volbě prezidenta.
  Prý zelená uklidňuje ale čím dál tím víc o tom nejsem přesvědčen.

  To se mi líbí

 5. oh napsal:

  Světu se letos vánoce moc nepovedly.
  http://zpravy.idnes.cz/rusko-soci-letadlo-trosky-zachranari-dw8-/zahranicni.aspx?c=A161225_070728_zahranicni_fer
  PS – doporučuji v rámci zachování vlastního zdraví a vánoční nálady vyhnout obloukem tamní „diskuzi“

  To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   A to jsem chtěl na ně letos znovu jít. Šílená trgedie. Na Iděs už nechodím, normální diskuteři byli odejiti a psychopati zůstali. Na to nemám pajšl. Pornoherec a čubka štětinatá už se taky vyjádřili. Odporní zmrdi.

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    Řekl bych, že jste právě těžce urazil odporné zmrdy celého vesmíru a že vhodné pojmenování pro ty dva exempláře ještě nebylo nalezeno.
    V TV říkali, že naplánované turné se zatím neruší, ale znovu postavit prakticky celý soubor asi nebude jednoduché..

    To se mi líbí

    • Ahele napsal:

     Znovu postavit? To asi nebude problém. Je jich celkem cca 300. Mají také „potěr“ tzv. Mladé Alexandrovce. Na velké zájezdy jich jezdí jenom část, tak kolem stodvaceti.
     Loni v říjnu jsem také absolvovala jejich koncert. Úžasný zážitek to byl. Nejen oni, ale i diváci byli bezvadní. Jestli přijedou v květnu, pokud okolnosti nebudou nepříznivé půjdu znovu tím spíš i kvůli tomu co se stalo.

     To se mi líbí

    • Ahele napsal:

     A na památku těch, kteří byli v letadle – Na tu svatú Katerinu

     To se mi líbí

 6. Rosťa napsal:

  Zelení jsou zločinci nejen v Německu.

  To se mi líbí

 7. cobolik pacholik napsal:

  svet jse vypnout neda a najlepsie na tom je,ze niekto drzi fotky vraha,co vrazdi volke holotu,on mu napomaha,bo sa boji,ze volke zoberie spravodlivost do svojich ruk,skor ci neskor sa to stane a bundes polizei,ude mat big problem,ja by problem nemal frau merkel zatknut a vyvolanie obcianskych nepokojov.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.