Hodina pravdy zapřisáhlého nácka Geraščenka


Není známo, vydrží-li Geraščenkovi odhodlání jít až do konce, nicméně o účast v „superfinále“ si řekl s plnou vážností…

Zatímco pokrokoví lidé ve světě gratulovali Donaldu Trumpovi k vítězství v prezidentských volbách, ukrajinští i jiní činovníci „odvolávali, co odvolali“, známý ukrajinský nacista a terorista a současně i poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny a poradce ukrajinského ministra vnitra Anton Geraščenko (1979) dštil na jeho adresu oheň a síru. Jeho hypertrofovaný pocit vlastní velikosti, odpovídající jeho fyzickým rozměrům (je to skutečně vepř, který dávno překročil porážkovou hmotnost, s velkolepým lalokem – pozn.překl.), mu nedovolil přijmout Trumpovo vítězství, a začal ho nejen poučovat, ale nešetřil na adresu nového amerického prezidenta ani výhrůžkami. Dovolím si je z jeho Twittu citovat:
Ukrajina kategoricky nepřijme to, co se děje na „volbách“ v USA. Po krátké poradě mohu zveřejnit dvě teze:

 1. Kandidát podporující, nebo obhajující politiku Ruské Federace, nemůže v žádné normální zemi kandidovat na žádnou funkci a musí sedět ve vězení. Takové je pravidlo v celém světě, a o uznání těchto „voleb“ nemůže být řeč.
 1. V roce 2014 Ukrajina složila zkoušku z demokracie. Teď musí USA složit zkoušku s demokracie před Ukrajinou. Přinejmenším odvoláním toho loutkového koko..a a novými volbami. S Hillary a McCainem, například. Nebo přepočtem hlasů.

 Pokud k tomu hypoteticky nedojde, a „prezidenta“ Trumpa „inaugurují“, ponechávám si právo:
 Zanést pana Trumpa do seznamu webu „Mírotvůrce“ se všemi důsledky z toho plynoucími.
 Analogicky bude postupováno s jeho příznivci, přisluhovači, a voliči. Zákaz vjezdu na Ukrajinu po příštích 99 let je to, co mu můžeme zajistit.
Přemýšlejte, pánové, přemýšlejte.

twitt_a-gerascenka

Geraščenko je znám jako důsledný příznivec výstavby Ukroreichu a války proti Rusku. Bez žinýrování a předsudků podporuje teroristy z IS m.j. tím, že na svém webu publikuje osobní údaje ruských pilotů. Právě Geraščenko je patronem webu „Mírotvůrce“, kde nacisté „shromažďují“ všecky, kdo s nimi nesouhlasí, aby je následně odstranili, mezi nimi i občany jiných zemí, včetně Ruska. Na tyto stránky se do seznamu nepřátel dostávali dokonce i novináři z evropských zemí.

Sluší se poznamenat, že ve světové historii byly případy, kdy ideový nacista šel ve svém přesvědčení až do samého konce – přičemž doslova – před Norimberský tribunál. Mám na mysli ideologa nacizmu Julia Streichera. Ten jediný nepřestal provolávat „Heil Hitler!“ ani ve chvíli, kdy mu na hlavu navlékli pytel a kolem krku utáhli smyčku. Pokud takové odhodlání vydrží i Geraščenkovi, známo není – nicméně si o účast v takovém „superfinále“ říká docela nahlas.

Je symbolické, že svou „korunní řeč“ Geraščenko pronesl 9. listopadu, tedy v den, který se ve světě připomíná jako den boje proti fašizmu.

Zdroj: https://jpgazeta.ru/anton-gerashhenko-moment-istinyi-nesgibaemogo-natsista/

Závěr nechť si učiní čtenář sám. Nicméně soudím, že tady už se jedná o diagnózu … – pozn.překl.

hroch-hlava

Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

16 reakcí na Hodina pravdy zapřisáhlého nácka Geraščenka

 1. oh napsal:

  Zařadit prezidenta USA na svůj naciwebík můžou. Dokonce můžou Trumpovi i zakázat vstup na Ukrajinu (popravdě netuším, co by tam Trump hledal). Má to jen jeden malinkatý problémek: oni si bez „pomoci“ od západu a USA zvláště nezaplatí ani provoz toho webu, jehož servery se fyzicky nachází v Kalifornii v Pasadeně, tj. na platby budou nezbytné dolary, hřivny nejspíš neberou . 🙂

  Původně jsem to chtěl dát pod článek Svět se zbláznil, ale sem se to, myslím, hodí lépe.
  „Budeme muset zvoleného prezidenta naučit, co to Evropa je a jak funguje.. Myslím, že ztratíme dva roky, než Trump podnikne poznávací zájezd po světě, který nezná,“ pronesl podle Reuters v debatě se studenty v Lucemburku evropský diplomatický gigant a byrokratický blb No.1, Jean-Claude Juncker.
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/juncker-povazuje-trumpa-za-hrozbu-pro-vztahy-mezi-evropou-a-usa/1414996

  To se mi líbí

  • bob napsal:

   Vždy mi vadily takové ty barevné, deštníkové…revoluce , arabské jaro… ve kterých (můj subjektivní dojem) měly USA prsty. Nyní bych se nezlobil, když to sleduji za řekněme „evropskou zimu“.

   To se mi líbí

   • oh napsal:

    Což o to, kdyby organizátoři „barevných“ revolucí a všelijakých „jar“ mohli vyzkoušet svůj vynález také z druhé strany, vůbec bych se nezlobil.
    Jean-Claude by ale pravděpodobně nezvládl zorganizovat ani chlastací večírek v pivovaru, natož barevnou revoluci. .

    To se mi líbí

  • st.hroch napsal:

   Jak typický pro ty bruselský srágory…!

   To se mi líbí

  • blbíš napsal:

   na Clauda nikdo nemá, to je panečku vymaštěnec
   a´ propos, přátelé, nemá von ten Trump taky černej notýsek? 😀

   To se mi líbí

 2. cobolik pacholik napsal:

  ja precital len zaciatok a podobne dristali hosi z upa a dalsich bojuvek,co bez vahania mordovali tu biednu chazarsku holotu,lachov a svojich,su to proradne kurvy,ktory zradia a zabiju svoju mat,ani nie pre peniaz,ale preto bo ma strupy na mozgu,ked sa docista vysra zapad na majdan,co sa pomaly deje,ten hlasatel chocholskej demokracie,bude on a jemu podobny,velmi rychle zajebany a zakopany a ty co maju este kus rozumu zavolaju svojim bratom moskalom a moskal im da ,aby nepomrzli a nepomreli od hladu,cesko uz aj tak zivi,slabe stvrt miliona chocholov,ktory cesky rozpravaju velmi dobre a ich oligarchovia vlastnia fabriky v pepikove jak CKD,bo cesko nema biznismana,aby kupil a provadil,cesku znacku kolben-danek,to jak by syr bacov z cobolova robili hosi z new zelandu,namiesto cobolov.alebo ceske knedlo,vepro zelo,bolo lepsie v zambii,jak v poslednej knajpe niekde v pepikove.
  bo ten hotentot co drista na tej ukrajine maju habadej a su to vysoko postaveny politici,ale ty vatsina v mene ukrajiny sa obohacuju a kolaborovat pre skurveny peniaz budu s kymkolvek,je to bezcharakterna holota,ktora si z poriadnych chocholov urobila loutkove divadilko,ktore pre srandu na scene,co sa vola svet.

  To se mi líbí

 3. Petrpavel napsal:

  Nejde o tuto zrůdu, takové se vyskytnou vždy a všude, jde o to co s nimi udělá režim. Umožní-li mu stát na jednom z vrcholků moci (posranec a poradce MV) je to režim který nemá moji podporu. Jen odpor.
  Nechce-li si tohle někdo přiznat, podporuje-li u nás vládu která s tímto režimem nejen souhlasí, ale která ho podporuje, je to problém jeho osobní integrity.
  Nenadávejte na zrcadlo.

  To se mi líbí

 4. bob napsal:

  To z toho Trump musí být úplně vyřízenej….Nesmět na Ukrajinu a on se tam tak těšil….
  Teď vážně.
  Je určitou, zatím moc se neprosazující módou zpochybňovat „politickou korektnost“.
  Že to politikům moc nejde, je neustále proklamovaná podpora Ukrajině….
  Jinak „protitrupovská koalice“ má i u nás ,zdatné spojence.
  Namátkou ČT, Knihovna V.Havla (ta vytáhla těžký kalibr M. Albrightovou…)…., kdoví, zda K.Schw. nebude sedlat koně…

  To se mi líbí

  • Hudec napsal:

   Připomíná mi to (pro mne až legendární) text, kterak Jára Cimrman, když mu vláda USA nezadala stavbu Panamského průplavu, uštědřil vládě USA alespoň morální políček! Na sjezdu abiturientů benešovské reálky prohlásil, že nikdy nedovolí veřejné představení své opery Panama! (Tu složil k předpokládanému slavnostnímu otevření budoucího průplavu).
   Netušil jsem, že na Ukrajině je Jára tak slavný jako u nás….

   To se mi líbí

 5. Rosťa napsal:

  Děkuji Hrochovi za překlad. Doufám, že si ho přečte i Donald, začne zpytovat svědomí a odstoupí dřív, než Ukři vyhlásí Amíkům válku. Tady už jde sranda bokem, protože když se Geraščenko se Savčenkovou rozčílí a zvolají: „Sláva Ukrajině!!“, tak Bílá chatrč se sesype jak domeček z karet. Jen s tím zvoláním musí přijít dřív, než přijdou mrazy, nebo ještě předtím zadupat na Rusa, aby dal plyn zadarmo. Se zmrzlou hubou by to totiž nemělo správné grády a vypadalo poměrně blbě.

  To se mi líbí

 6. Asfalt napsal:

  Střelba na protitrumpovském protestu v Portlandu. Jeden člověk zraněn. ( https://www.rt.com/usa/366206-trump-ptotests-us-arrests/ )
  Protesty proti Trumpovi pomáhají organizovat Sorosovy organizace ( https://www.rt.com/usa/366579-soros-orgs-driving-trump-protests/ ).
  Ne, Bartoška zatím pro potřeby neklidu v USA žádný klip nenatočil ani dosud není obkličován žádný pivovar jako v r. 1923 (pivní puč).

  To se mi líbí

 7. bob napsal:

  Omluva panu Bavorovi a možná i L.G.
  Ale dovoluji si upozornit na zajímavý článek v Mlýnu Laca Grosslinga…

  To se mi líbí

 8. kchodl napsal:

  Děkuji za překlad.

  Dělá to celkově dojem, že Ukroši dostali z Fašingtonu befel vyrábět co nejvíce urážek a provokací proti Rusku, v naději, že se Rusáci konečně naštvou a pokud se už nepovedlo je vyprovokovat k invazi do Kyjeva, alespoň vypnou Ruině plyn, uhlí a elektřinu. Tím by konečně přispěli k vyvolání nenávisti k Rusku mezi obyčejnými lidmi.

  Což je samozřejmě důvod, proč Rusko Ruinu energeticky podporuje, aby lidé nemrzli a měli elektřinu – protože bez toho by nastal takový rozvrat společnosti a její pokles na totální dno, který by se těžko dávál dohromady, až urošský Banderostán skončí.

  Není divu, že se tato verbež obrací i proti Trumpovi, který porazil jejich favoritku a hrozí, že „dry the swamp“, tedy vymete z Fašingtonu jejich podporovatele a možná někdy časem udělá z Fašingtonu zase Washington. Nelze zapomenout na to, že nejvýznamnějšími zahraničními přispěvateli ClintonGangu mimo Saudů a Katarců byli oligarchové z Ruiny.

  Ukončení fašingtonské podpory znamená konec Banderostánu, což nejkvalitnější krysy pochopily ještě před americkými volbami a „vzali dráhu“, jako třeba Kravatožrout. Jistě je takových mnohem více, jen o tom nevíme. Situace ve Fašingtonu totiž přímo ovlivňuje všechna ohniska bordelu, která američtí nacisté za posledních 20+ let po světě vyrobili, ať již jde o severní Afriku, Blízký východ nebo bývalou Ukrajinu. Včetně Brusele a již totálně vyhnilého spolku NATO.

  Banderostán může klidně vymizet ze dne na den – stačí aby Trumperica zablokovala Ukrošům přísun všech peněz a jejich oligarchům účty v západních bankách. A přestala slepota vůči jejich zločinům. K tomu časem dojde, v rámci vysoušení bažiny, jako průvodní efekt.

  Možná si Banderovci pořád ještě myslí, že vítězství Trumpa není definitivní a že se ho podaří různými Majdeny nebo atentáty anulovat. Zajímavá je v tomto kontextu výhra trumpetistů zobrazená po okresech, ukazuje totiž, že Hitlery vyhrála ve velkých městech, zatímco příměstské čtvrti a satelity, menší města a venkov byly Trumpovy. A to všude, dokonce i v pobřežních pásech, včetně Kalifornie.

  Jak nadhodil včera nebo kdy pan Hudec, vše se opakuje, americké dění ze všeho nejvíce připomíná obraty a politiku Říma před Ceasarem. Takže není vyloučena „malá krátká vítězná hybridní občanská válka“ – protože pochybuji, že se američtí náckové nechají vykopat ze svých pozic jen tak mírově volbami, určitě zkusí všechny triky, které se naučili po světě na různých „jarech“ a Majdanech. „Výjimeční a nepostradatelní“, to jest lunaticky vypatlaní, jsou na to dost.

  Jisté je, že pokud sáhnou Hitleryovci po silovém řešení, nakonec prohrají, protože mají podporu pouze velkoměstského obyvatelstva a při známé volatilitě velkoměst – zcela závislých na bezchybné funkci systému a infrastruktury – jejich elektorát padne na hubu první. Velkoměstům stačí vypnout elektřinu nebo jen přestat odvážet odpadky… a je hotovo.

  Civilizace s velkoměsty je velmi komplexní, propojená mnoha vlákny, přičemž americké specifikum spočívá v nulových zásobách a minimalizaci obslužného systému na dřeň, nemají vůbec žádné zálohy a zásoby ničeho – takže by padli jako domeček z karet, při sebemenším „vánku“. Poradit si s tím nedokáží, stačí se podívat, co se dělo po hurikánu „Katrina“, a to šlo jen o jedno velkoměsto. Nejsou to Rusáci, schopní chovat prasata v paneláku a mléko pro děti míchat ze sušeného v domíchávači na beton, když na to přijde.

  Nehledě samozřejmě na to, že veškeré „obslužné“ práce, včetně výzkumu, vývoje, projektování, konstrukce, výroby, používání technologií a infrastruktury dělají „deplorables“ a „vznešení vzdělaní pokrokoví“ yntelechtuální voliči Hitlery si neumí pomalu ani vyměnit žárovku v lustru; kromě toho se většina z nich štítí střelných zbraní, což by ve finále mělo pro ně dost nepříjemné důsledky. Být nacistou zkrátka není jen tak, chce to svoje – sice mají své SA, SS a Gestapo, své Geobbelse a Ministerstvo Pravdy a Lásky, ale to nestačí – proti nim je Wermacht, Luftwaffe i Kriegsmarine, plus „venkované“ mají 300 milionů soukromých pušek.

  S tím by ani stovka Sorošů neudělala nic, natož pak jeden. Fašington končí, jde jen o to, jak moc to bude krvavé a jak dlouho to bude trvat. A s ním skončí i Ruina.

  To se mi líbí

 9. jaa napsal:

  No a je tio venku, jsou provaření. I ty odkazy jsou výživné. Jdfu je ukládat

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/A-je-to-jasne-Proti-Trumpovi-rve-v-ulicich-USA-skupina-kterou-plati-George-Soros-462491

  takže stačí opravdu stopnout neziskovky… Kdo to tu psal – měl pravdu- I když řevu bude—-

  To se mi líbí

 10. Ahele napsal:

  „Nenávidím ukrajinskou otázku“ – Kyjevský režim obdržel první signál od nového šéfa Bílého domu.
  http://rusnext.ru/news/1479030992
  Trump řekl, že nerozumí motivům vměšování se USA v ukrajinském konfliktu. ……..poznamenal, že nikdo kromě USA se tak nebije za Ukrajinu. Řekl, že všechny evropské státy od Ruska „něco potřebují“.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.