Zkuste si mezinárodní volbu presidenta USA


http://bitpoll.zeit.de/trump-clinton/en.html

Každý má jednu  šanci

Příspěvek byl publikován v rubrice Černá hodinka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

15 reakcí na Zkuste si mezinárodní volbu presidenta USA

 1. K-k. napsal:

  OT: Pane Bavore, pošta…:)

  To se mi líbí

 2. Bavor V. napsal:

  Tak jak se vám daří volba?

  To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   Predovšetkým ma šokovala zhoda výsledkov medzi USA a ČR. Rozdielom jednej desatiny %. A potom ma neprekvapilo, že Trump to má suverénne vyhraté v Rusku, ale prekvapilo ma, že rovnaký výsledok dostal v Poľsku.

   To se mi líbí

  • anonymouse napsal:

   Poměr 74:26 ve prospěch HRC v USA je naprostý nesmysl. Vzhledem k tomu, že jde o demokraty vs. republikány, přičemž obě ty strany mají značné procento skalních voličů, nemohlo by to tak vyjít ani kdyby jeden z kandidátů byl jednou nohou v kriminále. Což koneckonců dokazuje i skutečnost, že HRC s největší pravděpodobností tou jednou nohou v kriminále je, přičemž vliv na preference to příliš velký nemá.

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    Berte to s nadhledem. Vždyť ne každý o tom ví. Takže hlasuje velmi mizivé procento lidí. Kromě toho je možné hlasovat z domova z několika počítačů.

    To se mi líbí

 3. Rosťa napsal:

  Zavolil jsem si a výsledek mě zděsil.

  To se mi líbí

  • jaa napsal:

   mně nezděsil – proč – vzpomenu-li na volbu a rambajs při „zvolení „Buška z Texasu tuším na Floridě – tuším s Gorem , který se pak taky vybarvil. Hmm nebo prosazení lagricového zákona o přímé volbě prezidenta – jasně stavěného pro to, aby si Švarcík a spol. mohli dělat co chtěli… a včil břískají. Co se divit. Asi kdyby mohli – tak by jej zrušili, aby politici mohli handlovaT JAK ZNÁME. . Lid obecný má svůj rozum. A že oni jej nemíní brát v potaz – jejich problém. Zapomínají že stárnou A JAK JSEM TAK POZOROVALA NA NEJNOVĚJŠÍCH FOTKÁCH – FOFREM, TAKŽE CHTĚJÍ JEŠTĚ NĚCO DOKÁZAT – BEZ OHLEDU NA NÁSLEDKY. Říká se že vnitřní zloba se nejvíc projevuje na tváři – asi je to pravda..
   No a když tak pročítám zdejší „historické exkurzy – žasnu jak budovatelé ČR byli chytří znalí a odvážní. Nezbývá než závidět.
   JInak v kontextu se světem kol dokola, mi nezbývá jen konstatovat, dík za v relativním klidu prožitých 50 let, ač se nám to zdálo málo. Člověk ať se tvrdí co se „tvrdí“ měl velkou svobodu a také prostředky. Kdo si našetřil – mohl s Cestovkami ledaskam po světě, ke „spřáteleným mořím“ každoročně “ celé rodiny. Kdyby odtajnili statistiky cestovního ruchu – asi by omladinu omývali – protože zřejmě rodičům nevěří. A ti co vědí – zase neřeknou – protože se jim to nehodí do krámu.
   Tož tak
   A k té emerice – hmm, snad už tam někdo zjistil, že současný stav je neúnosný – jak zadlužení – nebo to zabíjení. Nevím, jestli to tak bylo dřív, nebo jestli je ten nárůst díky sdělovací technice a proto se hned všechno zveřejní… ale s tím si musí poradit oni sami.
   Tož tak

   To se mi líbí

  • strejda napsal:

   Proč zděsil, je zřejmé, že tato anketa má nějakou systémovou vadu. Má ji každá, samozřejmě, ale záleží na velikosti. Kdyby vyšlo T : C 45 : 55 bylo by to uvěřitelné, stejně jako 55 : 45. Ale takto je to jen ukázka o kvalitě průzkumů.
   Jen kvůli Vám jsem to zkusil, jinak takové věci zcela ignoruji ( 🙂 znáte ten vtip: …. pane soudce, třikrát jsem ji ignoroval …..)

   To se mi líbí

   • Rosťa napsal:

    Já jsem tvor zvědavý. Čekal jsem tu plichtu, ten rozdíl byl šílený. Asi opravdu „systémová vada“.

    To se mi líbí

 4. kchodl napsal:

  Je to přiblblá internetová aplikace, s docela mizerně udělanou unikátností hlasování, takže je možné nahnat hlasy jednoduchým skriptem.

  Každopádně, pokud Amíci po tom všem, co udělala a řekla Hitlery, po tom co všechno vyšlo najevo, nezvolí Trumpa, tak jim není pomoci a vyžerou si všechno až do dna.

  Z USA se množí pozorování podivných přesunů ozbrojenců, takže kdo ví, jak to všechno dopadne.
  Falšování voleb je prokázané na mnoha místech, navíc letos přes 30% lidí volí korespondenčně.
  Ledaže by Trump měl navrch o více než 20%, pak to zfalšovat už nepůjde tak snadno.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Každý, kdo má více možností hlasování, tedy PC, tablet a mobil má v tom okamžiku více hlasů. Takže objektivita je v … přesně tam

   To se mi líbí

   • DTJ1960 napsal:

    Ani to není třeba, stačí mazat cookies. Takže jak píše Kchodl – je to o ničem.

    To se mi líbí

   • jaa napsal:

    jjá nevím, ale někde jsem četla že mají anglický systém, takže je nutno se k volbám přihlásit, dostane svůj kod, pod kterým hlasuje. Takže opravdu jen jednou. Tyhlety „průzkumné“ jsou jem hračky a s kdový jakým koeficientem. Snad se snahou ovlivnit voliče, ale kdo ví… na obyšejné lidi se nedá spoléhat – mají svůj systém hodnocení. všude

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.