Černá Hodinka aneb Defintivně jim hráblo …?


Ukronáckové jsou už pocitem beztrestnosti natolik otupělí, že vyhrožovali sestřelením cizího dopravního letadla. Vlastně se, v podstatě, chystali provést teroristický čin a ještě to zveřejnili.
Jsem z nich prostě už hotovej… Pokaždé, když se zdá, že se už hlouběji propadnout nemohou a že už si prostřelili všechna vlastní kolena, tak kyjevští nacisté s radostným křikem „Peremoga!“ (Vítězství) prorážejí další dno a nacházejí na sobě další koleno, které by si mohli prostřelit.
Inu, ani včerejšek nebyl výjimkou. Ukrajinští dispečeři, pod pohrůžkou vyslání stíhaček a sestřelení, donutili letadlo běloruské společnosti „Belavia“ se 142 lidmi na palubě k návratu na kyjevské letiště, kde v 15:55 přistálo. Poté z paluby násilím odvlekli občana Arménie (kterým nebyl nikdo jiný, než populární novinář Armen Martirosjan). Poté, co se letadlo dotankovalo, v 16:37 znovu vzlétlo na trasu do Minska.
Tuto událost potvrdila i běloruská letecká společnost, vč. uvedení typu letadla, registračního čísla, čísla linky a trasy (Kyjev – Minsk) s tím, že kapitán letadla obdržel 50 km před vstupem do běloruského vzdušného prostoru příkaz ukrajinského řízení letového provozu „Ukraeroruch“, podepřený už zmíněnou hrozbou a bez uvedení jakékoli příčiny.
Tato událost je ve všech bodech až epicky jednoduchá:
Za prvé – ukronáckové jsou už natolik otupělí pocitem vlastní beztrestnosti, že vyhrožovali sestřelením cizímu dopravnímu letadlo. Takže se vlastně chystali provést teroristickou akci a veřejně to oznámili. Pochybuje snad po tomhle někdo, kdo vlastně sestřelil holandský „Boeing“?
Dnes už jim došlo, že to přehnali, a tak se snaží namluvit, že se nic podobnému nestalo. Jenže se všechny relace letadel se zemí zaznamenávají a Bělorusové už oznámili, že jsou připraveni předložit záznam jako důkaz. No, a doručili, v souvislosti s incidentem, Kyjevu  oficiální protestní  nótu.
Moc bych se nedivil, kdyby poté Lukašenko odmítl nadále poskytovat půdu pro jednání mezi kyjevským režimem a povstalci LDNR, a „minské dohody“ by se musely přejmenovat např. na „idlibské“ (protože, kdo by ještě – snad kromě fousatých hrdlořezů – chtěl mít něco společného s nacistickou sviní Porošenkem?).
Za druhé – území dopravního letadla je, podle mezinárodních dohod, územím státu, kterému letadlo patří. Takže na běloruském území žádné ukrajinské tajné služby neměly právo nikoho zadržet – to je fakticky agrese.
No, a za třetí – zadrželi na běloruském území občana třetího státu – Arménie …
A aby situaci dorazili úplně, po pár hodinách Arména zase propustili. Takže celý ten cirkus, s výhrůžkami, stíhačkami a řadou porušení zákona byl naprosto nesmyslný. Šlo o letecké pirátství pro letecké pirátství.
Jak typické pro majdanové degeneráty: – tlouci hlavou o betonovou zeď s voláním „Sláva Ukrajině“, aby nakonec dosáhli jen onoho rozbitého čela a mezi sousedy pak reputace šíleného imbecila.
Takže ukrajinští neonacisté pokračují ve své oblíbené činnosti – honu na novináře. Kyjev přitom nejspíš zahájil novou sezónu honů – na vzdušné cíle …
Alexander Rogers  – https://jpgazeta.ru/aleksandr-rodzhers-lukashenko-i-vozdushnaya-tortuga/

A objekt oné události Armén Martirosjan k tomu dodává, že:

 • Je v pořádku, agenti SBU ho po výslechu propustili a on následující běloruskou linkou v 16:37 odletěl do Minska.
 • Agenti SBU ho prohledali a snažili se u něj nalézt jakési nosiče informací, které měl údajně vyvážet z Ukrajiny.

Další informace – co a jak se dělo, co podnikne on – poskytne na svém FB po poradě s právníky.

hroch-hlava

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže, Černá hodinka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

61 reakcí na Černá Hodinka aneb Defintivně jim hráblo …?

 1. vonrammstein napsal:

  Neskutečný.

 2. NavajaMM napsal:

  Už sa nedivím, že jednotkou tuposti je v Rusku 1 chochol.

 3. strejda napsal:

  Proč by te neměli dělat? Je všem zřejmé, že dnes Ukrajině projde úplně všechno. Může si dovolit cokoli. Oni to ví a podle toho se chovají a je jím zcela jedno, že je to sebevražedná taktika. O strategii se nedá mluvit.
  Jsou zcela a naprosto závislý na Západu, tedy USA a EU. Jejich elity, pokud se tomu tak dá říci, mají jediný zájem, zajistit se na příští léta na Západě. Dobře vědí, že Ukrajina je na odpis a odepsána de facto již je. Otázka je jen kdy a jak to bude devastující.
  Jistě se najde i u nás dost magorů, kteří prohlásit, že si Ukrajina na svém území může sestřelit co se jí zlíbí.
  A ten nosič informací? Nevíme kolik to mohlo být informací a kolik by bylo potřeba mikrokaret. Víme ale co s nimi. Třeba je nechat v letadle, někomu je dát, hodit na podlahu etc. Samozřejmě nejlépe je někomu předat ještě před nástupem do letadla.

  • st.hroch napsal:

   Podle aktuálních informací si běloruské zamini předvolalo Mimořádného zmocněnce v Bělorusku pro otázky Ukrajiny a předalo mu protestní nótu se žádostí o vysvětlení, omluvu a náhradu škod. Armen Martinosjan připravuje žalobu na Ukrajinu u Evropského soudu pro lidská práva, což mu nejen umožní dosáhnout odškodnění, ale především to upozorní veřejnost na otázku legitimity nynějšího kyjevského režimu. Řízení ale nebude jistě nikterak bleskové a může trvat i roky…

 4. Petrpavel napsal:

  Sám sobě Herman dokazuje, že tu lumpárnu připravoval už od samého počátku a připravoval si „důkazy“.
  https://www.novinky.cz/diskuse?id=462908&articleId=/domaci/418807-zeman-a-cinane-se-me-snazi-zastrasit-psal-herman-bradymu.html&sectionId=8&page=1#c16252508

  • Rosťa napsal:

   Kanadská ambasáda potvrdila, že nebyla požádána o povolení udělit vyznamenání dotyčného. Dle kanadských zákonů by ČR musela o to požádat. Herman je protičeský gauner.

  • Petrpavel napsal:
   • Bavor V. napsal:

    Arcibiskupství olomoucké postrádá svou sbírku medailí. Údajně ji odvezl jakýsi Brady.

    • Petrpavel napsal:

     Slyšel jsem včera na ČT mluvit rozumně o dalajlámovi, přesně ve stylu zdejší „bavorovské“ společnosti, olomouckého arcibiskupa. Se ženou jsme si říkali, že už ho asi na ČT nepustí… Že by světýlko v temnu?

     • Petrpavel napsal:

      A mluvil především k migraci, jinak než jsou zvyklí na ČT.

   • Bavor V. napsal:

    Z toho vyplývá jedna jediná věc. Pokud by byl strýček na seznamu a měl požehnání od Kanady, nebylo by možné jej ze seznamu vyškrtnout, protože by jistě ambasádu zajímal důvod. A to, že se jeho synovec sešel s dalajlámou by patrně neprošlo. A takové faux pas by si Zeman rozhodně nedovolil. Takže je evidentní, že Herman lže a ze strýčka udělal vola.

    • st.hroch napsal:

     …tak nějak, předsedo! Celý to na dálku smrdí upachtěnou snahou konečně už tomu Zemákovi namydlit schody. A ten ulíznutej kulturtrégr? Připomněl mi svoje tanečky se sudeťáky. Řečeno slovy nebohýho přítele Hellera: – „V něm je dobroty, jak v prdeli medu..“

    • Jethro napsal:

     Ale i přesto mainstream nadále tvrdí, že „Zeman vyškrtl“.
     Že by měl vyškrtnout strýčka ze seznamu, na kterém nikdy nebyl, to už je tak skoro jedno.
     Dokonce i náš bývalý kamarád ve své antizemanovské fóbii stále tvrdí, že Herman je sice gauner, ale Zeman se mu stoprocentně mstil…
     Je příznačné, že Herman evidentně lže (a nejen on) a nic. Karavana jede dál.

    • Petrpavel napsal:

     Dnes je tu samé bingo!

    • Rosťa napsal:

     Asi si Prima nechtěla umazat pazoury s touto špínou. A pokud jde o Krause, tak nenacházím pro tuto osobu ve své slovní zásobě žádné slušné slovo. Pokud bych cokoliv napsal, nebylo by to slušné.

     • cobolik pacholik napsal:

      ja dakedy pred 2 rokmi som nacrel do cz internet a nasiel jeho show,pacil sa mi jeho postreh,ale za velmi kratku dobu som zistil ze ta jeho show,to ukazkove politicke skolenie muzstva v mene demokracie,uz som aj chcel sa tam sam pozvat mozno by suhlasili,ale neodvysielali,ani v zazname,neviem jak on bol perzekuaovany komunou,kolko odsedel,kde ho bili,ci valdice,ci leopoldov,ci kopal okolo jachymova a prisiel o nohu tam a zrak,bo taky prizdisravac jak on sa zrobil ,bojuje proti korupcii,kydal na zemana a kazdy pepik vie,ze prvy cz prezident,co sa nepocmaral hrabanim v koryte na tom prasecaku zvanom ceska vlada,robi sa nestranny a ani usi mu uz nestrcia z tej demokratickej riti.

    • Jethro napsal:

     Zdá se, že Prima aspiruje na jedinou objektivní TV a chce z tohoto postu vytlačit naši/vaši „objektivní“ ČT.
     To, že nedovolili odvysílat manipulativní a jednostranně posazený pořad nejnovějšího odborníka na politiku, to je dobře. Když jsem viděl tu sebranku na fotce, bylo mi z toho nevolno i tak.
     Větší sranda teď bude kampaň pravdolásky proti Primě. Podle mne to nemůže skončit jinak, než že ta slavná Krausova produkce i se s svým maskotem půjde jinam. Nabízí se Barandov, Noe nebo některá z významných regionálních televizí. Mohl by se střídat s populárním vtipem za stovku 🙂 .

     Bravo pane Krausi. Viděl jsem váš vývoj od neobratného rádobykomika přes inteligentního a pohotového glosátora, který se vypořádal nejen s biomasou až po Krause politikáře, kde scházející humor a ostrovtip nahradila „aktuální“ témata dnešní doby. Pro mne Krause ubožáka.
     Osobně se nedivím, že Prima, s ohledem na nové a nové informace okolo Bradyho, raději vycouvala. Mají rozum. A pokud ho mají dost, zbaví se Krause i s celou tou Havloidní buňkou.

  • Petrpavel napsal:

   (Omlouvám se ramštajnovi ( 🙂 ), ale kde jinde najdeme informaci o této petici?)
   Petice za odvolání Hermana
   http://www.halonoviny.cz/articles/view/44357899

 5. Rosťa napsal:

  Potíže s Ukronácky teprve začínají a s přibývajícím časem se nebudeme stačit divit. Nechci malovat halíka na zeď, ale proteče tam asi ještě hodně krve nevinných. A děkuji panu Hrochovi za článek, z bakalovize VH bych se to nedověděl.

 6. vonrammstein napsal:

  Ivan Kozák · Bratislava
  Ešte nikdy nebola na svete situácia , že by sa svet dal zachrániť dvoma výstrelmi . Clinton und Merkel . (-:
  To se mi líbí · Odpovědět · 3 · 2 hod

  • Rosťa napsal:

   A chtělo by to tak málo. To říkám jako člověk, který s násilím není kamarád.

  • Petrpavel napsal:

   Gavrilo Princip si taky myslel že zachraňuje svět…

 7. Petrpavel napsal:

  Už jsem se dnes jednou zmiňoval o svých nutkavých pocitech.
  Tak ještě jeden nakonec : po dnešní diskusi si myslím, že se (téměř) všichni jednoho dne někde sejdem!
  A nemyslím tím onen svět …

  • Rosťa napsal:

   Sejdeme se. O tom žádná. Chovanec se o to postará a nebude to na onom světě. Jestli na stejné cele sice nevím, ale určitě se poznáme.

   • Petrpavel napsal:

    • oh napsal:

     Vy si to malujete nějak narůžovo. 😉
     Takhle to hezky začíná: Zakazuje se!

     Pak to pokračuje: „..není vhodné mít svůj vlastní názor, jsou s tím potíže…“
     Už zase.

  • st.hroch napsal:

   Jistě, za totouše se přece říkáválo: – Sejdeme se u výslechu….:-)

 8. cobolik pacholik napsal:

  kapitan aera nic nehlasil,proste nemal problem,dostal vyzvu aby sa vratil dodrzal letove predpisy,ktore platia vsade,alebo v danom kraji,pricinu chocholici nejaku vymyslia,maju armena,ktoreho pustili,tiskovy mluvci ukrajiny prehlasi,ze v zaujme bezpecnosti leteckej premavky a v zaujmoch bepecnosti ukrajiny,ze dristali,ze lietadlo zostrelia,zaznam v kabine by som chcel pocut tam vsetko nahrane,vlastne iez v riadiacej vezi dispecinku,lebo dnes pre bezpecnost a nou sa zakryje aj preukazatelna vrazda.
  mna tu v riti ze som ruky po roztiahnuti pri kontrole cez skener dal dole rychlesjie,hned kokot z TSA v phily zobral nabok,omakali ma a presvietili osobitne senzorom,ked nic nezaspievalo z tej placacky,povedal som mu,ze nech ma nevkurvia,vkurvil sa on a povedal,ze ma moze poslat na osobnu prehliadku s dvoma officers,ja jemu povedal,ze mi ukradnuty on aj jeho priehladka a uz som isiel.bral ma ciernej hoch pod pazuchu,hned som mu povedal,ze nie som kalika a triezvy,tak ma pustil,zobrali do kabinky s tamponamy mi chodili po rukach,chrbte a nohach,potom dali do masinky a kukali jak by cakali ,ze objavili liek na rakovinu,zelene zablikalo,pytal som sa,co to je,ze na vybusny material,peniaze jak sa ich rusil,som hned zdvihol hlas,ze na ne makam 64 hodin na tyzden na slnku a nie v letiskovej hale pri klimatizaii,a 30% z toho mi zoberu na nemakacenky v camden,co kazdy vie,ze v tom meste len ciary na ceste biele,to uz cuklo cierneho officera,nakoniec zobral to sparatko co sa cistia usi a z poza ucha este zobral a nic,pytal som sa ci vsetko record,ukazal na asi pat kamier,co som sam predtym videl,ked som vosiel do toho chlievika kontrolneho.povedali,ze som free a ja,ze preco ma tak kontrolovali z akeho dovodu,ich odpoved bola,pre bezpecnost a ja hned koho?ze ja nemam obavy o svoju bezpecnost,ved som v usa to nie iraq,trochu kukli na seba,ze ameriky,bo taky zakon,co nedavno taky zakon nebol,maju zakony jak komuna,aby sa holota nenakazila zapadu a teraz zapad lepsie huknuty jak komuna a nakoniec preco pisem tote litanie tu,ja obycajne hovno a kontrolovali ma jak bin aladina,co vsetkych teroristov sveta ,so vsetkym vybusnym materialom ma pod palcom. demokraticky a hlavne slobodny kraj a vy tu valite oci z chocholov,este oficerovy z TSA,co drzal moj kosik s kristuskami som na rozlucku povedal,po sarisky,ze co kukas jak pica z muky,nerozumel,ale vycul,ze som mu nepovedal ahoj kamarade a hned,co som povedal?kuknul som nan a zajebal mu english,ze sa uc viac reci tak jak ja viem a potom kontroluj chytrejsich od teba,trochen sa napnul,jebol bednicku s kristuskami poprial som mu pekny den a sarisky dodal maj sa chujku,brat stal opodial a len mi povedal,ze uz myslel,ze pojdem v retezech,bo este taku kontrolu nevidel.budem pokracovat dalej,bo teraz brat bol zase a pri prilete presiel cez imigration na JFK o 5 dni sme posli do canady tam nijaky problem,pytaju sa na co,ci nemam zbran,cigarety a alkohol viac jak mozem mat,naspat cez most do usa,zase kontrola,zobrali nas na bok a este jednu cobolku,zadrzany na kontrolu na imigration,hlavne oni dvaja,pytam sa preco,hovori,ze tam mi vysvetlia,samy cinania v cakarni,taka ciganka z guatemala sa pyta,jak to ze brat mal zamientnutu ESTA a ma vizum,bo ma take,pravo,ktore schvalil us government hovorim jej,bo ja na estA napisal bludy,ze ho deportovali a nemozete opravit,tak musel ist po vizum to bolo pred 2 rokmi,pritom pred 5 dnami presiel kontrolu na letisku a dobre a tu vaprosy na kanadskej hranici,kde robi,jak sa vola firma,meno majstra,jak dlho robi,kedy sluzil u army a cely cas,ci ma potvrdenie na spiatocnu letenku a ja jej,ze nemusi mat nic bo ma biometricky pas,ktory zoskenuju a vedia,ze uz tu bol dvakrat na sekundu,kedy prisiel kedy odisiel,ci to ona nevie a pracuje jak imigracny officer,to sa nadula ciganka,kurva otazky jak by sme vyrabovali federalne rezervy,po 20 minutach hovori,ze ok a ja ze preco ho zase kontrolovala ci je podozrivy z jakeho dovodu bol zadrzany na kntrolu a jeho kamoska,ked 5 dni dozadu bol kontrolovany,ci to normalne,odpoved nic mi nemusi odpovedat a ked chcem nieco vediet,pisomne mam kontaktovat homeland security office a oni mi odpovedia jak mi vzdy odpovedal politicky komisar za komuny,toto kontrolovanie to ma vkurvia do sialu jak komuna,ked esenbak,obciansky,kde robis,co tu robis,preco nie si v praci,preco do hola ostrihany na vlas podobne,to pisem preto,aby ste si kus zamodelovali v koulickach,hlavne ty ,co maju viac jari,mladsi 40 nech necitaju,bo hovno vedia.
  PS myslel,som ze nepustim,ale dumam mozno niekho bude zaujimat a ked nie zily mi to netrha.

 9. pepanov napsal:

  Po popisu čobolika jsem přemýšlel, co by na to obdivovatelé US demokracie asi říkali. Oni by si určitě nějakou výmluvu našli. Já jsem se bavil, když naše pražská kavárna kritizovala turnikety na hrad. Po zkušenostech z USA tam v každém muzeu se prochází přes turniket + osobní prohlídka zavazadla.Byl jsem v mnoha muzeích včetně letadlovélodi a vyhlídky na 1WTC a všade stejné.

  • oh napsal:

   A to v tom muzeu ještě neúřaduje prezident. Ze střechy Bílého domu by ztohovňáky nejprve sestřelili a až pak by je zatkli a zjišťovali, co tam dělají. 🙂

 10. jaa napsal:

  Víte co je zvláštní – to působení patrně Stokholmského syndromu. Tolik lidí bylo němci perzekvováno, tolik lidí na ně doplatilo a přece jim lezoui někam…. viz Herrman

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli-bychom-byt-jednou-ze-spolkovych-zemi-Nemecka-Daniel-Herman-novinar-a-clovek-od-Havla-besedovali-o-skvelych-vztazich-se-kterymi-ani-ruska-propaganda-nic-nezmuze-459898
  je to až neuvěřitelné… včetně těch našich press a „umělců“… hmm

 11. jaa napsal:

  ještě jedna zajímavost, kterou bude třeba pamatovat“

  http://zpravy.idnes.cz/oslava-28-rijen-staromestskem-namesti-michal-horacek-fy6-/domaci.aspx?c=A161026_204232_domaci_jkk

  u nás se nic neutají – i když je zajímavé proč pak to iděs pustil ven??? možná ne všichni ….jsou zainteresovaní a zepár zůstalo profesionálů.. kdo ví

 12. Jethro napsal:

  Ještě jednou se vrátím k Hermanovu strýčkovi a „zpravodajství“ kolem toho. Hodně mne na tom uráží to, že nás havloidi považujou za vypatlané blbce, kteří si nedovedou složit a posoudit elementární fakta a tvrzení.

  To, že Herman lže a že to v podstatě diplomaticky, ale natvrdo a přesně řekl Forejt na tiskovce, jsme už probírali. Vše postupně potvrzují údajní svědci, ambasáda i další fakta. Teď se usilovně posouvá pokračování kolem vysílání zábavné šou Jana Krause.

  Podle mne to Prima vysvětlila zcela přesně a jednoznačně: Produkce SJK dodala materiál k vysílání pozdě. Podle dostupných a potvrzených informací byl materiál k ostrému vysílání dodán 1-2 hodiny před vysíláním. To je podle mne opravdu pozdě na to něco domluvit, změnit. Takže Havloidi postavili Primu před „ber jak leží“.
  Zdravý selský rozum mi říká, že se na to (logicky) před vysíláním někdo zodpovědný podíval a rozhodl (správně), že toto za hodinu nemůže jít na obrazovku, že jde o průser a to vědomě připravený pravdoláskou.

  Nahlédl jsem na zdrcující komentář ve videu Jana Krause a dozvěděl jsem se:
  – Prima říká, že materiál k vysílání nedostala a to není pravda.
  – Prima říká, že pořad, jak byl předložen, může znamenat postih pro nevyváženost. To není pravda, protože uvedené se vztahuje jen na zpravodajství… (tvrdí Kraus a údajně jeho právníci).

  Tak pane Krausi: Když už připravíte tvrdě jednostrannou politickou špínu tím, že pozvete do tzv. zábavného pořadu protagonisty – politiky a aktivisty za jednu stranu, navíc stranu, která zjevně lže a manipuluje ve snaze kopnout do prezidenta této země, neschovávejte se za zábavní žánr. To, co jste připravili nemá se zábavou nic společného. Je to sprostá podpásová politika.
  A pane Krausi, nejenže Herman očividně lže a manipuluje, vy také očividně a prokazatelně lžete a manipulujete. To jste opravdu klesl hodně hluboko včetně toho, že jste udělali především podraz na vlastní firmu. Je to tak trošku Hermanovské, takže proč se divím.

  Jen doufám, že havloidi příště nepozvou padesát kocábovitých do jiného zábavného pořadu, kde se sobě vlastním citem a kulturností vyjádří rozhodný odpor proti mému prezidentu Zemanovi. Nabízí se třeba „Tvoje tvář má známý hlas“, kde by všichni umělci dobrovolně parodovali Miloše Zemana a k tomu by běžely vtipné komentáře čtvrtého porotce, kterým by zcela mimořádně mohlo být padesát havloidů. Taky zábava. Není se čeho bát. A naše veřejnoprávní by mohla podobně obohatit Star Dance.

  • jaa napsal:

   Jak to tak sleduji, myslím, že je to pokračování té tragické komedie… ten úplně klidný Kraus odpoledne mne nahlodal… Bylo to domluveno jen aby byl rambajs a všichni se koukali a i ti co jim Brady nic neříká. .

  • vittta napsal:

   Mohli by teď před odvysíláním odvysílat zprávy s důkazy, že Herman a jeho banda lžou, a pak to odvysílat.
   Po celou dobu vysílání by běžely titulky ze zprávami o Hermanově lži.

   • Rosťa napsal:

    Já bych to také chtěl, nicméně rakovinové bujení havlopravdolásky by jim asi zadělalo na problémy.

  • Jethro napsal:

   Včera po dvou panácích Jameson’s jsem před spaním sebral odvahu a pustil zářivou přítelkyni. Pro jistotu bez zvuku.
   Kocáb a Křeček.

   Chvilku jsem sbíral odvahu a pak tam připustil víc kyslíku.
   Dozvěděl jsem se (od velkého Michaela), že „lidé přece chtějí vyjádřit nesouhlas…“.
   Ty hovada už se zaštiťují lidem!

Komentáře nejsou povoleny.