This is Europe


Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

21 reakcí na This is Europe

 1. st.hroch napsal:

  Docela síla – díky!

  To se mi líbí

 2. blbíš napsal:

  Pane Bože, umíte si jen připustit, že něco podobnýho by se stalo vašim dětem?
  Myslíte si, přátelé, že bysme to takhle daleko nechali zajít? Taky budem jako ti pošahaný Němci, co se nedokážou ani v zemských volbách zbavit těch jejich neřádů a šílenců?

  Dál, prosím, dámy nečtěte, vono bude úplně stačit, že některý zdejší chlapci budou mít potíže se s tím porovnat !!!

  Ale před tím, než mě přinutěj sáhnout po zbrani, ještě zkusím volbou ostře se proti migraci vymezující strany či seskupení (už v těch krajských) a to bez použití byť náznaku myšlení! Na ostatní kritéria už seru, hlavně na ty, jak to se mnou a vnučkama každej myslí dobře. Na to měli 27 let a dokázali to tady zleva i zprava akorát totálně rozesrat a z bytostního pacifisty udělat fašistu, kurvy jedny…. dějiny se vopakují, nezbejvá, než si je prožít znovu, svině jedny!
  P.S.
  A chraň Bavore Alláh Jírovce, jestli sem vleze s těma svejma migrantama a kecama vo tom, jak přistupuju na falešný hry politiků s uprchlíky a terorismem! Pochopil-li jsem správně, o občanství nemá zájem (pokud tomu je jinak = omlouvám se), tak ať se s podobnýma kecama do mě netrefuje!
  P.P.S.
  Do hajzlu, stáří jsem si představoval jinak, proto jsem svoje kudly,sekery a jiný vostrý upotřebitelný čundrácký předměty rozdal mladejm kamarádům a sám mám teď kulovaný!!! Aspoň, že zbyla nunchaka a trochu umu se s ní vohnat, ale stejně, na zádumčivky zdejších chlapců, nemá 😦
  P.P.P.S.
  Raděj to, Bavore, mázněte sám, já bych se musel hanbou propadnout, jen kdybych koutkem voka zavadil o Delete!

  To se mi líbí

 3. kočka šklíba napsal:

  Hm, tak na mě to působí jako trapná kýčovitá reklama na nějaké pojištění nebo něco podobného. Možná to působí na pitomé Němce.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Hlavně aby to opravdu zapůsobilo a nemuseli jsme se podobnými obrázky (a nejen nimi) bránit i my, kteří jsme hrdí na svou vlastní zemi.

   To se mi líbí

  • blbíš napsal:

   jenže v tom doufání, kočko, spočívá ta svízel a Váš, potažmo náš problém. Ještě jste nezaznamenala, že doufají ti, co vo tom četli, slyšeli, ale nepřišli s tím osobně do fyzickýho styku!. A ještě byste mohla napsat, že u nás žádní migranti nejsou, žejo!! Vám podobným prostě stačí napsat, že na Vás to působí jako trapná kýčovitá reklama a je vymalováno, ale už Vám nedocvakne, že všechno u nich je v režimu utajování a postihu těch Němců, který se bouří. Nestačí Vám ani zákony, který v tom smyslu přijali, nestačí Vám naprostá absence selskýho rozumu, nepřijde Vám divný, že zveřejňujou jen pod tíhou důkazů, když není zbytí! Ten seznam jejich činů jen kdyby z desetiny platil, tak to není na žádný doufání, ale střílení. Hlavně, že Vám to přijde jako trapná kýčovitá reklama na nějaké pojištění nebo něco podobného “ ! Jasně nás se to ještě netýká, tak si dáme po vobědě kafíčko a probereme Jágrovu slečnu, co měla na sobě a pustíme si k tomu reklamu na zubní pastu a nějakou sladkou písničku, protože ještě můžeme, neboť doufáme. Zvláštní to institut, to d o u f á n í .

   To se mi líbí

   • kočka šklíba napsal:

    Podívejte blbíši, že Vám se to líbí, neznamená, že se to musí líbit mně. A ostatní Vaše psaní je absolutně mimo mísu. Takže si nechte ty Vaše trapné příspěvky jako „Jasně nás se to ještě netýká, tak si dáme po vobědě kafíčko a probereme Jágrovu slečnu, co měla na sobě a pustíme si k tomu reklamu na zubní pastu a nějakou sladkou písničku, protože ještě můžeme, neboť doufáme. “ spíše pro sebe. Ono Vám to asi nepřipomíná jak plakáty z 2. světové války tak plakáty z 50. let u nás, ale mně ano. Jen je to samozřejmě už na netu. Takže spíš bych tipovala probrání Jágrovy slečny u takových, kterým se ta hrůza(podle mého jasně) líbí.
    Ale já vás chápu dívky v bílých šatech, krásní mladí lidé, stavění sněhuláka s dítětem, jenže to je jen kýčovitá reklama, v tom lepším případě.
    A o imigrantech a mém vztahu k tomuto problému už vůbec mlčte. Nemá s tím kýčem vůbec nic společného.

    To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     je mi to už jasný = plakáty z 2. světové války tak plakáty z 50. let u nás. Paní si prohlížela pouze vobrázky, tak to fakt bylo vode mě mimo mísu, to uznávám.

     To se mi líbí

    • blbíš napsal:

     možná, kočko, že taky jedna co doufala a vo čem ta německá www stránka byla:

     „Irena Jimenez – Neffeová žije v USA asi deset minut od místa masakru v burlingtonském obchodním centru.
     Takové věci se většinou dějí daleko… „Pocitově je to šílené. Ze zpráv vím, že takové věci se dějí, ale většinou je to daleko a nemá to s vámi nic společného. Až teďka, když vím, že se něco takového stalo 10 minut od mého domu a 5 minut od místa, kde pracuji, je to šílené,“ popsala své pocity.“

     To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.