Restart


Možná znáte ten vtip celý, já si momentálně nemohu vzpomenout. Je to o tom, jak se zachovají různé profese při poruše auta. Unie mi také momentálně připomíná to porouchané auto. A myslím, že opravdu nejlepší řešení je to ajťácké. Všichni vystoupit a nastoupit zpět. Tedy po novu. Na rozdíl od toho auta by tady byla šance, že by to mohlo Evropě pomoci.  Jen je potřeba, aby se našli ti správní ajťáci, kteří by ten restart dokázali zorganizovat.

interpol

Bavor podpis_rex2

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

33 reakcí na Restart

 1. vonrammstein napsal:

  🙂 Pěkné!
  Omlouvám se za OT, ale ten seznam opravdu stojí za přečtení-o stránce samotné ani nemluvě:

  https://pravdalaska.wordpress.com/

  To se mi líbí

  • anonymouse napsal:

   Prosím prosím, pravdoláskově hlásím, že jsem narazil na potenciálně závadný obsah. 🙂

   1a) Jméno: Michel Paulat
   1b) Funkce: Ministr zahraničních věcí Francie
   2) Místo: Finsko, pravděpodobně Helsinky
   3) Kontakty: vzhledem k funci pravděpodobně četné

   Zde je transkript zmíněného (závadného) obsahu: http://lybio.net/michel-paulat-french-foreign-ministry-remarks-on-muslim-immigrants-in-europe/people/ (obsahuje též odkaz na klip zachycující závadné výroky v plném rozsahu).

   P.S. Je to síla!! Kdyby něco podobného pronesl běžný našinec, skončí na 100% v kriminále (a to pravděpodobně i v zemích s tolerantními zákony).

   To se mi líbí

   • kchodl napsal:

    Ve Francii to nabírá obrátky, takže současná věrchuška musí přitvrdit, jinak ji voliči vymetou. Nic dalšího bych v tom neviděl.

    Určitě to mají v Bruseli už předem domluvené, takže simulovat „xenofobii, rasismus, odpor k islámu“ mají povolené. Kdyby to zkusil říci jiný žabožrout, skončí za mřížemi. Ale tihle mohou, protože jsou „jejich“. No a kromě toho je to jistě domluvené s imámem, takže se kozomrdi nesplaší.

    To se mi líbí

   • vonrammstein napsal:

    Taky dost dobrý! Vono to přijde i sem. A dlouho to nepotrvá.

    To se mi líbí

  • Hudec napsal:

   A nakolik se lze vyvinit soudružskou sebekritikou a nějakým následným multikulturním závazkem k odčinění xenofobních hříchů? Třeba založením brigády multikulturní práce a Svazu česko – muslimského přátelství?
   Tj. pomohlo by k vyřazení ze seznamu napráskat sám sebe?

   To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   🙂 Pane vR, pripomenuli ste mi jednu príhodu z hlbokého reálneho socializmu. Z čakárne u zubára. Bol tam dedko s vnučkou a ona bola príliš „živá“ a zlostila. Tak dedko siahol po vyhrážke najťažšieho kalibru: „Prestaň zlostiť, lebo si ťa zapíšu!“
   Takže už aj pravda a láska si robí zoznamy…

   To se mi líbí

 2. Hudec napsal:

  Moje byť velmi omezené znalosti IT mi napovídají, že v tomto případě už metoda „vypnout – zapnout“ fungovat nebude. Obávám se, že EU už překročila mez „samoopravitelnosti“.

  U své IT techniky řeším takové případy (naštěstí nečetné) s pomocí externího dodavatele, zvaného Plha. Ten učiní nějaký zásah a stroj opět funguje. Po nějaké době (obvykle cca pěti let) pak Plha konstatuje, že by to chtělo nový stroj, neb starý je už starý (což pozná i blbec), ale především už není dobře kompatibilní se svým IT okolím.

  U naší slavné EU jsem trochu zmatený. Že přestala být kompatibilní s okolím je zřejmé na první pohled (také i každému blbci), ale ony přestávají být kompatibilní i její samotné vnitřní součásti a chod se zadrhává („seká“). Plha mi u IT občas řekne, abych vymazal alespoň tři tisíce starých mailů a nějaké fotky a tak, že „operační systém je přetížený“ (to nevím co je, ale věřím mu). Třeba by nějaké vymazání něčeho uvnitř EU v „operačním systému“ také pomohlo, aby lépe fungoval. Ale znáte to sami – mazat se moc nechce. Dá to práci přebírat jednotlivé položky s rozhodováním mazat/nemazat, uživatel se s nimi nerad loučí.

  V paralele k EU ovšem vzniká otázka, kdo je vlastně teď jejím uživatelem? Není to už jen/především osazenstvo Bruselu? Britové asi dospěli k názoru, že je tomu tak.

  Moje zkušenost s IT mi říká, že po nějaké době užívání je skutečně nejefektivnějším postupem starý stroj vyhodit a pořídit si nový. Bezva je, že Plha mi umí přetáhnout data do toho nového. Blbé je, že mi chvíli trvá si na něj zvyknout a naučit se ho ovládat. Ale jde to, jak je zřejmé z toho, že tu u Bavorů zrovna píšu nějaké bláboly.

  Jak by to ale fungovalo u EU to nevím. Vím jen, že mě bruselští už opravdu serou. Asi jako ten můj „sčot“, když si začne dělat co chce. Neslouží, ale ovládá.

  To se mi líbí

 3. Bavor V. napsal:

  Milí přátelé. V čase 9:45 bych měl být přemístěn na operační sál k provedení opravy lokte. Věnujte mi malou vzpomínku.

  To se mi líbí

  • vittta napsal:

   Věnuji vám velkou.
   PS- na fotce chybí Vopičák!

   To se mi líbí

  • kchodl napsal:

   Držím palce.

   To se mi líbí

  • K-k. napsal:

   Vzpomínám a držím palce! Až po loket! 😉

   To se mi líbí

   • vittta napsal:

    To jste to vzala ale pořádně vysoko….
    No, já na to tak myslím, a vzpomínám, jak jsem se cítil, když jsem měl jít na operaci lokte já.
    Člověk si kupodivu vzpomene na ty debilní filmy, kde nebožák na operačním stole zemře, protože: (mnoho nápadů scénáristů)
    Také jsem si myslel, že v té narkóze budu jako mrtvý.
    Nebyl jsem, celou dobu se mi něco zdálo, sice nevím co, ale byly to příjemné a zábavné věci.
    Ovšem když jsem byl v narkoze s achilovkou, tak jsem jako mrtvý opravu byl.
    Mělo to svůj vliv na náladu po operaci, zatímco u lokte jsem se div nesmál ještě po probuzení a bylo mi fajn, tak po achilovce jsem byl takový rozřesený, s divným pocitem.
    To by mě zajímalo, jak na tom bude Pan Bavor.

    To se mi líbí

  • NavajaMM napsal:

   Držím palce, pane Bavore, nech to prebehne bez problémov.

   To se mi líbí

  • Hudec napsal:

   Drž se, starý brachu!

   To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Děkuji za podporu, teď už čekám jen na možnost pití

   To se mi líbí

   • Rosťa napsal:

    Pijte s mírou, alkohol mladému organismu škodí.

    To se mi líbí

   • oh napsal:

    Aby vám čekání lépe ubíhalo, pane Bavore, přidám jeden hodně podobný vtip:
    Jedou takhle spolu autem ředitel Fordu, ředitel Shellu a Bill Gates – když v tom auto najednou zastaví uprostřed pouště. Šéf Fordu říká „Nic se neděje, zavolám sekretářce, ať nám nejbližší dealer doveze nový auto“. Na to generální ze Shellu povídá „Ale ne, určitě nám jenom došel benzín – zavolám klukům, přijedou s cisternou, a dotankujem“. Bill Gates se zamyslí, a povídá „Hele, a nestačilo by vystoupit a nastoupit“?
    A jestli můžete, třeba se vám bude líbit celý blog, odkud jsem kopíroval.
    http://adamek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=32663

    To se mi líbí

  • Sims. napsal:

   Tak to budete mít dobré, určitě Vám ten loket přiostří a budete mít pro další působení ostřejší lokty, které jsou v dnešní době jen ku prospěchu nositele.

   To se mi líbí

 4. tata napsal:

  Držim vše co se dá

  To se mi líbí

 5. vittta napsal:

  Tady je odkaz na článek, který se týká tématu jaksi okrajově, ale přeci zároveň zásadně.
  https://www.novinky.cz/domaci/411602-politici-mohou-udelat-z-tisice-lidi-rodice.html
  Chtěl bych demonstrovat svůj postoj nejen v této věci, který se ve mě vyvinul na základě aktuálního dění v EU.
  Tento případný krok, tedy umožnění tohoto práva, považuji za logický, správný a humánní.
  Byl bych zásadně proti jeho zavedení!

  To se mi líbí

 6. Rosťa napsal:

  Přeji Evropě, aby se těch kašparů na fotce co nejrychleji zbavila a panu Bavorovi šikovné felčary k operaci.

  To se mi líbí

 7. kchodl napsal:

  Jelikož v článku uvedená fotka Uhnijních špiček, když kráčeli „v čele demonstrace“ je ryze virtuální, nedá mi to nabídnout podobnou legraci.

  Západní žumpa už neví coby: když britská Sky News nemohla najít ruské žoldáky „od Wagnera“ bojující v Ukrošsku a v Sýrii, různě běhali po Rostovu a Moskvě, tak si je vymyslela. Najali si ruské herce, kteří hráli žoldáky a celé to prostě natočili. Inu „dokument“.

  Vymysleli si i všechny ty barvité podrobnosti, včetně množství padlých, ukradených dokladů ubohých žoldáků a toho, že o ně po použití nikdo nejeví zájem. … Obrovská legrace.

  „Dokument“:

  Výpověď moskevského herce:

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.