Wem nützen Waffengesetze?


Kdo stojí těžit zbraně zákony?

PUBLIKOVÁNO DNE 14.LISTOPADU 2015 AKTUALIZOVÁNO 17.LISTOPADU 2015

15124550796_723b4a1a9a_o

Podivné … Vrahové v Paříži se opět zbraně, i když ano, na základě platných zákonů zbraň bylo dovoleno mít žádné. Vrah je dokonce z Rakouska poháněného Německu se zbraní v autě, a to i s automatickou puškou … i když, v souladu se zákony zbraň tak vůbec by neměl mít mít.

Ano Sakrahimmelkruzifixnocheinmal … proč ne mluvit, protože atentátníků Gun zákony? Musí být přitěžující protože znovu, dokud zločinec má konečně to? Nebo použijte nic? Obavy o jen, že dobří lidé nemají žádné zbraně, zatímco bezbožní se nikdy, nikdy držet a žádnými zákony zbraň?

Je-li důvodem pro zákony zbraň může být úplně jiná? Možná, že politici mohou preferovat bezbranných ovcí, zatímco oni nestoudně zneužít? Takže … upřímně … kdybych byl politici a bude dělat to, co dělají, já bych nechtěl, aby lidé mohli sami obhajovat.

Takže politici raději vzít v úvahu, že lidé jsou poraženého bezbranný v takových útoků.

Poté můžete ještě předstírat zděšení na kameru …

freiheitswelle

15124550796_723b4a1a9a_o

Komisch… Die Attentäter in Paris hatten wieder Waffen, obwohl die ja nach den aktuellen Waffengesetzen gar keine hätten haben dürfen. Ein Attentäter ist sogar von Österreich durch Deutschland gefahren mit Waffen im Auto, sogar mit einem Schnellfeuergewehr… obwohl er das laut der Waffengesetze ja überhaupt nicht hätte haben dürfen.

Ja Sakrahimmelkruzifixnocheinmal… warum halten sich denn die Attentäter nicht an die Waffengesetze? Muss man die denn nochmal verschärfen, bis sich ein Krimineller endlich mal daran hält? Oder nutzen die etwa nichts? Sorgen die etwa nur dafür, dass die guten Menschen keine Waffen haben, während sich die Bösen niemals und nie und nimmer an irgendwelche Waffengesetze halten werden?

Ist der Grund für die Waffengesetze vielleicht ein ganz anderer? Vielleicht mögen die Politiker lieber wehrlose Schafe, während sie sie schamlos ausbeuten? Also… ganz ehrlich… wenn ich Politiker wäre und das tun würde was sie tun, würde ich auch nicht wollen, dass die Menschen sich wehren…

View original post 27 more words

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

28 reakcí na Wem nützen Waffengesetze?

 1. vittta napsal:

  To zas bude keců sluníček.
  Pistole, byť na fotce, vydráždí tyto úchylné vlastizrádné superpokrytce k nepříčetnosti!!!

  To se mi líbí

 2. Tomáš Krček napsal:

  myslím, že neuškodí pořídit jiný než mechanický překlad :

  Komu vyhovují zbrojní zákony ?

  Pozoruhodné…Atentátníci v Paříži opět měli zbraně, ačkoliv dle platných zbrojních zákonů žádné nesměli mít. Jeden atentátník dokonce cestoval z Rakouska přes Německo se samopalem v autě…i když dle zbrojního zákona jej vůbec neměl mít.

  Tak k čertu… proč se atentátníci nedrží platných zbrojních zákonů ? Musíme je zase jednou zostřit, aby je kriminálníci brali vážně ? Nebo nejsou k ničemu ? Neslouží jen k tomu, že dobří lidé nemají žádné zbraně, zatímco ti zlí se svými činy budou zbrojním zákonům jen vysmívat ?

  Neslouží zbrojní zákony k něčemu úplně jinému ? Možná je to proto, že politici mají rádi bezbrané ovce, které bezostyšně mohou vykořisťovat ? Tedy…zcela upřímně… kdybych byl politikem a dělal to, co politici dělají, taky bych nechtěl, aby se lidi mohli bránit…

  To se mi líbí

 3. kchodl napsal:

  Strejda Gůgle, není on terorista ? Jen považte:
  http://www.cnczone.com/forums/hobby-discussion/19557-cnc.html
  https://grabcad.com/library/1911a1
  A tak dále, … Můžete si vybrat: CZ75, colt 1911, Walther PK/PPK, Makarov, … nebo je libo něco většího ? Stengun, AK47/74, AR15/M16/M4, … až po snajperku v .338 Lapua Magnum.

  Prakticky jakýkoliv kus kovu může být chápán jako „polotovar zbraně“. Pak nezbude než zakázat pilníky a svěráky, po soustruzích, frézách, CNC centrech. Šikovný a trpělivý člověk totiž dokáže se sadou pilníčku neuvěřitelné věci – jen mu to trvá třeba rok dva, na CNC stroji by to měl za půl hodiny.

  Nebo na 3D „tiskárně“ – tedy stroji velikosti almary v ceně 10 mega, která „tiskne“ prachovým kovem po tisícině milimetru tlustých vrstvách a každou takovou vrstvičku přetavuje 20kW vláknovým laserem a příslušně kalí, cementuje, titanuje, … zušlechťuje. Běžně se to používá na prototypy nebo kusové výrobky třeba v aerokosmickém průmyslu, dělat s tím kvér by byl normálně nesmysl, protože by vyšel na sto tisíc nebo více.

  Zakazovat v průmyslové společnosti zbraně, to je jako zakazovat benzín a naftu.
  A navíc je Evropa velký výrobce, prošlo tudy několik válek, Balkán a Ukrajina jsou blízko, Lybie a další za celkem malým mořem, …

  Slyšel jsem od známých policistů, že prý stačí udělat objednávku na internetu (přes Tor a Onion routery), zaplatit bitcoiny a za pár hodin je cokoliv někde v tajné schránce. Dostanete geolokační údaje, jdete tam, no a ono to tam je. Takové „hledání geo-kešky“. To jistě bude fungovat všude, jen to bude příslušně dražší, úměrně represi a prohlídkám.

  Jestli něco povede ke svržení současné věrchušky, bude to zákaz zbraní. Není totiž rok 1935 ani 1948. Připomnělo mi to podobnou ptákovinu ve středověké Anglii, kde zakázali právo lovu a byla z toho buržoazní revoluce. Nebo před lety v Německu, kdy zelení psychouši prosadili drakonické zákony proti „vraždění zvěře“ a pytláctví. Jednak se vysoká a prasata přemnožila natolik, že výsledkem byly nesmírné škody na lese, druhak se nejrizikovějším povoláním světa stalo být německým hajným. To bylo horší než být bílým policajtem v černém Bronxu.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Mnozí z nás si ještě pamatujeme doby, kdy rozmnožovací lihové přístroje směl obsluhovat pouze prověřený zaměstnanec a kopírovací podklady se musely dlouho archivovat a číslovat. Tak se k tomu vrátíme.

   To se mi líbí

   • kchodl napsal:

    Hahaha. Bolševik sice hlídal každý ten lihový rozmnožovák – sakra jak se to jen jmenovalo ? Cyklostyl ? – dokonce z ČVUT pamatuji doc. Piťhu, pozdějšího černoprdelníka a ministra školství, který měl chudák na starost nějaký x-y plotřík s fixkama (kdo pamatuje vektorový jazyk HPGL ?) a měl špatné spaní, když si na tom zlobiví studenti (třeba já) kreslili mimo elektronických schemat také výsměšné plakátky a sprosté obrázky. Jenže doba se změnila.

    Všiml jste si, na jakém bazmeku výše linkovaný maník vyrobil celou Colt 1911 ? X-Y-Z konstrukce s krokovými motorky z tiskárny, na tom vysokoobrátková frézka. Samo-domo výroba. Zakážou novodobí náckové prodej mikroprocesorů, tranzistorů a tak dále ? Protože jinak si takové udělátko může udělat každý.

    Zábavné jsou dnešní internetové obchody pro kutily. Tak třeba se nesmí prodávat hlavně do pušek a pistolí, to je „součást zbraně“ podle zákona. No ale když v tom není udělaná nábojová komora, tak to už součást zbraně není, no ne ? Pikantní je, že spolu s tím kusem železa, co opravdu ale opravdu není hlaveň (ačkoliv to tak skoro vypadá, má to dokonce i vývrt a tvrdé chromování vývrtu) Vám k tomu levně prodají speciální výstružník. Zvláštní je, že je přímo udělaný třeba na .308 Winchester nebo .338 Lapua Magnum. Nebo pro jinou vhodnou munici, odpovídající díře a vývrtu v tom kuse železa, co není hlaveň pušky.

    Americký nacismus to dohnal také do absurdity. AR15/M16/M4, tedy ta flinta od Evžena (Stonera) je tam prodávána tak, že všechno se dá koupit jako náhradní díl, včetně hlavně. Mimo vlastního těla zbraně – to má číslo a je kontrolované. No a plno všiváků vyrábí a posílá na objednávku po internetu věc, která vypadá úplně stejně, až na to, že v sobě nemá jednu díru, kterou se celá ta flinta spojí dohromady čepem. Takže dle zákona to není tělo zbraně. Jenže Vám k tomu v balíčku přijde i speciální vrták a fixní kulisa na vrtání, aby nějaký pablb neudělal díru šikmo.

    Prostě zákonodárce nerozumí technice a technologii, takže takových věcí bude v každém zákoně mnoho. Jak to bude pokračovat ? Schizoidně jako v Británii, kde zakáží prodej šroubováků nebo bazénové chemie, ale když si založíte s.r.o., pro formu najmete kus půdy a objednáte si vagon ledku, jako to udělal Breivik, tak Vám to přijde. Chcete bombu ? Kupte papiňáka a zábavnou pyrotechniku. Nebo pár vodovodních trubek s už vyřezanými závity a k tomu špunty, všechno z dobré ocele. A do toho pyrotechniku. A je to. I Pat a Mat dokáží udělat bombu, nemusí na to být žádný expert. Chcete napalm ? Není nic snadnějšího. Zakážou benzín ? A pak i naftu ?

    Jsme průmyslová společnost, používá se plno nebezpečných věcí. Zakázat to nejde, bez návratu do středověku.

    To se mi líbí

 4. Rosťa napsal:

  Amíci to konečně vzali odpodlahy. ISILu opravdu, ale opravdu nepomáhají.
  http://www.wertyzreport.cz/clanek/irak-zatceni-americko-izraelskych-poradcu

  To se mi líbí

 5. Strejda Olin napsal:

  Autor článku jen potvrdil to, co jsme tu před pár dny obhajovali i my.

  To se mi líbí

  • Bavor V. napsal:

   Proto jsem to sem dával, aby bylo vidět, že nejsme sami, kdo si o EK myslí totéž. A dalších odkazů bych mohl jen z Německá dávat…

   To se mi líbí

 6. Strejda Olin napsal:

  V souvislosti se 17. listopadem byly slyšet řeči o akademických svobodách. Protože nevím o jaké svobody jde, začal jsem hledat. Nejprve jsem si myslel, že je to s nimi jako s manželkou detektiva Columba, nebo studentem večerní průmyslovky Hliníkem.
  Potom jsem pod heslem Akademická obec našel, že akademickou obec tvoří všichni pedagogové a studenti VŠ nebo fakulty, a že „všem členům akademické obce jsou zaručena určitá akademická práva a svobody…“, především svoboda vědeckého bádání nebo umělecké tvorby, zveřejňování výsledků bádání a tvorby, svoboda vyučovat různé vědecké názory či umělecké směry a svoboda studentů ve výběru vyučovacího předmětu.
  Pod heslem Vysoká škola jsem pak našel v podstatě to samé. Mimo to jsem se dozvěděl, že v ČR máme bezmála 400 000 studentů VŠ, z nichž asi 60 tisíc studuje na soukromých školách.
  O akademických svobodách se mluví jako o jakési nezávislosti. Já stále dost dobře nechápu, jak může být někdo nezávislým, když jeho existence je závislá na jiném. Několik set tisíc studentů a desítky tisíc pedagogů jsou závislými na práci a daních milionů občanů. To považuji za správné a společensky prospěšné. Současně považuji za správné, že občané prostřednictvím státu mají právo do celého vzdělávacího procesu mluvit, ovlivňovat ho a kontrolovat. Akademická obec jen mluví o právech a svobodách, ale velice zřídka o povinnostech.
  Do školství dává společnost ročně nemalé peníze (125 miliard korun v roce 2010) a stále je to prý málo. Zajímalo by mě nějaké vyjádření návratnosti, efektivity vynaložených prostředků.
  Ještě jedné skutečnosti jsem si všimnul. Pokud studenti protestují, demonstrují a jinak se kriticky vyjadřují, pak jsou to všelijaká práva a svobody těch či oněch, tam či onde, ale v naprostém klidu je nechává nerovnoprávnost ekonomická, sociální nerovnost, nevymahatelnost práva, nezaměstnanost nebo život seniorů.

  To se mi líbí

 7. NavajaMM napsal:

  Mám na sprísňovanie zbraňovej legislatívy trochu odlišný názor. Ako ste už spomenuli viacerí vyššie, nebude to mať prakticky žiadny vplyv na zníženie hrozby terorizmu a ani to nijako neobmedzí držanie zbraní medzi obyvateľstvom tam, kde niekto bude mať zámer zbraň vlastniť.
  Nie je však za tým zlovoľný plán na dosiahnutie bezbrannosti obyvateľstva. Táto legislatívna činnosť je len výplňová vata. Špičky EÚ sú bezradné, fakticky si s touto situáciou nevedia efektívne poradiť, tak len nám aj sami sebe predstierajú, že niečo robia.

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.