Offener Brief von Generalmajor a.D. Gerd Schultze-Rhonhof an Angela Merkel


Helmut Muellers Klartext

Lettre ouverte du général de division a. D. Gerd Schultze-Rhonhof à Angela Merkel Open letter of major general a. D. Gerd Schultze-Rhonhof to Angela Merkel

Sehr geehrte Frau Bundeskanzlerin,

wir Bürger werden immer wieder aufgerufen, uns am politischen Leben zu beteiligen. Ich tue dies mit dieser Eingabe zur Lösung des augenblicklichen Problems der Migration an Sie, Frau Bundeskanzlerin Dr. Merkel, und einige Ihrer Abgeordneten-Kolleginnen und –Kollegen.
Da ich mehrfach die schlechte Erfahrung gemacht habe, dass Minister und Ministerpräsidenten meine Eingaben nicht beantwortet haben, erlaube ich mir, diesen Brief als „offenen Brief“ zu behandeln und ihn auch an alle Länder-Ministerpräsidentinnen und Präsidenten, an die Damen und Herren Parteivorsitzenden und an einige andere Politiker zu senden, mit der Bitte, Sie zu unterstützen, sowie an einige Zeitschriften und Privatpersonen.

Mit freundlichem Gruß                                                                                                                    Gerd Schultze-Rhonhof

G r e n z e n l o s e  G a s t f r e u…

View original post 4 864 more words

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Bavorovy poznámky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

19 reakcí na Offener Brief von Generalmajor a.D. Gerd Schultze-Rhonhof an Angela Merkel

 1. brtnikvbrlohu napsal:

  I na mojí němčinu je to dlouhé – mám tedy prosbu by to někdo přeložil.

  To se mi líbí

 2. kchodl napsal:

  Uff, tak jsem to přečetl – krásně napsané.

  Připadalo mi to jako solidní dopis urozeného německého generála Ádovi, z prosince 1941, že ta invaze do Sojůzu se nějak zasekla a podle všech jeho generálských vědomostí to velmi špatně dopadne. Samozřejmě s odvolávkou na různé jiné profesionální průzkumy, bláboly jiných generálů (politiků v tomto případě) atd. Aby si kryl zadek.

  Ale naprosto stejně jako tenkrát ti vojenští profesionální idioti, i tenhle je schopen optimisticky (tj. debilně) napsat:

  „That only asylum and immigration seeker from war zones as currently Syria are handled as before“ (četl jsem to v překladu do angličtiny, kde jsem zběhlejší než v němčině – a strejda Google překládá čitelně jen mezi západními jazyky, z němčiny do angličtiny je to téměř správně).

  Tedy – nejprve sáhodlouze vysvětluje, že náboženské a kulturní „problémy“ – tématu islámu se téměř vyhnul – že migrace je špinavý byznys, šedá zóna a že se syrské pasy běžně prodávají a falšují – aby potom v závěru napsal, že syrské „uprchlíky před válkou ano, jako předtím, … no není ten chlap poněkud švihlý ?

  Všechny azyly omezit na základní úroveň – tj. migraci z Afriky a migraci z Balkánu – ale ten syrský proud ponechat v současné (neomezené) výši – přesto, že je to zcela falšovatelné a prolezlé islamisty, Pakistánci, Afghánci, …

  Připadá mi to, jako by psal Hitlerovi, že jsou zamrzlí před Moskvou, vlastní tanky rozstřílené, bez žrádla, zásoby munice končí, dostávají na prdel od skvěle vyzbrojených ruských sibiřských divizí a houfů T34 – skončí to nepochybně katastrofou, blesková válka je v čudu, ale … místo aby navrhoval okamžité odpískání tažení, mohutný ústup až k německým hranicím a pokus o diplomacii, tak říká třeba něco jako severní a jižní směr ne, ale ten střed, ten ponecháme, můj Vůdče. Věřím, že se budete mou suplikou zodpovědně zabývati, s pozdravem Heil Hitler.

  No nejsou ti Němci vážně boží ? Ono je to pořád stejné !

  Aneb co zmůže jakýsi opatrný uctivý patlal s modrou krví generálmajor Schultze-Rhonhof, když by to potřebovalo přímo statečného plukovníka hraběte Stauffenberga, tentokrát ovšem s větší dávkou trhaviny – nebo harpunou na Makrely.

  Jak se říká, nikdy se nedá čekat nic chytrého od generálů – ti jsou příliš vypasení svými funkcemi a privilegii, nikdy nedokáží změnit směr, na to jsou potřeba plukovníci, nebo kapitáni.

  Nedělám si plané naděje, že by se Němci zmátořili, leda snad, že by to vyšlo dnes ve všech německých denících v plném znění – a zítra doprovázeno demonstracemi a celonárodním vyhřezlým vztekem.

  Nicméně perspektivy jsou to pěkné – ani jsem nevěděl, že ve „vzorové německé demokracii“ z protestu 50% lidí nechodí k volbám – prý každý rok přibývá v Africe 30 milionů běženců. A ti všichni chtějí do EU.

  A to do roka přijde třeba 10-30 milionů Ukrajinců, až tam američtí mírotvorci způsobí celoplošnou občanskou válku v Ukrošstánu a hladomor.

  Představuji si, že to budou hlavně naši oblíbení banderovci, tj. Pravý sektor a další ukázkoví demokraté a ti se spojí s nově přišedšími islamisty – a ukáží nám, jak vypadá pravé vyspělé multi-kulti. To se bude sluníčkářům začleňovat jedna radost. Tolik humanismu, to snad ani nepřežijeme.

  Od té doby, co jsem četl Friedmana, který se těšil, jak budou na Rusko útočit Visegrad battlegroups, si dělám legraci, že „trénuji na východní frontu“, cvičím střelbu a odolnost proti mrazu a hladu, ale jak se zdá, spíše to vypadá, že jsem měl trénovat na Mogadiš a městský boj.

  Budou se tu také potloukat islámsko-banderovské gangy 12-ti letých zfetovaných dětí s kalašnikovy a granáty ? Nejspíš ano.

  To bude přímo multikulturní nirvána.

  To se mi líbí

  • tata napsal:

   nevím chybí mi naké vysvětlení proč

   kchodl napsal:
   18.9.2015 (03:31)
   PROČ dostal dvakrát palec dolu……..vubec mi dost rozhazuje že to je anonimní,a že mnohdy je to silně nepochopitelné……….stidíte se za ty palce……..pro mě je občas KCHODL..utočný myšleno pohled………ALE VYVIN SITUACE spíš dává zapravdu jemu než idealistům jako já…..a tady jsem neobjevil s čím bych nák kategoricky nesouhlasil……….tak proč ty palce?

   To se mi líbí

   • Bavor V. napsal:

    tato
    jsou lidé, kteří jen čtou a nikdy psát nebudou. Takže ti vyjadřují svůj názor právě těmi palci. A pro nás by mělo být určující to, jak se i ti nepíšící dívají na ten který komentář. Stejné je to i s hvězdičkami k článku. Prostě někdo přijde, přečte a ohodnotí. Ale nebude se vyjadřovat. Někteří ani nesmí 🙂

    To se mi líbí

   • kchodl napsal:

    Jak píše pan Bavor, je to každého věc – projevení názoru.

    Chápu, že se někomu moje příspěvky mohou zdát kontroverzní, možná hlavně proto, že občas kontroverzní jsou 🙂

    Protože často používám krajní argumenty a přehnanou dikci, aby problém vynikl a bylo o čem diskutovat. Nebaví mě psát rozplizlé komentáře plné relativizování, se kterými může každý „souhlasit“, jelikož se v nich nic neřekne naostro a všechno se smíchá dohromady, aby si v tom každý našel to svoje.

    Neznamená to samozřejmě, že bych zaujímal nějaká extrémní stanoviska, neosobuji si v žádném případě nějaký recept na pravdu, vnímám argumenty protistrany atd. Je to prostě metoda hovoru – často přímo „argumentatio ad absurdum“.

    Konkrétně v případě tohoto generála, je určitě nutné ocenit, že šel s kůží na trh, protože říci, že „král je nahý“ chce hodně odvahy. Obrací se sice slovně na kancléřku a politiky, ale i jemu je určitě jasné, že je to zbytečné – proto to poslal jako otevřený dopis – ve skutečnosti oslovuje veřejnost a média.

    Bohužel, pochybuji, že mu to bude co platné. Vedení Německa je evidentně zrádcovské a škodí – a to nesmírně – vlastní zemi na všech frontách. Nemyslím, že je za tím pouze bláznivá multi-kulti ideologie, zrada EU „elit“ a šílené EU snahy o vznik „evropského obyvatelstva“ (jak se pěkně píše v německé diskusi pod dopisem – to budou muslimští Arabo-Negři s trochou blonďatých otrokyň a IQ pod 80, vhodní jako tupá masa pro války a prodej šuntu, snadno ovladatelní budoucím NWO). Hlavně v tom bude hrát roli americké ovládání, snaha o prosazení TTIP, snaha o likvidaci Evropy jako amerického ekonomického konkurenta. Možná i příprava kanonenfutru pro budoucí útok proti Rusku.

    Narážel jsem na to, že mnoha nacistickým generálům bylo jasné, že tažení do Ruska prohráli, už v prosinci 1941, když Rusové zahájili protiofenzívu u Moskvy. Ale místo důrazných demarší a případně odstoupení (takových generálů bylo několik), dál táhli Hitlerovu káru a do hlášení psali „učesané nesmysly“, které chtělo politické vedení slyšet.

    Jako teď. Tím dovedli celý národ a Evropu do katastrofy.

    Proto se vysmívám generálmajorovu východisku – „válečné“ uprchlíky ze Sýrie azylovat v neztenčené míře dál, jako by se nic zvláštního nedělo. Přitom sám píše v textu o kus výše, že není ze Sýrie a války každý, kdo to říká nebo na to má dokonce doklady. A že milion z nich čekal na pravý okamžik, než byl vypuštěn – na kohosi pokyn – v bezpečném Turecku. A další dva miliony takových zatím sedí v Libanonu, milion v Jordánsku. Mají se dát na cestu ?

    Proto je jeho konečné doporučení v této otázce úplně absurdní. Ale holt Vůdci se nesmí odporovat úplně ve všem, to by mohl fürera posednout amok a pak by létaly hlavy. Německo funguje zdá se pořád stejně.

    To se mi líbí

    • Bavor V. napsal:

     Z jeho pohledu je to tak správné, ostatně jinak se vyjadřuje k ostatním migrantům dost nekompromisně. Vracet, vracet a vracet.

     To se mi líbí

     • kchodl napsal:

      Ano, pan generálmajor popisuje správně všechna ta opatření na zaražení migrace, např. „australský způsob“ s vracením boatpeople, hlídkování německého a EU námořnictva, přesun azylových řízení do Afriky, nekompromisní zpracování imigrantských víz na zastupitelských úřadech, …

      Právě proto nechápu, proč činí výjimku pro „syrské uprchlíky“, jakkoliv je jejich rozpoznání pofidérní. Zatím jich je na cestě okolo (max) 400 tisíc (cca 400 tisíc ostatních migrantů je z Balkánu, dalších cca 400 tisíc z Afriky), ale to znamená, že v Turecku „Syřanů“ musí být ještě kolem 600 tisíc, další se dají na cestu, jakmile předchozí várka uspěje. A další tři miliony jsou ještě v sousedních zemích kolem Sýrie i v uprchlických táborech v Sýrii (nepočítaje asi 6 milionů vnitřních uprchlíků, které absorbovala bojující Assadovská Sýrie). Ty chce všechny uvítat v Německu ? Ta výjimka zní stále jako pozvání.

      Je v plánu zničení Sýrie „po NDR způsobu“, tedy odlákáním „pracující inteligence“, po kterém bude následovat systémové zhroucení státu ? Přece mu musí být jasné, že v takovém případě se dá na pochod ještě těch asi 15 milionů alavitů, šíitů, křesťanů, dzůrů, … z Assadovské Sýrie, protože těm hrozí od Deaše (IS) uříznutí hlav – a jiná síla tam není, pohádkám o umírněných rebelech, natož sekulárních, nebo o hodné Al-Kajdě jménem Al-Nusra snad nevěří nikdo.

      Morálkou se ohánět nemůže, co potom zbytek Syřanů – těch nejkulturnějších a nejvzdělanějších z alavitské a křesťanské minority, kteří stále ještě bojují za zachování svého státu ? Ty předhodí „řezačům hlav a žroutům jater“, až Sýrie (aka krvavý režim diktátora Assada) padne ? To mi právě příliš morální nepřijde, když už by se zapojila morální kritéria.

      Tahle zjevná nelogičnost mě zaráží.

      To se mi líbí

      • Bavor V. napsal:

       Mě ne. Je to přece jen německý generál a podléhá určitým stereotypům. O to víc si cením jeho vystoupení jako takového. Kéž by se jich v Německu pardon v Deutschlandu dle Čulíka, objevilo dost na to, aby měli nějaký vliv.

       To se mi líbí

      • kchodl napsal:

       Cheche, jo, to je dobrá poznámka. Němci, Německo, tedy „němí“. Aneb Čulík jazykovědcem a opravářem správně multi-kulti politicky korektní češtiny.

       Co bude příště ? Bude tvrdit, že Češi se jmenují podle šeku a bude žádat naše přejmenování, abychom to „celému světu“ nepletli ?

       To je fakt psychouš jak z učebnice psychopatologie.

       Jinak na Blicích listech už je článek, jak „ze Sýrie utíká celá střední třída“ – a „Sýrie se brzy zhroutí“, takže naše úvahy asi nebudou daleko od pravdy. Kdoví, jak to mají hajzlové všechno domluvené – jestli kdyby padla Sýrie, území by „zkonsolidoval“ Islámský stát – náhle vzor demokracie – jestli je hostitelské Německo následně nekopne do zadku a nepošle přímo pod nůž, do „bezpečné osvobozené země“.

       To se mi líbí

 3. Cech napsal:

  Nevím dle mého mínění ten generál opravdu pochopil, proč je současná vlna migrantů pro západ živočišně nutná.
  Nutná ano ale ne zas tak moc, jak správně vyvozuje.
  Dále opravdu optimisticky předpokládá (zcela v souladu s realitou), že pro západ neupotřebitelný nadbytek migrantů bude kvótami přerozdělen směrem na východ.
  Tak jak to pravdomluvný socdemák „Kočí“ z Disburgu naplno vykecal :
  „Rád bych tu měl dvojnásobek Syřanů, kdybych za to mohl dát pryč pár Východoevropanů.“
  No a proč to všechno ?
  No protože vona ta Ukrajina.
  Tak jak Němci a tento generál naprosto správně pochopili, když budu mít Syřany tak nebudu mít banderovce z ukrajiny a to se opravdu oplatí.
  Takže v rámci kvót se nahrnou Pakistánci, Afghánci a zbytek z Balkánu do východní zaostalejší části EU a zbytek civilizované Evropy, včetně Německa začlení kultivované Syřany do výroby tím, že odstraní zahraniční gastarbeitery.
  Neboli :
  „Odbory udělají vše, co je v jejich moci, aby zaměstnavatelé skoncovali s nemorální, potenciálně nelegální a politicky nebezpečnou praxí vylučování německých dělníků z některých strojírenských a stavebních projektů.“
  No a také voni ty Turci se v tom Německu ani po 50 letech necítí jako doma ale Němci s podporou Syřanů je náležitě zmačknou a postaví do latě.
  Takže né že né a ten otevřený dopis Sehr geehrte Frau Bundeskanzlerin je opravdu tou podporou a ujištěním, že její hlavní myšlenka je správná.
  Tož průšvih je ten, že prosazování kvót od pilotního projektu, po požadované Německé konečné řešení Evropské otázky se zdlouhavě vleče.
  Panu Rhonhofovi to je bohužel naprosto jasné, proto se také vysmívá budoucí prezidentce Marine Le Pen.
  Die zukünftige, französische Präsidentin Marine Le Pen hat es kurz und knapp in die Forderung nach – Zitat – “der Zerstörung dieser EU” zusammengefasst.
  Němci to spočítali velmi dobře, jen aby to ještě pochopili žabožrouti a jejich generálové.

  To se mi líbí

 4. tata napsal:

  fakt to je bomba na nejmenovaném vyšel super článek………..

  .Každý jsme poslem! Čeho? To je na nás!

  fakt to si nenechte ujit i když máte averzi………to opravdu je určitý návod

  To se mi líbí

  • Petrpavel napsal:

   Užívám stejný návod několik let, ne v brambořišti, ale na chatě. Funguje. Jenomže často musím domů, k netu, i na té chatě mám tv, a je po zázraku 😦 .
   Být poslem? Kdepak, za to mi lidská cháska tak jak jsem ji v jejím celku poznal, nestojí. A ani ona sama o nějaké posly nestojí, pohrdá jimi, vnímá jejich slabost. Kingové vítězí.

   To se mi líbí

 5. Petrpavel napsal:

  Kde jsou ty časy kdy nám bylo nějaké Německo a jeho politický vývoj včetně přílivu muslimů k nim ukradený…
  Ale vztahy s ním máme teď skvělé jako nikdy předtím 🙂 .

  To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.