Kaddáfího kletba se naplňuje


Není žádným tajemstvím, že v Evropě nájezdy migrantů nabývají katastrofální podoby. Šéfové bezpečnostních služeb Velké Británie, Německa a Francie vydali společné prohlášení, ve kterém vyjádřili nezbytnost urychleného vyřešení problémů s běženci, deroucími se do Evropy. Mezi navrhovanými opatřeními je m.j. vytvořit do konce roku „krizová centra“ v Itálii a Řecku, kde by migranti (hlavní proud migrantů prochází právě přes tyto země) byli zaregistrováni a byly jim sejmuty otisky prstů.

O tom, že při zachování současného tempa přílivu migrantů, se změní ve skutečná „krizová centra“ velmi brzy celá Evropa, tito pánové raději pomlčeli. O tom, že sbírání otisků prstů migrantů pomůže řešení jako mrtvému šála – jakbysmet.

V této situaci se evropští politici začali zabývat tradiční ruskou otázkou: „Kdo za to může?“.

Francouzský ministr zahraničí Fabius nazval politiku východoevropských členů EU k migrantům „skandální“ a odporující evropským hodnotám.

Když vidím, že jisté země nepřijímají skupiny, považuji to za ostudné“, – řekl Fabius. Zvláště šéf francouzské zahraniční politiky zmínil Maďarsko a nazval její politiku skandální.

Maďarsko si neváží evropských hodnot, a proto vedení EU musí posoudit, jak se k maďarské vládě  postavit“, – míní Fabius v době, kdy Maďarsko dokončilo výstavbu drátěného plotu na hranici se Srbskem.

Exkancléř Německa Schroeder prohlásil, že „se Evropa nemůže izolovat od migrantů novou železnou oponou. Je nutno jim poskytnou podporu, integrovat je, současně vytvářet perspektivy v zemích, odkud přicházejí“. Dále řekl, že obyvatelstvo Německa stárne a stát musí doplňovat sociální systém. „Bez toho v budoucnu nebudeme schopni vyplácet penze“, – dodal. Otázku, že podstatná část migrantů se vůbec nehodlá unavovat prací a dá přednost životu na sociálních dávkách, exkancléř taktně obešel.

Papež František ostře odsoudil zločiny proti nelegálním migrantům a poznamenal, že tito riskují život proto, aby se dostali do Evropy a vyzval k motlitbám za ně. Pontifik zdůraznil, že poslední dobou obrovské množství migrantů umírá během „své strašné cesty“.

Vyjádření na téma migrantů je mnoho. Jedno je ale naprosto zřejmé – nikdo kloudně neví, co s tím. Přijímat je a postarat se o ně v nynějších jejich kvantech Evropa nedokáže. Ale zastavit jejich stále sílící příliv – také ne.

Mimovolně vytane v paměti poslední prohlášení plukovníka Kaddáfího pár hodin před jeho trýznivou smrtí:

A teď mě poslouchejte vy, lidé z NATO! Bombardujete zeď, která nepropouští proud africké migrace do Evropy, zeď, která zastavuje teroristy „Al-Kajdy“. Touto stěnou byla Libye. Vy ji rozvracíte. Jste idioti. Za tisíce migrantů z Afriky, za podporu Al-Kajdy se budete smažit v pekle. A tak to bude. Nikdy jsem nelhal – a nelžu ani nyní“.

Kaddáfí nelhal – „lidé z NATO“, tito idioti, skutečně rozbombardovali zemi, která byla hrází na cestě migrace do Evropy. Teď už Libye není hrází – z ní samé prchá její, dříve blahobytné obyvatelstvo.

Mimochodem, americkým „lidem z NATO“ z toho není ani horko ani zima. Lidé přece neutíkají k nim, ale k evropským „lidem z NATO“. A je – jinak než idioty – nazvat nelze. Přičemž tento idiotizmus má naprosto sebevražedný charakter…

Zdroj: http://www.segodnia.ru/content/165721

hroch-hlava

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice hroší kůže se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

31 reakcí na Kaddáfího kletba se naplňuje

 1. kchodl napsal:

  (Díky Hrochovi za výborný překlad)
  Takový pravdivý článek by v našich „evropských“ médiích zcela jistě neprošel – a pokud ano, pak jen jako demonstrace „hnědnutí“, obklopen prolhanými výrony sluníčkářů, pomluvami a urážkami českého národa a dalšími perlami kolaborantů a vlastizrádců. O „naší/vaší“ ČT ani nemluvě.

  Škoda, že se ta mediální televizní žumpa nedá odhlásit vícekrát, k aktualizovanému dopisu bych připojil balík exkrementů – jak jsem pochopil, to není neslušnost a bláznivé hovadství, ale zcela normální demokratické a inteligentní vyjádření názoru; takové balíky (konkrétně se sloním trusem) posílá naše „elita“ prezidentu republiky docela běžně a ještě se tím chlubí v médiích.

  Ony „evropské hodnoty“, zřejmě spočívají především v lhaní, překrucování, vydírání, osočování, nedodržování zákonů, v perzekuci vlastního obyvatelstva ve prospěch vetřelců, multi-kulturní a genderové ideologii, juvenilní justici, … A podpoře nacistů a islamistů kdekoliv.

  Díky nechci. Nebo vlastně: „táhněte do pr*le, zm*di“.

  To se mi líbí

  • hudec napsal:

   Nejhorší je ta naše bezmocnost ten trend pootocit či brzdit. Snad se před volbami objevil nějaký šance?

   To se mi líbí

   • Cech napsal:

    Ne nikdo se neobjeví pouze nám na 1 – 2 roky možná bude z Evropy přispíváno na integraci v rámci jednotné podpory imigrantů.
    Za dva roky bude docházet k postupnému ústupu zbytků našeho sociálního státu a rozpadne se i průběžný systém pojištění.
    Následný nevyhnutný krach penzijních fondů zabezpečí tu poslední možnost jak socializovat nyní založené ztráty.
    Již nyní je jasné, že kvóty které Evropská komise postupně nařídí, zdecimují naši veřejnost.
    Tento ve skutečnosti ovšem druhotný problémem – > neboli jak rozdělit dvaceti tisíc migrantů mezi dvacet osm členských států EU, tak aby pro E15 zbylo co nejméně se již nyní netýká statisíců migrantů, kteří do Evropy už dříve přišli nebo teď přicházejí.
    Tyto kvóty jsou a budou nabídkou dalším, aby o vstup do Evropy usilovali.
    Skutečným řešením je samozřejmě něco úplně jiného:
    Jednoznačně sdělit, že každý, kdo se nelegálně dostane do Evropy, bude okamžitě poslán zpátky.
    No a toto řešení si ovšem Evropa dovolit nemůže, protože proč ;
    protože prokazatelně existuje drogová závislost Evropských bank na FEDU.

    To se mi líbí

    • vittta napsal:

     Máme právo tisknout vlastní měnu.
     To je právo zásadní.
     jen nemít strach.

     To se mi líbí

     • jaa napsal:

      Neřekla bych strach.. řekla bych absolutní neschopnost. Nezapomeňme, že národohospodářství se už nevyučuje -/+20 let. Učí se jen komunikace-okecávání, všechno mají v rukou právníci s jejich obezličkami, kteří de fakto provozu vůnec nerozumí. Vždyť si proberte ty neustálé – bezmyšlenkové a bezkoncepční změny zákonů… jen aby něco dělali.. ač výsledek nula a ještě větší zašmodrchání systému. proto ta poslušnost ejúnii. A to vše je učí ve školách…Všichnijenom čekají na befel odněkud, bez schopností samostatného myšlení. Od sousedů mladá má 5 jazyků s diplomy, je ing.. je zaměstnaná u cestovek. Není hloupá , ale absokutně nesamostatná, neschopná přijmout jakoukoliv odpovědnost či riziko. Samozřejmě že majitele cestovek furt kritizuje hledá lepší výnosnější… Ale zase „pod někým“ jen aby bylo na koho přenést odpovědnost. Když tak jednou skuhrala – tak jsem se jí ptala proč? měla celkem slušný nápad pro služby v cestovním ruchu, a hóódně se zlobila že majitel na ně „neslyší“, Když jsem ji popíchla proč dobré nápady rozdává místo aby z nich měla užitek, že . se svými znalostmi a kontakty po půlce evropy s celkem minimálními náklady mohla rozjet docela slušný byznys který by ji víc než slušně uživil. Tak jsem se jí zeptala proč se do toho nepustí sama, slušný počítač a to co má v hlavě by na rozjezd stačilo. Nemusí hned ve velkém – napřed první akce pak druhá a…. čuměla jak péro z divanu… ani poukázaní na sklepní začátky kluků z silikon ju ní nezabraly… Táta z ní šílí ale je plnoletá takže nic nezmůžou.. A když jsem si tak projížděla náplň výuky na většině veleslavných a drahých zniversit – lepší to nebude – spíš naopak..tož tak je to se strachem aspoň si myslím……. …

      To se mi líbí

   • Petrpavel napsal:

    Ta šance už je tu dvacetpět let, ale nevyužitá …. a zůstane tomu bohužel tak trvale. Lidé jsou holt různé.

    To se mi líbí

   • Cech napsal:

    No a na druhou stranu to v žádném případě není bezmocnost něco brzdit.
    http://eu.avcr.cz/pracovnici/FILES/Pavlasek_Michal.html
    To nejdůležitější je umět fundovaně šlápnout na plyn, aniž by to společnost mohla použít proti mé osobě.
    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/reportaz-z-makedonie-hranice-jsou-zavrene-musis-nam-pomoct/r~42197d3c520c11e5b440002590604f2e/
    Tož pokud chceme něco brzdit tak proč nyní dobrovolně a naprosto cíleně odstraňujeme přírodní po staletí užívané vlečné tření umělým nasazením valivých společenských urychlovačů.
    Neboli společenský převod tření smykového na valivé, a to prostřednictvím cíleně nasazených jednotlivých valivých společenských elementů.
    Potom ztráty jsou téměř stejné, jak za klidu tak za pohybu a to je ta obrovská výhoda nasazených pohyblivých společenských elementů.
    Tož žádná bezmoc ale moc hrstky mocných nic jiného.

    To se mi líbí

  • Cech napsal:

   První vlaštovka reality v Česku.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drama-v-ceskem-uprchlickem-tabore-Napadeny-personal-musela-odvest-zachranka-397818
   No a tuto realitu opravdu nelze zastavit.
   Tož chce to vyšší produktivitu práce, jinak ty předepsané kvóty asi nedokážeme do budoucna zabezpečit v souladu se stále vzrůstajícími potřebami EU.

   To se mi líbí

 2. tata napsal:

  nevím jestli se to smí když tak to vymažte ale todle je hodně dobrá analiza….vlkovobloguje.wordpress.com/2015/09/04/uprchlici-xii-absurdity-velke-a-male/
  jedem s kopce je vubec ještě možnost to zastavit……….ano možná už jen brutalním zasahem…to ovšem je skorem nemožné rozdělilo by to společnost na tolik že by to byl stejný problém.JDE to hrozným tempem a bod zlomu je na dohled jestli už nejsme zaním………..to jest zanik našich hodnot jak je chapem

  To se mi líbí

 3. Cech napsal:

  Opět jeden školní příklad, jak se do budoucna plánuje využití sociálních nepokojů :
  Toto plánování je poměrně prosté a tak lze představit tento školní příklad, kdy policie pomocí provokatérů rozpoutá pro ni zadaný a bezesporu i dlouhodobě plánovaný sociální masakr.
  http://zpravy.aktualne.cz/domaci/razie-na-anarchisty-ma-trhliny-klicem-je-agent-provokater/r~269562d4522911e58c710025900fea04/
  Cílem současné transformace policie je aby policejní orgány, jako orgány státu naváděly jiného ke spáchání trestné činnosti, posilovaly jeho vůli spáchat trestný čin a také mu formou takovéto státní pomoci pomáhaly.
  Tož dokončení této transformace policie, bude bezesporu vyžadovat ještě několik dalších let ale již nyní je vidět, že je opravdu reálně možné 😥 .

  To se mi líbí

  • Lex napsal:

   „Cílem současné transformace policie je aby policejní orgány, jako orgány státu naváděly jiného ke spáchání trestné činnosti, posilovaly jeho vůli spáchat trestný čin a také mu formou takovéto státní pomoci pomáhaly.“

   Píšete v tomto hlouposti, Cechu.
   Kdo chce, ať Vám to žere, já ne.
   § 158e odst. 6 trestního řádu
   “ Agent je povinen při své činnosti volit takové prostředky, které jsou způsobilé ke splnění jeho služebního úkolu a jimiž není jiným osobám způsobována újma na jejich právech nad míru nezbytně nutnou.“
   Kdo chtěl, pochopil tu nesmyslnost obsahu Vašeho tvrzení už ze samého článku, který celkem věrně interpretuje reálnou pozici, kam až policie může a kam už ne. V žádném případě nemůže jít do provokace – do vyvolání úmyslu spáchat trestný čin.
   Zainteresovaní víme, oč v tom roce 2003 šlo – a že to byla blamáž jak se patří! A nejen policejní, ale i soudní, protože pachatelé opatřili milióny korun padělaných peněz na přímou poptávku agentů a šlo o jediný prokázaný skutek. A vyfasovali za to u českých soudů mnohaleté tresty, než je Ústavní soud poslal k šípku a pachatelé šli s fanfárami z basy (jistě s odškodněním). Ostuda jako prase, a to tím větší, že šlo o skutečné zločince a mafii s padělanými penězi, jen jim to čeští „elitní“ nebyli schopni prokázat jinde, než v tom vyprovokovaném skutku.

   Jestli i posléze – ať už agent nebo kterýkoliv jiný policista – použije vůči potenciálnímu pachateli provokace, je to jen vinou jeho hlouposti, nikoliv vinou „transformace“ policie.

   To se mi líbí

   • Petrpavel napsal:

    Neumím a nechci posuzovat kam až policie došla, ale vím kam může dojít.
    Vše má svůj vývoj, i „komunistická totalita“ – od zavírání třídních nepřátel (bylo nutné, nebylo? – tot otázka, zkusme si představit takové krejčíře, pitry, bémy apod. jak odevzdávají dobrovolně nakradené…) až po poklidný život odpůrců režimu podporovaných ze západu v osmdesátých létech, stejně tak „demokratická“ totalita – od převzaté funkční justice, zastupitelství, policie k poslušné prodloužené ruce neomezených vládců. Že se tak občas plíživě, občas skokově děje si nemůže pozorný pozorovatel nevšimnout.
    Ano, emocionální přístup 🙂 .

    To se mi líbí

 4. Petrpavel napsal:

  Kladu otázku : kdo vítal na pražské Ruzyni Kaddáfího jako přítele a spojence ČS, kdo napadl Libyi a Kaddáfího zavraždil jako nepřítele?
  Jaké tyto počiny měly pro mě, pro vás, důsledky?
  Kdo – z mého, z vašeho, pohledu- konal pro mé, vaše, dobro, kdo konal pro mé, vaše, zlo?
  Faktům nemá smysl jenom přitakat, je třeba je pro sebe zanalyzovat a vyvodit závěr ..

  To se mi líbí

  • Rosťa napsal:

   Kaddáfí byl přítel do doby, kdy mohl Západ psát dluh za ropu na “ futro“. Až se Muammar jednou špatně vyspal v tom jeho stanu a chtěl dluh zaplatit, Sarkozy s tím Anglánem to nerozdýchali a po demokraticku ho zamlaštili. A z výstavní skříně Afriky udělali demokrati ruinu.

   To se mi líbí

   • strejda napsal:

    A z výstavní skříně Evropa udělali demokrati ruinu.
    Otevřel jsem dvířka od kamen a viděl.

    To se mi líbí

    • Rosťa napsal:

     Asi bude něco na tom, že kdo nic neumí, tak jde do politiky.

     To se mi líbí

     • strejda napsal:

      To je naprosto normální. V politice, když na to přijde, nemusíte umět nic. Mnohdy je to ta nejlepší kvalifikace. Pro fenomenální úspěch stačí v seriálu zahrát čestného politika. OK. Ale proč tím úspěšným není scénárista, který tu roli napsal, ale jen pouhý šašek, který ji na objednávku zahrál? To mně rozum nebere.

      To se mi líbí

      • Minorita napsal:

       Těch dobrých scénaristů je nejspíše méně, než alespoň relativně schopných politiků 🙂 -> zato úspěšných v současném slova smyslu jsou haldy, stejně jako tzv. politiků napříč spektrem a úrovněmi partajní existence 🙂 …

       To se mi líbí

 5. Rosťa napsal:

  Synátor si byl vyzvednout nějakou kačku do bankomatu. Šli okolo tři cikánští Rómové a jeden z nich velmi nadával na přistěhovalce, přičemž je nazýval čmoudy a častoval slovy, u kterých by se i Zdeněk Ízer červenal. A že je tady jako nechce. Jejich oprávněné rozhořčení chápu, mohlo by totiž narušit jejich nezadatelné právo na sociální dávky a to se v demokracii nazývá dyskrymynacia.
  Na celý ten cirkus kolem migrantů se musíme dívat i z té lepší stránky. Na mužích je poznat, že je to samý neurochirurg, stomatolog, popřípadě špičkový jaderný fyzik. Ani ti kvalifikovaní obráběči od NC strojů se ve strojírenských fabrikách neztratí. Po této stránce bych Šiklové a Šabatové věřil. Není to krok zpět. A nebudem si nic nalhávat, pro nás muže je to úplě supr. Vyměníme jejich ženy za velbloudy a to uvidíte ten adrenalin, než ji doma vymontujete z toho lajntuchu. Už se těším. A když se mi nebude líbit, nebo mě s ní manželka vyhodí z baráku, tak ji směním zpět za velblouda.

  To se mi líbí

  • Lex napsal:

   „…kvalifikovaní obráběči od NC strojů se ve strojírenských fabrikách neztratí…“. 🙂

   Jestli to ono nebude tak, že se ztratí ty NC stroje a peníze „jim“ půjdou na účet.

   To se mi líbí

  • Ahele napsal:

   Má to jeden háček. Kde vezmete v našich krajích počáteční investici? Tedy velblouda.

   To se mi líbí

   • Minorita napsal:

    Stačí, když se budou opakovat tropické teploty -> pro své „koně“ je sponzoři z Bl. Východu dopraví, popř. farmu postaví … 🙂

    To se mi líbí

    • strejda napsal:

     🙂 buďte opatrný na BL. I když, i jejich sponzoři by mohli velbloudy dopravovat. 🙂

     To se mi líbí

     • Minorita napsal:

      🙂 Paradoxně se rozdíly ve vnímání zkratky Bl a BL ze všech sil usilovně duo z BL snaží seč může smazat 🙂 -> nemluvě o stejně se lopotící „evropské migrační internacionále“ 🙂 …
      A sponzoři ??? Však to znáte – koho chleba jíš … Dle skoro hmatatelného migračního mediálně-politického šílenství, mají sponzoři z Bl širokou, velmi početnou „výplatní listinu“ 🙂 …
      Ovšem v pozadí, v příšeří, je ještě jedna „postava, hráč“, s plným měšcem – pardon, velkokapacitní tiskárnou, a to je panečku taky sekáč s dlouhými prstíky -> a jistý pan P. to pravdu není 🙂 …

      To se mi líbí

   • Rosťa napsal:

    Kde vezmu velblouda? Ptal jsem se u rákosníků. Dnes nemají, ale v pondělí dovezou.

    To se mi líbí

Komentáře nejsou povoleny.